Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł do Allegro w prezencie za konto w Alior Banku dla nastolatka (+ 650 zł za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.02.2023

100 zł do Allegro w prezencie za konto w Alior Banku dla nastolatka (+ 650 zł za konto dla rodzica)

Oto nowa edycja promocji konta dla młodzieży (w wieku 13-17 lat). 

Promocja "Młodość ma swoje prawa - edycja V"
Do zgarnięcia - w bardzo prosty sposób - czeka bon 100 zł do wykorzystania na Allegro. A skoro nadarza się okazja, to warto też przypomnieć, że w tym banku rodzic (tudzież każda osoba dorosła) może zgarnąć bonusy o łącznej wartości 600 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Dla osób pełnoletnich, które założą Konto Jakże Osobiste, Alior przygotował 450 zł premii + 200 zł w bonach na zakupy (a to nie wszystko, bo do tego dochodzi też moneyback) - w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, omówienie warunków promocji oraz analizę konta z oferty banku. 

Poniżej skupiam się już wyłącznie na propozycji dla nastolatków.

Promocja "Młodość ma swoje prawa – V edycja"


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia reprezentująca dziecko (które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia) w procesie otwierania konta, z zastrzeżeniem, że dziecko w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku o konto nie posiadało rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (konta osobistego) w Aliorze.

Nagroda gwarantowana czekająca na każdego uczestnika tej promocji, to bon o wartości 100 zł, który będzie można zrealizować podczas zakupów na Allegro. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności w największym serwisie zakupowym w Polsce, sprawdź wpis: Bon Allegro: co to jest? Jak wykorzystać kartę podarunkową Allegro i gdzie wpisać kod na Allegro?

Zasady promocji "Młodość ma swoje prawa - edycja V", 


By wziąć udział w akcji i zgarnąć bon do Allegro, należy: 

 • najpóźniej do 31.03.2023 r. zawrzeć umowę o konto dla dziecka (Konto Jakże Osobiste) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w czasie otwierania konta wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Aliora informacji marketingowych z użyciem: 
  • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe), 
  • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR); 
 • w ciągu 40 dni od otwarcia konta dla dziecka wykonać (za pomocą karty wydanej do konta dziecka) co najmniej 2 płatności (na dowolne kwoty).

Przekazanie nagrody


Nagrodę bank prześle SMS-em (na telefon do kontaktu podany w banku przez dziecko) w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków - do tego czasu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto oraz o kartę dla dziecka, a także nie wycofuj wyrażonych zgód.

O czym należy pamiętać, spełniając warunki promocji?


Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj o regulaminowym zapisie, w myśl którego bank wyklucza płatności w niektórych kategoriach miejsc (co określa kodami MCC, przypisywanymi terminalom płatniczym, które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne." (pisownia oryginalna).

Zgodnie z regulaminem:

"W trakcie obowiązywania Oferty Specjalnej z Nagrody można skorzystać jeden raz."

  

Konto Jakże Osobiste w Aliorze - szczegóły oferty


Konto osobiste zakładane dla dziecka w Alior Banku to Konto Jakże Osobiste, które charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0 zł za prowadzenie konta (do ukończenia 26 lat nie trzeba spełniać jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za kartę wydaną do konta; opłaty miesięcznej za kartę nie ma do ukończenia 18 lat przez posiadacza konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; po ukończeniu 18 lat opłaty w wysokości 5 zł bank nie pobiera, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca wykonasz płatności kartą na łącznie min. 300 zł);
 • wypłata gotówki kartą: 0 zł w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł w bankomatach sieci Euronet; 5 zł w pozostałych bankomatach w Polsce.

Wniosek o konto dla dziecka rodzic może złożyć poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej.

Kiedy opłaca się założyć konto dziecku? Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami o łącznej wartości 650 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...