Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz do 580 zł w bonusach za konto w Santander Banku (+ 8% dla oszczędności)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.03.2023

Odbierz do 580 zł w bonusach za konto w Santander Banku (+ 8% dla oszczędności)

Powraca popularna i sprawdzona promocja z Kontem Jakie Chcę w roli głównej.

Promocja konta w Santander Banku: marzec 2023
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 300 zł oraz 280 zł w bonach na zakupy. Dodatkową zachętą - dla oszczędzających - jest z kolei 8% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]


Promocja konta w Santander Banku: marzec 2023


Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • 300 zł premii pieniężnej oraz bon do Biedronki o wartości 100 zł, dzięki najnowszej promocji "Moc nagród z nowym kontem";
 • nagrodę za podanie kodu polecenia - tu do wyboru będziesz mieć jedną z nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios) oraz
 • 8000 punktów w programie "Bezcenne Chwile" za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do konta w Santander Banku). Tyle punktów wystarczy, by odebrać nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł.

To wszystko da tytułowe 580 zł
, ale w praktyce zyskać można jeszcze więcej. Niżej opiszę możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 80 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Jeśli zaś jesteś rodzicem dziecka (w wieku 0-17 lat), to możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł premii za konto dla swej pociechy. Do tego wszystkiego - dla zainteresowanych - dochodzi jeszcze 8% dla oszczędności.

Przez mnogość tych bonusów, niniejszy wpis jest dość długi. W praktyce całość da się jednak ogarnąć całkiem łatwo. Pomoże Ci w tym ma autorska rozpiska zadań do wykonania w tej promocji - wystarczy ją wydrukować i odhaczyć realizację kolejnych kroków do zgarnięcia całej puli.

Zyskaj 580 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.03.2022 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy Konta Jakie Chcę (lub Jakie Chcę dla Młodych bądź Select), jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w tej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji (podobnie udziału nie biorą konta zakładane w placówkach banku).

Zasady promocji "Moc nagród z nowym kontem"


W ramach tej promocji zgarniesz 300 zł premii (rozbitej na dwie transze: 100 i 200 zł - te bonusy wpadną na konto, więc wykorzystasz je tak, jak chcesz, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel) oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • do 31.03.2023 r. złóż wniosek wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać kartę Mastercard - niżej wyjaśniam dlaczego);
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych w celach marketingowych;

   Po co te zgody? W praktyce są one niezbędne choćby po to, by bank przetwarzał dane w celu zweryfikowania spełnienia warunków promocji i przyznania nagród, a bez zgód nie mógłby zrobić nawet tego (a czy należy liczyć się z natarczywością ofertową? Sam mam konto osobiste w tym banku i w ciągu ostatniego roku chyba tylko jeden raz ktoś do mnie z niego zadzwonił).
 • do 10.04.2023 r. zawrzyj umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • w kwietniu 2023 roku:
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) - mogą to być płatności w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacji paliw) lub w Internecie (np. na Allegro); płatności nie możesz anulować w terminie 7 dni od wykonania oraz
  • co najmniej 3 razy zaloguj się do aplikacji Santander Banku na urządzeniu mobilnym (wystarczy samo logowanie bez wymogu wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (100 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu pieniężnego (200 zł), a później i bonu do Biedronki (o wartości 100 zł). 

By zdobyć drugą premię (200 zł), w maju, czerwcu i lipcu 2023 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (może to być wpływ z dowolnego źródła, więc w praktyce warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy bowiem np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie możesz ich anulować w terminie 7 dni od wykonania) oraz 
 • min. 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (tu również nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Jeśli spełnisz wszystkie wyżej wymienione warunki, to do wzięcia pozostanie jeszcze bon do Biedronki o wartości 100 zł. By go zgarnąć, w sierpniu i wrześniu 2023 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty i w dowolnym miejscu; nie anuluj ich w ciągu 7 dni od wykonania) oraz
 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą aplikacji mobilnej Santander Banku (mogą to być przelewy na rachunek do innego banku i/lub przelewy na telefon BLIK, i/lub przelew do ZUS, US bądź innych organów podatkowych; nie zaliczą się przelewy na rachunki w Santander Banku - nawet jeśli byłby to przelew do innej osoby).

Wypłata premii na Twe konto w Santander Banku nastąpi w dwóch transzach: 100 zł dostaniesz do 31.05., a 200 zł wpłynie najpóźniej do 31.08.2023. 

Bon 100 zł do Biedronki otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.10.2023 roku.

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Program "Polecam mój Bank": 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią 300 zł i bonem do Biedronki o wartości 100 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie), poza otwarciem konta w Santander Banku (tego zakładanego w ramach promocji z premią 300 zł i bonem do Biedronki):
 • umowę o konto zawrzyj najpóźniej do 31.03.2023 r.;
 • w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 7L4R2V oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do tych transakcji nie zaliczą się płatności Blikiem).

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór będzie możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.

"Punkty na start": 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, czyli dodatkowe 100 zł na zakupy


Wspomniałem już, że do Konta Jakie Chcę warto wybrać kartę Mastercard. A dzieje się tak za sprawą promocji "Punkty na start", dostępnej dla osób rejestrujących kartę Mastercard w programie "Bezcenne Chwile". Promocja skierowana jest do klientów różnych banków (szczegółowo opisałem ją tutaj), wydających karty kwalifikujące się do programu lojalnościowego Mastercard - do nich należy też karta Mastercard wydawana do konta osobistego w Santander Banku.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja? Możesz wziąć udział w niniejszej promocji "Punkty na start", jeśli dotychczas w programie Bezcenne Chwile nie było Ci dane zarejestrować jakiejkolwiek karty wydanej przez Santander Bank. Ewentualne posiadanie w tym programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 78 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.                             

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Punkty na start" i zgarnąć nagrodę w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • do 17.05.2023 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank lub 
  • (w sytuacji, gdy masz w nim zarejestrowane karty wydane przez inne banki) dodaj kolejną kartę z logo Mastercard (tym razem wydaną przez Santander Bank); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"]


Jak zyskać jeszcze więcej?


▶ Nagrody za polecanie konta w Santanderze
. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 580 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 3", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

▶ Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

▶ 100 zł premii za konto dla dziecka. To dodatkowa promocja przewidziana dla rodziców dzieci w wieku 0-17 lat (co jest okazją, bo zazwyczaj bank wynagradzał jedynie otwarcie konta dla pociechy w wieku 13-17 lat). O tej okazji do bankobrania piszę tutaj.

▶ 8% na Koncie Max Oszczędnościowym (do 100 tys. zł; gwarantowane do 29.06.2023 r.). To propozycja, która zainteresuje oszczędzających - zwłaszcza, że w ostatnim czasie wiele banków obniżyło oprocentowanie i o 8% na rachunku oszczędnościowym jest już coraz trudniej. Konto Max Oszczędnościowe będzie można założyć już po otwarciu konta osobistego - można je wyklikać w bankowości internetowej. Więcej na temat tej oferty piszę tutaj.

Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty Santandera


 Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy min. 1 000 zł - na potrzeby promocji - jednocześnie spełnisz i ten wymóg);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić w miesiącach, w których jest to wymagane na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych. Konto możesz wtedy założyć na jeden z poniższych sposobów:
 • za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię) lub
 • "na selfie", czyli za pomocą wideoweryfikacji w tym procesie będzie należało skorzystać z kamerki w Twym urządzeniu (np. komputera czy telefonu), by za jej pomocą dokonać weryfikacji zgodnie ze wskazówkami tam podawanymi przez bank (robi się m.in. zdjęcie dowodu osobistego i swej twarzy). Wtedy konto zostanie otwarte bez ruszania się z domu i bez wizyty kuriera.

Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    


Rozpiska promocji - pobierz, by ogarnąć terminy, warunki i zdobyć wszystkie premie; wystarczy wydrukować i odhaczyć spełnienie warunków w odpowiednim czasie Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. A 1.04.20219 nadal. Za moment to będą 4 lata...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, trzymają się kurczowo tej magicznej daty

   Usuń
 2. Czy jak założyłem konto w poprzednim miesiącu to teraz mogę polecać innym? I czy są jakieś wykluczenia jeśli chodzi o polecenia? Chciałbym polecić żonie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz polecać. Nie ma wykluczeń ze względu na pokrewieństwo.

   Usuń
 3. Proszę o podpowiedź jak najlepiej zamknąć konto w Santanderze - czy jeśli zlecę zamknięcie przez infolinię, to będzie to na tyle skuteczne, że będę mogła w przyszłości wziąć udział w kolejnej promocji? I jeżeli spełniłam warunki na brak opłat za bieżący miesiąc, to nie naliczą już żadnej opłaty w razie, gdyby okres wypowiedzenia kończył się na początku kolejnego miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zamknąć jak chcesz. W oddziałach lepiej bo często od ręki bez okresu wypowiedzenia. U mnie opłat już żadnych nie było.

   Usuń
  2. Czy otrzymałeś ofertę utrzymaniową by nie zamykać konta? Jeśli tak to proszę o informację co oferują

   Usuń
 4. Niestety odpadają starsze osoby, które nie mają smartfonów tylko starsze telefony ,, na guziczki". Adres mailowy można ogarnąć u rodziny, ale jak ogarnąć aplikację mobilną?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mr. Złotówa Czy można poprosić o prześwietlenie promocji karty kredytowej Visa w Santander BP 01.03.-31.03.2023r.?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy nie ma wykluczenia jeśli jestem współwłaścicielem konta firmowego w santander?

  OdpowiedzUsuń
 7. najdziwniejsze pytanie przy zalatwianiu otwierania konta terminowego np. do 100tys. zl na 8% jest ,, a skad ma pan/pani te pieniadze,, doslownie / jak w PRL/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to nie jest nic nowego. Banki muszą o to pytać w związku z ustawą o przeciwdziałaniu pralnia pieniędzy. Ale to tylko oświadczenie bez weryfikacji. Mnie to nie wzrusza.

   Usuń
 8. Otrzymał już ktoś bon 100zł do biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, otrzymałem SMS z kodem w piątek 20.10.2023r.

   Usuń
 9. A jest ktoś kto nie dostał kodu?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...