Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł do Zalando za konto dla nastolatków i dla młodych w promocji PKO BP

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

5.04.2023

200 zł do Zalando za konto dla nastolatków i dla młodych w promocji PKO BP

Oto najnowsza promocja w największym banku w Polsce.

Promocja "Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie" w PKO BP
PKO BP wynagradza otwarcie Konta Pierwszego (dla nastolatków w wieku 13-17 lat) oraz Konta dla Młodych (już dla osób pełnoletnich, ale do 26. roku życia). Do wzięcia jest karta upominkowa Zalando o wartości 200 zł.


[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Promocja "Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie" w PKO BP


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba zamieszkała w Polsce, która co najmniej od 1.01.2022 do 3.04.2023 r. nie posiada konta osobistego w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo oraz konta SKO). 

Tak samo przeszkodą do wzięcia udziału nie jest ewentualne posiadanie konta w Banku Pekao S.A. (bo to dwa odrębne banki).


Zasady promocji "Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie". By wziąć udział w akcji i zgarnąć łącznie 200 zł:

 • do 31.05.2023 r. otwórz konto w PKO BP wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard (do wyboru będzie: Konto dla Młodych w przypadku osób w wieku 18-26 lat lub PKO Konto Pierwsze dla nastolatków w wieku 13-17 lat).
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej;
 • do 31.05.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (wypełniając znajdujący się tam formularz rejestracyjny - w przypadku nieletnich robi to rodzic/opiekun prawny); 
 • w dwóch miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy) wykonaj 5 płatności kartą lub Blikiem.

Do płatności wykonywanych na potrzeby promocji nie wliczą się transakcje w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Karty upominkowe Zalando mają być przesłane wiadomością w bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Bank planuje wysyłkę nagród w dwóch terminach:

 • do 31.07.2023 r. dla konta otwartego w kwietniu oraz 
 • do 31.08.2023 r. dla konta otwartego w maju.


Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, nie rezygnuj z karty, ani nie odwołuj zgody marketingowej. Kartę upominkową Zalando można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania salda środków. Jest ona ważna bezterminowo.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.05.2023 r., ale warto uwzględnić, iż może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował 2700 nagród o wartości 200 zł każda (o ich przyznaniu decydować będzie kolejność spełnienia wszystkich powyższych warunków). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród, bank powiadomi tutaj.

Prześwietlenie kont z oferty oferty PKO BP 


Konto dla Młodych to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (konto osobiste w PLN) w PKO BP dostępne dla osób w wieku 18-26 lat. Jego główne cechy to: 

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania dodatkowych warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną co najmniej 4 płatności kartą i/lub BLIKiem (miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale rozpoczyna się od otwarcia konta) - płatności wykonywane na potrzeby promocji zaliczą się do transakcji zwalniających z opłaty za kartę, więc dwie rzeczy uda się zrealizować za jednym razem;
 • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Jeśli zaś chodzi o PKO Konto Pierwsze (dla młodzieży w wieku 13-18 lat) to jego charakterystyka wygląda następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir (PLN) zlecane w bankowości internetowej; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę PKO Ekspres nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonano co najmniej 2 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie.

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Chcę założyć konto dla 14-latki. Czy jako rodzic też muszę zakładać dla siebie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, rodzic nie musi mieć konta. Dziś to potwierdzałem na infolinii. Oczywiście zachęcają bo wtedy podgląd, kontrola itd. ale wymagane nie jest.

   Usuń
 2. Czy ta promocja łączy się z promocją polecenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. W regulaminie promocji można znaleźć zapis: "Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub programami promocyjnymi banku".

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...