Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 480 zł w gwarantowanych bonusach od Santander Banku dzięki promocji "Jeszcze więcej z kontem" [AKTUALIZACJA: + 100 zł na zakupy]

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.02.2023

Zgarnij 480 zł w gwarantowanych bonusach od Santander Banku dzięki promocji "Jeszcze więcej z kontem" [AKTUALIZACJA: + 100 zł na zakupy]

Nowa edycja promocji przynosi uproszczenie warunków.

Promocja konta osobistego w Santander Banku
Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł oraz 180 zł w bonach na zakupy. W sumie daje to nagrody gwarantowane o wartości 480 zł... ale to nie wszystko. Można bowiem zgarnąć jeszcze więcej (w tym bon 100 zł na zakupy).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocja konta osobistego w Santander Banku


Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • 300 zł premii pieniężnej oraz bon Sodexo o wartości 100 zł, dzięki najnowszej promocji "Jeszcze więcej z kontem";
 • nagrodę za podanie kodu polecenia - tu do wyboru będziesz mieć jedną z nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios) oraz
 • 8000 punktów w programie "Bezcenne Chwile" za rejestrację karty Mastercard wydawanej do konta w Santander Banku. Tyle punktów wystarczy, by odebrać nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł.

To wszystko da tytułowe 580 zł
, ale w praktyce zyskać można jeszcze więcej. Niżej opiszę możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 80 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Rodziców dzieci w wieku 13-17 lat zainteresować może jeszcze jedna promocja - 100 zł premii za konto dla nastolatka.

Przez tą mnogość bonusów do zgarnięcia, niniejszy wpis jest dość długi. Jest tak, choć już na wstępie wspomniałem, że bank uprościł warunki - tym razem bowiem łatwiej ogarnąć zasady zdobycia premii oraz bonu do Sodexo, a do tego odpadł obowiązek dodatkowej rejestracji.

By udział w promocji był jeszcze wygodniejszy, na końcu wpisu dodaję także skrótową, autorską rozpiskę zadań do wykonania w tej promocji - wystarczy wydrukować i odhaczyć ich spełnienie w odpowiednim czasie.

Zyskaj 580 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.02.2022 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy konta Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select, jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w tej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji (podobnie udziału nie biorą konta zakładane w placówkach banku).

Zasady promocji "Jeszcze więcej z kontem"


W ramach tej promocji otrzymasz: 
 • premię 300 zł, wypłacaną w dwóch transzach: 100 i 200 zł (bonusy wpłyną na konto, więc będzie można je wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel) oraz
 • voucher Sodexo o wartości 100 zł. Środki z niego będzie można wykorzystać za pośrednictwem platformy openevoucher.sodexo.pl, by tam wymienić je na bony do konkretnych podmiotów (np. Allegro, Biedronka, Decathlon, Douglas, Duka, Empik.com, Frisco.pl, Hebe, H&M, Jysk, Wakacje.pl, Zalando, Żabka) lub bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino). 

By wziąć udział w promocji:
 • do 28.02.2023 r. złóż wniosek (o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać kartę Mastercard - niżej wyjaśniam dlaczego);
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych w celach marketingowych;

   Choć niektórzy do takich zgód podchodzą sceptycznie, to w praktyce są one niezbędne choćby po to, by bank przetwarzał dane w celu zweryfikowania spełnienia warunków promocji i przyznania nagród, a bez zgód nie mógłby zrobić nawet tego (Czy należy liczyć się z natarczywością ofertową? Sam mam konto osobiste w tym banku i w ciągu ostatniego roku chyba tylko jeden raz ktoś do mnie z niego zadzwonił).
 • do 10.03.2023 r. zawrzyj umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • w marcu 2023 roku:
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty)  może to być płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacji paliw) lub w Internecie (np. na Allegro); płatności nie możesz anulować w terminie 7 dni od wykonania oraz
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji Santander Banku na urządzeniu mobilnym (wystarczy samo logowanie bez wymogu wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (100 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu pieniężnego (200 zł), a później i bonu Sodexo. 

By zdobyć drugą premię, już w wysokości 200 zł, w kwietniu, maju i czerwcu 2023 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (może to być wpływ z dowolnego źródła, więc w praktyce warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy bowiem np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie możesz ich anulować w terminie 7 dni od wykonania) oraz 
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (tu również nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Jeśli spełnisz wszystkie wyżej wymienione warunki, to do wzięcia pozostanie jeszcze jedna nagroda - bon Sodexo o wartości 100 zł. By go zgarnąć, w lipcu i sierpniu 2023 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą aplikacji mobilnej Santander Banku (mogą to być przelewy na rachunek do innego banku i/lub przelewy na telefon BLIK, i/lub przelew do ZUS, US bądź innych organów podatkowych; nie zaliczą się przelewy na rachunki w Santander Banku - nawet jeśli byłby to przelew do innej osoby).

Wypłata premii na Twe konto w Santander Banku nastąpi w dwóch transzach: 100 zł dostaniesz do 30.04., a 200 zł wpłynie najpóźniej do 31.07.2023. 

Bon Sodexo otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 30.09.2023 roku.

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Program "Polecam mój Bank": 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią 300 zł i bonem do Sodexo o wartości 100 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie), poza otwarciem konta w Santander Banku (tego zakładanego w ramach promocji z premią 300 zł i bonem Sodexo):
 • w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: HMUE2C oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do tych transakcji nie zaliczą się płatności Blikiem).

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór będzie możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.

[Aktualizacja w dni. 15.02.2023 r.: dodatkowe 100 zł na zakupy


Ta kolejna okazja do bankobrania z kontem w Santanderze pojawia się dzięki nowej promocji "Punkty na start" dostępnej dla osób rejestrujących kartę Mastercard w programie "Bezcenne Chwile". Promocja skierowana jest do klientów różnych banków (szczegółowo opisałem ją tutaj), wydających karty kwalifikujące się do programu lojalnościowego Mastercard - do nich należy też karta Mastercard wydawana do konta osobistego w Santander Banku.

I to właśnie ze względu na tę promocję wspomniałem wyżej, że do Konta Jakie Chcę lepiej wybrać kartę Mastercard (niż Visa, choć ona też w tym wniosku jest do wyboru).
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja? Możesz wziąć udział w niniejszej promocji "Punkty na start", jeśli dotychczas w programie Bezcenne Chwile nie było Ci dane zarejestrować jakiejkolwiek karty wydanej przez Santander Bank. Ewentualne posiadanie w tym programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 78 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Punkty na start" i zgarnąć nagrodę w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • od 15.02. do 17.05.2023 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank lub 
  • (w sytuacji, gdy masz w nim zarejestrowane karty wydane przez inne banki) dodaj kolejną kartę z logo Mastercard (tym razem wydaną przez Santander Bank); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"]


Jak zyskać jeszcze więcej?


Nagrody za polecanie konta w Santanderze
. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 580 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 3", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Premia 100 zł za konto dla nastolatka. Santander Bank zaserwował nową promocję, w której płaci 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 13-17 lat). Więcej na temat tej promocji dowiesz się tutaj.

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santandera


 Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy min. 1 000 zł - na potrzeby promocji - jednocześnie spełnisz i ten wymóg);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić w miesiącach, w których jest to wymagane na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię).

Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    


Rozpiska promocji - pobierz, by ogarnąć terminy, warunki i zdobyć wszystkie premie; wystarczy wydrukować i odhaczyć spełnienie warunków w odpowiednim czasie Przydatne dokumenty:

63 komentarze:

 1. Konto w Santander Consumer Banku nie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 2. I znowu druga data ani drgnie. Ciekawe kiedy ją zmienią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank wyklucza konta założone w promocji od 1.04.2019 r. - co za dziwna restrykcja!

   Usuń
  2. Dokładnie... Za każdym razem, jak Złotówa wrzuca nową edycję, sprawdzam, czy w końcu się łapię (konta nie mam od 02-06-2020) i za każdym razem rozczarowanie :D

   Usuń
  3. Ale mogłeś założyć to konto w promocji przez 01.04.2019 i zamknąć 02.06.2020 i byś się załapał jeśli dobrze to czytam.

   Usuń
  4. Tak, wtedy bym się chyba załapała, ale konto zakładane było w 2020

   Usuń
  5. Sporo osób brało udział w tej niefortunnej promce Wubeku organizowanej przez Rankomat wiosną 2020 i wciąż ma karencję.

   Usuń
 3. A czy można po złożeniu wniosku na stronie promocji podpisać dokumenty w placówce? Czekanie na kuriera mi nie leży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie (regulamin zawiera zapis o tym, że umowy podpisywane w placówce nie kwalifikują do uzyskania premii 300 zł i bonu 100 zł).

   Usuń
 4. Będę zakładał i w poleceniu wpisze Twój kod ,dzięki za dobrą robotę. A ta tabelka w PDF to jest mistrzostwo świata. Pozdrawiam świeżak.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy znajdę gdzieś jeszcze rozpiskę promocji dla edycji styczniowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, rozpiska jest we wpisie dot. poprzedniej - można go znaleźć tutaj.

   Usuń
 6. Założyłem konto. Dzisiaj podpisałem umowę. Kiedy mogę zacząć polecać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu do bankowości, będzie tam można przystąpić do programu poleceń i uzyskać swój kod poleceń. Wtedy już będzie można polecać pełną parą.

   Usuń
 7. Rozpiska w PDF to bardzo pomocna rzecz, dzięki za to.Jak będę zakładał konto to podam Twój kod polecający.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa. Cieszę się, że rozpiski są przydatne.

   Usuń
 8. Czy jest szansa znaleźć gdzieś jeszcze wpis o styczniowej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę po tej edycji, że to mega przydatna rzecz. Ogarniam temat
   na styczniowej, a nie ściągnąłem tej rozpiski. Chetnie odwdzięczę się wpisaniem kodu w ramach poleceń :)

   Usuń
  2. Poprzednią promocję opisywałem tutaj.

   Usuń
 9. Czy umowę z bankiem trzeba zawrzeć za pośrednictwem kuriera czy można ją zawrzeć online np poprzez selfie bądź dowód elektroniczny? I jeszcze pytanie dotyczące konieczności wykonania 5 przelewów w aplikacji mobilnej- czy mogą to być przelewy na rachunek własny w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku miałem tylko kuriera.

   Usuń
  2. Przelewy mogą być na dowolne konto do innego banku więc nawet jeśli to jest twoje konto to nie ma problemu.

   Usuń
 10. Mam w Santander "Konto 123" - stare używam tylko do kredytu. Czy łapię się na tą promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto 123 to konto osobiste - jego posiadanie wyklucza z powyższej promocji.

   Usuń
 11. Czy wypłaty Blikiem są darmowe tylko z bankomatów Santander Bank Polska?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blikiem z dowolnych bankomatów można wypłacać bez prowizji.

   Usuń
 12. Wszystkie promocje dla nowych a dla starych nic czas zmienić bank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja regularnie składam dyspozycje zamknięcia swoich kont najpóźniej następnego dnia po przytuleniu ostatniej premii 😋

   Usuń
 13. Jeśli założyłam konto w dniu dzisiejszym to pierwszy przelew na kwotę 1000 zł mam przelać w lutym czy w marcu i to samo pytanienie dotyczy 5 opłat za zakupy? Sorry ale dopiero zaczynam i liczę na zrozumienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej razpiskie to wszystko super widać.

   Usuń
  2. Wpływ + 5 płatności od marca.
   300 zł możesz zacząć wydawać od teraz.

   Usuń
 14. Bank wyklucza konta założone w promocji od 1. kwietnia 2019 roku?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ten kod polecenia jest jeszcze ważny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kod jest aktualny. Na udostępnienie kodu, co do którego miałbym wątpliwość, nie ma opcji.

   Usuń
 16. prosze o pomoc jak mam sie zalogowac do bankowosci internetowej. co robie żle? wpsiuje ten nik jako login a haslo mam sam wybrac sobie i potem smsm przychodzi ? bo ja tak robie i caly czas pisze ze zle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już robiłem to na tyle dawno, że nie pamiętam (konto w tym banku mam od wielu lat). Z instrukcji pierwszego logowania wynika, że powinno przyjść jeszcze hasło startowe. Jeśli go nie ma (taka sytuacja może być np. w przypadku byłych klientów, którzy już kiedyś mieli dostęp do bankowości choćby w czasach BZ WBK), to jedynie mogę zasugerować kontakt z infolinią (wtedy hasło powinno zostać zresetowane).

   Usuń
  2. Potwierdzam, tak miałam w Citi. Kontakt z infolinią i po problemie

   Usuń
 17. Czyli jak założyłem konto tydzień temu z kartą Visa to teraz te 8000 punktów (= 100 zł) już nie dla mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez bankowość zamów drugą kartę do konta (teraz MC) i zarejestruj w Bezcennych Chwilach. Też się załapiesz.

   Usuń
  2. 1. Czy to nie wykluczy mnie z promocji?
   2. Czy za drugą kartę nie będzie dodatkowej opłaty?

   Usuń
  3. 1. Z promocji konta? Nie ma prawa. Przecież bank będzie cieszył się z większego uproduktowienia klienta.
   2. Za wydanie nie. Żeby nie było opłaty miesięcznej to też tą drugą kartą musisz robić 1 płatność miesięcznie.

   Usuń
 18. Chciałam zamknąć konto i karte, zadzwonili do mnie z pytaniem czy jeśli dalej będę spełniać warunki, to czy przez następne 8 miesiecy chce otrzymać za to 30 zł miesięcznie (w mailu jest błąd, ze DO 30 zł, pytałam na infolinii), wiec podrzucam info o promocji:

  cieszymy się, że jesteś naszym Klientem. Zgodnie z ustaleniami podczas naszej rozmowy potwierdzam, że przyznaliśmy Tobie promocję PREMIA OD SANTANDERA. Dzięki temu możesz zyskać do 30 zł miesięcznie. Promocja obowiązuje przez 5 miesięcy kalendarzowych.

  Co należy zrobić?
  W danym miesiącu spełnij łącznie 3 warunki:
  1. Zapewnij wpływ na konto w kwocie min 500 zł,
  2. Zapłać minimum raz BLIKIEM lub kartą debetową z konta,
  3. Zaloguj się do naszej aplikacji swoim loginem i hasłem (Santander internet lub mobile).

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam, Czy to normalne (i bezpieczne), że banki przy zakładaniu konta online życzą sobie zdjęć dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście nie mam oporów do załączania skanu. Nawet wolę, gdy dzieje się to we wniosku, a nie w placówce. Wtedy skan poprzez szyfrowany wniosek (https) trafia bezpośrednio do systemu banku. Ktoś tam taki dokument w centrali banku weryfikuje, ale jego kompetencje zapewne są ograniczone (nawet w zakresie drukowania). Zatem trudno o to, by dokument miał gdzieś wypłynąć.

   Już w przypadku kserokopii w placówce jest większe ryzyko. Poczynając od pracownika, który przecież może sporządzić ksero razy 2, poprzez innych pracowników, klientów banku, personel obsługujący (np. sprzątający).

   Wiadomo, że słyszy się w mediach, iż wyłudzono kredyt na kogoś, ale to zazwyczaj efekt nieuwagi wielu osób (które zgubiły i nie zastrzegły dokumentu), albo zostawiły kserokopie w mniej pewnych miejscach (wypożyczalnia samochodów, punkt obsługi sieci telefonii komórkowej itp. itd.). Osoby tam pracujące są mniej uświadamiane w zakresie odpowiedzialności za przetwarzanie danych i dokumentów. Banki dość mocno na to dmuchają, bo głównie na reputacji bazują swój biznes.

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za informację i uspokojenie obaw!

   Usuń
 20. Co trzeba zrobić, aby skorzystać tylko z premii 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W artykule masz akapity:

   "Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (100 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu pieniężnego (200 zł), a później i bonu Sodexo.

   By zdobyć drugą premię, już w wysokości 200 zł, w kwietniu, maju i czerwcu 2023 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):"

   I tam wszystko wypunktowane.

   Usuń
  2. Pobierz sobie rozpiskę na końcu artykułu. Tam wszystko jest rozpisane w bardzo czytelny sposób.

   Usuń
 21. Czy Santander proponuje jakąś ofertę utrzymaniową przy rezygnacji z RORu?

  OdpowiedzUsuń
 22. Link do strony promocji nie dziala a juz tylko kilka dni zostalo 🥺 moglby ktos naprawic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą sprawdziłem - u mnie działa. Sugeruję zmianę urządzenia lub przeglądarki/ usunięcie plików cookies/ wyłączenie AdBlocka (lub podobnego programu), jeśli jest używany.

   Jeżeli żadne z powyższych rozwiązań by nie pomogło, proszę o informację (na kontakt@bankobranie.pl) - jeśli to możliwe to będę wtedy wdzięczny za zrzut ekranu z komunikatem, jaki się wyświetla.

   Usuń
  2. Ja dzisiaj złożyłam wniosek bez problemu.

   Usuń
 23. W Pekao z żubrem w ,,bezcenne chwile” muszę robić zakupy za 250 co miesiąc aby uzbierać punkty. A w Santander robiąc zakupy nie u parterów np. w biedronce jaka kwotę muszę miesięcznie wydać? Troszkę się pogubiłam :( Również podałam Twój kod przy zakładaniu konta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku promocji "Punkty na start" (z 8000 pkt) płatności kartą należy wykonać na sumę min. 100 zł w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty.

   Usuń
  2. Dzięki za skorzystanie z kodu :)

   Usuń
  3. To ja dziękuje za pomoc i super opisanie wszystkiego co mnie zmobilizowało do działania :D
   Czyli wystarczy tylko jeden raz zrobić płatność a w innych miesiącach nie trzeba? Chodzi mi tylko o bezcenne chwile.

   Usuń
  4. Jeśli chodzi o 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, to płatności kartą (na sumę min. 100 zł) należy wykonać jedynie w ciągu 30 dni od rejestracji karty w programie.

   Usuń
 24. Hej, czy 5 płatności kartą w marcu (na dowolne kwoty) może się równocześnie zaliczyć do puli 300 zł, które trzeba wydać żeby otrzymać premie za program polecający? Czy trzeba zrobić 5 płatności, aby zaliczyło się to do zadania marcowego i osobne płatności na 300 zł do nagrody za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, te 5 płatności zaliczy się też do sumy min. 300 zł (wymaganej na potrzeby uzyskania nagrody za otwarcie konta z polecenia).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...