Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8000 punktów na start (o wartości 100 zł) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.02.2023

8000 punktów na start (o wartości 100 zł) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

Po dłuższej przerwie powraca promocja z powitalnymi punktami w programie Bezcenne Chwile.

8000 punktów na start w programie Bezcenne Chwile
Z propozycji skorzystać mogą klienci wybranych banków - o ile ich karta może brać udział w programie lojalnościowym Mastercard. Do wzięcia czeka nagroda - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł.

[Promocja zakończyła się w dn. 2.05.2023 r.]

[Aktualizacja w dn. 18.04.2023 r.: w dniu 11.04. Mastercard poinformował o przedterminowym wyczerpaniu puli nagród szacowanym na dzień 18.04.2023 r. Jednak później na stronie programu "Bezcenne Chwile" pojawił się kolejny komunikat - tym razem o zwiększeniu puli nagród, co sprawia, że pojawił się nowy, szacunkowy termin zakończenia promocji - tym razem to 27.04.2023 r. - więcej na ten temat piszę tutaj.]

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? 

 

W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard - w tym wpisie dowiesz się również które karty (i z jakich banków) można rejestrować w programie.


Jeśli jeszcze nie masz karty Mastercard, którą można by zarejestrować w programie Bezcenne Chwile (i przy tej okazji zyskać 8 000 punktów, które dadzą nagrodę o wartości 100 zł), to sprawdź poniższe promocje:

We wszystkich wyżej wymienionych bankach wyrobisz kartę Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. A to otwiera drogę do udziału w niniejszej promocji i da dodatkową stówkę (oprócz wyżej wymienionych bonusów od banków).

8000 punktów na start w programie Bezcenne Chwile


Dla kogo promocja? 
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która:

 • dopiero przystąpi do programu Bezcenne Chwile (jako nowy klient) lub 
 • doda do programu kartę wydaną przez inny bank, aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie Bezcenne Chwile (to więc opcja dla już uczestniczących w programie lojalnościowym Mastercard).

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. 

Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 78 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

[Aktualizacja: na stronie programu Bezcenne Chwile pojawiła się informacja: "Mastercard (...) szacuje, że w dniu 18.04.2023 r. dojdzie do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Punkty na start” („Oferta Specjalna”) i tym samym do jej zakończenia.". Komunikat o tym znajdziesz tutaj.]

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Punkty na start" i zgarnąć nagrodę w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • od 15.02. do 17.05.2023 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub - w przypadku niektórych banków - poprzez bankowość internetową) lub 
  • (w sytuacji, gdy masz w nim zarejestrowane karty wydane przez inne banki) dodaj kolejną kartę z logo Mastercard; 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Jeśli chodzi o liczbę nagród, jakie może zdobyć jeden uczestnik promocji, to w regulaminie znajduje się taki zapis:

"Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Oferty Specjalnej tylko i wyłącznie jedną Nagrodę [tj. 8000 punktów - przyp. Mr. Złotówa] w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania".


Zatem wychodzi na to, że im więcej kart posiadasz, tym więcej nagród (po 8 000 punktów każda) możesz zdobyć (o ile są to karty wydane przez różne banki, bo nie będzie nagród za rejestrację kolejnych kart wydanych przez ten sam bank).

Lubisz trzymać rękę na pulsie w dziedzinie promocji bankowych? Skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga:

Przydatne dokumenty:

193 komentarze:

 1. Czy mogą być to płatności BLIK czy jest wymóg karta platnicza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blik to inna forma płatności - nie jest powiązana z kartą płatniczą. Tu muszą być płatności kartą Mastercard.

   Usuń
  2. Ciekawe czy płatność Google Pay przejdzie?

   Usuń
  3. Płatności Google Pay (lub Apple Pay) to płatności kartą (ale podpiętą pod elektroniczny portfel), więc tak.

   Usuń
 2. No i super! Karta dodana, tym razem Velo Bank. Od razu widoczna w programie. I to bez bólu i problemów jak przy Pocztowym jakiś czas temu. Dzięki 100-krotne (złotowe)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Milenium nie przechodzi, tylko vipowska, w santander mam visę wiec na razie zero

   Usuń
 3. Nieistniejący bank GETIN (karta MasterCard była zarejestrowana w programie). Teraz VeloBank -- czy łapię się na promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie traktują jako ciągłość.

   Usuń
  2. Tak, oba banki mają identyczne cyfry w numerach kart.

   Usuń
 4. Czy karty Velo przejdą, czy potraktują je jak Getin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty płatnicze (?) z GNB oraz Velo mają identyczne pierwsze cyfry w numerze kart 😬

   Usuń
  2. Też mam ten problem - moja karta nie przeszła, ale karty obojga teściów dodałem bez przeszkód 😋

   Usuń
 5. Bezcenne chwile to porażka pod względem technicznym. Dodawanie karty to koszmar. Nie masz szans dodać karty, ciągle są błędy, nie przepuszcza dalej, odrzuca, zawiesza się

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie karty Santandera i Velobanku dodane bez najmniejszego problemu.

   Usuń
  2. Mnie dodanie karty Velo Banku zajęło 2 minuty i karta od razu jest widoczna na koncie.

   Usuń
  3. Ja nie miałem nigdzie problemów poza City Handlowym. Ostatecznie zostałem dodany "administracyjnie" przez bank, bo samodzielna rejestracja jest niemożliwa. Nie jest możliwe podejrzenie punktów.

   Usuń
  4. Karta z Santander dodana bezproblemowo, Alior Bank tak samo. Może kwestia Twojej przeglądarki.

   Usuń
 6. Jeśli mam kilka kart MC to za każdą mogę dostać 8000 pkt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze raz powyższy artykuł do przeczytania ;)

   Usuń
  2. Tak, o ile dana karta może brać udział w programie.

   Usuń
  3. Wynika to już z części wpisu zaczynającej się od słów "Dla kogo promocja?", ale dokładnie wyjaśniam na końcu wpisu w dość obszernym fragmencie:

   >>Jeśli chodzi o liczbę nagród, jakie może zdobyć jeden uczestnik promocji, to w regulaminie znajduje się taki zapis:

   "Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Oferty Specjalnej tylko i wyłącznie jedną Nagrodę [tj. 8000 punktów - przyp. Mr. Złotówa] w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania".

   Zatem wychodzi na to, że im więcej kart posiadasz, tym więcej nagród (po 8 000 punktów każda) możesz zdobyć (o ile są to karty wydane przez różne banki, bo nie będzie nagród za rejestrację kolejnych kart wydanych przez ten sam bank).<<

   Usuń
 7. Czy jeżeli już korzystałem z podobnej promocji i dostałem 8000 na start, ale podpinając kartę z Pekao, to mogę teraz wziąć udział i podpiąć jeszcze kartę z Velobanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział w promce może wziąć osoba, która:
   - dopiero przystąpi do programu Bezcenne Chwile (jako nowy klient) LUB
   - doda do programu kartę wydaną przez inny bank, aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie.

   Usuń
  2. Kurde jakieś dwa tygodnie temu podpiąłem swoją nową kartę Velo banku do programu, czyli z promocji już nie skorzystam :/ ale szkoda... Tyle stracić :///

   Usuń
 8. Karta MC Credit Agricole nie chce przejść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agricole nie bierze udziału w bezcenne chwile

   Usuń
  2. Tak, gdyż z oferty mogą skorzystać klienci różnych banków o ile ich karta może brać udział w programie 😋

   Usuń
  3. W co najmniej dwóch miejscach widzę przesłanki że nie każdą kartę da się dodać i trzeba sprawdzić jaką się ma.

   "Z propozycji skorzystać mogą klienci różnych banków - o ile ich karta może brać udział w programie lojalnościowym Mastercard."

   "W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce."

   Usuń
  4. W powyższym wpisie jest fragment:

   "Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard - w tym wpisie dowiesz się również które karty (i z jakich banków) można rejestrować w programie."

   Tam wymieniam karty Mastercard biorące udział w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
  5. Credit Agricole nie jest taki szczodry by klientom cokolwiek coś dał. A tu cała stówa! O nie nie, prędzej jakąś opłatę 100 zł zrobią niż klientowi dadzą.

   Usuń
  6. Credit Agricole nie jest uczestnikiem programu Bezcenne Chwile

   Usuń
  7. Credit Agricole, ING i BNP Paribas niestety są poza Bezcennymi Chwilami. Gorzej niż Pekao czy nawet Pocztowy!

   Usuń
  8. @Anonimowy 16 lutego 2023 14:49
   Tak się składa że zarówno ING jak i Credit Agricole mają swoje programy lojalnościowe które dla niektórych mogą być zdecydowanie lepsze niż to co oferują inne banki i "Stracone Chwile". W ING mam wciąż lepiej pomimo tego, że już nie ma Visa Ofert (mieli ten program nawet po wycofaniu Visa Ofert w pozostałych bankach), a chodzi o kody rabatowe z których korzystam. Nawet nie ma potrzeby zbierania jakichś punktów które w "Straconych Chwilach" przepadają. Oczywiście, jak ktoś ma karty w innych bankach, to i taki program lojalnościowy jak ten z opisu ma sens. Głównie na starcie gdzie jeszcze coś się dostaje bo potem to już tragedia. Ostatnio nawet prawie te przyśpieszacze zniknęły poza naciągaczami typu biżuteria i inne niepotrzebne.

   Usuń
 9. Czy jest limit kart, które można dodać ? Dodałem kartę Velobanku bez problemu, ale gdy chciałem dodać kartę BNP to pokazał się komunikać by skontaktować się z Mastercard.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty BNP Paribas nie biorą udziału.

   Usuń
  2. Karty BGŻ-etu nie uczestniczą w programie.

   Usuń
 10. nie wszystkie karty MC da się podpiąć, z Credit Agricole i BNP nie ma takich opcji, bezcenne chwile mają listę banków, z którymi współpracują, trzeba doczytać

  OdpowiedzUsuń
 11. Punkty premiowe można zamienić na nagrody przez 3 m-ce licząc od dnia przystąpienia do programu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez 3 miesiące kalendarzowe od momentu dodania punków przez Bezcenne Chwile.

   Usuń
 12. Jak dodać nową karte na założonym już kiedyś koncie bezcenne chwilę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logujesz się na stronie bezcennechwile.pl
   Klikasz w swoje imię.
   Wybierasz: Moje karty
   Będzie przycisk: Dodaj nową kartę.

   Usuń
  2. Wejdź na konto i dodaj nową kartę w menu "Moje konto" ---> "Karty"

   Usuń
 13. Teraz porejestrujemy karty wszystkich banków, których dotychczas nie porejestrowaliśmy a za chwilę dadzą promocję typu: "zarejestruj kartę Pekao/Santander/Velobank/... i odbierz 16 000 pkt/[lub więcej]". Moim zdaniem to podpucha, taka promocja do odsiania w kolejnych, lepszych edycjach dla pojedynczego banku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czyli płatnościami zaliczającym się do tego programu mogą być wszystkie sklepy spożywcze oraz płatność za paliwo na stacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwracam. Oto cytat z powyższego opisu: "w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł"

   Warto czytać te opisy 😋

   Usuń
 15. Wystarczy 1 płatność na 100 zł czy jest wymóg kilku bo w opisie napisałeś płatności. Zwracaj uwagę na takie zapisy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwracam Oto cytat z powyższego opisu: "w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł"

   Warto czytać te opisy 😋

   Usuń
 16. Płatności na Allegro się łapią? Jaki tam jest kod MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MCC używany w terminalach płatniczych Rossmann to 5977.

   Usuń
 17. Pamiętać, że Rossman się nie liczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niby dla czego 5977 nie jest wymienione że nie ?

   Usuń
  2. Być może zapomnieli 😋

   Usuń
 18. A może ktoś wie Jak wyrejestrować kartę z Bezcennych Chwil? Wisi mi w Bezcennych Chwilach kilka kart z kont, które zamknęłam jakiś zas temu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odznacz zgody marketingowe i po 30 dniach nastąpi wyrejestrowanie.

   Usuń
  2. No tak, ale mam tam też karty z których korzystam nadal. Chce tylko usunąć dwie zbędne karty

   Usuń
  3. Tylko infolinia bezcennych chwil. Ja tak usunąłem "martwe" karty

   Usuń
  4. Infolinia. Załatwisz to w 5 minut.
   Numer tel. w BCH w zakładce "kontakt".

   Usuń
  5. Dzięki za pomoc @Bakster i @Adsms

   Usuń
  6. Można też mailem napisać które karty są do usunięcia.

   Usuń
  7. To jeden z powodów, dla którego zawsze rejestruję tylko jedną kartę na każdym koncie w BCh.

   Usuń
 19. Wygląda na to, że podczas rejestracji wystarczy wyrazić zgody marketingowe podając adres e-mail bądź nr. telefonu - czyżby podanie obu nie było konieczne?

  OdpowiedzUsuń
 20. Można dokonać 1 płatność na 100 zł czy musi być kilka których suma będzie się równać 100 zł? Stacje paliw się łapią? Bo sporo tych ograniczeń

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczone MCC są klarownie opisane. Nie ma tam stacji paliw.

   Usuń
 21. Czy płatność kartą w placówce Poczty Polskiej może być zaliczona -czy jest wykluczona .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99% wykluczona.
   Wydanie stówki nie jest jakimś wyzwaniem więc dla pewności lepiej to zrobić w jakiejś Biedrze lub innym markecie albo tankując auto i będzie pewniak. Nie ma tu sensu szukać czegoś co może być najpewniej wykluczone.

   Usuń
 22. A jak założyłem konto w Velobanku to nie koliduje z promocja ? I nadal będę dostawał zwrot 10%

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy spłata Allegro Pay się liczy? MCC Allegro nie jest wykluczony, ale czy należy do wykluczonych "innych opłat lub obciążeń"? I co ze spłatą kart kredytowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jaki jest wtedy MCC. Normalnie Allegro ma 5999. Także przy uiszczaniu prowizji ale jak jest przy Allegro Pay to tego nie wiem.

   Usuń
  2. Taka transakcja niemal na pewno będzie mieć MCC6012.

   Usuń
  3. Allegro Pay ma kod MCC 6012, osobiście płaciłem

   Usuń
 24. ja mam paribas i mi wyskakuje bląd? a wpsiuje nr karty i date urodzenia i kaza mi dzownic na infolinie ? mam zadzwonic zeby mi dodali ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanujmy się. Jeśli piszesz komentarz i oczekujesz że inni go przeczytają i odpowiedzą to chociaż przeczytaj wcześniejsze komentarze innych. Już tam jest o Paribasie wszystko wyjaśnione.

   Usuń
  2. Bank Paribas nie jest uczestnikiem programu Bezcenne Chwile; tu znajdziesz listę 'czy Twoja karta należy do programu'
   https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki

   Usuń
  3. No i to że jest jakiś bank to nie znaczy że wszystkie jego karty biorą udział w Bezcennych Chwilach. Co najlepiej widać po mBanku. Mało która jego karta się łapie.

   Usuń
  4. Wszystkie karty MC dopuszczone do Bezcennych Chwil są tylko w Aliorze, Pekao, Citi, VeloBanku, Pocztowym i Santanderze.

   Usuń
 25. Też macie problem z dodaniem karty w Citi? Nie widzę formularzy ani zakładki gdzie owe formularze mają się znajdować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Citi ja rejestrowałem się przez stronę banku wtedy wchodzi bo też mi nie wchodziła kredytowa

   Usuń
 26. Od pewnego czasu mam ten sam problem:
  "Wystąpił problem z załadowaniem odpowiednich treści.
  Przeładuj stronę, aby odświeżyć."
  Nie mam dostępu do konta, dzwoniłem na infolinię i zgłoszenie będzie zrealizowane w ciągu 28 dni.
  Czy u kogoś również występuje ten problem?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy macie problemy z bezcenne chwile? ja od wczoraj: "Wystąpił problem z załadowaniem odpowiednich treści.
  Przeładuj stronę, aby odświeżyć.
  Kod błędu: 8040957dd39b3e5a" po zalogowaniu taki komunikat...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam taki sam komunikat od 6 tygodni- jestem po 4 reklamacjach emailowych i 2 tekelefonicznych. I dalej nie mogę się zalogowac

   Usuń
  2. dzieki, reklamuje w takim razie eh...

   Usuń
  3. Mam to samo, zastanawiam się czy po prostu nie założyć drugiego konta

   Usuń
  4. Mam to samo od tygodnia... tylko inny kod błędu. Nie uśmiecha mi się zakładanie nowego konta ponieważ na dotychczasowym mam sporo punktów... Na email nie odpowiadają

   Usuń
  5. Własnie zarejestrowalem karte na inny adres email. Poszło sprawnie, cel wybrany. mam nadz ze pkt wpadną za aktywnosc kartą. Zobaczymy, dzięki za pomysł

   Usuń
  6. Spróbujcie z innej przeglądarki / innego komputera / wyczyśćcie ciasteczka

   Usuń
 28. Czy dobrze rozumiem, że jeśli mam zarejestrowaną w Bezcennych kartę kredytową Citi Handlowy, to zarejestrowanie karty z normalnego konta Citi się nie załapie, bo to ten sam bank, tylko inny rodzaj karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejna karta tego samego banku nie kwalifikuje do promocji.

   Usuń
  2. Ok dzięki za potwierdzenie :)

   Usuń
 29. Obecnie mam w programie kartę tylko Aliora. Chciałabym zarejestrować do programu i promocji kartę Pekao ale kiedyś miałam już zarejestrowaną kartę z Pekao inny numer niż teraz, bo do innego konta), którą wyrejestrowałam z programu w 2021r. Czy w takiej sytuacji załapię się na promocję 8000 pkt? Nie wiem, jak interpretować ten zapis w regulaminie: " ... zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie ...", Zarejestrowane obecnie czy kiedykolwiek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już miałeś jakąś kartę Pekao w BCh to teraz 8k pkt nie dostaniesz. Ale z kartami innych banków tak. Dotychczas to dotąd kiedykolwiek.

   Usuń
 30. A ja się pospieszyłem i zarejestrowałem Velo dwa dni wcześniej echh :( dobrze że jeszcze Alior i Millenium zostały. Internetowe płatności kartą przechodzą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z Millennium tylko VIP Card dla osób fizycznych

   Usuń
  2. Nie opłaca się rejestrować kart MC w Bezcennych Chwilach póki nie ma jakiejkolwiek promocji z punktami powitalnymi jak ta.

   Usuń
 31. Karty jeszcze nie otrzymałem z Velo ale czy mogę już ją dodać do bezcennych chwil z wygenerowanych danych w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby to zrobić, najpierw musisz ja w banku aktywować pomimo tego, że jej jeszcze fizycznie nie posiadasz i nawet nie możesz mieć pewności że w ogóle takową kiedykolwiek otrzymasz.
   Poza tym, u mój listonosz by się bardzo ucieszył bo potrafi otwierać takie przesyłki. Otrzymałem taką kartę gdzie ewidentnie to miało miejsce i zaraz po otrzymaniu - czyli przed aktywacją - musiałem ją zgłosić w banku żeby przysłali mi nową.
   Co ciekawe - tak na marginesie - same banki w "dbałości o bezpieczeństwo" klienta, zachęcają do aktywacji kart które jeszcze nie dotarły i do dokonywania nimi płatnosci. Inaczej mówiąc, zachęcają złodziei do korzystania z okazji. I nikt z tym nic nie robi w tym państwie prawa. Cyrk.

   Usuń
  2. Bez paniki - aktywacja karty oraz nadanie jej PIN nie daje jeszcze szansy jej użycia, gdyż osoba nieuprawniona musiałaby znać PIN, który jest wymagany przy jej pierwszym użyciu.

   Usuń
  3. @Anonimowy 17 lutego 2023 17:53
   Nie rozumiem co tu nazywasz paniką? To są podstawy dbania o własne bezpieczeństwo a nie panika. W internecie podajesz PIN?
   Mam konta w wielu bankach a zatem wiele kart którymi się posługuję. I naprawdę wiem jak wyglądają płatności internetowe. Niejednokrotnie nie ma potrzeby podawania jakichkolwiek dodatkowych kodów uwierzytelniających lub potwierdzania operacji w aplikacji. Poza podstawowymi danymi które są widoczne na karcie nic więcej nie jest potrzebne aby dokonać płatności w internecie. I tak jest pomimo tego całego larum wokół wprowadzonych dodatkowych zabezpieczeń.

   Usuń

  4. @Anonimowy, 17 lutego 2023, 11:57 - Twój listonosz potrafi otwierać takie przesyłki? No i co z tego?

   PS. Ja bym to zgłosił do jego pracodawcy zamiast anonimowo o tym tutaj pisać :)

   Usuń
  5. @Anonimowy 17 lutego 2023 22:28
   I po co ta dziecinada? I czy myślisz że pracodawca się tym przejął gdy to zostało zgłoszone? Sam możesz założyć taką agencję pocztową. To wciąż jest tylko Polska która ma zdecydowanie więcej wspólnego ze wschodem niż z zachodem. Nawet sposób w jaki odnosisz się do tego co napisałem jest tego świadectwem.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 17 lutego 2023, 22:20 - osoba nieuprawniona musiałaby znać PIN, który jest wymagany przy pierwszym użyciu karty. Amen!

   Usuń
  7. @Anonimowy 18 lutego 2023 07:53
   Czyli dalej nic nie rozumiesz. Jak aktywujesz taką kartę i nadasz jej PIN - to chyba jest oczywiste żeby dokonywać tych płatności zanim się taką kartę fizycznie otrzyma - to z płatnościami internetowymi - w tym tymi nieautoryzowanymi - nie ma już żadnego problemu.
   Tak więc jeszcze raz; takie działanie, to działanie na korzyść złodziei.
   I nie trzeba się tutaj modlić. To i tak nic nie da. Na beztroskę i lekceważenie zasad bezpieczeństwa nie ma lekarstwa.

   Usuń
  8. W przypadku płatności internetowych jest zabezpieczenie zwane 3D Secure, nie?

   Usuń
  9. Nie wszędzie jest 3D-secure.

   Usuń
  10. @Anonimowy 19 lutego 2023 09:22
   Przeczytaj jeszcze raz to co już wcześniej napisałem.

   @Anonimowy 19 lutego 2023 11:45
   Dokładnie tak. Poza tym, nawet tam gdzie ono jest, nie przy każdej płatności się pojawia. Banki niby wprowadzają te wszystkie dodatkowe zabezpieczenia, jednak nie wszędzie i nie zawsze to działa. Z logowaniem na konta w bankach jest to samo. "Straszyli" że będzie dodatkowe uwierzytelnianie, a przynajmniej w trzech najbardziej znanych bankach można raz za razem na rożne konta się logować po staremu, nie dodając nawet przeglądarki do zaufanych.

   Usuń
  11. Wystarczy, że do chwili nadejścia karty saldo rachunku powiązanego będzie zerowe 😋

   Usuń
  12. @Anonimowy 19 lutego 2023 21:28
   To po co ta cała paplanina? Dałem wyraźnie do zrozumienia, że do momentu odbioru karty (a także upewnienia się w miarę możliwości że do tej karty się ktoś już nie dobrał), nie należy jej aktywować.

   Usuń
  13. Podobno karty Velo przychodzą już aktywowane. Czy to prawda?

   Usuń
  14. Nieprawda. Żaden bank nie wysyła aktywnych kart.

   Usuń
  15. @Anonimowy, 19 lutego 2023, 20:02 - Velo, podobnie jak to było w GNB, zawsze wymaga silnego uwierzytelnienia przy logowaniu z nowej przeglądarki. Ponadto u nich nie można nawet dodać odbiorcy zaufanego co oznacza, że każdy przelew musi być potwierdzony przez SMS w bankowości, albo PIN-em e apce.

   Usuń
  16. @Anonimowy, 20 lutego 2023, 09:08

   Moja karta, którą dostarczył kurier była już aktywna. Jedynie trzeba było nadać PIN.

   Usuń
  17. @Anonimowy 20 lutego 2023 12:51
   Dostałem akurat w Velo nową kartę bo tej z czasów Getin Banku upływa czas ważności i mam obecnie widoczne 2 karty, ta GB jest aktywna a ta z Velo wymaga aktywacji. Sprawdzałem to teraz specjalnie w aplikacji i żeby tę nową z Velo zobaczyć, trzeba po wejściu na karty "przesunąć" w lewo tę starą z GB.

   Nie neguję tego co piszesz - przypadki bywają różne. W każdym razie na funkcjonowanie GB nie mogłem narzekać poza tym, że choć iPhone nowy, to ich aplikacja trochę długo "myślała" przy uruchamianiu. Teraz - po zrobieniu wszystkiego aby przejąć bank Czarneckiego - nowi właściciele pod szyldem Velo Bank, dają mi dalej "myślącą" aplikację plus inne "atrakcje", typu brak możliwości zobaczenia jakie się ma oprocentowanie swoich środków. Tłumaczą się jakimiś poważnymi problemami technicznymi z którymi wygląda na to dzielnie walczą dla mojego dobra już chyba z pół miesiąca, a więc to o czym piszesz jest bardzo prawdopodobne.

   PS. Niemniej jednak to nie ten bank miałem na myśli pisząc o możliwości logowania się w 3 znanych bankach bez żadnej dodatkowej autoryzacji.

   Usuń
 32. A jeśli chodzi o płatności, czy jak doładuję Revoluta portfelem google (kartą, która bierze udział w promce) to to się wlicza jako płatność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Portfel google nie zmienia kodu mcc więc bedzie kod revoluta 6012

   Usuń
 33. Czy ktoś z was ma również problem z zalogowaniem do bezcennych chwil? Mam konto od kilku lat i pododawane karty dwie z Aliora, jedną z Velo i jedną z Citi, od ponad tygodnia nie mogę się zalogować przy użyciu email i hasła, mogę się tylko zalogować poprzez stronę Citi ale tam widzę tylko ich kartę... bezcenne chwile nie odpowiadają na email

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam w klubie- u mnie identyczna sytuacja, kart w programie 4. Reklamacje emailowe i telefoniczne zlozone- zero odzewu ze strony Bezcennych Chwil

   Usuń
  2. Wyślij do nich list polecony:

   Majorel Polska
   ul. Roosevelta 18
   60-829 Poznań

   Usuń
  3. @Anonimowy 17 lutego 2023 17:49
   A kto za ten list polecony zapłaci? Jak masz za dużo kasy, to chętnie ją przygarnę.
   To typowy przykład tego, że ten program to "Stracone Chwile".

   Usuń
  4. @Anonimowy 17 lutego 2023 17:49
   Napiszę jeszcze raz bo jakoś dziwnie nie pojawiają się tu te komentarze.
   Czy naprawdę uważasz że po to żeby w jakimś programie wziąć udział to wcześniej trzeba narażać się na koszty? Przecież ktoś za ten list polecony musi zapłacić. Kto to będzie?

   Usuń
  5. Dziwne ze masz taki problem z nimi jeśli chodzi o kontakt. U mnie byla sytuacja ze dane karty mojej mamy zostały zaczytane na moje dane i tak mialabym u nich dwie karty aliora. Ale zadzwoniłam do nich, Pani napisała reklamację do działu technicznego i następnego dnia dane były już prawidłowe a punkty powitalne dostałam zarówno ja jak i mama.

   Usuń
 34. Jak to jest z dodawaniem celu do bezcennych chwil? Jak mam np. 50 zł do Circle K to mogę to dodać jeszcze raz, żeby była 100? Czy dopiero po zdobyciu 50 dodaję kolejny bon do CK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli masz wystarczającą ilość zgromadzonych punktów i taki cel pozwala na odbiór więcej niż jednej nagrody, to można wymienić zgromadzone punkty na tyle nagród w danym celu, ile jest dozwolone. W Circle K mam teraz możliwość odbioru aż 4 nagród po 50 zł. Problem tylko w tym, że nie mam wystarczającej ilości punktów aby to zrobić bo zbieranie tychże punktów bez przyśpieszaczy to daremny trud pomimo wydania tysięcy złotych. Jak ktoś na starcie nie otrzyma za rejestrację punktów, to potem jest bardzo ciężko. Ostatnio w kilku bankach gdzie mam zarejestrowane karty, brak interesujących mnie ofert które przyspieszają realizacje celu.

   Natomiast to o co pytasz jest niemożliwe. Możesz wybrać tylko jeden cel bez pomnażania go. Ten wybór celu i tak nie ma większego sensu przy zbieraniu punktów, bo nagrody np. do Circle K szybko znikają i potem trzeba czasami długo czekać na nowe. Teraz też będzie wyścig, kto pierwszy się zarejestruje i spełni warunki, może jeszcze zdąży kilka nagród po 50 zł do takiego Circle K odebrać. Na tę chwilę Circle K u mnie jest dostępne na wszystkich zarejestrowanych kartach.

   Usuń
  2. jak doatsniesz pkt to będzie info, że możesz wziąć dwie nagrody

   Usuń
 35. Można zdobyć nagrody wielokrotnie jak jest się nowym klientem np Velo i Citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam doczytać artykuł do końca 😉

   Usuń
 36. Dodałam kartę od Velobank-czy ja dobrze rozumiem że te 8000 pktów wskoczy mi dopiero po wykonaniu transakcji za min.100 w przeciągu 30 dni tą kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ponadto w przypadku Velo te punkty pojawiają się znacznie szybciej.

   Usuń
 37. ,,Doda do programu kartę wydaną przez inny bank, aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie Bezcenne Chwile (to więc opcja dla już uczestniczących w programie lojalnościowym Mastercard)." - jak to rozumieć?
  Czy np. gdy miałem dawno temu kartę z Aliora zarejestrowaną w BC, którą usunąłem z programu (zamknąłem konto) np 2 lata temu, a tydzień temu otworzyłem nowe konto w Aliorze wraz z kartą (inny numer karty) to czy rejestrując tą nową kartę w BC łapię się na promocję?
  Ktoś wyżej napisał ,,Dotychczas to dotąd kiedykolwiek." ale czy na pewno. Można to zinterpretować ,,dotychczas zarejestrowane" = ,,obecnie zarejestrowane" Kto ma rację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te regulaminy są celowo formułowane tak niejednoznacznie, żeby w przypadku złożenia reklamacji można było je interpretować dowolnie 😳

   Usuń
 38. Mam pytanie dotyczące ważności karty. Chodzi o to, że jakieś 10 dni temu złożyłem na infolinii wypowiedzenie karty kredytowej w Santanderze.Wypowiedzenie trwa jeden miesiąc, więc karta jest jeszcze aktywna. Czy jeśli ją zarejestruję w Bezcennych Chwilach i spełnię warunki 100 zł płatności przed zamknięciem karty to otrzymam nagrodę. Inaczej ujmując: czy do czasu otrzymania nagrody karta musi być aktywna.Niestety w regulaminie czegoś takiego jasno mówiącego nie znalazłem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jakim "Santanderze" mówisz? I o jakiej karcie?

   Usuń
  2. Consumer nie bierze udziału. Jak zwykły Santander to musisz wycofać wypowiedzenie. Bo po 30 dniach od zamknięcia karty zamykają rachunek punktowy w Bezcennych Chwilach więc przed jego zamknięciem nawet możliwe że punktów by jeszcze nie dodali.

   Usuń
  3. Santander Bank Polska SA, karta kredytowa

   Usuń
  4. Oczywiście mastercard

   Usuń
  5. Santander Bank Polska SA. Karta kredytowa mastercard.

   Usuń
  6. @Sław60
   Czy po zgłoszeniu rezygnacji z kk otrzymałeś jakąś propozycję na zatrzymanie? Jeżeli nie, to może jeszcze się wstrzymaj z tym wycofywaniem rezygnacji z kk u nich. Mi na zatrzymanie dawali 3 różne propozycje. Z tej 3 już nie skorzystałem.
   Jeżeli zadzwonią z taką propozycją, wtedy upieczesz 2 pieczenie przy jednym ogniu. Jeżeli już miałeś takie propozycje i z nich skorzystałeś lub nie, to pozostaje to co radzi powyżej @Anonimowy 22 lutego 2023 08:20

   Usuń
 39. Czy płatność za pobraniem u kuriera liczy się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. To płatność kartą za usługę.

   Usuń
 40. Czy kartę Mastercard z Millennium, Santander Bank i Credit Agricole można zarejestrować? Wyskakuje mi błąd przy dodawaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wpisie jest taki fragment:

   "Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard - w tym wpisie dowiesz się również które karty (i z jakich banków) można rejestrować w programie."

   Usuń
  2. Millennium - nie, Credit Agricole - nie, Santander Bank Polska SA - TAK

   Usuń
 41. Cześć;) czy tylko ja tak długo czekam na potwierdzenie płatności i naliczenie tam tych punktów? Od piątku płaciłam kartą z velo banku w różnych miejscach chyba 8-10 transakcji i nic mi nie pokazuje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I mam drugie pytanie, chciałam zarejestrować kartę męża z santlandera, ale po wpisaniu nr karty wyskoczyło mi okienko do logowania do banku, a po zalogowaniu wyskoczyła strona jakbym coś kupowała i trzeba było podać blika raczej bez konkretnej sumy za płatność, uciekłam szybko, także nie kojarzę sumy. przy karcie velo tak nie miałam, to normalna praktyka?

   Usuń
  2. Wszystko ok. W ten sposób Santander Bank Polska SA przeprowadza weryfikację tkz. Security 3D. Proszę postępować zgodnie z poleceniami pojawiającymi się na ekranie😀

   Usuń
  3. Punkty są naliczane bodaj do 30 dni od wykonania transakcji.

   Usuń
  4. Punktów mam ponad 140, a transakcji raptem trzy od paru dni zaakceptowanych i tak czekam i dlatego się zastanawiałam;)

   Usuń
  5. Punkty na koncie BCh za transakcje płatnicze pojawiają się zazwyczaj 2-3 dni o ich rozliczeniu przez bank.

   Usuń
 42. Czesc, moje konto mejlowe (Outlook od Microsoftu) ktore zarejestrowalem w programie zostalo zablokowane i nie da sie go odblokowac- po wpisaniu jakiegokolwiek numeru telefonu na ktory ma zostac wyslany kod wyswietla sie komunikat 'Nie mozemy wyslac wiadomosci SMS pod ten numer'. Odblokowac rowniez nie da sie za pomoca weryfikacji imienia i nazwiska i daty urodzenia poniewaz nie pamietam co tam wpisalem gdyz bylo to konto robione na szybko tylko po to aby bylo konkretnie do tej promocji. Nie wiem co robic bo nie mam dostepu do konta mejlowego i przez to tez nie mam dostepu do konta MasterCard. Mozliwe ze przyczyna jest troche glupia nazwa mejla poniewaz jest w niej nazwa banku, konto bylo robione na szybko i bez wiekszego zastanawiania sie, moj blad. Pytanie co robic w takiej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń. Muszą mieć jakąś procedurę zmiany maila. Na stronie Bezcennych Chwil masz nr tel w zakładce KONTAKT.

   Usuń
  2. Mejl jest jak PESEL, nie można zmienić.

   Usuń
  3. W BCh można zmienić sposób logowania na: nr. karty plus data urodzenia

   Usuń
 43. Hej, ile trzeba czekać zeby płatności z karty pojawiły się na koncie Bezcenne Chwile? 21 lutego wykonałem operacje karta i nie mam płatności na koncie BCh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź tu: Anonimowy, 23 lutego 2023, 20:30

   Usuń
 44. Mam już ponad 100 zł płatności zaksięgowanej i nic, pojawia mi się tylko 3% osiągniętego wyznaczonego celu i żadnych 8000 pkt;d czy to trzeba czekać? Czy na maila przychodzi coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty standardowo naliczane to jedno (stąd te 3%), a 8000 punktów w promocji "Punkty na start" to drugie.

   Zacytuję fragment z powyższego wpisu:
   "Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące".

   Usuń
  2. Punkty na koncie BCh za transakcje płatnicze pojawiają się zazwyczaj po 2-3 dniach roboczych od ich rozliczenia przez bank.

   Usuń
 45. Dziś dostałem 8k pkt z Pekao, w ciagu 3 dni. Z Velo , citi, po 2 tyg nic

  OdpowiedzUsuń
 46. Dziś dostałem już 8 tys. punktów w tej promocji. Karta debetowa Pekao, warunki spełniłem dość szybko (dzień czy dwa po starcie promocji), ale wygląda na to, że wypłacili sporo szybciej niż 30 dni roboczych.

  OdpowiedzUsuń
 47. u nas wczoraj pkt za karty z Velo i Santander, płatności welo 16 II, Santnder 22 II

  OdpowiedzUsuń
 48. Bankobranie, bardzo dziękuję! :) Karta Velo dodana jakieś 2 tygodnie temu, dziś już fizycznie 2 *bony na email :) Fajnie tak zaczynać tydzień :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy Wam też zniknęły bony na Circle K? Miałem jako cel główny, wczoraj wchodzę na konto i mam coś innego, a tych bonów nie mogę poszukać. Czekam na 8000 pkt, ale chyba paliwo przeszło mi koło nosa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem vouchery znikają. Tak się dzieje jak są takie promocje. Ale powinni za jakiś czas uzupełnić pule.

   Usuń
  2. Już wcześniej pisałem o tym (zobacz na Anonimowy 18 lutego 2023 20:08).
   Ciesz się że tylko cel został zmieniony. Tam znikają też punkty. Kiedyś (zanim zmieniono nazwę) to było bardziej czytelne. Teraz niby jest taka opcja że niby będzie informacja o kończącej się ważności zgromadzonych punktów. Za czasów PS było natomiast widać datę i można to było lepiej kontrolować. Teraz nigdy nie wiadomo kiedy to powiadomienie się pojawi. Trzeba warować jak pies i sprawdzać dzień w dzień. To takie "ułatwienie" ze strony "Bezdennych i Straconych Chwil" dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Mastercard. Tu już wiele osób o tym pisało jak ich pozbawiono zdobytych punktów gdy czekali na wybrane nagrody.

   Usuń
 50. Czy ktoś ma podobną sytuację: Zarejestrowałem w Bezcennych kartę debetową z Citi. Na koncie w Bezcennych widnieje jedna karta - ta właśnie. Natomiast punkty zostały mi naliczone podwójnie. 8000pkt za kartę debetową i 8000 za kartę kredytową (w szczegółach płatności są dwa numery kart), której nawet nie rejestrowałem. Mam do odbioru 16000pkt czyli dwie stówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesz się, korzystaj :)

   Usuń
  2. Karty z Citi są rejestrowane automatycznie. Wystarczy że ma się u nich już zarejestrowaną jedną kartę.

   Usuń
  3. Tak, ale jak to się ma w stosunku do zapisów: "Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Oferty Specjalnej tylko i wyłącznie jedną Nagrodę [tj. 8000 punktów - przyp. Mr. Złotówa] w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania". HI hi, oczywiście cieszę się i korzystam. Szczególnie że moja żona i córka mają taką samą sytuację :)

   Usuń
  4. W jaki sposób udało Ci się zarejestrować debetówkę z City? od wczoraj próbuję i za nic na świecie nie umiem.

   Usuń
  5. Wchodziłem przez "korzyści karty" ale ta opcja przez pewien czas była nieaktywna bo żadne dokumenty do zapoznania się mi nie wyskakiwały. Myślałem że miałem włączoną blokadę wyskakujących okienek ale nie miałem. Moja córka też nie mogła przez jakiś czas zarejestrować karty ale po kilku dniach się udało.

   Usuń
 51. Dzień dobry. Czy jeśli zarejestruje moja kartę kredytowa z promocji pekao (przez 9 miesięcy przy wydawaniu 250 zł co miesiąc otrzymuje łącznie 800 zł w punktach bezcennych chwil) to po zarejestrowaniu innych kart z innych banków za każda dostanę 100 zł? Czy te promocje łącza się? Otrzymanie powitalnych 8000 punktów za każda kartę MasterCard zarejestrowana nie wyklucza promocji pekao?

  OdpowiedzUsuń
 52. Dlaczego w procesie rejestracji trzeba podać PIN? To bezpieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PINem zatwierdzasz transakcję na 0 zł, to ich sposób autoryzacji karty.

   Usuń
 53. Czy mieliście problem z dodaniem kart Pekao?
  Od ponad miesiąca walczę z dodaniem swojej karty Pekao. Ciągle wyskakuje błąd, niby już dział techniczny bezcennych chwil coś poprawiał, ale dalej nie działa. Wczoraj chciałem dodać kartę Pekao żony do jej konta i też wyskoczył błąd. Na obu kontach dodawaliśmy karty Velo i nie było problemów już dawno dostaliśmy nawet punkty.
  Miał ktoś problem z dodaniem karty Pekao?

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy można zarejestrować kartę Alior Kantor Walutowy w BC i otrzymać 8000 pkt.?

  OdpowiedzUsuń
 55. Próbuję dodać kartę Velo, ale pojawia się komunikat:
  Przepraszamy wystąpił błąd.
  Prosimy o kontakt z infolinią programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

  Z telefonów stacjonarnych: (+48) 801 055 990

  Z telefonów komórkowych: (+48) 616 646 010

  Czynna: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-22:00.

  Koszt połączenia lokalnego zgodnie z taryfą operatora.
  Co w takiej sytuacji należy zrobić?
  Proszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń. Chociaż mnie na infolinii BCh nie pomogli a dopiero konsultant banku.

   Usuń
  2. Dzwoniłem do BCH, ale mi też nie pomogli. A w jaki sposób Tobie pomógł konsultant. U mnie system widzi podany adres mailowy, którego używałem podczas rejestracji karty innego banku rok temu, który został zamknięty i system widzi jako zamknięty i nie pozwala zarejestrować karty. Co w takiej sytuacji należałoby zrobić?

   Usuń
  3. Zarejestruj kartę na inny adres mailowy.

   Usuń
  4. Wczoraj próbowałam zarejestrować kartę płatniczą na raz użyty i zamknięty adres email i nie udało mi się. Dzwoniłam do BCH i powiedziano mi, że po 24 godzinach mam spróbować.
   Po 24 godzinach próbuję zarejestrować kartę i pojawia się komunikat: Użytkownik niezweryfikowany.
   Może ktoś miał podobny problem i podpowie co należy zrobić?

   Usuń
 56. Jest już informacja o szacowanej dacie wyczerpania nagród, 18.04.2023.

  OdpowiedzUsuń
 57. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 58. jeżeli kartę zarejestrowałem 13,04,2023 i wykonałem transakcje to załapie się na nagrodę .?

  OdpowiedzUsuń
 59. Czyli mogę się jeszcze rejestrować dziś do promocji i będę brał udział jak w ciągu 30 dni spełnię warunki? Jeśli pula nagród jest do 18.04?

  OdpowiedzUsuń
 60. A czy zakup w interecie opłacony kartą przez Przelewy24 spełni warunek zakupów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew24 to przypadkiem nie pay-by-link? A tu muszą być płatności kartą.

   Usuń
  2. @Anonimowy19 kwietnia 2023 11:44
   Chodzi o zakup w sklepie internetowym, który korzysta z rozliczeń przez Przelewy24; jak wybiera się płatność kartą to przekierowuje na przelewy24 i tam się wpisuje dane karty. Nie pytam o szybkie przelewy z konta, które także realizuje przelewy24.

   Usuń
  3. Jeśli płacisz kartą to nie ma znaczenia kto jest pośrednikiem. Przelewy24, TPay czy inne PayU.

   Usuń
  4. @Anonimowy19 kwietnia 2023 21:16
   Dzięki, tak przypuszczałem, wolałem jednak skorzystać z rady bardziej doświadczonych.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...