Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs "Wybierz się w podróż z kartą SCB" dla posiadaczy kart Visa wydanych przez Santander Consumer Bank

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.04.2023

Konkurs "Wybierz się w podróż z kartą SCB" dla posiadaczy kart Visa wydanych przez Santander Consumer Bank

Do wygrania czekają bony na wakacje, hulajnogi, walizki oraz bony do Allegro.

Konkurs Santander Consumer Banku: "Wybierz się w podróż z kartą SCB"
Udział w konkursie wziąć mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci Santander Consumer Banku. A przypomnę, że kartę kredytową Visa TurboKarta teraz warto wyrobić, bo oprócz moneybacku do 360 zł rocznie, jest też i nagroda na start: 300 zł w bonach na zakupy. 


[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Consumer Banku.]

Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (zazwyczaj to premie pieniężne). Wolę wróbla w garści, niż gołębia na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższy konkurs, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a kartą płaci się tak czy siak - tu np. dla uzyskania moneybacku lub wspomnianych bonów na zakupy (do wyboru m.in. Allegro, Biedronka, Empik.com). Promocję z gwarantowanymi nagrodami opisuję tutaj, a poniżej skupiam się już na samym konkursie.

Konkurs Santander Consumer Banku: "Wybierz się w podróż z kartą SCB"


Dla kogo konkurs? Udział wziąć może osoba, która zawarła umowę o kartę kredytową Visa wydaną przez Santander Consumer Bank.

Nagrody. Bank przygotował 542 nagrody:

 • 2 x bon o wartości 10 000 zł do wykorzystania na Wakacje.pl; 
 • 10 x hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite 2022; 
 • 30 x walizka Wittchen; 
 • 500 x bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

Zasady konkursu "Wybierz się w podróż z kartą SCB" w Santander Consumer Banku

 • do 31.05.2023 r. zarejestruj się w konkursie za pomocą formularza zgłoszeniowego lub poprzez infolinię banku;
 • posiadaj aktualny numer telefonu komórkowego, podany w banku;
 • w okresie od 27.03. do 31.05.2023 r. wykonaj min. 10 transakcji swą kartą kredytową Visa na kwotę min. 20 zł każda (do tych transakcji - w myśl regulaminu - zaliczane są zarówno płatności kartą, jak i wypłaty z bankomatu, ale tych ostatnich oczywiście najlepiej unikać - z racji kosztów, jakie generują wypłaty gotówki nie "zwykłą" kartą debetową wydawaną do konta, a kartą kredytową);
 • w dniu przyznania nagród (który przewidziany jest na 20.06.2023 r.) nie posiadaj zaległości wyższej niż 50 zł w spłacie zadłużenia limitu karty i nie zalegaj z jej spłatą dłużej niż 10 dni;
 • w czasie trwania konkursu i do momentu wydania nagród przez bank nie wypowiadaj umowy o swą kartę kredytową.

Nagrody otrzymają osoby, które osiągną największy wynik w jednej z dwóch kategorii konkursowych (pod uwagę brane są wyłącznie płatności kartą na kwotę min. 20 zł). A tymi kategoriami w konkursie są:
 • Kategoria I – największa wartość wykonanych Transakcji w czasie trwania konkursu. 
 • Kategoria II – największa liczba wykonanych Transakcji w czasie trwania konkursu.

Przy czym bank zastosował ograniczenie: łączna wartość transakcji (w przypadku kategorii I) lub łączna liczba transakcji (w ramach kategorii II) wykonanych u jednego odbiorcy (np. w danej sieci sklepów) nie może przekraczać 50% łącznej wartości/łącznej liczby wszystkich transakcji wykonanych przez danego uczestnika. W przypadku takiego przekroczenia w rankingu uwzględniona będzie wartość transakcji/liczba transakcji mieszcząca się we wskazanym limicie.

Dla każdej z kategorii utworzony zostanie ranking (ma on zostać opublikowany na konkursowej stronie najpóźniej do 30.06.2023 r.) - pierwsza osoba z każdego rankingu otrzyma bon do Wakacje.pl. Do pięciu kolejnych osób trafią hulajnogi, a piętnaście następnych dostanie walizki. Z kolei zajęcie którejś ze 250 dalszych pozycji uprawni do otrzymania bonu do Allegro.

Dany uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę (a jeśli ktoś załapie się na nagrody w różnych rankingach, to otrzyma jedną nagrodę - tę o wyższej wartości).

Wykonując płatności, pamiętaj o regulaminowym zapisie:
"Z Konkursu wyłączone są transakcje zwrócone, transakcje Kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC (Merchant Category Code): 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe - Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty. Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."

O wygraniu bonów do Wakacje.pl oraz nagród rzeczowych bank ma informować telefonicznie. Z kolei vouchery do Allegro zostaną przesłane SMS-em. Nagrody dla zwycięzców mają być przekazane do 15.07.2023 roku.

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:


Źródło grafiki: facebook.com/santanderconsumerbanksa

4 komentarze:

 1. Da sie sprawdzić kody MCC w Santanderze. Nie widzę w szczegółach transakcji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedynie możesz napisać i poprosić dla konkretnej transakcji po tym jak już jest zaksięgowana.

   Usuń
  2. w internecie jest mnóstwo stron przyporządkowujących MCC do danego sklepu

   Usuń
 2. Ktoś z czytelników coś wygrał? za jaką wydaną kwotę lub ilość transakcji ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...