Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Porównanie promocji karty Citi Simplicity (styczeń 2023)

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

17.01.2023

Porównanie promocji karty Citi Simplicity (styczeń 2023)

Aktualnie Citibank udostępnia 3 różne promocje swej karty kredytowej. Dziś więc je porównuję.


3 promocje karty Citi Simplicity - porównanie promocji Citibanku
A zestawiać ze sobą jest co, bo różne są wartości nagród, warunki do spełnienia, a nawet okresy wykluczenia dla byłych posiadaczy kart kredytowych z logo Citi. Poniżej w jednym miejscu znajdziesz praktyczne zestawienie, pozwalające wybrać to, co Ci będzie najbardziej odpowiadać.

3 promocje karty Citi Simplicity - porównanie promocji Citibanku


Mowa tu będzie o trzech okazjach do bankobrania z kartą kredytową Citi Simplicity w roli głównej, które już oczywiście na blogu omówiłem, a w których do wzięcia czekają następujące nagrody gwarantowane:

Bloga Bankobranie prowadzę już od prawie 9 lat i właściwie od samego początku pojawiają się na nim promocje z kartami kredytowymi Citibanku. Są one swego rodzaju klasyką wśród promocji bankowych. Nie generalizując, ale właściwie pewnie (prawie) każdy kto z okazji do bankobrania korzysta od lat, to kartę kredytową z logo Citi miał lub ma... albo mieć będzie  😉 No ale w końcu są to okazje na zysk prosty i solidny, więc obok przejść trudno.

To że Citibank jednocześnie prowadzi kilka alternatywnych promocji, też nie jest niczym nowym. Bardzo często dawał on wybór różnych nagród, acz w większości przypadków dość podobne były warunki do spełnienia w celu uzyskania wybranej przez uczestnika nagrody. Tym razem różnica występuje nie tylko w wartości nagród (co łatwo zauważyć, bo można zdobyć od 600 zł do aż 900 zł), ale także w zakresie aktywności, jaką należy się wykazać, by daną nagrodę zgarnąć. No i co jest bez znaczenia w przypadku absolutnie nowych klientów tego banku, ale na co zwrócą uwagę byli posiadacze karty kredytowej z logo Citi, to zróżnicowane są również okresy wykluczeń dla byłych klientów. Jest więc co porównywać przed podjęciem decyzji o tym, z której promocji skorzystać.

Udział wziąć możesz tylko w jednej z akcji. O tym, z której skorzystasz, decyduje miejsce złożenia wniosku o kartę - każda promocja ma swoją dedykowaną stronę (linkuję do nich niżej).

Promocje karty kredytowej Citibanku - którą wybrać?


W porównaniu promocji pomoże tabela, w której znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące promocji karty Citibanku:

 

Premia + bony na zakupy

Telefon Motorola moto E22

Bony do Allegro

Wartość nagrody:

900 zł

(600 zł premii + 300 zł w bonach na zakupy)

Ok. 640 zł

600 zł

Czas dostępności promocji:

Do 30.06.2023 r.*

Do 9.02.2023 r.*

Do 19.09.2023 r.

Z promocji może skorzystać osoba, która głównej karty kredytowej Citibanku nie ma od:

Od 1.09.2022 r.

Od 1.01.2021 r.

Od 1.09.2022 r.

Warunki do spełnienia:

Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

 

Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

 

Wyraź zgody marketingowe

Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe wykonuj płatności kartą na sumę min. 500 zł (w każdym miesiącu).

Przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych wykonuj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w każdym miesiącu).

Zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile

Przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych wykonuj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w każdym miesiącu).

Zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę:

Przez 12 miesięcy dla każdego uczestnika promocji (bez wymogu aktywności w korzystaniu z karty)

W 12 miesięcznych okresach rozliczeniowych uzyskać można zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem wykonania płatności kartą na sumę min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym.

Sprawdź:

 

Opis promocji

Opis promocji

Opis promocji

W jaki sposób wziąć udział w promocji?

Strona promocji

Strona promocji

Strona promocji

*promocje z bonusami do 900 zł oraz z telefonem Motorola mogą zakończyć się wcześniej w przypadku przedterminowego wyczerpania puli nagród – bank monitoruje liczbę uczestników i jeśli promocja się zakończy, to stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.Najwięcej zyskać można w promocji z bonusami o łącznej wartości 900 zł. Choć faktem jest, że w przypadku tej promocji trzeba przygotować się na największą aktywność w wykonywaniu płatności kartą - przez 9 kolejnych miesięcy po min. 300 zł w każdym. 

W każdej z promocji udział wziąć mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci banku, ale różne są okresy wykluczenia dla byłych posiadaczy kart kredytowych wydawanych przez Citibank - najkrótszy rozbrat wystarczy w przypadku promocji z bonusami o łącznej wartości 900 zł i tej z bonami do Allegro. Tu dodam, że ewentualne posiadanie (nawet teraz) innych produktów Citibanku (np. konta osobistego, pożyczki czy kredytu) na szczęście nie wyklucza z promocji - jedynie co, to trzeba pamiętać o złożeniu wniosku o kartę przez stronę dedykowaną danej promocji.

Powyższa tabela ma na celu uproszczone porównanie promocji. Szczegółowy opis każdej promocji, omówienie warunków do spełnienia i czas na ich realizację znajdziesz we wpisach prześwietlających poszczególne edycje - do każdego z nich linkuję.

Jeśli jednak dotąd było Ci dane korzystać tylko z promocji z kontami osobistymi i być może nigdy karta kredytowa nie znalazła się jeszcze w Twym portfelu, to na wstępie zapraszam Cię do przeczytania wpisu "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać". Po zapoznaniu się z tymi poradami, możesz świadomie skorzystać z karty kredytowej oraz w pełni czerpać z niej korzyści.

_________

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi - tylko w zeszłym roku na blogu Bankobranie pojawiło się 420 wpisów. Jeśli w tym gąszczu nowości nie chcesz się pogubić, skorzystaj z bezpłatnego newslettera, za którego pośrednictwem donoszę o tym, na co warto zwrócić uwagę i gdzie można zyskać:

1 komentarz:

  1. To nie wszystkie aktualne promocje na KK w Citi. Jest jeszcze "Już na wejściu do 450 zł w Biedronce"

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...