Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs "Wybierz się w podróż z kartą SCB" dla posiadaczy kart Visa wydanych przez Santander Consumer Bank

650 zł od VeloBanku480 zł od Santandera900 zł za kartę Citi550 zł od mBanku400 zł od Millennium

11.04.2023

Konkurs "Wybierz się w podróż z kartą SCB" dla posiadaczy kart Visa wydanych przez Santander Consumer Bank

Do wygrania czekają bony na wakacje, hulajnogi, walizki oraz bony do Allegro.

Konkurs Santander Consumer Banku: "Wybierz się w podróż z kartą SCB"
Udział w konkursie wziąć mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci Santander Consumer Banku. A przypomnę, że kartę kredytową Visa TurboKarta teraz warto wyrobić, bo oprócz moneybacku do 360 zł rocznie, jest też i nagroda na start: 300 zł w bonach na zakupy. 

Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (zazwyczaj to premie pieniężne). Wolę wróbla w garści, niż gołębia na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższy konkurs, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a kartą płaci się tak czy siak - tu np. dla uzyskania moneybacku lub wspomnianych bonów na zakupy (do wyboru m.in. Allegro, Biedronka, Empik.com). Promocję z gwarantowanymi nagrodami opisuję tutaj, a poniżej skupiam się już na samym konkursie.

Konkurs Santander Consumer Banku: "Wybierz się w podróż z kartą SCB"


Dla kogo konkurs? Udział wziąć może osoba, która zawarła umowę o kartę kredytową Visa wydaną przez Santander Consumer Bank.

Nagrody. Bank przygotował 542 nagrody:

 • 2 x bon o wartości 10 000 zł do wykorzystania na Wakacje.pl
 • 10 x hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite 2022; 
 • 30 x walizka Wittchen; 
 • 500 x bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

Zasady konkursu "Wybierz się w podróż z kartą SCB" w Santander Consumer Banku

 • do 31.05.2023 r. zarejestruj się w konkursie za pomocą formularza zgłoszeniowego lub poprzez infolinię banku;
 • posiadaj aktualny numer telefonu komórkowego, podany w banku;
 • w okresie od 27.03. do 31.05.2023 r. wykonaj min. 10 transakcji swą kartą kredytową Visa na kwotę min. 20 zł każda (do tych transakcji - w myśl regulaminu - zaliczane są zarówno płatności kartą, jak i wypłaty z bankomatu, ale tych ostatnich oczywiście najlepiej unikać - z racji kosztów, jakie generują wypłaty gotówki nie "zwykłą" kartą debetową wydawaną do konta, a kartą kredytową);
 • w dniu przyznania nagród (który przewidziany jest na 20.06.2023 r.) nie posiadaj zaległości wyższej niż 50 zł w spłacie zadłużenia limitu karty i nie zalegaj z jej spłatą dłużej niż 10 dni;
 • w czasie trwania konkursu i do momentu wydania nagród przez bank nie wypowiadaj umowy o swą kartę kredytową.

Nagrody otrzymają osoby, które osiągną największy wynik w jednej z dwóch kategorii konkursowych (pod uwagę brane są wyłącznie płatności kartą na kwotę min. 20 zł). A tymi kategoriami w konkursie są:
 • Kategoria I – największa wartość wykonanych Transakcji w czasie trwania konkursu. 
 • Kategoria II – największa liczba wykonanych Transakcji w czasie trwania konkursu.

Przy czym bank zastosował ograniczenie: łączna wartość transakcji (w przypadku kategorii I) lub łączna liczba transakcji (w ramach kategorii II) wykonanych u jednego odbiorcy (np. w danej sieci sklepów) nie może przekraczać 50% łącznej wartości/łącznej liczby wszystkich transakcji wykonanych przez danego uczestnika. W przypadku takiego przekroczenia w rankingu uwzględniona będzie wartość transakcji/liczba transakcji mieszcząca się we wskazanym limicie.

Dla każdej z kategorii utworzony zostanie ranking (ma on zostać opublikowany na konkursowej stronie najpóźniej do 30.06.2023 r.) - pierwsza osoba z każdego rankingu otrzyma bon do Wakacje.pl. Do pięciu kolejnych osób trafią hulajnogi, a piętnaście następnych dostanie walizki. Z kolei zajęcie którejś ze 250 dalszych pozycji uprawni do otrzymania bonu do Allegro.

Dany uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę (a jeśli ktoś załapie się na nagrody w różnych rankingach, to otrzyma jedną nagrodę - tę o wyższej wartości).

Wykonując płatności, pamiętaj o regulaminowym zapisie:
"Z Konkursu wyłączone są transakcje zwrócone, transakcje Kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC (Merchant Category Code): 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe - Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty. Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."

O wygraniu bonów do Wakacje.pl oraz nagród rzeczowych bank ma informować telefonicznie. Z kolei vouchery do Allegro zostaną przesłane SMS-em. Nagrody dla zwycięzców mają być przekazane do 15.07.2023 roku.

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:


Źródło grafiki: facebook.com/santanderconsumerbanksa

3 komentarze:

 1. Da sie sprawdzić kody MCC w Santanderze. Nie widzę w szczegółach transakcji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedynie możesz napisać i poprosić dla konkretnej transakcji po tym jak już jest zaksięgowana.

   Usuń
  2. w internecie jest mnóstwo stron przyporządkowujących MCC do danego sklepu

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...