Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 430 zł premii za konto w BNP Paribas w promocji "Mobilni wiosną"

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

24.02.2023

Zgarnij 430 zł premii za konto w BNP Paribas w promocji "Mobilni wiosną"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Mobilni wiosną": zyskaj do 430 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czeka gwarantowana premia do 430 zł. Z niniejszej okazji do bankobrania skorzystać mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od co najmniej 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Mobilni wiosną": zyskaj do 430 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 4 bonusy pieniężne w wysokości 40, 50, 180 i 160 zł, co w sumie da tytułowe 430 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne dostaniesz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Mobilni wiosną" w BNP Paribas


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 19.03.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
  do wyboru będziesz mieć dwie opcje otwarcia konta: kuriera lub za pomocą wideoweryfikacji (poprzez aplikację) - tylko ta druga opcja uprawnia do zdobycia jednego z bonusów (40 zł); pozostałe bonusy (łącznie do 390 zł) od tego nie zależą (w ich wypadku może być więc kurier); 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 2.04.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (również najpóźniej do 2.04.2023 r.);
 • w kwietniu wykonaj co najmniej jeden przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (na dowolną kwotę; może to być np. przelew na własne konto w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię 50 zł (i oprócz tego premię 40 zł, jeśli konto otworzysz za pomocą wideoweryfikacji).

By zdobyć kolejną premię (w wysokości 180 zł), również w kwietniu
 • wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
 • wykonaj transakcje Blikiem (płatności lub przelewy na telefon) na sumę min. 200 zł.

W ceku uzyskania ostatniej premii (160 zł), w maju:
 • wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
 • wykonaj transakcje Blikiem (płatności lub przelewy na telefon)na sumę min. 150 zł.

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej, a więc np. by zdobyć premię 160 zł za spełnienie warunków w maju, to w kwietniu musisz mieć zrealizowane warunki zdobycia pierwszej premii 180 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu mobilniwiosna@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 20.04. o przyznaniu premii 40 zł (w przypadku osób, które otworzą konto za pomocą aplikacji);
 • do 22.05. o przyznaniu premii 50 i 180 zł (za spełnienie warunków w kwietniu) oraz 
 • do 26.06.2023 r. o przyznaniu premii 160 zł (za spełnienie warunków w maju).

Osoby, które zdobędą bonus 40 zł (za otwarcie konta za pomocą aplikacji) będą mieć czas do 26.04.2023 r. na zalogowanie się na stronie promocji (za pomocą danych z maila powiadamiającego o przyznaniu premii), by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w promocji. Z kolei zdobywcy pierwszej premii 50 zł, na podanie numeru konta będą mieć czas do 28.05.2023 roku.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Wypłata premii przewidziana jest do 30.04. (40 zł), do 31.05. (50 i 180 zł) oraz do 30.06.2023 r. (160 zł). Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Mobilni wiosną"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Przelew jaki należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Transakcje Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu), jak i wykonując przelewy na telefon BLIK. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Jeśli masz pociechę w wieku 7-17 lat, to możesz zyskać więcej. Bank dodatkowo płaci 100 zł za konto dla dziecka.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub 
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Takie warunki obowiązują do końca lutego 2023 roku. Od 1.03.2023 r. nastąpi zmiana taryfy prowizji i opłat wskutek czego obowiązywać będą nieco inne zasady. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj opłata miesięczna wyniesie 0/2/7 zł. Zwolnieni z niej nadal będą posiadacze konta, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Wykonanie 3 płatności kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym sprawi natomiast, że bank nie pobierze 7 zł, a 2 zł miesięcznie. Aby mieć bezpłatną Kartę Otwartą na Dzisiaj od 1.03.2023 roku oprócz 3 płatności miesięcznie trzeba także przynajmniej 1 raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) oraz mieć wyrażone zgody marketingowe, a także nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Takie warunki będą obowiązywały do końca 2023 roku (w myśl regulaminu "Obniżka na kartę").

W przypadku Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat od marca 2023 roku opłata miesięczna będzie wynosić odpowiednio 8 i 12 zł.

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Wybierając tę kartę, pamiętaj o płatnościach za jej pomocą (min. trzech na dowolne kwoty w danym miesiącu kalendarzowym), choć na potrzeby promocji nie są one wymagane (a transakcje Blikiem, które są wymagane na potrzeby promocji nie są zamiennikiem transakcji kartą, więc ich nie zastąpią).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Mobilni wiosną" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto (jako jedynym, uprawniającym do zdobycia premii 40 zł) jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

65 komentarzy:

 1. Te 12 miesięcy to jak się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie, pierwszy miesiąc, drugi...

   Usuń
  2. Przykładowo: jeśli Twe konto zostało zamknięte np. 22.02.2022 roku*, to teraz możesz już powrócić - łapiesz się na powyższą promocję.

   *chodzi o datę faktycznego zamknięcia konta przez bank, a nie o datę złożenia wypowiedzenia (bo konto jest zamykane dopiero po upływie miesiąca od złożenia takiej dyspozycji).

   Usuń
 2. Jeśli brałem kiedyś coś na raty mogę otworzyć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki: "Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas"

   Usuń
 3. Mam problem ze skanem dowodu na moim telefonie, podjąłem kilkanaście nieudanych prób. Moja żona bez problemu zrobiła to na swoim telefonie. 1. Co może być z moim aparatem nie tak? 2. A jakbym chciał przełożyć kartę SIM do żony telefonu to nie będzie technicznych problemów, aby złożyć wniosek i otrzymać 430 PLN. Czy trzeba odinstalować najpierw aplikację mobilną banku? Proszę o precyzyjną poradę jak poradzić mogę sobie z tym problemem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na telefonie żony:
   1. Deaktywuj apkę.
   2. Odinstaluj apkę.
   Po zamianie karty ponów próbę wniosku.

   Powodzenia!

   Usuń
  2. Regulamin: "Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji Mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować Aplikację Mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z Linka promocyjnego na wniosek bankowy."

   Usuń
  3. W dniu dzisiejszym zrobiłem w/g precyzyjnej powyższej instrukcji. Otrzymałem maila o treści: Podpisana umowa z BNP Paribas Bank Polska S.A. Problem polega na tym, że otrzymałem smsa, że moje konto nie jest jeszcze aktywne. Poinformujemy CIe, gdy aktywacja GOmobile będzie możliwa. O co tu chodzi, że dziś dzień wolny czy wystąpił jakiś problem? Co w tej sytuacji należy zrobić?

   Usuń
 4. A gdzie w Taryfie jest mowa o tym zwolnieniu z opłaty za kartę przy wyrażonych zgodach marketingowych? Ja tam widzę coś takiego:
  Opłata za kartę debetową wynosi 2 zł, gdy w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty zostaną wykonane co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe (kartą, której dotyczy opłata).
  Opłata za kartę debetową wynosi 0 zł, gdy:
  a) Użytkownik Karty nie ukończył 26. roku życia,
  lub
  b) Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu została zawarta w sposób i na warunkach określonych w „Regulaminie zawierania Umowy z wykorzystaniem Startera bankowego oraz Sprzedaży premiowej „Starter bankowy” w BNP Paribas Bank Polska S.A.”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda więc na to, że od marca osoby powyżej 26 roku życia nie unikną opłaty za kartę w wysokości 2 zł miesięcznie (chyba że mają umowę zawartą z wykorzystaniem tego "Startera bankowego", czymkolwiek on jest).

   Usuń
  2. Mr. Złotówa, jakiś komentarz na ten temat?

   Usuń
  3. Wychodzi na to, że wpis wprowadza czytelników w błąd.

   Usuń
  4. @Anonimowy 24 lutego 2023 21:15, nowa tabela opłat i prowizji (wchodząca w życie od 1.03.2023 r.) w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj wprowadza opłaty 2/5/7 zł miesięcznie (przy czym tej najniższej opłaty nie da się uniknąć)... ale jednocześnie bank odpalił promocję "Obniżka za kartę" (która obowiązuje do końca 2023 r.), wprowadzającą jednak zwolnienie z tej opłaty (2 zł) pod warunkiem spełnienia wymogów (które wymieniam we wpisie: oprócz wykonania 3 płatności kartą dochodzi logowanie do aplikacji + zgody).

   @Anonimowy 25 lutego 2023 17:33, informacje we wpisie są zgodne ze stanem faktycznym.

   Usuń
  5. Mr. Złotówa, a gdzie (w jakim dokumencie) jest mowa o tej promocji "Obniżka za kartę"?

   Usuń
  6. Mr. Złotówa ma rację. Założyłem konto i dostałem regulamin w którym pisze:
   "1. Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi za każdy miesiąc kalendarzowy w Okresie Oferty Specjalnej, z zastrzeżeniem §5 oraz ust. 2 poniżej, w którym łącznie spełnione zostaną następujące warunki:
   a) Uczestnik posiada wydaną co najmniej jedną Kartę do Konta Otwartego na Ciebie, z tytułu której pobierana jest miesięczna opłata za obsługę karty debetowej (tj. opłata ta zgodnie z Taryfą jest większa niż 0 złotych);
   b) W przypadku Uczestnika, któremu wydano Kartę Otwartą na Dzisiaj – w tym miesiącu kalendarzowym Uczestnik wykonał co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe tą kartą;
   c) Uczestnik co najmniej jeden raz zaloguje się do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
   d) na koniec tego miesiąca, Bank posiadał zgodę Uczestnika na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank; e) na koniec tego miesiąca Bank posiadał zgodę Uczestnika na przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne;
   f) na koniec tego miesiąca Bank nie posiadał odnotowanego sprzeciwu Uczestnika na przetwarzanie danych osobowych oraz profilowanie, złożonego na podstawie art. 21 RODO."

   Usuń
  7. Anonimowy 26 lutego 2023 08:33
   Ale z jakiego dokumentu jest ten cytat i gdzie ten dokument można znaleźć?

   Usuń
  8. Cytat z dokumentu Regulamin sprzedaży premiowej "Obniżka za kartę" w BNP Paribas Bank Polska S.A.

   Usuń
  9. @Anonimowy 27 lutego 2023 07:51
   Proszę podać link do tego dokumentu.
   To co ma tu miejsce to taki mini cyrk. Mianowicie powoływanie się na regulamin i że tak jest bo tak jest, bez podania do niego namiaru. W linkach do dokumentów w powyższym opisie znajdują się linki do 4 dokumentów (1 regulamin, 2 taryfy opłat i informacja) ale wspomnianego mistycznego dokumentu brak. BNP Paribas też podaje link do tegoż regulaminu na swojej stronie gdzie RZEKOMO on jest ale tam go też nie ma, tym samym łamiąc własne regulaminy i regulacje prawne które obowiązują wszystkie banki:
   https://www.bnpparibas.pl/repozytorium/umowy-i-regulaminy/produkty-banku-bnp-paribas-sa
   Żeby rzeczony dokument znaleźć, należy udać się na zupełnie inną(e) stronę(y). I tam rzeczywiście on jest.
   Słowem: "Szukajcie...".

   Usuń
  10. Czyli skąd można pobrać ten regulamin promocji „Obniżka za kartę”?

   Usuń
  11. Podlinkowałem regulamin na końcu powyższego wpisu.

   Usuń
 5. Czy do tej promki można jeszcze dorobić 100zl za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty BNP Paribas nie biorą udziału.

   Usuń
 6. Otrzymałem maila o treści: Podpisana umowa z BNP Paribas Bank Polska S.A. Problem polega na tym, że otrzymałem smsa, że moje konto nie jest jeszcze aktywne. Poinformujemy CIe, gdy aktywacja GOmobile będzie możliwa. O co tu chodzi, że dziś dzień wolny czy wystąpił jakiś problem? Co w tej sytuacji należy zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczekaj do poniedziałku na kolejne informacje. Nie wiem czy to ręcznie jeszcze weryfikują czy co ale też tak miałem. W poniedziałek jakoś późnym popołudniem przyszło, że już aktywne.

   Usuń
 7. Czy osoba bezrobotna może bez wziąć udział w tej promocji czy banki odrzucają takie wnioski?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może. Żaden problem. Promocje kont są dla każdego. Jedynie odpadają promocje kart kredytowych bo wtedy trzeba udokumentować dochód.

   Usuń
 8. Jak sprawdzić czy obwiązuje mnie umowa ramowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wniosek przejdzie to znaczy że nie masz umowy ramowej. A jak masz to zakomunikuje że masz założyć przez bankowość.

   Usuń
 9. A przelewy BLIK na numer telefonu są w BNP Paribas darmowe czy jest jakaś opłata?

  OdpowiedzUsuń
 10. czy mozna wziac jednoczesnie udzial w promocji aktywni wiosna i jestes wygrywem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można tylko w jednej promocji. Decyduje strona na której się zarejestrujesz i z której złożysz wniosek o konto.

   Usuń
 11. Ilość transakcji BLIK na daną kwotę może być kilka, która da sumę np. 200 zł? Czy musi to być 1 transakcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ilość obojętna. Ważna tylko łączna kwota.

   Usuń
 12. @ Mr. Złotówa
  Piszesz, cytuję: By zdobyć kolejną premię (w wysokości 180 zł), również w kwietniu:
  wykonaj min. 4 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
  wykonaj transakcje Blikiem (płatności lub przelewy na telefon) na sumę min. 200 zł.
  Po wysłaniu zapytania na mobilniwiosną dostałem odpowiedź, że musi to być płatność z użyciem kodu BLIK i przelew na telefon nie zostanie zaliczony.
  To jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tak jak w regulaminie promocji "Mobilni wiosną". A tam definicja brzmi:

   "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu"

   I to wyjątek, bo w poprzednich promocjach (jak i w obecnie dostępnej "Wspinaj się po okazje" definicja brzmi inaczej:
   "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem przelewów BLIK na telefon oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu" (no ale to tylko dla porównania, bo te inne promocje nas nie obchodzą, a tylko ta konkretna - "Mobilni wiosną").

   Usuń
 13. Kiedy można spodziewać się maila z mobilniwiosna o podaniu nr konta do wypłaty nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu mobilniwiosna@promocja.bnpparibas.pl):
   do 20.04. o przyznaniu premii 40 zł (w przypadku osób, które otworzą konto za pomocą aplikacji); itd

   Usuń
 14. Dostał ktoś maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie.

   Usuń
  2. Ja też jeszcze nie. A jest już prawie 18.

   Usuń
  3. Dzisiaj dostałem info

   Usuń
  4. Do 22.05 powinna być informacja o przyznaniu premii 50 i 180 zł (za spełnienie warunków w kwietniu). Czy ktoś jeszcze nie otrzymał takiej informacji? Co w takiej sytuacji?

   Usuń
  5. Mam maila o kwocie 50zł, brak maila o premii 180zł...

   Usuń
  6. U mnie to samo, tylko info o 50 zł, o 180 zł nic, mimo że warunki spełnione

   Usuń
  7. Potwierdzam, maile przyszły wczoraj. Czekamy na wypłatę.

   Usuń
  8. Ja otrzymałem tylko mail o premii 50 zł , a o kwocie 180 zł nic. Czy ktoś dostał maila dotyczącego premii 180 zł ?

   Usuń
  9. U nas (ja i żona) są wiadomości o obydwu premiach.

   Usuń
 15. Dostałem 50zł. Czy mam się martwić o 180zł? Maila miałem tylko o 50zł. Jak jest u Was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to samo, trzeba będzie chyba składać reklamację... robiłeś przelewy na telefon blik, czy nim płaciłeś?

   Usuń
  2. Przelew na telefon na 210zł i 5 płatności kartą.

   Usuń
  3. Dzwoniłem już na infolinię, gdzie miła Pani z ukraińskim akcentem potwierdziła spełnienie warunków w kwietniu i nawet w maju i przyjęła zgłoszenie reklamacji.

   Usuń
  4. U mnie jest 50 i 180 zł.

   Usuń
  5. Wszędzie są problemy z premiami. W Aliorze 3 dni temu reklamowałem brak wypłaty bonusa 50zł za otwarcie konta przez selfie. Czekam na odpowiedź.

   Usuń
  6. Na infolinii Paribas powiedzieli mi dzisiaj, że do promocji nie zaliczają się przelewy na telefon blikiem, tylko transakcje, i nie otrzymam premii 180 i 160 zł. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją? I czy faktycznie przelewy na telefon się nie liczą?

   Usuń
  7. W takiej sytuacji zawsze warto poprosić konsultanta o podanie konkretnego zapisu z regulaminu, który miałby na to wskazywać.

   A w regulaminie promocji "Mobilni wiosną" mamy taką definicję:

   "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK (...)".

   Jasno i klarownie. Nie warto dzwonić na infolinię. Sugeruję zgłosić reklamację (do organizatora; infolinia banku tu nie jest adresatem).

   Usuń
  8. Anonimowy 2 czerwca 2023 18:28
   BLIK-iem robiłem tylko przelewy na telefon, a nagrodę 180 PLN dostałem.

   Usuń
  9. Z maila z dzisiaj:
   NASZA DECYZJA
   Reklamacja została uznana.
   NASZE USTALENIA
   Ponownie zweryfikowaliśmy spełnienie warunków promocji. Organizator ww. promocji, spółka Hagen uznał
   Pana reklamację. Nagrody 2 i 3 zostały przyznane.
   Warto walczyć o swoje.

   Usuń
 16. Otrzymałem informację o zmianie OWU. Jeżeli nie zgadzam się ze zmianami czy mogę zgłosić sprzeciw i konto wypowiedzieć w trybie natychmiastowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, każda zmiana regulacji banku pozwala wypowiedzieć umowę natychmiastowe. Tylko nie rób tego przed otrzymaniem ostatniej nagrody.

   Usuń
  2. Tak powinno być. 3 razy dzwoniłem na infolinię, aby zgłosić sprzeciw i wypowiedzieć umowę natychmiastowo i 3 razy dowiedziałem się, że nie ma takiej możliwości i jestem na 30-dniowym wypowiedzeniu. Chcę złożyć reklamację dlatego proszę o informację dokładnie jaki przepis regulaminu mówi o możliwości wypowiedzenia konta i umowy ramowej w przypadku zmian w OWU, na które nie wyrażam zgody?

   Usuń
  3. Par 50 ust.4-sprzeciw lub wypow. w trybie natychm.
   Par 50 ust.5-można wypowiedzieć telefonicznie. Nie ma sensu składać reklamacji i czekać na rozpatrzenie tylko zadzwonić i egzekwować swoje prawa, sami zagwarantowali je klientowi w regulaminie, który też sami stworzyli.

   Usuń
  4. U mnie nie było żadnych problemów z wypowiedzeniem natychmiastowym, a zadzwoniłem na infolinię już po pół godziny po otrzymaniu ostatniej nagrody 30 czerwca.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...