Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program "Polecam mój Bank - edycja 3" w Santander Banku (+ 500 zł dla otwierających konto)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.12.2022

Program "Polecam mój Bank - edycja 3" w Santander Banku (+ 500 zł dla otwierających konto)

Oto kolejna, już 3. edycja programu poleceń konta osobistego w Santander Banku.

Santander Bank: Polecam mój Bank - edycja 3
Na osoby polecające (czyli już posiadające konto w Santanderze), jak i na poleconych (którzy dopiero co takie konto założą), czekają - do wyboru - bony na zakupy o wartości 80 zł lub bilety do kina. W przypadku nowych klientów zyskać można jednak jeszcze więcej. 

[Promocja zakończona. 
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Santander Bank: Polecam mój Bank - edycja 3


Dla kogo promocja? W programie poleceń standardowo występują dwie grupy uczestników: polecani i polecający.

Poleconym (czyli otwierającym konto w Santander Banku) może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która co najmniej od 12 miesięcy nie posiada (ani nie współposiada) konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. Ewentualne korzystanie z innych produktów lub usług tego banku nie jest przeszkodą, by założyć konto osobiste z polecenia i uzyskać z tego tytułu gratyfikacje.
💡 Osoba zakładająca konto może też skorzystać z kumulacji promocji, w której czekają nagrody o łącznej wartości min. 580 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie wszystkich promocji i zasady uczestnictwa dla osoby zakładającej konto w Santanderze).

Z kolei polecający to osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która ma konto osobiste (w PLN) w Santander Banku wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej (o pozostałych wymogach piszę nieco niżej).

Nagrody w programie poleceń Santander Banku


Zarówno osoba polecona, jak i polecająca - każda odrębnie - do wyboru będzie mieć po jednej z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

Liczba nagród za polecenia, które może odebrać osoba polecająca, jest ograniczona do 5 sztuk w ciągu miesiąca kalendarzowego (po jednej nagrodzie za każde skuteczne polecenie).

Program Polecam Mój Bank - zasady promocji


By wziąć udział w promocji jako osoba polecona:
 • do 31.03.2023 otwórz Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą i z dostępem do bankowości internetowej;
 • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej - w zakładce "Program poleceń", w aplikacji mobilnej lub na infolinii banku), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 29NKEQ oraz
 • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić (można to zrobić w ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale nie później niż do 31.03.2023 r.);
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego; 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: 
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz 
  • elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu);  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie wliczają się do tego ani płatności Blikiem z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu, ani Blik zbliżeniowy).
   

  Kiedy można odebrać nagrody?


  Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) całkiem szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków. Wybór nagrody ma być możliwy jedynie przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od jej udostępnienia przez bank.

  Co ciekawe, to jest jedna opcja, która może pozwolić na zamianę nagrody (karty podarunkowej) na premię pieniężną. Wspomina o tym regulamin:
  "w przypadku, kiedy upłynął czas na wybór nagrody przez uczestnika naszego programu [30 dni od udostępnienia wyboru przez bank - przyp. Mr. Złotówa] a bank nie uzupełnił brakującej elektronicznej karty podarunkowej, wówczas uczestnik może wskazać w ścieżce reklamacyjnej jej wypłatę w formie pieniężnej na konto osobiste w złotówkach prowadzone w naszym banku. W takiej sytuacji bank każdorazowo uzna dyspozycję klienta."

  Powyższy scenariusz możliwy jest tylko w sytuacji, gdyby bank nie był w stanie zapewnić dostępności określonych kart podarunkowych.

  Do momentu uzyskania nagród zarówno polecający, jak i polecony muszą posiadać swe konta z kartą oraz utrzymywać wyrażone zgody i dostęp do bankowości internetowej lub mobilnej.

  Jak zarobić na polecaniu konta w Santander Banku? 


  Opcjonalnie (to już dla chętnych), możesz też zyskać na polecaniu konta.

  Jak przystąpić do programu "Polecam mój Bank?" By móc polecać konto w Santander Banku, zarejestruj się w programie poleceń - otrzymasz wtedy swój indywidualny kod poleceń. Rejestracja możliwa jest w bankowości internetowej (Oferta Banku => Polecam bank).

  Jeśli było Ci już dane polecać w którejś z poprzednich edycji programu poleceń konta w Santander Banku, to o rejestracji w programie musisz pamiętać także teraz - wymagane jest to w każdej nowej edycji programu (choć kod polecenia pozostanie taki sam).

  Ponadto, by móc polecać: 
  • wyraź (jeśli takowych jeszcze nie posiadasz) zgody na: 
   • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną (sprawdzisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc wg ścieżki: Ustawienia => Zgody) oraz 
   • Elektroniczne Kanały Komunikacji, czyli EKK (w bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji), 
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku;
  • podaj bankowi (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś/-aś) swój adres mailowy i telefon komórkowy;
  • od momentu przystąpienia do programu poleceń i nie później niż do 31.03.2023 r. wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta (nie wliczają się do tego płatności Blikiem z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu, ani zbliżeniowe płatności Blikiem).

  Nagrodę za polecenie otrzymasz pod warunkiem spełnienia przez osobę poleconą wszystkich warunków uzyskania jej nagrody (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia).

  Konto Jakie Chcę - szczegóły oferty Santander Banku


  Konto osobiste zakładane w Santanderze w ramach programu poleceń, jak i korzyści wynikające z jego posiania (m.in. zwroty za płatności z konta za media czy darmowe wszystkie przelewy natychmiastowe) szczegółowo omawiam we wpisie poświęconym promocji z nagrodami o łącznej wartości 580 zł dla otwierającego konto.

  Jak zarobić i dać zarobić znajomemu lub komuś z rodziny?


  Podsumowując, to scenariusz zarobienia dzięki programowi poleceń konta w Santanderze, wygląda następująco:
  • jeśli masz (lub dopiero teraz założysz) konto osobiste w Santander Banku, przystąp do programu poleceń - w ten sposób uzyskasz swój unikalny kod poleceń;
  • kod poleceń przekaż osobie polecanej - może być to znajomy lub ktoś z rodziny (np. współmałżonek, pełnoletnie dziecko lub ktokolwiek inny);
  • osoba polecona niech złoży wniosek o konto, poda Twój kod polecenia i korzysta z promocji (z nagrodami o łącznej wartości min. 580 zł) - po spełnieniu warunków programu poleceń zgarniecie nagrody do wyboru (80 zł na zakupy albo 4 bilety do kina dla każdego)

  Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


  Przydatne dokumenty:

  3 komentarze:

  1. Czy jeżeli zalozylem konto w czwartek, a w piątek założył konto znajomy, to czy możemy polecić siebie nawzajem i zgarnąć obydwoje premię?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie da się tak. Polecającym może być ten kto już ma konto na dzień polecania. W parze zawsze będzie tak że ktoś jest pierwszy a ktoś drugi.

    Usuń
  2. Ja założyłam konto w sandander bank to 480 zł co jest do zdobycia. Już mi wysłali kartę i teraz chce założyć mamie gdzie mam pisać to polecenie żebym ja i ona zdobyła nagrodę ?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...