Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: 300 zł w bonach do Allegro za kartę kredytową Mastercard

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

3.04.2023

Bank Millennium: 300 zł w bonach do Allegro za kartę kredytową Mastercard

Oto nowa promocja karty kredytowej Millennium dostępna na drugi kwartał 2023 roku.

Promocja Millennium: "300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"
Do wzięcia czeka bon do Allegro o wartości 300 zł. A oprócz tego, płacąc kartą kredytową Millennium Impresja, wydaną przez Millennium, można zgarnąć zwrot 5% od płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na początek sprawa najistotniejsza: udział w promocji karty kredytowej z bonem do Allegro może wziąć wyłącznie osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium, bo właśnie przez bankowość internetową lub mobilną należy zawnioskować o kartę. W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. By takie konto otworzyć, jest jednak mocny argument - do wzięcia jest bowiem premia 400 zł za Konto Millennium 360°.

Po założeniu konta osobistego w Millennium uzyskasz dostęp do bankowości internetowej (Millenet) oraz mobilnej, gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

Promocja Millennium: "300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.03.2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej: w Citibanku czekają bonusy o łącznej wartości 900 zł, a Santander Consumer Bank serwuje promocję z bonami na zakupy o wartości 300 zł do karty z moneybackiem w wybranych kategoriach miejsc (do 360 zł rocznie).

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował bon o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro

Bon zostanie przesłany przez bank SMS-em w formie kodu do wykorzystania na Allegro, a ma on mieć ważność przez 12 miesięcy.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Chociaż promocja karty kredytowej w Millennium ma być dostępna do 30.06.2023 roku, to może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.06.2023 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold, Millennium Mastercard WWF (pamiętaj jednak, że tylko ta pierwsza daje moneyback, o którym jeszcze napiszę nieco niżej) z limitem min. 3 000 zł i w ww. terminie podpisz umowę z bankiem;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet Visa Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Mastercard);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych:
  • przez kanały elektroniczne, 
  • przez telefon oraz
  • dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych;
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę) wykonaj płatności na sumę min. 500 zł (do tej sumy nie zaliczą się transakcje Blikiem, ani płatności wykonywane dodatkową kartą kredytową).

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (zatem mogą, ale nie muszą być to płatności na Allegro). Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Zatem przykładowo: jeśli o kartę w Millennium zawnioskujesz w kwietniu, to płatności (po 500 zł w każdym miesiącu) będzie należało wykonać w maju, czerwcu i lipcu, a bon od banku dostaniesz do 31.08.2023 r.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa Mastercard Impresja - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Biorąc udział w promocji "300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Mastercard Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Mastercard Impresja


Z kartą kredytową Visa Impresja do 30.06.2023 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (choć niewykluczone, że ten program zwrotów zostanie wydłużony - Bank Millennium robił tak już wielokrotnie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

17 komentarzy:

 1. ktoś podpowie jak dziecku gdzie w aplikacji byłaby konkretnie ta gotowa oferta karty kredytowej? bo znajduje tylko na komputerze a tam to jest po prostu zostaw wiadomość oddzwonimy, dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nie masz w ogóle oferty. Musisz złożyć ten wniosek o kontakt. Ale wtedy musisz się liczyć z wymogiem dostarczenia dokumentów potwierdzających dochód i z umową do podpisania w placówce.

   Usuń
  2. no właśnie o to mi chodziło kolego, dzięki. bo np na kredyt oferte mam dziwne rozróznienie

   Usuń
 2. Widzę, że okres wykluczenia niezmiennie ten sam dla kk: 1.03.2020 r (czyli ponad 3 lata). Życzę powodzenia Millenium na łowienie nowych klientów kart kredytowych wobec konkurencji (Citi karencja od 2023, Pekao od 2023)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy przelew z karty kredytowej za zakup na Allegro jest,, promocyjny,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew z karty kredytowej?

   Usuń
  2. Nie rób przelewów z karty kredytowej bo za to słono zapłacisz. Mądre obchodzenie się z kartą kredytową to tylko i wyłącznie płacenie.

   Usuń
 4. Czy "doładowanie" Revoluta wlicza się do tych 500 zł?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mają jakąś ciekawą ofertę utrzymaniową?

  OdpowiedzUsuń
 6. od 01.07.2023 jest nowa edycja tej promocji, tym razem dla karty Visa Impresja, czemu jej Złotówa nie opisujesz? Coś z nią nie tak?... https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1792/latest

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie! Wpis był już rozpoczęty, tkwił w wersji roboczej i jego dokończenie mi umknęło. Dzięki za czujność, już nadrobione - prześwietlenie promocji można znaleźć tutaj (promocja podobna, acz z Visą, no i przez 3 miesiące wydawać należy nie 500, a już 800 zł).

   Usuń
  2. Więcej trzeba wydać, ale za to karencja krótsza, tym razem od 01.01.2021. Niektórzy się wreszcie załapią.

   Usuń
 7. Czy ktoś już dostał bon do allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestniczyłem w poprzedniej edycji, SMS-a z kodem do Allegro otrzymałem ostatniego dnia maja tj 31.05.2023r.

   Usuń
  2. otrzymałeś już bon?

   Usuń
 8. czy dostał ktoś już bon na allegro? powininem otrzymać go w dniu wczorajszym, do tej pory nie dostałem smsa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie ta sama sytuacja miałem otrzymać kod do wczoraj tj 30.09.23 i nic. Otrzymałeś go w końcu? Jeśli tak to co w tym temacie zrobiłeś ?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...