Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet do 2500 zł premii dla otwierających konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ 400 zł za konto osobiste)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.04.2023

Nawet do 2500 zł premii dla otwierających konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium (+ 400 zł za konto osobiste)

Oto aktualnie dostępna promocja konta firmowego w Millennium.

Promocja "Wybierz konto firmowe z premią" w Banku Millennium
W tej edycji najłatwiej zyskać można przy okazji płatności kartą na stacjach paliw (w ten sposób do wzięcia jest do 500 zł). Resztę gratyfikacji stanowią bonusy za skorzystanie z dodatkowych usług i produktów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje dla przedsiębiorców.]

Promocja "Wybierz konto firmowe z premią" do 2500 zł w Banku Millennium


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, który nie ma i nie miał konta firmowego w Banku Millennium co najmniej od 1.01.2020 r. 

Limit nagród. Dostępność promocji konta firmowego w Millennium przewidziana jest do 30.06.2023 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 7 500 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje na swej stronie internetowej.

Nagroda w promocji została podzielona na kilka różnych bonusów. I tak do wzięcia czeka:
 • do 500 zł - jako zwrot 5% kosztów paliwa, jeśli na stacji zapłacisz kartą Visa wydaną do konta w Millennium;
 • 500 zł premii za podpisanie umowy o terminal płatniczy;
 • 500 zł premii za podpisanie umowy leasingu (na kwotę min. 30 000 zł) z Millennium Leasing;
 • 500 zł za umowę o kredyt nieodnawialny (na kwotę min. 30 000 zł) w Banku Millennium oraz
 • (to już opcja jedynie dla osób dopiero co planujących rozpocząć działalność gospodarczą) 500 zł premii za założenie firmy z Kontem Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Banku Millennium (jeśli jeszcze nie jesteś klientem Millennium i nie prowadzisz działalności gospodarczej, uprzednio sprawdź jak zyskać 400 zł premii za konto osobiste - z nim uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej tego banku i wtedy zakładając firmę za pośrednictwem Millennium zgarniesz dodatkowe 500 zł).

W sumie można więc zgarnąć tytułowe 2 500 zł, aczkolwiek w przypadku umów o terminal płatniczy, leasing czy kredyt, warto uprzednio dokonać indywidualnych obliczeń, czy to się opłaca (o ile też jest taka potrzeba, bo przecież nie każda działalność gospodarcza wymaga udostępniania klientom terminala płatniczego, ani nie każdy musi się kredytować).

Realnie w zasięgu (przynajmniej większości) przedsiębiorców jest zwrot za płatności kartą na stacjach paliw. W uprzywilejowanej sytuacji są osoby dopiero planujące działalność gospodarczą, bo dla nich jest dodatkowe 500 zł.

Do 2500 zł za konto firmowe Mój Biznes - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "Wybierz konto firmowe z premią":
 • najpóźniej do 30.06.2023 r. otwórz Konto Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet bądź aplikacji mobilnej (jeśli posiadasz dostęp) lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;

  Wyrabianie karty do konta (teoretycznie) nie jest wymagane, ale będzie ona niezbędna, jeśli chcesz uzyskiwać zwroty za płatności na stacjach paliw.
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych: przez kanały elektroniczne, przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium;
 • w sześciu kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy) wykonaj przelew do ZUS z formatki ZUS w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Millennium oraz
 • w sześciu kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy), zapewnij wpływy zewnętrzne w wysokości:
  • 1 000 zł, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą krócej niż 6 miesięcy licząc od pierwszego dnia miesiąca, w którym otworzyłeś Konto lub
  • 3 000 zł, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą dłużej niż 6 miesięcy licząc od pierwszego dnia miesiąca, w którym otworzyłeś Konto.

Czym dla banku są "wpływy zewnętrzne"? Zgodnie z regulaminem to 
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą".

A poniżej dowiesz się jak zdobywać poszczególne bonusy.

Zwroty 5% za płatności na stacjach paliw kartą Millennium Visa Mój Biznes wydaną do konta Mój Biznes w Millennium - bank pod uwagę będzie brać transakcje wykonywane w każdym kolejnym z 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes. Maksymalnie można za ten okres uzyskać do 500 zł zwrotów.

Zwrot będzie naliczany za transakcje kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a) 5541, określające stacje serwisowe (także sprzedające paliwo), 
b) 5542, określające samoobsługowe stacje benzynowe, 
c) 5983, określające stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna."

W celu uzyskania 500 zł za terminal płatniczy:
 • najpóźniej do 31.07.2023 r. za pośrednictwem Banku Millennium zawrzyj umowę (z PayTel) o terminal płatniczy w postaci aplikacji mobilnej, która za pośrednictwem urządzenia mobilnego z systemem Android 6.0 lub nowszym, wyposażonego w moduł NFC umożliwi przyjmowanie płatności kartą oraz Blikiem;
 • do końca sierpnia 2023 roku zapewnij wpływy na konto Mój Biznes w wysokości min. 1 000 zł z tytułu rozliczeń transakcji na tymże terminalu.

500 zł za leasing - w przypadku tej premii bank na zawarcie umowy z Millennium Leasing (na kwotę min. 30 000 zł) daje czas do 31.01.2024 roku.

500 zł za kredyt nieodnawialny - w tym przypadku umowę o kredyt (min. 30 000 zł) też można zawrzeć najpóźniej do końca stycznia 2024 roku.

500 zł premii za założenie firmy z Kontem Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Banku Millennium otrzymasz pod warunkiem skutecznego zarejestrowania nowej firmy w CEiDG (najpóźniej do 30.06.2023 r.).

Wypłata premii w promocji konta firmowego w Banku Millennium


Wypłata zwrotów za przelewy do ZUS, jak i zwrotów za płatności kartą na stacjach paliw przewidziana jest do końca siódmego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, a więc przykładowo dla kont otwartych w kwietniu, wypłata zwrotów nastąpi do 30.11.2023 r., a w przypadku kont otwieranych w czerwcu wypłaty zwrotów należy spodziewać się do 31.01.2024 r.

Premie za terminal, za leasing, za kredyt oraz premia za otwarcie firmy poprzez bankowość internetową lub mobilną mają być wypłacone do 29.02.2024 roku.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie rozwiązuj umowy, ani jej nie wypowiadaj (dotyczy również leasingu, kredytu oraz terminala, jeśli się zdecydujesz) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - co warto wiedzieć?


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu - edycja trzecia" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). 

Warunkiem skorzystania z tej promocji jest to, by wyrazić następujące zgody (i ich nie wycofywać w czasie korzystania z preferencyjnych warunków prowadzenia konta) na:
"a) przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem; 
b) otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
c) otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon"

Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł
(...) " 

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Od momentu otwarcia konta w promocji obowiązują poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana (bez warunków), a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3,5%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...