Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym w Pekao gwarantowane na 183 dni (+ 250 zł za konto osobiste)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

16.03.2023

8% w skali roku na koncie oszczędnościowym w Pekao gwarantowane na 183 dni (+ 250 zł za konto osobiste)

Oto aktualnie dostępna promocja oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Pekao.

Konto oszczędnościowe 8% w Banku Pekao
Można tu uzyskać 8% w skali roku (zapewniając sobie takie warunki na 183 dni, acz tym razem dla mniejszej kwoty - bo maksymalnie do 100 tys. zł). By posiadać takie oprocentowanie, niezbędne jest konto osobiste w tym banku, ale i tu jest dodatkowa zachęta - bonusy o wartości 250 zł na start.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie najlepsze konta oszczędnościowe.]

Utrzymanie przez Pekao oprocentowania 8% cieszy, bo w ostatnim czasie wiele banków niestety zeszło z tego poziomu (na takie ruchy zdecydowano się m.in. w Aliorze, ING, mBanku, Millennium oraz Nest Banku). Jedyna różnica jaka pojawiła się względem poprzedniej edycji promocji, to maksymalna kwota, jaką można ulokować na promocyjnym oprocentowaniu (8% obowiązuje do 100 tys. zł, a nie jak wcześniej do 200 tys. zł).

Z promocyjnego oprocentowania niezmiennie mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale również powracający, a nawet obecni posiadacze konta w Pekao (bank uchyla dla nich furtkę, ale pod warunkiem spełnienia określonych warunków - o których niżej).

Konto oszczędnościowe 8% w Banku Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Pekao może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.12.2022 r. do 28.02.2023 r. nie posiadała (i nie współposiadała) konta osobistego, rachunku oszczędnościowego, ani lokaty w Pekao oraz nie posiada umowy z Pekao o obsługę w ramach bankowości prywatnej (czyli w zakresie bankowości dla zamożnych).

Z udziału w promocji wyklucza także ewentualne posiadanie w wyżej wspomnianym okresie jednostek funduszy inwestycyjnych Pekao TFI (nabytych za pośrednictwem Pekao).

Jeśli masz inne produkty w Pekao (np. kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy) to niezmiennie możesz uzyskać 8% dla oszczędności w tym banku.

W tych okolicznościach, jako że skorzystanie z promocji oprocentowania 8% na koncie oszczędnościowym wymaga otwarcia konta osobistego w Pekao, to dodam, że dzięki temu można zyskać jeszcze więcej - wspomniane już 250 zł w bonusach za konto osobiste (konkretnie do wzięcia jest premia 200 zł + bon 50 zł do Żabki) W efekcie te bonusy zwiększą Twój zysk (nagrody otrzymasz oprócz odsetek od środków, które wpłacisz na konto oszczędnościowe). W tym miejscu zwrócę jedynie uwagę, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta lub lokaty w Pekao w przypadku promocji z premią z bonusami do 250 zł jest dłuższy - bank liczy go od 1.01.2021 r. (a nie jak w promocji oprocentowania 8% na koncie oszczędnościowym - jedynie od 1.12.2022 r.).

Nadmienię też (choć ta różnica dla większości osób zapewne jest znana), że ewentualne posiadanie konta w PKO BP (w tym Inteligo) nie wyklucza z poniższych promocji, bo PKO BP oraz Pekao to dwa odrębne banki.

Ponadto promocja oprocentowania 8% na koncie oszczędnościowym w Pekao jest też dostępna dla osób, które w okresie od 1.12.2022 do 28.02.2023 r. posiadały już konto osobiste, rachunek oszczędnościowy i/lub lokatę w tym banku (niezmiennie wyklucza jednak posiadanie jednostek funduszy inwestycyjnych), acz w ich przypadku średnie miesięczne saldo środków na tych rachunkach musiało się w tym okresie mieścić w przedziale od 0 do 2 000 zł i teraz (od 16.03. do 15.05.2023 r.) zawrzesz z Pekao swą pierwszą umowę o konto oszczędnościowe.

8% na koncie oszczędnościowym w Pekao - zasady promocji


Główne cechy promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w banku z żubrem w logo to: 

 • oprocentowanie: 8,0% w skali roku
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 183 dni, licząc od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 100 000 zł
 • kapitalizacja odsetek: na koniec miesiąca kalendarzowego.

By uzyskać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym:
 • złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao oraz do 15.05.2023 r. zawrzyj umowę z bankiem (jeśli chcesz uzyskać premię 200 zł i bon 50 zł do Żabki, należy to zrobić online/"na selfie") - więcej o tej metodzie otwierania konta piszę tutaj; w celu udziału w promocji z premią dodatkowo do konta zamów też kartę oraz dostęp do bankowości elektronicznej;
 • załóż konto oszczędnościowe - możesz to zrobić podczas otwierania konta osobistego lub później (maksymalnie do 15.05.2023 r.) poprzez bankowość internetową albo w placówce banku.

Konto osobiste i konto oszczędnościowe - prześwietlenie oferty Pekao


Główne cechy konta osobistego, czyli Konta Przekorzystnego, zakładanego w Banku Pekao to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę wydawaną do konta - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub 
  • (II) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe, ale wystarczy przelew, np. z Twojego konta w innym banku) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu - np. przez bankowość internetową - bank pobiera opłatę 7 zł za każdy przelew z konta oszczędnościowego).

W umowie o konto oszczędnościowe znajdziesz oprocentowanie standardowe (czyli delikatnie rzecz ujmując - niskie). Tym nie ma się jednak co przejmować, bo wiążący jest regulamin promocji, który dla kont oszczędnościowych założonych w czasie promocji daje opisywane właśnie 8% w skali roku na 183 dni do 100 tys. zł. Standardowe oprocentowanie (to z umowy) obowiązywać będzie dla nadwyżki środków (powyżej 100 tys. zł) albo po upływie promocyjnego okresu (183 dni) z oproc. 8%. 

We wniosku o konto osobiste znajdziesz dwie opcje zawarcia umowy z bankiem: 
 • bez wychodzenia z domu - w procesie z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto) lub 
 • w placówce banku

Pamiętaj jednak, że do udziału w promocji z premią 200 zł i bonem 50 zł do Żabki kwalifikują wyłącznie wnioski, w których wybierzesz metodę zdalnego zawarcia umowy (online/"na selfie"). Omówienie promocji konta osobistego w Pekao z bonusami o wartości 250 zł znajdziesz tutaj.

57 komentarzy:

 1. Czyli nie dla nowych środków, jeśli mam ROR i oszczędnościowe, mimo spełnienia warunku niskiego salda...

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę. Taki duży bank musi pokazywać innym że warto dawać wysokie oprocentowanie. Tymczasem mniejsze banki które powinny bardziej się starać to masowo obniżają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki duży bank a każdy przelew 7 zł a mój bank mniejszy i każdy przelew darmowy

   Usuń
 3. Dla obecnych posiadaczy konta oszczędnościowego ktorzy otworzą pierwszy raz konto oszczędnościowe na 8%?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie do końca rozumiem ten wymóg dla obecnych klientów: "promocja oprocentowania 8% (...) jest też dostępna dla osób, które w okresie od 1.12.2022 do 28.02.2023 r. posiadały już konto osobiste, rachunek oszczędnościowy i/lub lokatę w tym banku ([informacja o niskich środkach]....) i teraz (od 16.03. do 15.03.2023 r.) zawrzesz z Pekao swą pierwszą umowę o konto oszczędnościowe." Czyli można mieć wcześniej konto/rachunek oszczędnościowy, czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i to jest dobre pytanie. Bo sprawdziłem jak to jest w regulaminie i tam napisali:

   "1. Możesz wziąć udział w naszej Promocji, jeśli:
   (...)
   b) od 1.12.2022 r. do 28.02.2023 r. przynajmniej przez jeden dzień byłeś jako konsument posiadaczem
   lub współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:
   • Rachunek płatniczy,
   • rachunek oszczędnościowy,
   • rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej,
   na których w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 2.000 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z dnia ustalania stanu rachunku,
   (...)
   7) w Okresie przystąpienia do Promocji spełnisz jeden z poniższych warunków:
   a) masz z nami umowę o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN lub zawrzesz z nami umowę o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium i zawrzesz z nami swoją pierwszą umowę o Konto Oszczędnościowe"

   No i chyba w banku komuś się pokręciło. Bo jak mieć mieć coś i potem podpisać o to coś pierwszą umowę?

   Usuń
 5. Czy środki na koncie oszczędnościowym muszę trzymać przez pół roku czy mogę je wypłacać w dowolnym momencie a i tak 8% zostanie utrzymane przez pół roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wypłacać/dopłacać/wracać i co chcesz. Na tym polega działanie konta oszczędnościowego. Odsetki będziesz mieć naliczone adekwatnie do utrzymywanych kwot i czasu przez jaki je miałeś.

   Usuń
 6. Standard obsługi rodem z PRL… oferta dla stałych klientów z niskim saldem widoczna… a po otwarciu brak potwierdzenia a jak pytam na czat to odp że jest 2% i czemu tak to nie wiadomo kazali pisać wiadomość w bankowości… żeby jeszcze odpisywali…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni mają najgorszy support, kiedyś zadałem im pytanie to dostałem odpowiedź po 2tygodniach że muszą dalej przekazać pytanie bo oni nie potrafią odpowiedzieć he, a się tylko zapytałem czy na koncie oszczędnościowym mam 8 procent bo ciągle pisało 2. Raz też składałem reklamację to po miesiącu napisali że przedłużają o miesiąc i na głupia reklamację czekałem 2 miesiące, jest to jeden z najgorszych bankow, plus za SMS biorą 20gr,i jeszcze jakieś śmieszne opłaty mają

   Usuń
  2. Mi odpisali w poprzedniej promocji po 3 miesiącach i 10 dniach.

   Usuń
  3. 2%? A to nie o PKO BP piszesz? Bo to właśnie tam jest taka sytuacja że wyświetla tylko takie oprocentowanie standardowe a nie promocyjne.

   Usuń
 7. No to w końcu jak komuś się kończy za mc koniec poprzedniej promocji na KO 8% to może wziąć udział w następnej? I Saldo powyżej 2000zl/mc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 1.12.2022 do 28.02.2023 miałeś nie więcej niż 2000 zł?

   Usuń
 8. Czy po otwarciu ROR + konto oszcz. na 8% można od razu wypowiedzieć umowę o kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o promocję oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym, to można mieć samo konto osobiste (bez karty). Ale jeśli bierzesz udział w promocji dla otwierających konto osobiste z bonusami o wartości 250 zł, to kartę do konta należy utrzymywać do momentu otrzymania nagród.

   Usuń
 9. od kiedy liczone jest 183 dni od otwarcia konta czy od 1 wpłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od otwarcia konta. Właśnie pani w banku mi to potwierdziła.

   Usuń
 10. Otwieram konto 10.04 i wpłacam powiedzmy 20 tysięcy. Kapitalizacja jest na koniec każdego miesiąca kalendarzowego. Co to znaczy dokładnie? To znaczy, że do 30 kwietnia moja kasa leży i nic nie zyskuje, bo nie ma całego miesiąca? I dopiero odsetki dostane za maj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wpłacisz kasę 10.04 to odsetki dostaniesz za 20 dni i nastąpi to 30.04. Za maj 31.05 itd. Kapitalizacja to moment dopisywania odsetek. A są one liczne adekwatnie do kwoty i czasu przez jaki jest ona na koncie oszczędnościowym. Zyskujesz za każdy dzień.

   Usuń
 11. Czy wiadomo jaki przelew duzy można zrobić z tego konta online?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limity, które standardowo obowiązują w związku, ze zdalnym otwarciem rachunku to: limit dzienny na przelewy wynosi 3000 zł, a miesięczny to 20000 zł.

   W celu możliwości zmiany limitów poprzez serwis Pekao24, zapraszam do dowolnego oddziału banku w celu podpisania aneksu do umowy o konto, który umożliwi w przyszłości pełną modyfikację limitów.

   Usuń
 12. czy musi byc dowód czy wystarczy paszport?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy zamknąć konto można online np poprzez serwis www czy trzeba w oddziale osobiście czy być może można telefonicznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bankowość internetowa (należy najpierw złożyć internetowe zapytanie o możliwość zamknięcia rachunku; w tym celu trzeba przejść w Pekao24 do zakładki „Oferty i wnioski”/„Usługi” lub w PeoPay w zakładce „Usługi”/„Dyspozycje”/„Dyspozycje i zaświadczenia”)

   Usuń
 14. Bank przez kilkadziedziesiąt lat zarabiał na moich lokatach a teraz nie mogę dostać godziwego oprocentowania, bo od 1.12.22 do 28.02.23 nie zlikwidowałem konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież całe życie nie musisz trzymać kasy w tym samym banku. Banki się zmienia i wpłaca oszczędności tam gdzie najwyższy %

   Usuń
  2. Nie ma czegoś takiego jak klient weteran. Banki nie przejmują się tzw. lojalnymi klientami. Tam pracują ludzie którzy chcą zarabiać a nie być uczciwymi. Liczy się tylko wynik bo to od wyników jest premia lub zachowanie stołka. Klient to tylko materiał na przemiał. Nawet jak wielokrotnie jest to ten sam klient. Ba, taki klient to nawet lepszy klient bo za jakiś czas znów jest materiałem do wyników.

   Przed wejściem do banku powinien widnieć szyld: "Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie".

   Zero sentymentów.

   🤑 🤑 🤑

   Usuń
  3. Nie warto być wiernym bankom, ubezpieczylielowi OC, dostawcy internetu. Zmieniając po okresie zobowiązania któregoś z nich wychodzimy lepiej. Kto się jeszcze nie przekonał niech spróbuje.

   Usuń
  4. Niedawno T-Mobile dał żonie na koniec umowy super ofertę na zatrzymanie - lojalność popłaca 😋

   Usuń
  5. @Anonimowy 4 maja 2023 19:05
   Przykład który podajesz nie ma nic wspólnego z lojalnością. To prędzej można zakwalifikować jako szantaż.
   Tak się jeszcze tylko spytam; kiedy ostatnio miałeś telefon z banku z życzeniami w dniu urodzin lub z okazji rozpoczynającego się kolejnego roku kalendarzowego?
   W jednym z banków u mnie to standard. I to jest cała nagroda za tzw. lojalność. A konto trzymam bo i tak zarabia.

   Usuń
 15. Dzień dobry, wczoraj z aplikacji w komórce złożyłam wniosek o otwarcie konta w PeKaO. Otrzymałam REGULAMIN promocji "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" - edycja VIII ..... i niestety, nie ma tam nic o dodatkowym bonie do Biedronki za 50 zł.
  Tak więc wygląda na to, że nagroda jest w wysokości 4*50=200 zł , a nie 250 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że to jakaś inna promocja. W promocji "Przekorzystnie z kartą Visa" oprócz premii 200 zł (4 x 50 zł) do wzięcia jest też bon do Żabki (50 zł) - opisuję ją tutaj.

   Usuń
 16. Nie da się jakoś obejść tego zakładania na selfie? Miło byłoby mieć dodatkowe 250 zł, ale we wszystkich bankach do tej pory coś mi się wykrzaczało i lądowałam w placówce na podpisywanie umowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga otwarcia konta "na selfie". Dopiero gdyby się to nie powiodło, umowę dla ww. wniosku o konto można zawrzeć w placówce.

   Usuń
 17. Otworzyłem konto w promocji na początku marca. Spełniłem wszystkie warunki i do 20 kwietnia powinienem dostać pierwsze 50zł. Nic niestety nie dostałem. Poszła reklamacja

  OdpowiedzUsuń
 18. A ja tak czekałam by wreszcie minął okres karencji do kolejnego bankobrania w pekao, który u mnie zaczął się s tym banku z końcem pazdziernika 2021 roku, no ale pękłam i założyłam konto przeko. tylko dla tych 8% na 6mcy ☺ i mam święty spokój przed spodziewanym pikowaniem perezesa Glapińskiego. 😎

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łączę się w bólu, konto zamykałam w maju 2021, nie łapałam się na poprzednie promocje, a procenty wszędzie zaczęły lecieć i w końcu i ja wróciłam do Pekao po te 8%. Tyle dobrego, że nie musiałam zakładać karty do spełnienia warunków + załapałam się na 50 zł z Payback ;)

   Usuń
 19. Mam przeczucie że 8% w Pekao będzie ale od 50 tys

  OdpowiedzUsuń
 20. Bezpłatne przelewy tylko przez aplikację Pekao. przez internet płatne!...

  OdpowiedzUsuń
 21. Dla obecnych klientów to ściema. Chciałem skorzystać z tej promocji. Mam 2 konta w PeKaO. Jedno założone trafycyjnie, a drugie z racji przejęcia Idea Banku przez PeKaO. Na tym drugim zero ruchów finansowych. Jak sie pytalem w banku czy będę miał na tym koncie promocyjne oprocentowanie, to że tak. Po miesiacu gdy dopisali odsetki to wcale nie było 8 %. Okolice marnych 2%. Jak sie znowu zapytałem, to uzyskałem informacje że mnie nie przysluguje 8%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego nie przysługuje. Złóż reklamację. Ja też mam podobną sytuację, a po idei jest karta za darmo. W przypadku braku 8 proc. To konto niema sensu.

   Usuń
  2. Jeżeli na tym pierwszym było więcej niż mówi regulamin, to nic dziwnego że nie przysługuje. To drugie konto to ten sam bank teraz i nie ma znaczenia gdzie kiedyś to konto było.

   Usuń
 22. Czy ten bank daje jakoś ofertę na zatrzymanie klienta? Chodzi mi zwłaszcza o oprocentowanie wkładów??
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 23. Mr Zlotowa, przy takich postach zawsze warto przypominać o poleceniu konta, ja zakladalam z mężem w zeszlym tygodniu stacjonarnie i wylecialo mi to z glowy... a tu pewniak bo 100 dla polecającego by wpadła pewnie, bo od razu przy zakladaniu w placowce pobraliśmy apki..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam - uprzejmie proszę o kod polecenia. :)

   Usuń
  2. Tylko że program poleceń nie łączy się z promką (200 zł + bon do Żabki).

   Usuń
  3. A w Pekao nie jest przypadkiem tak, że promocje nie łączą się?

   Usuń
 24. Czy muszę wybrać kartę do konta aby spełnić warunki promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki. przeczytałem regulamin i jest jak byk że trzeba kartę :) zależało mi w sumie na oszczędnościowym koncie tylko. udało się jeszcze wczoraj założyć i załapać na promocję.

   Usuń
 25. kasy 50+ 50 do żabki do konca maja nie dostałem, spełniłem warunki promocji, złozyłem reklamację...czekam miesiąc i jak nie bedzie odpowiedzi zgodnie z prawem reklamacja zostaje uznana ?

  OdpowiedzUsuń
 26. Reklamacja złożona - oddali 100 zł na konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś miał problem z oszczędnościowym? Miało być 8% a mam 2% :/ i Takie odsetki mi wpadły za maj.

   Usuń
 27. W kwietniu zakończyło mi się oprocentowanie na oszczędnościowym to wypłaciłem całość. A wczoraj zonk -pobrali mi na oszczędnościowym 2,75zł piszą że to korekta odsetek od depozytu. Czekam tylko na reklamację którą już blisko 60 dni rozpatrują (niewypłacona premia za jedna promocję z ROR) i kończę współpracę. Nigdy więcej.

  OdpowiedzUsuń
 28. Złożyłem reklamację, że zamiast 8% mam 2% to mi rozpatrzyli negatywnie z info, że w w umowie o prowadzenie konta jest 2% ale to przecież powinien obowiązywać regulamin promocji. WTF? W treści reklamacji napisałem, że chodzi o oprocentowanie promocyjne to w ogóle to zignorowali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W odpowiedzi na reklamację musisz mieć informacje jak się odwołać. Napisz tak samo jak reklamację. Wskaż że tobie chodzi o naliczanie oprocentowania promocyjnego bo po to wpłaciłeś nowe środki.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...