Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank: 100 zł z kontem dla nastolatka w promocji na ferie

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

12.01.2023

Santander Bank: 100 zł z kontem dla nastolatka w promocji na ferie

Wystartowała nowa promocja konta w Santander Banku dla nastolatków w wieku 13-17 lat.

Promocja "100 zł z kontem dla nastolatka w promocji na ferie"
Do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. A i dla rodzica (tudzież dla każdej osoby dorosłej zakładającej konto w Santanderze) przewidziane są bonusy powitalne (o wartości co najmniej 480 zł).  


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Zgarnij 580 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta. 

Poniżej skupiam się już na najnowszej propozycji - premii 100 zł za konto dla nastolatków.

Promocja "100 zł z kontem dla nastolatka w promocji na ferie"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 18 lat, ma swój dowód osobisty oraz nie posiada i nigdy nie posiadała konta osobistego w Santander Banku.

Z kolei rodzic (tudzież opiekun prawny) musi posiadać konto osobiste w Santander Banku oraz dostęp do bankowości elektronicznej. 

Nagroda. Do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł, która wpłynie na konto, więc uzyskaną nagrodę będzie można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł z kontem dla nastolatka w promocji na ferie" i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny, wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 28.02.2023 r.:
  • zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica/opiekuna prawnego) oraz
  • poprzez bankowość internetową złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając też zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną w celu marketingowym;
   zarówno we wniosku o konto, jak i podczas rejestracji na stronie promocji pamiętaj podać te same dane.
 • dopilnuj, by najpóźniej do 15.03.2023 r., Twe dziecko: 
  • zalogowało się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej (z własnym loginem i hasłem) oraz
  • wykonało co najmniej 2 płatności kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę; co ciekawe, to - zgodnie z regulaminem promocji - zaliczą się do tego również przelewy na telefon; wykluczone są z kolei zbliżeniowe płatności Blikiem).


I to już wszystko. Santander zamierza wypłacić premię do 31.03.2023 r.. Do momentu otrzymania nagrody nastolatek musi posiadać konto wraz z kartą i dostępem do bankowości. Do tego nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Limit nagród. W tej promocji bank przygotował 1500 nagród - o ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji i spełnienia pozostałych warunków. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli bank ma poinformować tutaj.

Jak założyć konto dla dziecka? 


Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową. By otworzyć konto dla dziecka, po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - co warto wiedzieć?


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (wydawaną do konta) nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 580 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. A jak dziecko nie posiada tymczasowego dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie założy konta albo w najlepszym wypadku założy ale nie dostanie premii. Regulamin wymaga żeby dziecko miało dowód.

   Usuń
  2. Zgadza się. Konto bez dowodu osobistego dziecka = brak stówy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...