Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Blikomania 2023: co to jest, jak działa loteria Blika i ile można wygrać?

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

11.04.2023

Loteria Blikomania 2023: co to jest, jak działa loteria Blika i ile można wygrać?

 Wystartowała nowa promocja dla osób korzystających z Blika.

Loteria Blikomania 2023
Do wygrania czekają 63 sztabki złota oraz ponad 9,4 tysiąca nagród pieniężnych. Udział w loterii biorą płatności Blikiem, jak i przelewy na telefon.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe.

Na blogu Bankobranie generalnie skupiam się na promocjach bankowych, w których do wzięcia czekają nagrody gwarantowane. Loterie czy konkursy takich nagród gwarantowanych najczęściej nie dają... ale loterię Blikomania jednak opisuję, bo uczestniczyć w niej mogą transakcje i tak wykonywane na co dzień, więc a nuż komuś z Czytelników się poszczęści (choć tym razem nie odbywa się to bezkosztowo - przy rejestracji będzie należało... wpłacić 1 zł na rzecz fundacji edukacyjnej).

💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, jak i pozostałych możliwości systemu (wypłaty gotówki, przelewy), sprawdź jak działa Blik?

 

Loteria Blikomania 2023


Dla kogo loteria? Udział wziąć mogą:

"- osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych lub 

- osoby, które ukończyły lat 13 i/lub posiadają ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz przesłały do Organizatora w postaci elektronicznej skan lub fotokopię pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora) na uczestnictwo w Loterii (na adres e-mail: kontakt@blikomania.pl)" 


które są (lub dopiero staną się) klientem banku udostępniającego Blika. W regulaminie loterii znaleźć można listę wyszczególniającą następujące banki:

Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., Bank Handlowy w Warszawie S.A., Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., PKO Bank Polski S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., Velo Bank S.A, SGB - Bank S.A. oraz Banki Spółdzielcze zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej, wskazane na stronie internetowej www.sgb.pl, Bank BPS S.A. oraz banki spółdzielcze zrzeszone z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A. (które są uczestnikiem Systemu BLIK) Nest Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Spółdzielczy w Brodnicy, oraz banki, które staną się Uczestnikami Systemu BLIK w trakcie trwania Loterii"


Nagrody.  W loterii Blikomania 2023 organizator przygotował następujące nagrody:

 • 63 nagrody rzeczowe w postaci 1-uncjowej sztabki złota o wartości 8 524 zł każda (z racji wysokiej wartości tej nagrody, organizator funduje do niej też dodatkową nagrodę będącą równowartością należnego podatku od wygranej);
 • 6 300 nagród pieniężnych o wartości 100 zł każda;
 • 3 150 nagród pieniężnych o wartości 200 zł każda.

Całkowita wartość nagród to 1 856 673 zł.

Oprócz powyższych nagród do wygrania, na każdego uczestnika loterii czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu do wykorzystania na jeden z 20 e-booków (do zrealizowania w serwisie Legimi).

Nagrody pieniężne o wartości 100 zł mają być rozlosowane spośród wszystkich transakcji Blikiem poza transakcjami zbliżeniowymi. Nagrody 200 zł będą losowane spośród transakcji zbliżeniowych Blikiem. Z kolei szatbkę złota wygrać może dowolna transakcja Blikiem.

Blikomania 2023: zasady loterii


By wziąć udział w loterii:
 • najpóźniej do 4.06.2023 r. zarejestruj się na stronie loterii (choć z tym nie ma co zwlekać, bo udział w loterii biorą wyłącznie transakcje wykonywane od początku dnia, w którym nastąpiła rejestracja w loterii); 
 • potwierdź zgłoszenie, dokonując wpłaty Blikiem 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci (ta transakcja już też bierze udział w loterii) - link do tej płatności otrzymasz mailem po rejestracji oraz
 • do 4.06.2023 r. wykonuj transakcje Blikiem.

Udział w loterii biorą transakcje na kwotę min. 1 zł - mogą to być płatności Blikiem w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych i punktach sprzedaży automatycznej, płatności zbliżeniowe Blikiem, a także przelewy na telefon Blik (w przypadku tej ostatniej opcji pojawia się jednak ograniczenie - organizator uwzględni tylko 10 pierwszych przelewów uczestnika w danym dniu objętym losowaniem).

Każdy użytkownik Blika może dokonać więcej niż jednego zgłoszenia, o ile posiada na swym telefonie aplikacje różnych banków, udostępniających Blika (aczkolwiek w ramach jednego zgłoszenia do loterii da się wskazać tylko jedną aplikację mobilną danego banku, więc każdą z nich należy rejestrować odrębnie).

Zasady i terminy losowań w loterii Blikomania 2023


Za każdy dzień loterii rozlosowane ma być 100 nagród po 100 zł, 50 nagród po 200 zł oraz jedna nagroda w postaci sztabki złota.

W losowaniu organizator losuje... szczęśliwe godziny. I to transakcje wykonane Blikiem w takim określonym czasie będą wygrywać.

Do zdobywców nagród pieniężnych organizator prześle (SMS-em) czek do wypłaty nagrody, a PIN do realizacji czeku ma przyjść mailem - w nim również znajdzie się instrukcja skorzystania z czeku. Czek będzie można zrealizować w bankomatach: Aliora, Banku Millennium, Banku Pocztowego, BOŚ Banku, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO BP, BNP Paribas., Credit Agricole, Santander Banku, Spółdzielczej Grupy Bankowej (wybrane bankomaty umożliwiające wypłatę BLIK), Banku Polskiej Spółdzielczości (wybrane bankomaty umożliwiające wypłatę BLIK), Nest Banku, VeloBanku, Banku Spółdzielczego w Brodnicy, Euronetu oraz Planet Cash.

Losowania nagród przewidziane są 11., 18., 25. kwietnia, 4., 9., 16., 23. i 30. maja oraz 6.06.2023 r. W każdym z tym losowań wyłaniani będą zdobywcy nagród za dany dzień - spośród kilku dni poprzedzających losowanie (np. w losowaniu 18.04. rozlosowane będzie 700 nagród po 100 zł, 350 zł nagród po 200 zł oraz 7 sztabek złota, a okresem objętym losowaniem będą dni od 10. do 16.04. - szczegółowy harmonogram tych losowań można znaleźć w regulaminie, do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu)

W tym ostatnim terminie przewidziane jest też losowanie dodatkowe nagród, których zwycięzcy wcześniej ewentualnie nie zostali wyłonieni.

Ze zdobywcami sztabek złota organizator będzie kontaktować się mailowo i telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od losowania - po to by ustalić adres do wysyłki nagrody.

Nagroda gwarantowana 


Na każdą osobę, która zarejestruje swój udział w loterii Blikomania czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu do Legimi - będzie on przesłany na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym, a nastąpi to najpóźniej w ciągu 72 godzin po przeprowadzeniu pierwszego losowania nagród po rejestracji w loterii.

Wykorzystując taki kod, będzie można uzyskać dostęp do jednego z poniższych e-booków (w niektórych przypadkach dostępne są też audiobooki):
 • Rodzina Monet, Marczak Weronika
 • Nieznajomy z samolotu, T.L. Swan, 
 • Gdy gaśnie światło, przychodzą łzy, Fabiane Guimarães, 
 • Zaplątani, Iza Maciejewska, 
 • Pupy, ogonki i kuperki, Mikołaj Golachowski, 
 • O Włos, Katarzyna Bonda,
 • Wszyscy wiedzieli, Karolina Korwin-Piotrowska, 
 • Mroźny szlak, Marcin Mortka, 
 • Beach Read, Emily Henry, 
 • Łowca, Piotr Kościelny, 
 • Perfekcyjna rodzina, Dahl Alex, 
 • Cud, miód, Malina, Aneta Jadowska,
 • Matka roku, Gabriela Gargaś, 
 • Niewinne ofiary, Wolwowicz Katarzyna, 
 • Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka, Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, 
 • Stranger Things: Mroczne umysły, Gwena Bond, 
 • Pokonaj swoje lęki i odzyskaj spokój, Dr Ellen Vora, 
 • Listy zza grobu, Remigiusz Mróz,
 • Pomiędzy, Radziszewski Paweł, 
 • Cisza w Pogrance, Marcin Pilis.

Inne nagrody gwarantowane dzięki płatnościom Blikiem


Jeśli jakoś się złożyło, że nie masz konta w banku udostępniającym Blika, albo chcesz mieć takie konto, gdzie transakcje Blikiem przynoszą dodatkowe korzyści (np. zwrot za płatności lub przybliżają do zrealizowania warunków zdobycia bonusów dla nowych klientów), sprawdź poniższe propozycje:

Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Zgłoszenie zarejestrowane ponad tydzień temu, przelew wysłany a żadnego kodu do Legimi nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymałeś maila z potwierdzeniem rejestracji, co jest pod podkreślonym napisem "Nagroda gwarantowana"? Dwa wiersze do przeczytania i byś wiedział.

   Usuń
  2. Kody do Legimi mają być dopiero 72h po losowaniu.

   Usuń
 2. Poprzednio wygrałam 2 x 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też wygrałem ale raz.

   Usuń
  2. A ja nic, natomiast transakcji wykonalam masę.

   Usuń
  3. Ja podobnie nic, a transakcji sporo.

   Usuń
 3. Czyli lepiej iść na ilość transakcji? Kwota nie ma znaczenia?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy konto Inteligo też się zalicza jako PKO BP?

  OdpowiedzUsuń
 5. Co do zgód marketingowych można zaznaczyć tylko tą jedną, obowiązkową, zaznaczoną gwiazdką? Będzie to wystarczające do ewent. odbioru nagród?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pkt 8.3. regulaminu: "Uczestnik (...) może wyrazić dobrowolne zgody na przetwarzanie jego danych (...) w celach otrzymywania informacji handlowo-marketingowych i marketingu bezpośredniego Organizatora lub współpracujących z nim Banków, agentów rozliczeniowych lub akceptantów".

   Czyli tylko to z gwiazdką trzeba zaznaczyć a reszta dobrowolna.

   Usuń
 6. Trzeba zadeklarować tylko jeden konkretny bank jak się ma kilka kont w różnych bankach wyszczególnionych na stronie loterii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z każdym musisz zarejestrować się osobno.

   Usuń
 7. Czy po rejestracji przychodzi jakieś potwierdzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przychodzi mail.

   Usuń
  2. Mail pt. "Potwierdzenie rejestracji w loterii BLIKOMANIA" i treści:

   "Twoja rejestracja w loterii BLIKOMANIA przebiegła pomyślnie.


   Teraz wystarczy już tylko pomóc szczęściu! Płać, wypłacaj, przelewaj BLIKIEM! Każdy dzień korzystania z BLIKA to szansa na nagrodę w BLIKOMANII.


   Codziennie do wygrania SZTABKA ZŁOTA oraz 100 nagród po 100zł i 50 nagród po 200zł.


   Nagroda gwarantowana

   W naszej loterii każdy wygrywa. Po najbliższym losowaniu nagród wyślemy do Ciebie kod na darmowy e-book do wykorzystania na stronie naszego partnera Legimi"

   Usuń
  3. Ściema. Kod nie działa. Po wpisaniu wyświetla się : błędny kod

   Usuń
 8. Co później zrobić z taką sztabką? Da się to gdzieś sprzedać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz sprzedać wszędzie tam gdzie też można kupić złoto. Wszelkich sklepów, mennic itp jest teraz sporo.

   Usuń
  2. Tylko trzeba liczyć się z różnicą w cenie .Przykład na sztabce Valcambi 1 OZ. Sprzedaż: 8 832,00 zł a skup: 8 480,00 zł

   Usuń
  3. Najlepiej zachować i traktować jako lokatę kapitału.

   Usuń
 9. Jest już pierwsza lista zwycieżców. Udało się komuś z Was?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niestety nie wygrałem.

   Usuń
  2. 200 - Myślę że zbliżeniowo jednak większe szanse (nie wszyscy mają NFC i nie wszystkie banki obsługują blik zbliżeniowy no i apple chyba w ogóle się nie da)

   Usuń
  3. Tu nie chodzi zblizeniowo z NFC w telefonie przez GP tylko samego Blika z kodem.

   Usuń
 10. Czy liczą się transakcje blik wykonane na zakłady bukmacherskie?

  OdpowiedzUsuń
 11. Nieprawdopodobne.Wpadła 100.Lece dalej płacić blikiem!

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja też dostałem 100 zł - i bez problemu wypłacone z bankomatu Euronet :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Rejestracja w niedzielę. Dziś dostałem kod do Legimi.

  OdpowiedzUsuń
 14. Szkoda, że nie wiadomo jakie są te "szczęśliwe godziny", w których można zdobyć nagrody :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Nic nie wygrałem, bo nie miałem wygrać.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeżeli to tak działa jak przesyłanie kodu do nagrody gwarantowanej to gratuluję...

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzisiaj rozsyłają powiadomienia po kolejnym losowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 18. Stówka wygrana :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...