Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na luty 2023 roku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.02.2023

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na luty 2023 roku

Skoro już luty, to czas na nowe zestawienie najkorzystniej oprocentowanych depozytów bankowych.

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na luty 2023 roku
Miniony miesiąc przyniósł obniżki oprocentowania w niektórych bankach, ale nadal można znaleźć lokaty bankowe i konta oszczędnościowe, które dają co najmniej 8% w skali roku. I na takich się skupiam, szukając tego, co najkorzystniejsze na luty 2023 roku.

W sytuacji, gdy Rada Polityki Pieniężnej już od września nie zmienia stóp procentowych, a banki jeszcze w październiku-listopadzie ubiegłego roku przewidywały kolejną podwyżkę (więc wtedy z wyprzedzeniem podniosły oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych), w ostatnich tygodniach widać zdecydowane wyhamowanie. Większość ofert jest niezmieniana, a niektóre banki wręcz zdecydowały się "przyciąć" stawki (tak zrobiły m.in. BFF Bank, mBank czy Credit Agricole).

Jednak jak już wspomniałem na wstępie, ciągle jest z czego wybierać i (co najmniej) 8% na lokatach czy na kontach oszczędnościowych można znaleźć w wielu bankach. 

Najlepsze lokaty na luty 2023 roku: bez otwierania konta osobistego


Na pierwszy front idą lokaty, które można założyć bez konieczności otwierania konta (i bez wymogu korzystania z jakichkolwiek innych produktów).

Wśród tego typu lokat najlepszą propozycję przygotował InBank, dając 8,5% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie powitalnej (dla nowych klientów), na której można zdeponować do 50 tys. zł. Szczegółowe opis tej lokaty znajdziesz tutaj.

W VeloBanku kryterium skorzystania jest jeszcze prostsze, bo nie trzeba być nowym klientem, a wystarczy wpłacenie nowych środków. W ofercie jest lokata na 8% w skali roku (do wyboru) na 2 lub 3 miesiące. Bank pozwala ulokować do 150 tys. na pojedynczej lokacie, ale każdy z klientów może założyć do trzech lokat na dany okres, więc tym samym ma szansę zdeponować większe środki. Lokatę VeloBanku dokładniej opisuję tutaj.

Najlepsze lokaty bankowe na luty 2023 roku


Jeśli uwzględnić konieczność posiadania lub założenia konta osobistego w banku, w którym chcemy skorzystać z lokaty, wybór staje się o wiele większy, niż w przypadku lokat bez wymogu otwierania takiego konta.

Najwięcej, bo aż 10% w skali roku można uzyskać na lokacie (na 180 dni; do 30 tys. zł - tutaj bank niestety obniżył maksymalną kwotę lokaty; do wczoraj można było ulokować do 50 tys. zł) otwierając konto osobiste w Credit Agricole. Więcej na temat tej lokaty piszę tutaj (przy okazji prześwietlając też promocję z bonusami do 555 zł dla otwierających konto osobiste). Poza powitalnym depozytem, w tym banku do niedawna wybór lokat z bardzo dobrym oprocentowaniem był większy. Dla nowych środków można było uzyskać nawet 8%, ale w chwili obecnej bank daje maksymalnie 6% w skali roku.

Tą dwucyfrową stawką oprocentowania Credit Agricole zdecydowanie się wyróżnił, bo kolejny w zestawieniu bank daje już o wiele mniej. A mowa tu o Toyota Banku, który oferuje 8,2% na 12 miesięcy i 8,1% w skali roku na 6 miesięcy. Takie stawki można uzyskać na Lokacie Plus do 40 tys. zł, ale każdy klient ma możliwość założenia do 10 takich depozytów. Łatwo policzyć, że da się zdeponować nawet do 400 tys. zł.

Dalej już mamy grupę kilku banków, które oferują lokaty z oprocentowaniem 8% (lub symbolicznie - bo o 0,01 punktu procentowego - więcej) w skali roku. W praktyce do wyboru są w tym przypadku lokaty na 3 lub 6 miesięcy. 

W BOŚ Banku  EKOlokata Zimowa w wariancie umowy na 3 miesiące daje 8,01% w skali roku. Z oferty skorzystać można wyłącznie poprzez bankowość internetową, więc niezbędne jest posiadanie (lub założenie) konta osobistego bądź oszczędnościowego w tym banku. Na pojedynczy depozyt można wpłacić do 500 tys. zł (przy czym da się uruchomić dowolną liczbę lokat),

Z kolei PKO BP serwuje 8% w skali roku na powitalnej lokacie (na 3 miesiące; do 200 tys. zł; lokatę szczegółowo omawiam tutaj) dla osób otwierających konto osobiste. A do otwarcia takiego konta jest i dodatkowa zachęta, bo do wzięcia czeka gwarantowana premia do 250 zł na start.

8% w skali roku można też znaleźć na 3-miesięcznej lokacie na "nowe środki" w mBanku - taka stawka oprocentowania oferowana jest osobom posiadającym mKonto Intensive (jeśli jeszcze nie masz konta w mBanku, sprawdź jak zyskać 450 zł premii za mKonto Intensive). W przypadku posiadaczy kont osobistych innego typu oprocentowanie jest o 0,2 punktu procentowego niższe.

W Nest Banku 8% w skali roku dostępne jest na 6-miesięcznej lokacie, ale tu już warunków i ograniczeń jest sporo. Mowa bowiem o ofercie powitalnej dostępnej tylko dla nowych klientów, zakładających konto osobiste. Do tego zdeponować można maksymalnie 20 tys. zł. By otrzymać promocyjne oprocentowanie, trzeba też zapewnić wpływy na konto. Propozycję banku dokładnie omawiam tutaj.

Grono banków dających 8% na depozycie zamyka Citibank, acz tu warunki skorzystania są wymagające. Oferta 6-miesięcznej lokaty z takim oprocentowaniem skierowana jest bowiem wyłącznie do osób, które otworzą konto Citigold. A żeby utrzymać je za 0 zł (unikając miesięcznej opłaty w wysokości 220 zł), a jednocześnie spełnić warunki promocji, trzeba ulokować kwotę min. 450 tys. zł (mogą to być środki na lokacie z oproc. 8%, na którą można wpłacić do 500 tys. zł).

By trzymać rękę na pulsie i nie przegapić najlepszych lokat, skorzystaj z bezpłatnego newslettera dla Czytelników bloga - w nim donoszę o nowych promocjach bankowych i ofertach dla oszczędzających:

Alternatywą dla lokat (zwłaszcza tych krótkoterminowych) są jeszcze konta oszczędnościowe wśród których znaleźć można również sporo stawek 8% w skali roku. A są to propozycje z gwarancją utrzymania oprocentowania głównie do 3 (lub nawet 6 miesięcy).

Najlepsze konta oszczędnościowe: luty 2023


I ta wspomniana gwarancja przez określony okres jest podstawą do uwzględnienia kont oszczędnościowych w poniższym zestawieniu. Pozwala bowiem zapewnić promocyjne warunki przez dany czas, bez zmartwień o jakiekolwiek zmiany (np. o spadek oprocentowania, które możliwe jest w dowolnej chwil w przypadku stawek standardowych).

W kontach oszczędnościowych docenić należy jeszcze możliwość dopłacania środków, jak i ich częściowej lub całościowej wypłaty (jeśli zaszła by taka potrzeba) bez utraty odsetek. Zostaną one wtedy naliczone za okres faktycznego utrzymywania depozytu, co jest zaletą w porównaniu z lokatami (w ich przypadku przedterminowe zerwanie lokaty najczęściej oznacza zwrot samego kapitału bez grosza odsetek).

Najwyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (dla osób dopiero co otwierających taki rachunek) przygotował Nest Bank, gdzie 8,25% w skali roku można zapewnić sobie do 400 tys. zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia kotna. Więcej na ten temat piszę tutaj.

W pozostałych przypadkach wszystkie banki, jak jeden mąż dają 8% w skali roku. Jako kryterium uszeregowania tych ofert przyjmuję zatem długość okresu, na jaki można sobie zagwarantować opisywane warunki.

Bank Pekao daje 8% na okres 183 dni. Na rachunku oszczędnościowym ulokować można do 200 tys. zł. Z propozycji skorzystają osoby dopiero co zakładające konto osobiste, z którym w dodatku da się zyskać 200 zł premii na start (furtka do promocyjnego oprocentowania uchylona jest też dla obecnych klientów banku, ale koniecznym jest spełnienie określonych warunków - więcej na ten temat piszę tutaj).

VeloBank 8% w skali roku zapewnia na 92 dni (do 400 tys. zł; więcej o tej propozycji piszę tutaj). Jako że jest to oferta skierowana dla "nowych środków", to skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku (przy czym wymagane jest posiadanie/założenie konta osobistego - jeśli takiego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać do 600 zł za VeloKonto).

W ING Banku Śląskim 8% w skali roku uzyskać można na dwóch rachunkach oszczędnościowych (a w sumie da się na nich ulokować do 800 tys. zł). Takie oprocentowanie przewidziane jest na 3 miesiące - o szczegółach piszę tutaj (przy okazji dodam, że na otwierających konto w banku z lwem w logo czeka premia do 250 zł).

Do 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym ofertuje też mBank (do 400 tys. zł; na 3 mies.) - promocyjne oprocentowanie przewidziane jest dla "nowych środków", więc z oferty skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci (najwyższa stawka przewidziana jest w przypadku posiadania mKonta Intensive). Więcej na ten temat tej promocji piszę tutaj.

Z kolei Bank Millennium przygotował do 8% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym Profit (do 300 tys. zł; na 90 dni - aktualną edycję promocji opisuję tutaj). Warunki skorzystania są dwa: trzeba zapewnić "nowe środki" (bo tylko dla nich obowiązuje promocyjne oprocentowanie) oraz posiadać (lub założyć) konto osobiste - z nim czeka bardzo łatwe 400 zł premii na start.

Przydatne informacje 


Powyższy wpis przedstawia stan obowiązujący na moment publikacji, a więc na 1.02.2023 r. Oferty banków często się jednak zmieniają - na bieżąco aktualizowane znajdziesz w poniższych zestawieniach:


Pod uwagę biorę wyłącznie oferty ze stałym oprocentowaniem, a zawsze gdy piszę o oprocentowaniu, to podaję je w skali roku.

Jeśli chodzi o lokaty i konta oszczędnościowe, to sam cenię w nich przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój. Tym samym pod uwagę biorę tylko banki podlegające pod system gwarancji depozytów, który daje ochronę środków do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro - zapewnia ją polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny (jedynym wyjątkiem spośród wyżej wymienionych jest InBank, który działa w Polsce na bazie unijnego prawa, ale gwarancje w jego przypadku zapewnia estoński odpowiednik BFG - także do równowartości 100 tys. euro).

Jeśli dopiero zaczynasz oszczędzanie, bo być może zachęciło Cię do tego obecnie oferowane oprocentowanie, masz jakieś pytania albo czegoś nie rozumiesz, stojąc przed wyborem pierwszej lokaty dla siebie, to zachęcam Cię do zapoznania z mym wpisem poradnikowym: Lokata bankowa - co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć - tam znajdziesz objaśnienia, podpowiedzi, a także intuicyjny kalkulator odsetek, który pozwala wyliczyć spodziewane zyski z oszczędności. A jeżeli interesuje Cię systematyczne odkładanie oszczędności, to sprawdź jak działa konto oszczędnościowe i wszystko, co warto o nim wiedzieć.

67 komentarzy:

 1. Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta obowiązuje do 28.02.2023 r. i jest skierowana do Klientów, którzy na rachunkach oferowanych przez Bank utrzymują saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 tys. zł.

  450. A nie 400.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 400 tys. zł jest wymagane na potrzeby utrzymania konta Citigold za 0 zł (to miałem na myśli), a na potrzeby promocji 450 tys. zł. Dzięki za sugestię - doprecyzowałem.

   Usuń
 2. Jak w Velobanku teraz lokata utrzymaniowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj 7% przy przelewie do Millenium.

   Usuń
  2. Dzisiaj oferowali mi 5% na KO przy przelewie do Nest.

   Usuń
  3. Mi pokazuje 6%, więc kiepsko. Trzeba będzie gdzie indziej przenieść pieniądze

   Usuń
  4. % zależy od banku do którego idzie przelew.

   Usuń
  5. Kiepsko to w Santanderze..

   Usuń
  6. W jaki sposób robicie by mieć ofertę utrzymaniowa ? Wystarczy przelew spróbować puścić bezpośrednio z rachunku oszczędnościowego na inne konto ?

   Usuń
  7. Tak, wystarczy puścić przelew (najpierw na konto własne, a potem na zewnątrz) i otrzymujesz propozycję zatrzymania. Albo akceptujesz, albo puszczasz przelew mimo to.

   Ja ostatnio przelałam ok. 20 tys. z Velo do Millenium, oferta zatrzymaniowa była na 8% na koncie oszczędnościowym na 3 mies - czyli zysk żaden, to samo, co jest wszędzie. Wystarczyło, żeby dali cokolwiek powyżej, to by mnie przekonało. Nic nie myślą w tych bankach ;)

   Usuń
  8. Przy przelewie 200k do Nest ichni algorytm wykreował 3-miesięczną ofertę 5% na KO 😋

   Usuń
  9. Te 8% o tyle jednak spoko że bez warunków (nowe środki itp.)

   Usuń
  10. Racja, bez warunków, ale i tak miałam już otwarte w Millenium analogiczne KO na 8%. Z kolei poprzednim razem dałam się zatrzymać, i przez to miałam zablokowany udział w kolejnej edycji, gdzie akurat podwyższyli oprocentowanie. Chociaż teraz należy się prędzej spodziewać spadków niż wzrostów

   Usuń
  11. Ostatni raz gdy wyszli przed szereg z oprocentowaniem to było 4 m-ce temu zaraz po przejęciu Getin i oferowali 4-miesięczne lokaty wyjątku na 8,3% pod warunkiem, że przelew był na co najmniej 5k - to se ne vrati 😂

   Usuń
 3. Wygląda na to, że trend wzrostowy w kwestii oprocentowania powoli dobiega końca i póki to możliwe czas pomyśleć o miejscu do zaparkowania kasy na dłużej. Zresztą te kilkumiesięczne epizody z solidnym oprocentowaniem są coraz rzadsze, a i te które są oferowane, mają sporo restrykcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 8% na spokojnie ciągle do brania ale też już zaczynam myśleć o czymś na dłuższy czas. Toyota Bank chyba wypada najlepiej ale trzeba założyć konto osobiste :(

   Usuń
  2. Założenie ROR w TB jest obecnie możliwe na tzw. click.

   Usuń
  3. Warto się pospieszyć, bo aktualna Tabela Oprocentowania w TB nie była zmieniana już od dawna :)

   Usuń
  4. W toyota bank trzeba wykonywać co miesiąc jakieś akcje żeby konto oszczędnościowe było free?

   Usuń
  5. Moto Konto jest darmowe w przypadku:
   - utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1k lub
   - utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w wysokości 2,5k lub
   - dokonania z tego konta minimum raz w m-cu spłaty raty kredytu samochodowego posiadanego w Toyota Bank Polska S.A. lub
   - dokonania z tego konta minimum raz w m-cu spłaty
   raty z tytułu umowy leasingu w Toyota Leasing Polska Sp. z o.o.

   Średnie miesięczne saldo konta obliczane jest jako suma sald na koniec każdego dnia m-ca kalendarzowego podzielona przez ilość dni w danym m-cu.

   Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na innych rachunkach oraz na wszystkich posiadanych lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia m-ca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym m-cu.

   Usuń
 4. Nest na KO Nest Konto Oszczędnościowe oferuje 8,25% przez 3 miesiące - właśnie założyłem 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. najpierw 8,25%
   przez 2 pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia konta

   image

   potem 3%
   aż do 30.09.2023 roku

   Usuń
  2. Te warunki obowiązują do końca m-ca, w którym KO było zakładane po czym przez kolejne 2 pełne czyli zakładając ten rachunek dzisiaj ma się je do końca kwietnia.

   Usuń
  3. Ja dzisiaj 8,25% wskoczylo

   Usuń
 5. Skąd informacja o 8% w Nest Banku na koncie oszczędnościowym? Próbuję aktualnie założyć konto i nadal w systemie jest widoczna informacja o ofercie 8,25% przez 2 pełne miesiące. Aczkolwiek jak próbuję złożyć wniosek to system zwraca błąd z komunikatem "Przepraszamy, wniosek chwilowo niedostępny, spróbuj ponownie za chwilę.".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyżej jest info o takim oprocentowaniu na lokacie, a nie na koncie oszczędnościowym 😋

   Usuń
  2. @Anonimowy 1 lutego 2023 17:15
   Tak się składa że taka informacja była i to na samym końcu i została poprawiona a więc nie poprawiaj.

   Usuń
  3. Masz na myśli tą półroczną na maks. 20k? To jakiś żart 😬

   Usuń
 6. 8% w PKO i Pekao. Państwowe banki wśród najlepszych. Tego chyba jeszcze nigdy nie było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te banki, podobnie jak Alior, nie są państwowe, ale ze sporym - nieco ponad 30% - udziałem Skarbu Państwa w akcjonariacie. Ciekawe, że jakość obsługi jest tam na poziomie tego, jaki można spotkać w firmach państwowych 😬

   Usuń
  2. BOŚ jest bankiem państwowym, ale nie Pekao czy PKO.

   Usuń
 7. Tu informacja że Nest daje 8% na KO a w rankingu że 8,25%. To w końcu jak jest z tym KO w Nest? Trzeba się na coś zdecydować bo temat ciągnie się już jakiś czas.

  PS. Dodatkowo wszystkie Banki z KO wytłuszczone a Nest ukryty. Celowy zabieg?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wątku o tej promce (https://www.bankobranie.pl/2022/12/nest-konto-oszczednosciowe-8-25-procent.html) ten temat zaczął Anonimowy (19 stycznia 2023, 15:49) przez nieprawidłową interpretację tzw. Wykazu Zmian w Tabeli Oprocentowania rozsyłanego przez Nest do klientów jeszcze w listopadzie.

   Aktualnie obowiązująca Tabela Oprocentowania z 21. grudnia stanowi, że oprocentowanie na tym koncie wynosi 8,25% przez co najmniej 2 pełne m-ce dla kwoty do 400k. Ja właśnie dziś rano je założyłem, więc będę miał te warunki do końca kwietnia 😀

   Usuń
 8. W CA lokata 10% do max 30tys.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe dlaczego w części "Najlepsze konta oszczędnościowe" zabrakło info o ofercie KO w Nest @ 8,25% do salda w wysokości 400k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widzę.

   Usuń
  2. Widzę, że tu zaszła zmiana, ale tam jest błąd: "Najwyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (dla osób dopiero co otwierających taki rachunek) przygotował Nest Bank, gdzie 8,25% w skali roku można zapewnić sobie do 100 tys. zł do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta" - winno być 400 tys. zł 😋

   Usuń
 10. Złotówa, na rachunku Nest Konto Oszczędnościowe oprocentowanie 8,25% obowiązuje do kwoty 400k, a nie jak piszesz jedynie do 100k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Poprawiłem. Dzięki za czujność!

   Usuń
  2. Hej, Złotówa - od kiedy jestem klientem tego banku (jeszcze wcześniej z czasów FM Banku) oraz czytelnikiem Twojego bloga (już niemal 8 lat) nie pamiętam tak kuriozalnie sformułowanych Tabeli Oprocentowania oraz tego Wykazu Zmian z listopada.

   Usuń
  3. Nie będę mocno polemizować ;)

   Usuń
  4. Pełna zgoda, Gospodarzu - co za bałagan ... pogubiły się w tym również panie z ichniego BOK oraz infolinii.

   Usuń
 11. nie działa link do promocji inbank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz już jest prawidłowo. Dzięki za informację.

   Usuń
 12. Dziś nestbank wypowiedział mi rodzinne oszczędności tak dla jaj .... Czwórka dzieci maks wpłat przez 2 lata ...

  OdpowiedzUsuń
 13. W ailor bank dalej mam konto oszczednosciowe na 1. 5 do 50 tyś podanad 50 tyś to 0.5 drugie konto oszczednosciowe dalej na 0. 25. Posiadam dwa konta osobiste płatne bank próbuje zmusić do umowy ramowej bo twierdzi ze nie mogę otwierać lokat. Reklamuje oprecentowanie konta oszczędnościowych wycofanych z oferty i ta umowę ramawa

  OdpowiedzUsuń
 14. A dlaczego brakuje oferty Banku Nowego S.A.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno Nowy 8,3% daje dla nowych klientów.

   Usuń
  2. A nawet 8,4%. Ale na 1 miesiąc i na max. 10 tys. To jest obraźliwe dla klientów. Żenująca oferta.

   Usuń
  3. Czego się można spodziewać po firmie, której pakiet większościowy (72%) od BFG odkupił Wielkopolski Bank Spółdzielczy działający pod nazwą neoBANK ---> czyściciele kamienic z Poznania?

   Usuń
 15. EKOlokata Zimowa w BOŚ już ma nowe oprocentowanie:
  3 miesiące – 7,07%
  6 miesięcy – 7,27%
  12 miesięcy – 7,57%

  Ponadto w kwietniu wprowadzają nową TOiP ze zmianami raczej na gorsze 😬

  OdpowiedzUsuń
 16. Jakie jest teraz specjalny procent w Getin banku jak chce się przelać pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 17. U mnie było 8% na KO przez 3 mies

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak obecnie wyglądają oferty lokat zawrotnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy z którego banku.
   Z Aliora 5,5, z Millennium 6,25% (obydwa przypadki po 2 mies.). Z VeloBanku to zależy do którego banku. Ale 7+ proc. jeszcze jest.

   Usuń
  2. W Aliorze tyle? Ja dziś przelewałam do Toyota Banku i mi oferowali 3%

   Usuń
 19. Jaki jest specjalny procent w Getin banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gorszy niż w dostępnych ofertach. I tak jest we wszystkich bankach z których przy okazji zmiany lokat były robione przelewy.

   Usuń
  2. 7,1 - 7,3%

   Usuń
 20. Nest właśnie obniżył oprocentowanie na KO 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że już teraz, ale przecież kiedyś i tak musieli to zrobić.

   Usuń
  2. Nest Konto Oszczędnościowe
   Gwarantujemy specjalne oprocentowanie nawet do 8%

   Usuń
  3. Na marne 2 miesiące. A później aż 3% xD

   Usuń
 21. Velo bank już daje tylko 6% jak chce się przelać pieniądze marnie już

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam ile teraz dawaja w velo banku jak chce się przelać pieniądze i zatrzymują ostatnio było 5,5 %

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...