Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: 300 zł do Allegro za kartę kredytową Mastercard (+ moneyback 5%)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.01.2023

Bank Millennium: 300 zł do Allegro za kartę kredytową Mastercard (+ moneyback 5%)

Po dłuższej przewie bank odpalił nową promocję karty kredytowej.

"Odbierz 300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard": bon do Allegro od Millennium
Do wzięcia czeka bon do Allegro o wartości 300 zł. A oprócz tego, płacąc kartą kredytową Millennium Impresja, wydaną przez Millennium, można zgarnąć zwrot 5% od płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na początek sprawa najistotniejsza: udział w promocji karty kredytowej z bonem do Allegro może wziąć wyłącznie osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium, bo właśnie przez bankowość internetową lub mobilną należy zawnioskować o kartę. W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. By takie konto otworzyć, jest jednak mocny argument - do wzięcia jest bowiem premia 400 zł za Konto Millennium 360°.

Po założeniu konta osobistego w Millennium uzyskasz dostęp do bankowości internetowej (Millenet) oraz mobilnej, gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

Promocja Millennium: "Odbierz 300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można nagrody gwarantowane o wartości od 600 do 900 zł. Z kolei Santander Consumer Bank serwuje promocję z bonami do Biedronki o wartości 300 zł do karty z moneybackiem w wybranych kategoriach miejsc (do 360 zł rocznie).

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował bon o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro (względem poprzedniej, zeszłorocznej promocji, wartość nagrody niestety zmalała o 100 zł). 

Bon zostanie przesłany przez bank SMS-em w formie kodu do wykorzystania na Allegro, a ma on mieć ważność przez 12 miesięcy.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Chociaż promocja karty kredytowej w Millennium ma być dostępna do 31.03.2023 roku, to może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Odbierz 300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 31.03.2023 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold, Millennium Mastercard WWF (pamiętaj jednak, że tylko ta pierwsza daje moneyback, o którym jeszcze napiszę nieco niżej) z limitem min. 3 000 zł i w ww. terminie podpisz umowę z bankiem;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet Visa Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Mastercard);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych:
  • przez kanały elektroniczne, 
  • przez telefon oraz
  • dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę) wykonaj płatności na sumę min. 500 zł.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro). Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Zatem przykładowo: jeśli o kartę w Millennium zawnioskujesz w styczniu, to płatności (po 500 zł w każdym miesiącu) będzie należało wykonać w lutym, marcu i kwietniu, a bon od banku dostaniesz do 31.05.2023 r.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa Mastercard Impresja - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Biorąc udział w promocji "Odbierz 300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Mastercard Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Mastercard Impresja


Z kartą kredytową Visa Impresja do 30.06.2023 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (choć niewykluczone, że ten program zwrotów zostanie wydłużony - Bank Millennium robił tak już wielokrotnie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

32 komentarze:

 1. czyli konto trzeba mieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba mieć dostęp do bankowości. Bez żadnego produktu mieć go się nie da więc potrzebne jest konto.

   Usuń
  2. Jakie produkty oferuje Millennium?

   Usuń
  3. @Anonimowy 21 stycznia 2023 10:51
   Raczej nie spożywcze, prawda?

   Usuń
 2. Aby móc posiadać KK trzeba posiadać ROR, sam dostęp do bankowości nie wystarczy, ponieważ nie ma możliwości połączenia KK z rachunkiem technicznym w banku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ROR w Millenium, mam aplikację, lecz nie widzę w niej możliwości wnioskowania o kartę kredytową, ktoś pomoże?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w aplikacji też nie mogłam znaleźć, dopiero w Millenecie mi się udało. W piątek wieczorem zrobiłam zgłoszenie, w sobotę rano zadzwoniła pani, a dziś (niedziela) już mam widoczną kartę kredytową w aplikacji (jeszcze nieaktywną). Także bardzo sprawnie działają 🙂

   Usuń
 4. Promocje konta robią fajne. Promocja karty kredytowej bardzo marna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w "bogatszych" masz wykluczenie, to ta też jest dobra 😉

   Usuń
 5. Z tego co widze w aplikacji, to pomimo dużej ilości kk, to tylko przy 2 jest informacja o promocji z bonami na Allegro. Mastercard Impresja i Mastercard Gold. Przy impresji, w przeciwieństwie do info w artykule, napisane jest by kk była bezpłatna to trzeba dokonać 5 transakcji w miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 5 płatności to warunki standardowe (wynikające z cennika banku). Jednak dla uczestników promocji "Odbierz 300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard" (co wynika z jej regulaminu i wspominam o tym w powyższym wpisie) przewidziano uproszczenie (na 12 miesięcy) - wystarczy 1 płatność miesięcznie w celu uniknięcia opłaty miesięcznej.

   Zgodnie z tym regulaminem udział w promocji biorą 3 karty (Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard Gold lub Millennium Mastercard WWF).

   Usuń
 6. Co obecnie oferuje Millenium przy składania rezygnacji z KK?

  OdpowiedzUsuń
 7. A można te transakcje na 500 zł zrobić w taki sposób ze jako płatność karta bezgotówkowo doładować konto na Revolut ? W regulaminie nie ma żadnego wyłączenia tylko pytanie czy millenium nie pobiera żadnej prowizji za płatność karta kredytowa do Revolut . Wiecie jak to wyglada ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio ten ruski wynalazek pod pretekstem przepisów zapobiegających praniu kasy dość konsekwentnie blokuje konta za takie myki.

   Usuń
  2. Doładowania R. banki coraz częściej traktują jako przelew z karty a nie płatność. A że nagroda jest jednorazowa to nie dowiesz się czy to przechodzi czy nie więc możesz zostać z niczym. Ja w takiej sytuacji bym się nie bawił i nie kombinował.

   Usuń
 8. Czy można płacić kartą kredytową za zakupy w internecie ?
  Jeśli tak to czy płatności te są brane pod uwagę jeśli chodzi o dokonanie płatności na sumę 500 złotych w ramach warunków promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W innych bankach przy spełnianiu warunków do KK, praktycznie wszystko to były płatności za zakupy w internecie i wszystko mi zaliczało, więc wątpię, by w Millennium było inaczej. Nie zauważyłam w regulaminie takich wyłączeń.

   Usuń
  2. Tak, płatności internetowe mogą być.

   Usuń
 9. Czy ja coś przeoczyłem, czy w tym wpisie brakuje informacji o obowiązującym okresie bezodsetkowym?

  OdpowiedzUsuń
 10. „Oferta nie jest dla ciebie dostępna" Taką informację otrzymała moja mama (85 lat), mimo posiadania konta w tym banku. Oczywiście próba złożenia wniosku była złożona poprzez konto w Millennecie. Czyżby bank dyskryminował osoby starsze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może tak być. Z reguły maksymalny limit wieku kredytobiorcy jest określony na poziomie 70-75 lat. Przynajmniej tak było w banku, w którym ja pracowałam, a niestety te limity niewiele się różnią.

   Usuń
  2. Młodsze (<18 lat) też dyskryminuje ;) A tak na poważnie to po prostu taka polityka kredytowa. Boją się że niebawem zostaną z niespłaconą kartą gdy taka starsza klientka zejdzie z tego świata. Oczywiście Twej mamie jak najdłuższych lat życia w zdrowiu!

   Usuń
  3. W niektórych bankach żeby dostać kredyt lub kartę kredytową musisz mieć minimum 21 lat, więc w obie strony jest trochę dyskryminacji 😉

   Usuń
 11. Płatność w sądzie kartą za opłatę sądową wchodzi w promocję?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jeszcze można przystąpić do promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy płatność za mandat przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 14. Oferują coś ciekawego jako ofertę utrzymaniową?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy otrzymał ktoś już nagrodę ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...