Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Już 8,2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w promocji dla nowych środków

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

6.02.2023

Już 8,2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w promocji dla nowych środków

VeloBank właśnie podniósł oprocentowanie na swym koncie oszczędnościowym.

VeloBank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) z oprocentowaniem 8,2% - edycja 2/2023
Aktualnie można tu zapewnić sobie już 8,2% w skali roku nawet do 400 tys. zł. By skorzystać z promocji, należy: wpłacić "nowe środki" i posiadać (lub otworzyć) konto osobiste w VeloBanku (a jego założenie akurat się opłaca, bo do wzięcia czeka nawet 600 zł).

[Aktualizacja w dn. 6.02., g. 11:00: niewykluczone, że mieliśmy do czynienia z jakimś falstartem, bo w chwili obecnej oferta zniknęła ze strony banku. Weryfikuję co się stało.]

[Promocja zakończona. Bank odpalił nową edycję (3/2023), w której oferuje 8% w skali roku. Nową ofertę omawiam tutaj.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w VeloBanku, to założysz je przy okazji otwierania Elastycznego Konta Oszczędnościowego. W promocji (którą szczegółowo omówiłem tutaj), do wzięcia czeka aż 600 zł (dzięki wysokiemu, bo aż 10-procentowemu moneybackowi). Gdy więc już otwierać konto osobiste w VeloBanku, to można teraz ugrać dwie rzeczy za jednym razem - zapewnić sobie promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, a oprócz odsetek uzyskać też dodatkowe bonusy w związku z korzystaniem z konta osobistego.

VeloBank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) z oprocentowaniem 8,2% - edycja 2/2023


Główne cechy oferty VeloBanku to:
 • oprocentowanie dla nowych środków: 8,2% w skali roku do 400 000 zł (to o 0,2 punktu procentowego więcej, niż w poprzedniej edycji) 
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni, liczone od dnia spełnienia wszystkich warunków, którymi są: 
  • posiadanie bądź założenie (jeżeli ich jeszcze nie posiadasz) konta osobistego i Elastycznego Konta Oszczędnościowego w VeloBanku, 
  • wyrażenie zgód: "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (...) oraz (...) równocześnie możliwość prowadzenia marketingu (...)" i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku oraz 
  • wpłacenie pierwszych, nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku w okresie przystąpienia do promocji, czyli od 6.02. do 9.03.2023 r. (promocyjne oprocentowanie będzie Ci przysługiwać przez wspomniane 92 dni bez względu na to, czy środki na EKO wpłacisz na początku czy pod koniec okresu przystąpienia do promocji). 

Promocja oprocentowania dla nowych środków w VeloBanku przewidziana jest wyłącznie dla osób posiadających indywidualne konto oszczędnościowe (innymi słowy: na koncie wspólnym nie ma możliwości uzyskania podwyższonego oprocentowania).

Jeśli dopiero teraz staniesz się klientem VeloBanku, to w praktyce wszystko, co wpłacisz na Elastyczne Konto Oszczędnościowe, będzie nowymi środkami. 

W przypadku obecnych klientów banku potrzeba nieco więcej sprawdzić i policzyć - o szczegółach piszę nieco niżej (w części niniejszego wpisu zatytułowanej: "Jak wyliczyć nowe środki w VeloBanku?").

Elastyczne Konto Oszczędnościowe - omówienie oferty VeloBanku


Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) to rachunek oszczędnościowy w VeloBanku, który prowadzony jest za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Naliczanie odsetek następuje za każdy dzień, na koniec którego środki znajdują się na rachunku (i na każdy taki dzień bank wylicza saldo "nowych środków"). Kapitalizacja odsetek (czyli ich wypłata na konto oszczędnościowe) realizowana jest na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Dla Elastycznych Kont Oszczędnościowych otwartych od 6.02.2023 r. wszystkie przelewy (bez limitu) na własne konto osobiste w VeloBanku (zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną) realizowane są za 0 zł.

W przypadku Elastycznych Konto Oszczędnościowych otwartych przed 6.02.2023 r. w miesiącu kalendarzowym pierwszy przelew z konta oszczędnościowego jest za 0 zł. Za drugi i każdy kolejny przelew wykonany w tym samym miesiącu kalendarzowym bank pobiera opłatę 9 zł (wyjątkiem są zasilenia lokaty z rachunku oszczędnościowego - gdy we wniosku o lokatę jako konto do zasilenia lokaty wskażesz konto oszczędnościowe, to wtedy opłata nie będzie pobrana).

Z kolei VeloKonto, czyli konto osobiste, które trzeba założyć w VeloBanku (jeśli takowego w tym banku jeszcze nie masz), by uzyskać promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty lub
  • nie masz ukończonego 26. roku życia;
 • 0 zł za wydanie karty do konta (za pierwsze cztery karty; za piątą lub każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 5 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 0/5 zł (prowizja nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu poprzednim).

Szczegółowo VeloKonto omawiam też we wpisie prześwietlającym promocję z bonusami do 600 zł - tam dowiesz się o zasadach uczestnictwa w promocji, a także jak założyć konto, by uzyskiwać moneyback.

Jak wyliczyć nowe środki w VeloBanku? 


Wracając do wątku Elastycznego Konta Oszczędnościowego z oproc. 8,2% w skali roku, czas na informacje kluczowe z punktu widzenia obecnych klientów.

Na początek sprawdź jakie konto oszczędnościowe w VeloBanku posiadasz. Promocyjne oprocentowanie dla nowych środków uzyskać można tylko na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (EKO).

W sytuacji, gdy posiadasz "zwykłe" konto oszczędnościowe, niezbędnym jest jego zmiana na Elastyczne Konto Oszczędnościowe (można to zrobić w placówce banku, poprzez infolinię lub w bankowości internetowej; zmiana wejdzie w życie od kolejnego dnia).

Nowe środki dla VeloBanku - zgodnie z regulaminem promocji - to:
"środki na EKO, które wpłacisz po dacie salda początkowego, czyli po 1.02.2023 r. – są one nadwyżką nad saldem początkowym na EKO oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych. Stan nowych środków wyliczamy na koniec każdego dnia w okresie trwania oferty. Jeżeli 1.02.2023 r. nie masz EKO, to nadwyżkę wyliczamy nad saldem początkowym na najstarszym indywidualnym koncie oszczędnościowym z kapitalizacją miesięczną.  

Saldo początkowe wyliczane jest na 1.02.2023 roku 
- jest to suma środków zgromadzonych na koniec tego dnia na wszystkich produktach depozytowych (pod uwagę brane są rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne i IKE w VeloBanku, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem; do tego salda bank nie wlicza środków, które ewentualnie znajdowały się na koncie osobistym).

Środki te należy utrzymywać w VeloBanku przez cały okres korzystania z promocyjnego oprocentowania na EKO, gdyż wyłącznie nadwyżka środków (wobec salda początkowego) będzie objęta promocyjnym oprocentowaniem.

Pamiętaj jednak, że wpłacenie "nowych środków" nie jest jedynym warunkiem załapania się na promocję. Udziału w obecnej edycji nie można łączyć z poprzednimi edycjami promocji oprocentowania dla nowych środków, wskutek czego nie da się jednocześnie korzystać z nowej oraz z którejkolwiek poprzedniej edycji. Miej też na uwadze, iż:
"Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 6.02.2023 r. do 9.03.2023 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym", 

"Nie możesz korzystać z więcej niż jednej edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” jednocześnie" 

oraz to, że
"Oferta nie łączy się z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”. Jeśli skorzystasz z Oferty Specjalnej „Podwyższamy oprocentowanie” to zakończy Ci się okres trwania oferty ["Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" - edycja 2/2023, czyli od 6.02. do 9.03.2023 r. - przyp. Mr. Złotówa]." 

Jeśli posiadasz/założysz więcej niż jedno Elastyczne Konto Oszczędnościowe, to promocja oprocentowania obowiązywać będzie wyłącznie na jednym (najstarszym) z tych rachunków.

W ostatnim czasie sporo się dzieje, jeśli chodzi o oferty banków dla oszczędzających. Zmian nie musisz śledzić samodzielnie - zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga. To niezawodny sposób otrzymywania informacji o promocjach bankowych (a przy tym zero spamu):

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty: 

77 komentarzy:

 1. Warto dodać, że Elastyczne KO zakładane od dzisiaj (06.02) będą już miały nielimitowane ilości przelewów na ROR. Stare pozostaną bez zmian - tylko pierwszy przelew w miesiącu darmowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jeśli wysłałem wniosek o konto w sobotę 04.02.2023 to załapię się już na nową edycję 8,2% i nielimitowane darmowe przelewy z KO na ROR? Logika podpowiada, że tak, ale z bankami nigdy nie wiadomo.

   Usuń
  2. Spoko - dopóki nie zasilisz EKO, dopóty promka nie będzie aktywowana.

   Usuń
  3. Ze starych też można wypłacać bez limitu. Ale trzeba trochę więcej poklikać. Trzeba wypłacać "przez lokatę".

   Usuń
 2. Jeśli teraz bym wpłacił 50 tys. a za miesiąc do tego dopłacił 30 tys. to te 8,2% będzie dla jakiej kwoty?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli do promocji z lokata na 8% założyłem techniczne kintovdo wglądu tej L, to czy zakładanie konta (i konta oszczędnościowego) mam robić normalna droga czy to już to czy może już nie mam szans bo nie łapie się na warunki?

  OdpowiedzUsuń
 4. Złotówa, to był rzeczywiście falstart - oferta będzie aktualna od jutra na tych samych zasadach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potężna wizerunkowa wpada Velo Bank!

   Usuń
  2. skąd info że na tym zasadach?

   Usuń
  3. Skąd ta info? Kumpel jest u nich zatrudniony i wiem to od niego.

   Usuń
  4. Pożyjemy, zobaczymy. Ale zanosi się że będzie 8%

   Usuń
 5. Oferta aktualna tylko dziś. Od jutra aut.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pyt nr 1: ile można założyć Elastycznych KO ?
  Pyt nr 2: jeśli niedawno otworzyłem konto (ROR+EKO) w promce Velobanku na 600 zł a jeszcze nie zasilałem EKO to mogę zamknąć EKO i otworzyć nowe już na nowych warunkach z wszystkimi przelewami wewnętrznymi za 0zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak złożysz wniosek o zamknięcie obecnego EKO, to będzie 30 dniowy okres wypowiedzenia, którego nie idzie przyspieszyć. Kolejne EKO bez problemu otworzysz (można mieć więcej niż jedno), ale promocje można uruchomić tylko na najstarszym z nich. Więc chcąc uruchomić promocję na tym nowo otwartym EKO, musiałbyś i tak czekać 30 dni na zamknięcie starego.

   Usuń
  2. Dzięki za info. Poczekam te 30 dni wypowiedzenia. Akurat mam w Millenium na 8% więc idealnie się składa. A to promo do 9 marca więc da radę ;)

   Usuń
  3. M, w jakim celu chciałbyś zamykać obecny rachunek EKO?

   Usuń
  4. Czy zamykanie KO jest dokonywane w trybie natychmiastowym?

   Usuń
  5. Pewnie w takim celu, że ten obecny EKO pozwala na tylko jeden darmowy przelew na ROR w miesiącu. Natomiast od dzisiaj (06.02) otwarte EKO mają już nielimitowane darmowe przelewy.

   Usuń
 7. Dzwoniłem na infolinię. Pani zdziwiona że informacje na stronie zniknęły. Ale tabela oprocentowania i regulamin nadal są więc można korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 8. oferta nieaktualna, tragedia....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tragedia? To był falstart programistów, ale jutro promka startuje na identycznych zasadach.

   Usuń
 9. W bankowości mobilnej jest propozycja zmień swoje EKO na nowe EKO, prosty sposób. Skoro tak brzmi to możliwe że udostępniają konwersję zamiast sztucznego zamykania i otwierania konta /dla darmowych przelewów wewn./

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie ma takiej oferty konwersji konta.

   Usuń
  2. W jakim menu się to znajduje, jeśli można spytać?

   Usuń
  3. Cytat z powyższego opisu promki: "W sytuacji, gdy posiadasz "zwykłe" konto oszczędnościowe, niezbędnym jest jego zmiana na Elastyczne Konto Oszczędnościowe (można to zrobić w placówce banku, poprzez infolinię lub w bankowości internetowej; zmiana wejdzie w życie od kolejnego dnia)" - znaczit ta zmiana dotyczy jedynie konwersji tzw. 'zwykłego' KO ---> EKO.

   Reasumując: posiadając już EKO nie można zlecić już tej konwersji, gdyż ta opcja konwersji nie zostanie nawet wyświetlona w bankowości ani w apce. Pozostaje jedynie zamknięcie obecnego po czym otwarcie nowego, ale luty ma tylko 28 dni 😂

   Usuń
  4. Konwersje można znaleźć w menu "Oferta i wnioski" ---> "Usługi" (bankowość internetowa) albo ---> "Nowy wniosek" (apka).

   Jednak mając już otwarte EKO nie ma oczywiście możliwości konwersji na EKO 😋

   Usuń
 10. w apce, w zakładce EKO oferta jest ważna: 06/02/2023 - 06/02/2023

  OdpowiedzUsuń
 11. Z tego co mi właśnie powiedziano na BOK to jest błąd systemu i jak ktoś założy dziś to będzie miał te 8.2 %. Dla pozostałych od jutra wystartuje promo zapewne na poprzednich warunkach. Ale Ci którzy mają EKO na starych warunkach będą mieli opcję przejścia na nowe warunki w bankowości internetowej bez żadnych strat (pytałem o to na infolinii bo sam bym z nowych warunków skorzystał - 0 zł za wszystkie przelewy - ale chciałem wypowiedzieć EKO i poczekać 30 dni aby założyć nowe. Nie ma takiej potrzeby jak się okazuje ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ci którzy mają EKO na starych warunkach będą mieli opcję przejścia na nowe warunki w bankowości internetowej? W jaki sposób?

   Usuń
  2. Nie ma takiej możliwości. Amen!

   Usuń
  3. Otrzymałem właśnie maila potwierdzającego dokonanie konwersji mojego starego EKO na nowe EKO. Konwersja dokonywana dnia 06.02.2023. Treść wiadomości:

   Potwierdzenie zmiany pakietu
   VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z wnioskiem złożonym w dniu 06.02.2023 godzina [...] dokonał zmiany pakietu prowadzenia rachunku płatniczego:
   Rachunku oszczędnościowego [nr konta] zwanego dalej Kontem Oszczędnościowym z pakietu ELASTYCZNE KONTO OSZCZ na pakiet ELASTYCZNE KONTO OSZCZ II.
   Zmiana pakietu będzie obowiązywać od dnia 2023-02-07.

   Usuń
  4. W jaki sposób można złożyć taki wniosek?

   Usuń
  5. ps. dodatkowo zadałem dziś w bankowości internetowej mailową prośbę o potwierdzenie, że od dziś mam uruchomione darmowe przelewy wewn. i otrzymałem twierdzącą odpowiedź:

   "Potwierdzam, że na koncie nr [...] ma Pan aktywny nowy pakiet z darmowymi przelewami wewnętrznymi" [imię nazwisko, stanowisko pracownika]

   Usuń
  6. W jaki sposób można złożyć taki wniosek?

   Usuń
  7. Jak nie umiesz znaleźć wniosku w aplikacji lub w bankowości internetowej to zadzwoń na infolinię i poproś o konwersję rachunku na EKO z darmowymi przelewami. Najszybsze łączenie z doradcą to telefon po zalogowaniu do aplikacji, dział kontakt z bankiem, zielone pole połącz z doradcą. Lub kilka kliknięć w aplikacji wnioski lub internetowo oferta i wnioski, obszar posiadane produkty.

   Usuń
  8. Dziękuję za pomoc 😳

   Usuń
 12. Czy od razu po wpłaceniu środków powinno pojawić się promocyjne oprocentowanie? W dniu wpłaty aplikacja pokazuje mi 1,5%...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może prawidłowa wysokość oprocentowania zostanie wyświetlona dopiero następnego dnia.

   Usuń
  2. Ciekawe skąd się wzięło oprocentowanie w wysokości 1,5% 😳

   Usuń
  3. 1,5% to oprocentowanie standardowe. Podnieśli od 6-go lutego:
   Do 100 tys. zł 1,5%
   Nadwyżka ponad 100 tys. zł do 400 tys. zł 3%
   Nadwyżka ponad 400 tys. zł do 1 mln zł 6%

   8% jest dla nowych środków do 400 tys. zł.

   Usuń
  4. Ale te 1,5/3/6% jest tylko dla EKO otwieranych od 6.02.2023. Na starych EKO bez zmian 0,05%

   Usuń
 13. "ZAPEWNE na poprzednich warunkach" - Oby... 😊

  OdpowiedzUsuń
 14. "Okres, w jakim możesz przystąpić do promocji: 6.02.2023 - 6.02.2023"

  Czy to na tym ma polegać ten błąd ich programistów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nas stronie banku też jest taki dopisek przy tabeli oprocentowania.
   "Obowiązuje od 06.02.2023 r. do 06.02.2023 r."

   Może to jakiś sabotaż ;)

   Usuń
  2. W apce tabela jest: "obowiązuje od 6 lutego 2023".Za niecałą godzinę wszystko będzie jasne. 7,5 😁😁😁 - joke

   Usuń
  3. Żaden błąd czy sabotaż. Ktoś w Velo się wychylił przed linię 8%, więc udziałowcy a zarazem główni konkurenci ostro zaprotestowali.

   Usuń
  4. Tym jednak dziwniejsze że ewidentnie obniżyli oprocentowanie lokat Specjalny Procent. A te 8,2 proc. to była duża niespodzianka.

   Usuń
 15. Dopiero co było tyle zamieszania z KO w Nest, a tu powtórka z rozrywki i znowu więcej pytań niż odpowiedzi 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko że Nest jest niewart uwagi. Dają promocję na 2 miesiące (z okładem) a reszta to 3%. Tu jest lepiej.

   Usuń
 16. Czy jak wpłacę dziś dowolną kwotę n.ś to aktywuję promocję na8,2% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że tego niestety nie wiadomo :)

   Usuń
  2. MOIM ZDANIEM tak; ale co bedzie jutro? Padłem, jak na innym forum ktoś napisał, że Pani na infolinii nie wiedziała, zapytała sie przełożonego, a ten odpowiedział, ze jutro będzie 8,0%... 🤦‍♂️ A może jak w "Milionerach" - pytanie do przyjaciela: Ile jutro będzie oprocentowane EKO w Velo Bank?: a) 8,2%, b) 8%, c) 1,5%,d) Bank przejdzie reorganizację...😊

   Usuń
  3. Twoim zdaniem? M, skąd to przeświadczenie?

   Usuń
  4. Bo w apce NIE ZNIKNĘŁO, tylko SKRÓCILI termin. Jutro MOIM ZDANIEM, może być TAK SAMO lub GORZEJ ale NIE LEPIEJ. Ale MOIM ZDANIEM nie ma co dawać im satysfakcji - 0,2% - ewentualna strata to jakieś netto 41 PLN na wpłacone 100k przez okres promocji. A na 8% są KO: MBANK, MILLENIUM, ING, PEKAO SA, NEST (nawet 8,25%).

   Usuń
  5. Tak, uruchomisz o ile są to niwe środki.

   Usuń
  6. Wpłaciłem wczoraj niewielka kwotę przelewem wewnętrznym i na meila przyszła informacja o uruchomieniu promocji na n. ś. 8,2%. Ciekawe czy będą się wypierać :/

   Usuń
  7. Ja również wczoraj uruchomiłem tą promkę, ale w bankowości widnieje oprocentowanie w wysokości tylko 1,5% 😂

   Usuń
 17. Wypłata gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash jest bezwarunkowo darmowa, a co w kwestii wypłat BLIK-iem?

  OdpowiedzUsuń
 18. Żeby było ciekawiej to też podnieśli oprocentowanie standardowe. Jest do 6% ale takim oprocentowaniem objęta jest tylko nadwyżka ponad 400 000 PLN do 1 000 000 PLN.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak jutro będzie nowa edycja to nabijanie ich numerków się zacznie. W ub.r było 18 edycji. W tym dopiero 2.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest edycja 3 na 8%. Więc wycofali się rakiem.

   Usuń
 20. Ale burdel zrobili. Edycja 2/2023 przez 1 dzień? A opłaty za przelewy wewnętrzne różne dla konta oszczędnościowego oferowanego pod tą samą nazwą w różnej dacie? Serio?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłaty z EKO są za darmo w związku z nową TOiP. Zbieżność dat przypadkowa. Od wczoraj wszystkie zakładane EKO są z darmowymi przelewami czy będzie edycja 2/2023 czy 15/2023

   Usuń
 21. Czy wpłaty kartą bądź BLIKiem na to konto są darmowe?

  OdpowiedzUsuń
 22. No i już po promce ... to wygląda na sabotaż 😋

  OdpowiedzUsuń
 23. 0,2 p.p. to nie jest jakoś dużo. Niedawno było 8,6% w Citi więc kto chciał to sobie tam kasę zaparkował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Różnica w odsetkach dla wsadu w wysokości 400k dla całego okresu 92 dni to jedynie parę groszy 😋

   Usuń
  2. 163 zł netto to więcej niż parę groszy.

   Usuń
  3. Anonimowy, w swoim wpisie o 16:19, też uważa, że 0,2 p.p. to nie jest jakoś dużo :)

   Usuń
  4. Przy 10 000 zł i całych 92 dniach to 4,08 zł różnicy.

   Usuń
  5. Czyli jakieś 1,36 zł/miesiąc. Plasterek dobrej jakościowo szynki.

   Usuń
  6. Oprocentowanie premiowe obejmuje kwoty do salda w wysokości 400k.

   Usuń
 24. Wygląda na to, że po interwencji otrzymanej od banków-udziałowców Velo, zdjęli tą ofertę ze swojej strony. W dawnych czasach Getin taka sytuacja nigdy nie miałaby miejsca!

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak to jest, że jak dzwoni się na infolinię to wyświetla się zniesławiony Getin Bank. Zamówione ekokonto a kurier wciska umowę do podpisania na zupełnie inne produkty bankowe: skarbonka, velokonto ROR. Miało być otwarte tylko ekokonto na 8%. Naciągacze i oszuści!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...