Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: do 200 zł zwrotu za płatności kartą

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

12.12.2022

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: do 200 zł zwrotu za płatności kartą

Oto nowa promocja dla zaproszonych klientów Santander Banku.

Promocja "Do 200 zł za zakupy z kartą Santander"
Do wzięcia czekają zwroty za płatności kartą debetową (wydaną do konta) lub kredytową. Zgarnąć można od 50 do 200 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W ostatnim czasie Santander Bank rozpędził się w serwowaniu kolejnych okazji do bankobrania. W zeszłym miesiącu pisałem o dwóch propozycjach dla zaproszonych klientów. Teraz przyszedł czas na kolejną taką propozycję.

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w Santanderze, sprawdź co ten bank przygotował dla nowych klientów: do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 480 zł za Konto Jakie Chcę (a w praktyce można zyskać jeszcze więcej, dzięki innym, towarzyszącym promocjom, o których również wspominam w podlinkowanym wpisie).

Promocja "Do 200 zł za zakupy z kartą Santander"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca główną kartę kredytową albo posiadająca bądź współposiadająca konto osobiste w Santanderze wraz z wydaną do niego kartą. 

Do tego konieczne jest otrzymanie zaproszenie do promocji - zgodnie z regulaminem bank przewiduje następujące formy takich zaproszeń: wiadomość w poczcie dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej lub mobilnej, SMS, powiadomienie PUSH w aplikacji mobilnej lub baner wyświetlony po zalogowaniu do bankowości internetowej. W tym zaproszeniu bank wskazuje, której karty dotyczy promocja: debetowej (wydawanej do konta) albo kredytowej.
💡 Jeśli nie jest Ci dane znaleźć się wśród zaproszonych przez bank, możesz to sobie odbić. Obecni posiadacze konta osobistego w Santanderze zgarnąć mogą bony zakupowe o wartości 80 zł lub bilety do kina (do wyboru) za skuteczne polecenia konta innym osobom (a polecać obecnie jest o tyle łatwiej, że na otwierających konto czekają wspomniane bonusy o wartości 480 zł na start). A jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat, to do wzięcia czeka premia 100 zł za konto dla nastolatka. Z kolei przedsiębiorcy mogą zyskać do 900 (lub nawet do 1 500 zł) za konto firmowe w Santander Banku.

Nagroda w promocji "Do 200 zł za zakupy z kartą Santander". Do wzięcia jest 50, 100, 150 lub 200 zł (wysokość nagrody zależy od sumy płatności, jakie wykonasz kartą - o szczegółach piszę niżej). 

Bank wypłaci premię na konto osobiste lub na rachunek karty kredytowej (w zależności od tego, którą kartą spełnisz warunki, w zależności też od tego dla której masz zaproszenie do promocji). 

Z premią, która wpłynie na konto osobiste, zrobisz co chcesz, wypłacając, przelewając lub wydając ją na dowolny cel. Jeśli bonus otrzymasz na rachunek karty kredytowej, to spłaci on ewentualnie wykorzystany przez Ciebie limit karty, albo spowoduje nadpłatę (w tym drugim przypadku pamiętaj, by - w celu wykorzystania bonusu - wykonywać płatności kartą, a stronić od przelewów z karty kredytowej, czy wypłat w bankomacie, bo to sporo kosztuje).

Zasady promocji "Do 200 zł za zakupy z kartą Santander"


Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie wyróżnionych osób, które otrzymały zaproszenie od banku, to aby wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową premię:
 • miej wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na Elektroniczny Kanał Kontaktu, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w  celach marketingowych banku;
 • w okresie od 5. do 31.12.2022 r. wykonuj płatności kartą, którą bank wskazał w zaproszeniu do promocji.

Od sumy transakcji wykonanych w ww. okresie zależy wysokość premii (w przypadku karty kredytowej do tej sumy wliczają się także transakcje wykonywane kartą dodatkową). Otrzymasz:
 • 50 zł w przypadku płatności na sumę od 500 do 999,99 zł lub
 • 100 zł w przypadku płatności na sumę od 1 000 do 1 499,99 zł, lub
 • 150 zł w przypadku płatności na sumę od 1 500 do 1 999,99 zł, lub
 • 200 zł w przypadku płatności na sumę co najmniej 2 000 zł.

Wypłata premii przewidziana jest do 31.01.2023 roku - do momentu jej otrzymania nie rozwiązuj umowy o konto (do którego wydana została karta biorąca udział w promocji) lub o kartę kredytową, którą były realizowane warunki promocji.

Dla danej karty możesz uzyskać tylko jedną nagrodę. Choć w regulaminie jest też i taki zapis: "Możesz otrzymać nagrodę za płatności zrealizowane na każdym rachunku karty albo każdą kartą debetową, którą spełnisz warunki promocji".

Wykonując płatność kartą na potrzeby promocji, pamiętaj o regulaminowych wytycznych - w promocji bank nie uwzględni płatności:
"- dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie w okresie promocji zrealizował zwrot, 
- związanych z hazardem (transakcje Quasi Cash np. kiedy płacisz za żetony w kasynie), 
- u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuje Czytelnikowi Maciejowi. 

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Kolejny już raz konieczne jest otrzymanie zaproszenie do promocji - czy oni żartują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dobrze, może teraz zaproszenie dostaną ci co przedtem nie mieli. Ja miałam to teraz nie mam.

   Usuń
 2. Czy dobrze rozumiem, że bank różnicuje zaproszenia i jednych zaprasza do używania kredytówki a innych do debetówkiu? Jeśli mam w zaproszeniu napisane "...płać kartą debetową wydaną do konta..." to oznacza, że jak wykonam ww transakcje kredytówką to nie dostanę premii? Pytam bo w ogóle nie mam debetówki (mam jeszcze kartę bankomatową) za to mam kredytówkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie otrzymałaś to zaproszenie?

   Usuń
  2. Widzę w aplikacji, w sekcji powiadomień.

   Usuń
 3. Ciekawe ile osób zapraszają do takiej promocji. Bo u mnie, u żony oraz u 2 innych osób w rodzinie żadnego zaproszenia nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 4. chyba trzeba zadzwonić że się rezygnuje z Karty kredytowej i wypłakać że inne dzieci dostały zaproszenie a ja nie może dają na zatrzymanie udział

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie algorytm ustawili tak, by wysłać zaproszenie do tych co mało używają kart lub robią transakcje na małe kwoty. Może tym z niskim limitem KK lub o małych obrotach kartą debetową bo wtedy i małe ryzyko że uda im się wykonać transakcje na 2 k. A najlepiej jeszcze tym co rzadko się logują do banku, może w ogóle zaproszenie przegapią lub zignorują.

  Nie mają żadnego biznesu w oferowaniu takich promocji tym, co intensywnie korzystają z kart, ci robią to o co im chodzi i bez promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki biznes jest proponować taką promocję komuś kto z dużym prawdopodobieństwem nie zauważy propozycji?

   Usuń
  2. Nieprawda ja rzadko się ostatnio loguje i małe zakupy robię kartą debetową i aby ją utrzymać przelewam 500 zl. Nigdy nie dostałem zaproszenia.

   Usuń
 6. Oferta tak zwaną zatrzymaniowa dają raz 2 procent zwrotu później już nie dają czyli raz w roku można skorzystać

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...