Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: 300 zł w bonach do Allegro za kartę kredytową Mastercard

650 zł od VeloBanku480 zł od Santandera900 zł za kartę Citi550 zł od mBanku400 zł od Millennium

3.04.2023

Bank Millennium: 300 zł w bonach do Allegro za kartę kredytową Mastercard

Oto nowa promocja karty kredytowej Millennium dostępna na drugi kwartał 2023 roku.

Promocja Millennium: "300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"
Do wzięcia czeka bon do Allegro o wartości 300 zł. A oprócz tego, płacąc kartą kredytową Millennium Impresja, wydaną przez Millennium, można zgarnąć zwrot 5% od płatności u partnerów banku.

Na początek sprawa najistotniejsza: udział w promocji karty kredytowej z bonem do Allegro może wziąć wyłącznie osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium, bo właśnie przez bankowość internetową lub mobilną należy zawnioskować o kartę. W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. By takie konto otworzyć, jest jednak mocny argument - do wzięcia jest bowiem premia 400 zł za Konto Millennium 360°.

Po założeniu konta osobistego w Millennium uzyskasz dostęp do bankowości internetowej (Millenet) oraz mobilnej, gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

Promocja Millennium: "300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.03.2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej: w Citibanku czekają bonusy o łącznej wartości 900 zł, a Santander Consumer Bank serwuje promocję z bonami na zakupy o wartości 300 zł do karty z moneybackiem w wybranych kategoriach miejsc (do 360 zł rocznie).

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował bon o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro

Bon zostanie przesłany przez bank SMS-em w formie kodu do wykorzystania na Allegro, a ma on mieć ważność przez 12 miesięcy.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Chociaż promocja karty kredytowej w Millennium ma być dostępna do 30.06.2023 roku, to może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.06.2023 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold, Millennium Mastercard WWF (pamiętaj jednak, że tylko ta pierwsza daje moneyback, o którym jeszcze napiszę nieco niżej) z limitem min. 3 000 zł i w ww. terminie podpisz umowę z bankiem;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet Visa Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Mastercard);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych:
  • przez kanały elektroniczne, 
  • przez telefon oraz
  • dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych;
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę) wykonaj płatności na sumę min. 500 zł (do tej sumy nie zaliczą się transakcje Blikiem, ani płatności wykonywane dodatkową kartą kredytową).

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro). Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Zatem przykładowo: jeśli o kartę w Millennium zawnioskujesz w kwietniu, to płatności (po 500 zł w każdym miesiącu) będzie należało wykonać w maju, czerwcu i lipcu, a bon od banku dostaniesz do 31.08.2023 r.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa Mastercard Impresja - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Biorąc udział w promocji "300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Mastercard Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Mastercard Impresja


Z kartą kredytową Visa Impresja do 30.06.2023 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (choć niewykluczone, że ten program zwrotów zostanie wydłużony - Bank Millennium robił tak już wielokrotnie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

8 komentarzy:

 1. ktoś podpowie jak dziecku gdzie w aplikacji byłaby konkretnie ta gotowa oferta karty kredytowej? bo znajduje tylko na komputerze a tam to jest po prostu zostaw wiadomość oddzwonimy, dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nie masz w ogóle oferty. Musisz złożyć ten wniosek o kontakt. Ale wtedy musisz się liczyć z wymogiem dostarczenia dokumentów potwierdzających dochód i z umową do podpisania w placówce.

   Usuń
  2. no właśnie o to mi chodziło kolego, dzięki. bo np na kredyt oferte mam dziwne rozróznienie

   Usuń
 2. Widzę, że okres wykluczenia niezmiennie ten sam dla kk: 1.03.2020 r (czyli ponad 3 lata). Życzę powodzenia Millenium na łowienie nowych klientów kart kredytowych wobec konkurencji (Citi karencja od 2023, Pekao od 2023)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy przelew z karty kredytowej za zakup na Allegro jest,, promocyjny,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew z karty kredytowej?

   Usuń
  2. Nie rób przelewów z karty kredytowej bo za to słono zapłacisz. Mądre obchodzenie się z kartą kredytową to tylko i wyłącznie płacenie.

   Usuń
 4. Czy "doładowanie" Revoluta wlicza się do tych 500 zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...