Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Porównanie promocji karty Citi Simplicity - do wzięcia od 700 do 1000 zł [PRZYPOMNIENIE]

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

17.03.2023

Porównanie promocji karty Citi Simplicity - do wzięcia od 700 do 1000 zł [PRZYPOMNIENIE]

Aktualnie Citibank udostępnia 3 różne promocje swej karty kredytowej. Oto ich porównanie.

3 promocje karty Citi Simplicity - porównanie promocji Citibanku
A zestawiać ze sobą jest co, bo różne są wartości nagród, warunki do spełnienia, a nawet okresy wykluczenia dla byłych posiadaczy kart kredytowych z logo Citi. Poniżej w jednym miejscu znajdziesz praktyczne zestawienie, pozwalające wybrać to, co Ci będzie najbardziej odpowiadać.

[Ten wpis częściowo może być już nieaktualny. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Citibanku.]

3 promocje karty Citi Simplicity - porównanie promocji Citibanku


Mowa tu będzie o trzech okazjach do bankobrania z kartą kredytową Citi Simplicity w roli głównej, które już oczywiście na blogu omówiłem, a w których do wzięcia czekają następujące nagrody gwarantowane:

[Aktualizacja: w każdej z wyżej wymienionych promocji możesz zdobyć dodatkowe 100 zł na zakupy - stało się tak dzięki promocji "Punkty na start", w której za rejestrację karty Mastercard (a taką jest właśnie karta Citi Simplicity) do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie lojalnościowym "Bezcenne Chwile". Taka liczba punktów przekłada się właśnie na nagrody - np. vouchery na zakupy - o łącznej wartości 100 zł. Promocja łączy się z innymi, więc tym samym można zyskać więcej, niż w samej promocji z nagrodą za wyrobienie karty.]

Bloga Bankobranie prowadzę już od 9 lat i właściwie od samego początku pojawiają się na nim promocje z kartami kredytowymi Citibanku. Są one swego rodzaju klasyką wśród promocji bankowych. Nie generalizując, ale właściwie pewnie (prawie) każdy kto z okazji do bankobrania korzysta od lat, to kartę kredytową z logo Citi miał lub ma... albo mieć będzie  😉 No ale w końcu są to okazje na zysk prosty i solidny, więc obok przejść trudno.

To że Citibank jednocześnie prowadzi kilka alternatywnych promocji, też nie jest niczym nowym. Bardzo często dawał on wybór różnych nagród, acz w większości przypadków dość podobne były warunki do spełnienia w celu uzyskania wybranej przez uczestnika nagrody. Tym razem różnica występuje nie tylko w wartości nagród (co łatwo zauważyć, bo można zdobyć od 600 zł do aż 900 zł, a uwzględniając dodatkowe 100 zł na zakupy, to nawet od 700 do 1 000 zł), ale także w zakresie aktywności, jaką należy się wykazać, by daną nagrodę zgarnąć. No i co jest bez znaczenia w przypadku absolutnie nowych klientów tego banku, ale na co zwrócą uwagę byli posiadacze karty kredytowej z logo Citi, to zróżnicowane są również okresy wykluczeń dla byłych klientów. Jest więc co porównywać przed podjęciem decyzji o tym, z której promocji skorzystać.

Udział wziąć możesz tylko w jednej z akcji. O tym, z której skorzystasz, decyduje miejsce złożenia wniosku o kartę - każda promocja ma swoją dedykowaną stronę (linkuję do nich niżej).

Promocje karty kredytowej Citibanku - którą wybrać?


W porównaniu promocji pomoże tabela, w której znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące promocji karty Citibanku:

 

Premia + bony na zakupy

Telefon Motorola moto E22

Bony do Allegro

Wartość nagrody:

900 zł

(600 zł premii + 300 zł w bonach na zakupy)

Ok. 600 zł

600 zł

Czas dostępności promocji:

Do 30.06.2023 r.*

Do 31.05.2023 r.*

Do 19.09.2023 r.

Z promocji może skorzystać osoba, która głównej karty kredytowej Citibanku nie ma od:

Od 1.09.2022 r.

Od 1.01.2021 r.

Od 1.09.2022 r.

Warunki do spełnienia:

Aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

 

Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

 

Wyraź zgody marketingowe

Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe wykonuj płatności kartą na sumę min. 500 zł (w każdym miesiącu).

Przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych wykonuj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w każdym miesiącu).

Zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile

Przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych wykonuj płatności kartą na sumę min. 300 zł (w każdym miesiącu).

Zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę:

Przez 12 miesięcy dla każdego uczestnika promocji (bez wymogu aktywności w korzystaniu z karty)

W 12 miesięcznych okresach rozliczeniowych uzyskać można zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem wykonania płatności kartą na sumę min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym.

Sprawdź:

 

Opis promocji

Opis promocji

Opis promocji

W jaki sposób wziąć udział w promocji?

Strona promocji

Strona promocji

Strona promocji

*promocje z bonusami do 900 zł oraz z telefonem Motorola mogą zakończyć się wcześniej w przypadku przedterminowego wyczerpania puli nagród – bank monitoruje liczbę uczestników i jeśli promocja się zakończy, to stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.


Najwięcej zyskać można w promocji z bonusami o łącznej wartości 900 zł (+ 100 zł na zakupy). Choć faktem jest, że w przypadku tej promocji trzeba przygotować się na największą aktywność w wykonywaniu płatności kartą - przez 9 kolejnych miesięcy po min. 300 zł w każdym. 

W każdej z promocji udział wziąć mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci banku, ale różne są okresy wykluczenia dla byłych posiadaczy kart kredytowych wydawanych przez Citibank - najkrótszy rozbrat wystarczy w przypadku promocji z bonusami o łącznej wartości 900 zł i tej z bonami do Allegro. Tu dodam, że ewentualne posiadanie (nawet teraz) innych produktów Citibanku (np. konta osobistego, pożyczki czy kredytu) na szczęście nie wyklucza z promocji - jedynie co, to trzeba pamiętać o złożeniu wniosku o kartę przez stronę dedykowaną danej promocji.

Powyższa tabela ma na celu uproszczone porównanie promocji. Szczegółowy opis każdej promocji, omówienie warunków do spełnienia i czas na ich realizację znajdziesz we wpisach prześwietlających poszczególne edycje - do każdego z nich linkuję.

[Aktualizacja: Choć już same nagrody od banku (900 zł, bony do Allegro czy telefon) są mocnym argumentem do skorzystania, to doszła jeszcze jedna, już wspomniana promocja z 8 000 punktów w programie "Bezcenne Chwile", które dadzą dodatkową stówkę. O tym jak zdobyć te punkty, dowiesz się tutaj.]

Jeśli jednak dotąd było Ci dane korzystać tylko z promocji z kontami osobistymi i być może nigdy karta kredytowa nie znalazła się jeszcze w Twym portfelu, to na wstępie zapraszam Cię do przeczytania wpisu "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać". Po zapoznaniu się z tymi poradami, możesz świadomie skorzystać z karty kredytowej oraz w pełni czerpać z niej korzyści.

_________

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi - tylko w zeszłym roku na blogu Bankobranie pojawiło się 420 wpisów. Jeśli w tym gąszczu nowości nie chcesz się pogubić, skorzystaj z bezpłatnego newslettera, za którego pośrednictwem donoszę o tym, na co warto zwrócić uwagę i gdzie można zyskać:

4 komentarze:

 1. Karta już wyrobiona. W tym tygodniu nawet już wpadło 8 tys. punktów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam mam kilka kart zarejestrowanych w bezcennych chwilach czy ktoś miał problem z rejestracja karty od CITI? Zarejestrowałem kartę w aplikacji a teraz nie mogę się zalogować. na stronie citi banku po ponownej rejestracji wyskakuje błąd proszę o kontakt z bankiem. Dzwoniłem pani odesłała mnie do kontaktu z bezcennymi chwilami. Tam pani stwierdziła ze moja karta nie zarejestrowana. I takie błędne koło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę Citi musisz zarejestrować przez bankowość CitiOnline.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...