Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku (+ 8% dla oszczędności)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.04.2023

Odbierz 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku (+ 8% dla oszczędności)

Oto nowa edycja popularnej i sprawdzonej promocji konta osobistego w Santander Banku.

Promocja konta w Santander Banku: kwiecień 2023
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 300 zł oraz 180 zł w bonach na zakupy. A dodatkową zachętą - dla oszczędzających - jest jeszcze 8% na koncie oszczędnościowym.
[Ta promocja jest już zakończona. Sprawdź aktualną edycję promocji Santander Banku na maj 2023]

Promocja konta w Santander Banku: kwiecień 2023


Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • w ramach najnowszej promocji "Moc nagród z nowym kontem":
  • 300 zł premii pieniężnej, która wpłynie na konto osobiste, więc wykorzystasz ją według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel oraz
  • bon Sodexo o wartości 100 zł, który będzie można wymienić na bony do konkretnych podmiotów (np. Allegro, Biedronka, Decathlon, Douglas, Duka, Empik.com, Frisco.pl, Hebe, H&M, Jysk, Wakacje.pl, Zalando, Żabka) lub bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino) oraz 
 • nagrodę za podanie kodu polecenia - tu do wyboru będziesz mieć jedną z nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios.
To wszystko da tytułowe 480 zł, ale w praktyce zyskać można jeszcze więcej. Niżej opiszę możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 80 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Do tego wszystkiego - dla zainteresowanych - dochodzi jeszcze 8% dla oszczędności.

Przez mnogość tych bonusów, niniejszy wpis jest dość długi. W praktyce całość da się jednak ogarnąć całkiem łatwo.

Zyskaj 480 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.04.2022 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy Konta Jakie Chcę (lub Jakie Chcę dla Młodych bądź Select), jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w tej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii 300 zł i bonu Sodexo (100 zł). Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji (podobnie udziału nie biorą konta zakładane w placówkach banku).

Zasady promocji "Moc nagród z nowym kontem"


W ramach tej promocji zgarniesz 300 zł premii (rozbitej na 3 transze: 70, 160 i jeszcze raz 70 zł) oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na platformie openevoucher.sodexo.pl, gdzie będzie go można wymienić na wspomniane wcześniej bony zakupowe lub bilety do kina.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych w celach marketingowych;

   Po co te zgody? W praktyce są one niezbędne choćby po to, by bank przetwarzał dane w celu zweryfikowania spełnienia warunków promocji i przyznania nagród, a bez zgód nie mógłby zrobić nawet tego (A czy należy liczyć się z natarczywością ofertową? Sam mam konto osobiste w tym banku i w ciągu ostatniego roku chyba tylko jeden raz ktoś do mnie z niego zadzwonił).
 • do 10.05.2023 r. zawrzyj umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • w maju 2023 r. co najmniej 5 razy zaloguj się do aplikacji Santander Banku na urządzeniu mobilnym (wystarczy samo logowanie bez wymogu wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (70 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu (najpierw 160 zł, później 70 zł i ostatecznie jeszcze bonu Sodexo). 

By zdobyć drugą premię (160 zł), w czerwcu, lipcu i sierpniu 2023 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (lub min. 300 zł, jeśli nie masz ukończonych 26 lat) - może to być wpływ z dowolnego źródła, więc w praktyce warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy bowiem np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty; mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie możesz ich anulować w terminie 7 dni od wykonania) oraz 
 • min. 5 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (tu również nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Spełnienie powyższych warunków otworzy Ci drogę do zgarnięcia trzeciej premii (w wysokości 70 zł). By ją uzyskać, we wrześniu i październiku 2023 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą aplikacji mobilnej Santander Banku (mogą to być przelewy na rachunek do innego banku i/lub przelewy na telefon BLIK, i/lub przelew do ZUS, US bądź innych organów podatkowych; nie zaliczą się przelewy na rachunki w Santander Banku - nawet jeśli byłby to przelew do innej osoby).

Kto spełni wyżej wymienione warunki i uzyska wszystkie premie pieniężne (70, 160 i 70 zł), ten zapewni sobie jeszcze jedną nagrodę (już bez konieczności wykazywania jakiejkolwiek aktywności) - otrzyma bon Sodexo o wartości 100 zł.

Wypłata premii na Twe konto w Santander Banku nastąpi w trzech transzach:
 • do 30.06. otrzymasz 70 zł (za spełnienie warunków w maju);
 • do 30.09. wpłynie 160 zł (za realizację wytycznych w czerwcu, lipcu i sierpniu) oraz
 • do 30.11. wpadnie ostatnia premia 70 zł (za wskazaną aktywność we wrześniu i październiku).

Bon Sodexo o wartośc 100 zł otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 30.11.2023 roku.

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.


Program "Polecam mój Bank": 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią 300 zł i bonem Sodexo o wartości 100 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie), poza otwarciem konta w Santander Banku (tego zakładanego w ramach promocji z premią 300 zł i bonem Sodexo):
 • w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 7L4R2V oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do tych transakcji nie zaliczą się płatności Blikiem).

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór będzie możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.


"Punkty na start": 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, czyli dodatkowe 100 zł na zakupy


[Aktualizacja: organizator promocji powiadomił o szacowanym wyczerpaniu puli w dniu 18.04.2023 r., co oznacza zakończenie tej promocji; promocja z premią 300 zł, bonem Sodexo o wartości 100 zł i z bonem 80 zł za otwarcie konta z polecenia, pozostają niezmiennie dostępne.

Do Konta Jakie Chcę można wybrać kartę Visa lub Mastercard, ale za sprawą promocji "Punkty na start", dostępnej dla osób rejestrujących kartę Mastercard w programie "Bezcenne Chwile", warto wybrać właśnie tę kartę. Promocja skierowana jest do klientów różnych banków (szczegółowo opisałem ją tutaj), wydających karty kwalifikujące się do programu lojalnościowego Mastercard - do nich należy też karta Mastercard wydawana do konta osobistego w Santander Banku.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja? Możesz wziąć udział w niniejszej promocji "Punkty na start", jeśli dotychczas w programie Bezcenne Chwile nie było Ci dane zarejestrować jakiejkolwiek karty wydanej przez Santander Bank. Ewentualne posiadanie w tym programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 78 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

[Aktualizacja: na stronie programu Bezcenne Chwile pojawiła się informacja: "Mastercard (...) szacuje, że w dniu 18.04.2023 r. dojdzie do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Punkty na start” („Oferta Specjalna”) i tym samym do jej zakończenia."]

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Punkty na start" i zgarnąć nagrodę w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • do 17.05.2023 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank lub 
  • (w sytuacji, gdy masz w nim zarejestrowane karty wydane przez inne banki) dodaj kolejną kartę z logo Mastercard (tym razem wydaną przez Santander Bank); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji z 8 000 punktów na start w programie "Bezcenne Chwile", pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"]


Jak zyskać jeszcze więcej?


▶ Nagrody za polecanie konta w Santanderze
. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 480 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 4", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

▶ Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

▶  Premia 100 zł za konto dla nastolatka. Santander Bank zaserwował nową promocję, w której płaci 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 13-17 lat). Więcej na temat tej promocji dowiesz się tutaj.

▶ 8% w skali roku na Koncie Max Oszczędnościowym (do 100 tys. zł; gwarantowane do 29.06.2023 r.). To propozycja, która zainteresuje oszczędzających - zwłaszcza, że w ostatnim czasie wiele banków obniżyło oprocentowanie i o 8% na rachunku oszczędnościowym jest już coraz trudniej. Konto Max Oszczędnościowe będzie można założyć już po otwarciu konta osobistego - można je wyklikać w bankowości internetowej. Więcej na temat tej oferty piszę tutaj.

Konto Jakie Chcę - omówienie oferty Santander


 Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy na potrzeby promocji - te wymagane w czerwcu, lipcu i sierpniu - jednocześnie spełnisz i ten wymóg);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić (min. 300 zł) w miesiącach, w których jest to wymagane na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł, bonem Sodexo, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych. Konto możesz wtedy założyć na jeden z poniższych sposobów:
 • za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię) lub
 • "na selfie", czyli za pomocą wideoweryfikacji w tym procesie będzie należało skorzystać z kamerki w Twym urządzeniu (np. komputera czy telefonu), by za jej pomocą dokonać weryfikacji zgodnie ze wskazówkami tam podawanymi przez bank (robi się m.in. zdjęcie dowodu osobistego i swej twarzy). Wtedy konto zostanie otwarte bez ruszania się z domu i bez wizyty kuriera.
Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    


Rozpiska promocji - pobierz, by ogarnąć terminy, warunki i zdobyć wszystkie premie; wystarczy wydrukować i odhaczyć spełnienie warunków w odpowiednim czasie 
Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Co to znaczy, że "bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r." ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proste. 4 lata karencji. Kij im w oko.

   Usuń
  2. Jak miałeś konto w Santander założone po tej dacie w jakiejś promocji to nawet jeśli zamknąłeś przed 1.04.2022 to w tej promocji udziału brać nie możesz.

   Usuń
 2. Czy jeśli aktualnie biorę udział w poprzedniej promocji Santandera - „Twoje konto z premią 300 zł - edycja III” (konto otwarte w grudniu 2022 r.), to mogę teraz zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach i też dostanę punkty? Moja karta Santandera nie była do tej pory zarejestrowana w Bezcennych Chwilach, bo wcześniej nie dawali takiej oferty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "Punkty na start" (z 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile) jest dostępna dla wszystkich klientów - nowych, jak i obecnych, więc możesz wziąć udział (o ile wcześniej w programie lojalnościowym Mastercarda nie było Ci dane rejestrować jakiekolwiek karty tego banku).

   Usuń
 3. Jak zwykle, druga data ani drgnie. Mogliby już ja zmienić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie... przy każdej nowej edycji sprawdzam, czy coś się zmieniło, i za każdym razem rozczarowanie

   Usuń
 4. Czy ma ktoś problem z założeniem konta, bo siostrze na samym końcu wyskakuje, że coś poszło nie tak. To samo było w placówce i nie udało się otworzyć konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siostra była może już klientką banku (lub nawet wcześniej BZ WBK albo jakiegoś banku przejętego, jak np. Kredyt Bank lub Deutsche Bank) i w międzyczasie zmieniła nazwisko? Pytam, bo to jedyny powód który kojarzę jako kiedyś zgłaszany przez Czytelniczkę w podobne sytuacji.

   Inna sytuacja to nazwiska dwuczłonowe - nie wiem czy tutaj, ale w niektórych bankach nie przechodzi z myślnikiem (trzeba wpisać 2 ze spacją).

   Usuń
  2. Dzisiaj zadzwonili do niej z infolinii i powiedzieli żeby jeszcze spróbowała przez aplikację. W innym banku nie miała konta, bo akurat daje zarobić tylko ING😁

   Usuń
 5. Czy 5 przelewów może być na swój rachunek w innym banku? Jaka kwota ma być w tych 5 przelewach? Czy w kwietniu i maju trzeba mieć wpływy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewy mogą być na dowolne konto (byle nie na rachunek w Santander Banku), więc wystarczą np. przelewy na własne konto w innym banku (nawet jedno i to samo), na dowolne kwoty.

   W miesiącu otwarcia konta wpływ na konto nie jest wymagany.

   W maju na potrzeby promocji nie trzeba zapewniać wpływu, ale może on być wymagany w celu uniknięcia opłaty za konto i kartę (piszę o tym w części pt. "Konto Jakie Chcę - omówienie oferty Santander") - zależy od wieku posiadacza konta (<26 lat nie trzeba).

   Usuń
 6. Witam, czy wpływ min 1000 zł musi być w jednej transakcji czy może to być kilka tak żeby suma była min 1000? I drugie pytanie, czy wpłaty gotówkowe to też wpływ w tym przypadku? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być kilka wpływów. Wpłaty gotówkowe odpadają.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...