Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij do 450 zł premii za konto w mBanku (+ 8% dla oszczędności)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

9.02.2023

Zgarnij do 450 zł premii za konto w mBanku (+ 8% dla oszczędności)

Oto najnowsza, już VI edycja promocji eKonta osobistego w mBanku.

Premia do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku
Podobnie jak w poprzedniej odsłonie akcji, tak i teraz do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne do 450 zł oraz nawet 8% dla oszczędności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Premia do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont. Jednak inne  produkty w mBanku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "eKonto osobiste plus premia - edycja VI"


Nagrody. Do wzięcia czeka nawet 5 bonusów: 
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej;
 • 150 zł - otrzymanie tego bonusu uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto.

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 450 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 7 lub 8% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja VI":
 • do 31.05.2023 r. złóż wniosek o eKonto osobiste (w przypadku otwarcia konta przez e-dowód lub podpisania dokumentów za pośrednictwem kuriera bądź w placówce banku przejdź do wniosku na komputerze; jeśli chcesz założyć konto "na selfie" przejdź na stronę promocji na urządzeniu mobilnym) wraz z wydawaną do niego kartą i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus: 100 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w lutym: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca marca wykonaj 8 płatności,
- w kwietniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w maju wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej we lutym - premię 100 zł dostaniesz do końca kwietnia, a bonusy po 50 zł będą wpadać w maju i czerwcu).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub na e-dowód oraz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto, wykonaj min. 8 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego dziecka poniżej 13. roku życia.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji - zatem jeśli konto zostanie otwarte w lutym, to bonusów (150 zł za otwarcie konta "na selfie" lub na eDowód i/lub 100 zł za konto dla dziecka) należy spodziewać się najpóźniej do końca kwietnia.

Przydatne wskazówki


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 450 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 450 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 8% dla oszczędności.


Konto oszczędnościowe Moje cele: 7% lub 8% do 50 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 8,0% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 7,0% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 25.02.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach lutego, w marcu, kwietniu i maju)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (7 lub 8% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia lutego miałeś na nich 300zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec marca, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia lutego.
Czyli: 
stan aktywów na Moich celach na 28.02 = 300zł 
Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.03 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 
Gdy stan aktywów na celach na 31.03 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)" 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis:

"Kwota łączna promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 1 mld PLN dla klientów, którzy otworzyli eKonto osobiste w promocji eKonto osobiste plus premia – edycja VI (...)"


O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne.

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. Karencja to wciąż ponad 3 lata!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli to tylko dla nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla powracających również.

   Usuń
  2. Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku

   Usuń
  3. A konkretnie nie miała ROR i/lub KO o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

   Usuń
 3. A co jeżeli chce się założyć/podpiąć konta dla kilkorga dzieci? Czy wtedy jest większy bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko dla niepełnoletnich.

   Usuń
  2. Tylko za jedno dziecko jest bonus

   Usuń
 4. Czy mBank pomaga w przeniesieniu konta z innego banku ? Chodzi mi o powiadomienie pracodawcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz w bankowości zlecić:
   Produkty >>>> nowa usługa >>>> Zlecenie przelewu wynagrodzenia do mBanku

   Usuń
 5. Czy do wzięcia udziału w promocji wystarczy wyrobienie karty mobilnej?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy trzeba osobiście stawić się w banku aby założyć konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Opcje są 4: e-dowód, na selfie, kurier albo ewentualnie placówka.

   Usuń
  2. Przy wybraniu we wniosku placówki jako sposobu zawarcia umowy odpadnie ci 150 zł premii. Bo ta jest tylko za otwarcie konta na selfie/e-dowód.

   Usuń
 7. Czy jeżeli dyspozycja zamknięcia konta była złożona 03/12/2019, to nadal nie można wziąć udziału w tej edycji, bo konto było nadal aktywne do 03/01/2020?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, konto było jeszcze (chwilowo) po 1.01.2020 r., więc to wyklucza.

   Usuń
 8. Czy można jakoś sprawdzić, czy załapałem się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wniosek o konto został złożony w czasie obowiązywania promocji, to się łapie :)

   Usuń
  2. Chodzi o wcześniejszą edycję, do końca lutego miałem otrzymać pierwsze promocyjne środki + bon do Biedronki a tu niestety lipa, nic nie wpłynęło.

   Usuń
  3. Złóż reklamację. Ja bon dostałem tego samego dnia.

   Usuń
 9. można wyrobić kartę i od razu ją dezaktywować żeby nie musieć wykonywać płatności na 350 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Przerobione w praktyce w poprzedniej edycji.

   Usuń
 10. Z kontem junior nic nie trzeba robić? Żadnej wpłaty? Wystarczy założyć?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy brak spełnienia warunków promocji w pierwszym miesiącu (o jeden Blik za mało) i brak wypłaty bonusu wyklucza pozostałe bonusy w kolejnych miesiącach? Zastanawiam się nad sensem trzymania tego konta dalej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu kolejne bonusy nie zależą od spełnienia warunków poprzednich.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź i info

   Usuń
 12. Czy ta promocja łączy się z programem poleceń w mbanku? "PolecamBank"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak.. właśnie założyłam konto z polecenia

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...