Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Citibanku: do wygrania od 50 do 20 000 zł na kartach podarunkowych

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

20.02.2023

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: do wygrania od 50 do 20 000 zł na kartach podarunkowych

Oto nowa promocja dla posiadaczy karty kredytowej z logo Citibanku.

Promocja "Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank"
Dla najaktywniejszych bank przygotował 364 nagrody - są wśród nich karty podarunkowe do Allegro (50 zł), Intersport lub Sun&Snow (po 1000 zł) oraz do Kross (10 tys. lub 20 tys. zł). z kolei tym, którzy jeszcze nie mają karty kredytowej w Citibanku, przypomnę, że można zgarnąć nawet 1 000 zł na start (to już nagrody gwarantowane). 
[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie promocje w Citibanku.]

Niniejszy wpis nie jest prześwietleniem okazji do bankobrania w ścisłym znaczeniu. Na blogu Bankobranie skupiam się bowiem głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. Niniejsza propozycja Citibanku to już bardziej konkurs/zabawa, w której bank nagrodzi najbardziej aktywnych, a nie każdego. Jeśli jednak jest okazja coś zyskać przy okazji płatności kartą, które na co dzień i tak się wykonuje, to warto spróbować szczęścia. Dlatego i tej promocji się przyglądam, bo posiadaczy karty kredytowej z logo Citi wśród Czytelników bloga Bankobranie na pewno nie brakuje - wszak ten bank serwuje sporo promocji. Aktualnie można zdobyć bonusy o łącznej wartości aż 1 000 zł - to akcja z nagrodami gwarantowanymi dla tych, którzy kartę kredytową w Citibanku dopiero wyrobią; a kto takową już ma, to może skorzystać z propozycji niżej omawianej.

Promocja "Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank"


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, posiadająca główną kartę kredytową Citibanku.

Nagrody mają być przyznawane w dwóch kategoriach (w każdej z nich nagrodzonymi zostanie do 182 osób, które wykażą się największą aktywnością w korzystaniu z karty). Część nagród różni się w zależności od kategorii, w której będą przyznawane.

[Kategoria 1] Za największą liczbę transakcji wykonanych w okresie trwania oferty do wygrania są następujące nagrody:

 • 1 x karta podarunkowa do Kross o wartości 20 000 zł, 
 • 1 x karta podarunkowa do Kross o wartości 10 000 zł, 
 • 30 x karta podarunkowa do Intersport o wartości 1 000 zł, 
 • 150 x karta podarunkowa do Allegro o wartości 50 zł.

[Kategoria 2] Za największą łączną kwotę transakcji w okresie trwania oferty bank przyzna:
 • 1 x karta podarunkowa do Kross o wartości 20 000 zł, 
 • 1 x karta podarunkowa do Kross o wartości 10 000 zł, 
 • 30 x karta podarunkowa do Sun&Snow o wartości 1 000 zł, 
 • 150 x karta podarunkowa do Allegro o wartości 50 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział akcji "Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank":
 • najpóźniej do 31.03.2023 r.:
  • zarejestruj się na stronie promocji oraz
  • wykonaj co najmniej 10 płatności kartą kredytową (mogą w tym być też płatności Blikiem) na kwotę min. 20 zł każda (zaliczają się do tego także transakcje nośnikiem zbliżeniowym lub kartą dodatkową).

Taka liczba transakcji (10 x min. 20 zł) to minimum kwalifikujące do udziału w promocji. Jednak im więcej płatności wykonasz, tym większe będą szanse na nagrodę.

Zwycięzcy o przyznaniu nagród mają być powiadomieni wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do 20.04.2022 r. (i wtedy też bank przekaże nagrodę w postaci elektronicznej). Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (jeśli ktoś załapałby się na nagrody w różnych kategoriach, to zostanie mu przyznana nagroda o wyższej wartości). Do nagród w postaci kart podarunkowych do sklepu Kross bank ufunduje dodatkowe nagrody pieniężne będące równowartością należnego podatku. Pozostałe nagrody (bony o wartości 50 zł i 1 000 zł nie podlegają opodatkowaniu).

Do momentu przekazania nagrody przez bank nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o kartę kredytową.

Ważne wskazówki dla uczestników promocji


▶ Zgodnie z regulaminem:
"Uczestnik podczas rejestracji może wyrazić zgodę na komunikację drogą elektroniczną (przez e-mail, SMS) dotyczącą Oferty obejmującą: rankingi oraz informacje dotyczące przebiegu Oferty. Wyrażenie ww. zgody nie jest warunkiem przystąpienia do Oferty".

▶ Wykonując płatności na potrzeby promocji zwróć uwagę na dość długą listę wykluczeń oraz ograniczeń.

Na potrzeby promocji Citibank nie zaliczy transakcji gotówkowych, a więc np. wypłat w bankomatach (w tym wypłat Blikiem), transakcji zwróconych, ani tzw. transakcji szczególnych (w tym również przelewów na telefon Blik), którymi dla banku są:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"


Do tego wykluczone są również transakcje kartą wykonane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany któryś z poniższych kodów MCC (a jest to kod wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

"(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (iii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (iv) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (v) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz (vi) wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz (vii) zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów."


Ponadto płatności wykonywane na potrzeby promocji:

"nie mogą przekroczyć poniżej wskazanych kwot/limitów: 

a) do 1 000 zł w każdym miesiącu kalendarzowym dla Płatności BLIK, 

b) do 5 Transakcji dziennie i nie więcej niż 50 Transakcji w miesiącu kalendarzowym dokonanych w tym samym punkcie usługowo - handlowym, 

c) do 300 zł dziennie dla Transakcji dokonanych w placówkach Poczty Polskiej S.A." 


Za podzielenie się informacją o powyższej promocji Citibanku dziękuję Czytelnikowi Krzysztofowi.

💡 Powyższa promocja skierowana jest do osób posiadających kartę kredytową Citi. A jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w tym banku, sprawdź jak uzyskać 350 zł premii + 100 zł na zakupy za bezwarunkowo darmowe CitiKonto.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Akurat tych promocji w Citi nie lubie. Kto najwięcej transakcji lub największe kwoty.... To wg mnie dla wybranych. Powinno być losowanie wśród wszystkich. A tak to dla najbogatszych promocja...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 20 lutego 2023 22:20
   I dla naiwnych. Wielu się na to rzuci nie zdając sobie nawet sprawy, ile transakcji trzeba wykonać żeby zyskać. Gdzieś wcześniej w podobnej tego typu promocji, zwycięzcy musieli zrobić po ok. 800 płatności i wydać po ok. 20k. Tylko że tam wartość tych nagród była wyższa i same nagrody zdecydowanie atrakcyjniejsze. Gdzieś tu nawet ktoś kilka miesięcy temu dzielił się informacją ile transakcji zrobił i ile wydał.
   To co tu jest to lipton. W ostatniej promocji z Parobasa mam za 36 płatności po 0,33 zł (razem 11,88 zł) gwarantowane 450 zł w kodach do "Biedronki" (już 6 x 50 zł a zostały jeszcze 3 x 50 zł). Już ta promka Citi z grudnia za płatności kk była lepsza bo biorąc udział w promocji ich karty i tak trzeba było wykonać płatności na xxx zł a dodatkowo wpadło 5 x 10 zł do "Biedronki" za 25 nie wymuszonych płatności.
   Chodzi o nakład pracy którą tu trzeba wykonać by BYĆ MOŻE zdobyć jakieś nagrody.

   Usuń
  2. Bank w ten sposób nagradza najbardziej lojalnych klientów czyli tych którzy korzystają najbardziej aktywnie. Dlaczego ktoś kto korzysta z karty raz w roku ma mieć takie same szanse na wygraną co osoba która używa karty codziennie?
   Ale zgodzę się, że ja również nie lubię takich promocji. Mogę wydać powiedzmy 10k kartą Citi a i tak nie wiem czy to wystarczy do wygranej. W tym samym czasie używając swojej innej karty dostaje gwarantowany cashback 3% czyli 300zł. Więc wybieram gwarantowany zysk.

   Usuń
  3. @Anonimowy 21 lutego 2023 08:16
   Czyli że dla Citi nie jestem tym "lojalnym klientem" bo wydaję płacąc ich kartą kredytową tylko po kilka tysięcy złotych miesięcznie?

   Usuń
  4. @Anonimowy 21 lutego 2023 08:16
   Tak dodając jeszcze do tego co w odpowiedzi na Twój komentarz dziś napisałem (jeszcze nie jest widoczne) powiem, że oczywiście nic do Ciebie nie mam. To tylko takie spostrzeżenie odnośnie tego, jak bank traktuje takich klientów jak ja poprzez tę promocję.

   Zakładałem - można powiedzieć u nich - konto osobiste w promocji, gdzie przedmiotem tej promocji był całkiem nowoczesny telefon stacjonarny. To był czas, kiedy powstawały takie nowoczesne placówki Banku Handlowego o nazwie Handlobank (pion detaliczny). To był bodaj rok 1998 i nie tylko ten telefon stacjonarny był w tamtym czasie dla mnie czymś korzystnym. Handlobank miał już wtedy bardzo fajnie działającą sieć bankomatów i wpłatomatów gdzie mogłem o dowolnej porze dnia i nocy pozbywać się gotówki bez stania w kolejce w innym banku albo czekania na otwarcie takiego oddziału czy placówki (weekendy!). Potem zaliczyli u mnie wtopę bo zagubili mój przelew zagraniczny w dolarach i dopiero (robiąc przy tym wsteczne księgowanie!) po bodaj prawie pół roku mi go zwrócili (a ile telefonów i rozmów było!). Nie pamiętam teraz czy wtedy już się przemianowali na Citi, czy to było jeszcze przed, bo ta zmiana nastąpiła dość szybko od momentu otwarcia tych pierwszych nowoczesnych placówek Banku Handlowego. To wyglądało tak, jakby BH poprzez Handlobank chciał podbić swoją wartość przed połączeniem z Citibankiem.
   Był to bardzo ciekawy i dobry czas, bo opłacało się zrezygnować z własnej działalności i wynająć Citi pomieszczenia na całe lata, mając gwarantowany dochód bez jakiegokolwiek użerania się. Nie tylko Handlobank/Citibank wtedy się pojawił. To był prawdziwy wysyp tego typu nowoczesnej bankowości i w krótkim czasie różnych punkcików telefonii komórkowej. Mieszkania na parterze i piwnice szły pod wynajem i pod młotek, bo na każdym rogu ulicy coś powstawało. 🤣

   Usuń
  5. W jakiejś podobnej promocji tego typu wstecz wystarczyło bodaj ok. 50 paru płatności.

   Usuń
  6. @Anonimowy 21 lutego 2023 22:07
   Chyba jednak nie "tego typu".

   Przytoczę kilka cytatów:
   "dostałem za ilość .
   Wierzcie lub nie ale poszło ponad 400 transakcji.
   Liczyłem że prędzej będzie to kwota. 70-80 tys."

   "To ja mialem ponad 600 transakcji i pusta skrzynka"

   "U mnie ponad 600 transakcji i brak wiadomosci."

   "Napisałem do banku i mi odpisali że różnica między mną a zwycięzcą wyniosła dokładnie 2 823 227,98 zł."

   Każdy kto chociaż raz brał rzeczywiście udział w "tego typu" promocji wie, że to idzie w setkach transakcji i w dziesiątkach tysięcy złotych jako minimum żeby zdobyć coś więcej niż "lizaka".

   Poniżej w komentarzu masz podany link do "tego typu" promocji.

   Usuń
  7. Tamta edycja nie miała tylu wykluczeń i ograniczeń więc teraz nie da się "nabić" milionów tak łatwo.

   Usuń
  8. @Anonimowy 22 lutego 2023 12:07
   Dla tych którzy w tamtej promocji zapłacili miliony biorąc udział w promocji, nie będzie żadnym problemem wydanie tych milionów tutaj.
   Bank również dobrze wie co robi żeby zwabić wszystkich hazardzistów i odesłać ich z kwitkiem. Dlatego owszem, ta promocja jest jeszcze większą pułapką niż tamta. Jak widać ludzie już tak mają, że lubią przegrywać. I jest tak pomimo tego, że się na wszelkie możliwe sposoby tego będą wypierać.

   Usuń
 2. Zachęcam do poczytania o wcześniejszym tego typu konkursie w komentarzach na samym końcu:

  https://www.bankobranie.pl/2022/04/konkurs-odjazdowa-wiosna-z-karta-citibanku.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Dostałem 50 zł na Allegro! Jakieś 200 płatności karta. Także ciesze się

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś wygral w kategorii wartości jakąś nagrodę?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...