Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł łatwej premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Banku Pekao (+ 200 zł za konto dla rodzica)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.02.2023

150 zł łatwej premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Banku Pekao (+ 200 zł za konto dla rodzica)

A to okazja wyróżniająca się, bo żaden inny bank nie płaci tyle za konto dla dziecka.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXVI edycja"
Do wzięcia czeka tutaj gwarantowana premia 150 zł. A przy okazji przypomnę, że rodzic (tudzież każda osoba pełnoletnia), zakładając w Pekao konto dla siebie, też może zgarnąć 200 zł (i 8% na koncie oszczędnościowym), a także 800 zł za kartę kredytową.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXVI edycja"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które (w dniu zawarcia w jego imieniu umów) nie ukończyło 18 lat i od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXVI edycja" wykluczone są osoby nieletnie, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" lub "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie posiadasz, sprawdź jak zyskać 200 zł w bonusach na start za Konto Przekorzystne (tam też piszę jak uzyskać 8% na koncie oszczędnościowym) - w podlinkowanym wpisie zapoznasz się z zasadami uczestnictwa oraz warunkami promocji, jak również z prześwietleniem konta osobistego w Pekao. Poniżej skupiam się już wyłącznie na okazji do bankobrania z kontem dla nieletnich w roli głównej.

Nagrody w promocji konta dla dziecka. Do wzięcia czekają 2 bonusy w wysokości 50 zł oraz 100 zł (co łącznie da tytułowe 150 zł). To gwarantowane nagrody pieniężne - wpłyną one na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXVI edycja" i zdobyć pierwszy bonus:
 • do 15.03.2023 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (jeśli dziecko takowego rachunku oszczędnościowego jeszcze nie ma), składając przy tym oświadczenia o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
 • dodatkowo, lecz wyłącznie jeżeli dziecko jest w wieku od 6 do poniżej 13 lat - oprócz wspomnianej wyżej umowy o konto osobiste i oszczędnościowe w tym samym dniu (najlepiej jednocześnie) zawrzeć należy także umowę o aplikację mobilną PeoPay KIDS;
 • dla dziecka w wieku od 13 lat trzeba zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą oraz aplikację PeoPay.

Już za to przysługiwać będzie 50 zł. By uzyskać drugi bonus (wynoszący 100 zł):
 • w przypadku dziecka poniżej 13 lat: na dzień 15.04.2023 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb musi wynosić min. 200,01 zł (środki w takiej kwocie muszą być na jednym z wymienionych rachunków - bank nie zsumuje mniejszych kwot z różnych kont) lub 
 • w przypadku uczestnika w wieku co najmniej 13 lat, najpóźniej do 15.04.2023 r. dziecko musi wykonać co najmniej 5 płatności w PLN za pomocą karty wydanej do konta lub Blikiem (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty, ani wypłaty gotówki).

Jeśli chodzi o wyliczanie salda w przypadku kont dla dziecka poniżej 13 lat, to przytoczę jeszcze ważny zapis z regulaminu:
"Jeśli w momencie przystąpienia do Promocji: 
✓ nie miałeś Rachunku oszczędnościowego Mój Skarb, a zostanie on otwarty dla Ciebie w dniu przystąpienia do Promocji razem z Kontem Przekorzystnym dla młodych, weźmiemy pod uwagę salda obu tych rachunków. 
✓ miałeś już Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i w trakcie trwania Promocji nie został dla Ciebie otwarty kolejny taki rachunek, weryfikacja salda będzie dotyczyła Twojego Rachunku oszczędnościowym Mój Skarb otwartego przed przystąpieniem do Promocji oraz Twojego Konta Przekorzystnego dla młodych. 
✓ miałeś już Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i w trakcie trwania Promocji został dla Ciebie otwarty kolejny taki rachunek, weryfikacja salda będzie dotyczyła nowo otwartego Rachunku oszczędnościowego Mój Skarb oraz Twojego Konta Przekorzystnego dla młodych."

Wypłata premii


Bonus 50 zł lub bonusy o łącznej wartości 150 zł (w zależności od spełnionych warunków) wpłyną na konto dziecka do 30.04.2023 r. Do tego czasu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto osobiste, ani o rachunek oszczędnościowy dla dziecka.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Konto dla dziecka założyć można za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć bonusy o łącznej wartości 200 zł, to wniosek o konto dla dorosłego trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku - o szczegółach piszę tutaj).

Konto Przekorzystne dla Młodych - prześwietlenie oferty Pekao


W przypadku kont dla niepełnoletnich w praktyce obowiązują zasady takie, jak dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty do konta dziecka. Jeśli na takową zdecydujesz się jednak dla dziecka od 13. roku życia (bo w tym wieku - na potrzeby promocji - są wymagane płatności kartą lub Blikiem), to karta wydawana jest za 0 zł - nie ma też opłat miesięcznych (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 150 zł (bez względu na liczbę założonych kont).
______________

O premii 200 zł za konto dla dorosłych już wspominałem, ale promocji w Pekao jest więcej - można też zgarnąć do 800 zł w bonusach za kartę kredytową. Z kolei prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą uzyskać do 2000 zł premii za konto firmowe

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Czyli dobrze rozumiem, że trzeba przez aplikację założyć? Czy mogę dla dwójki dzieci założyć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak mnie poinformowano w oddziale, na koncie oszczędnościowym Mój Skarb dziecka jest też 8% przez pół roku do kwoty 5tys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to nic tylko szaleć. Po pół roku to będzie aż jakieś 161 zł. A w tym czasie ceny pójdą w górę 20%.

   Usuń
  2. No a jak dziecko nauczyć oszczędzania? Co zaproponować 10-latkowi? Akcje, forex, krypotwaluty?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...