Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 300 zł w bonach do Biedronki za kartę Santander Consumer Banku [AKTUALIZACJA: zwiększona pula nagród]

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

7.11.2022

Odbierz 300 zł w bonach do Biedronki za kartę Santander Consumer Banku [AKTUALIZACJA: zwiększona pula nagród]

Oto najnowsza promocja z kartą kredytową Santander Consumer Banku w roli głównej.

"Karta Ratalna z voucherem do Biedronki" w Santander Consumer Banku
Do wzięcia czekają gwarantowane bony do Biedronki o łącznej wartości 300 zł (to nagroda o 100 zł wyższa, niż w alternatywnej promocji tego banku, w której zgarnąć można 200 zł do Allegro za inną kartę kredytową z logo Santander Consumer).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Consumer Banku.]

Wspomnianą wyżej promocję z bonami do Allegro opisuję tutaj. Poniżej skupiam się na nowej okazji do bankobrania - z bonami do Biedronki.

"Karta Ratalna z voucherem do Biedronki" w Santander Consumer Banku


Dla kogo promocja?
Zgodnie z regulaminem:

"Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku"


Tym razem nie ma określonego czasu wykluczenia dla byłych posiadaczy kart z logo Santander Banku, więc dla niektórych osób może być to okazja na szybki (i opłacalny) powrót.

Posiadanie innych produktów Santander Consumer Banku (np. rachunku oszczędnościowego czy lokaty) nie wyklucza z udziału w promocji.

Tu zaznaczę, że ewentualne posiadanie karty kredytowej czy jakichkolwiek innych produktów w Santander Bank Polska (a więc w dawnym BZ WBK) również nie wyklucza z niniejszej promocji, bo Santander Consumer Bank i Santander Bank Polska to dwa odrębne banki.

Nagroda. Do wzięcia czekają 3 bony do Biedronki o wartości 100 zł każdy (co łącznie da tytułowe 300 zł).

Limit nagród. Bank przygotował się na rozdanie 600 bonów (o wartości 100 zł każdy), co w praktyce sprowadza się do udziału jedynie 200 osób. Oczywiście promocja karty kredytowej nie jest promocją konta osobistego (gdzie wnioski w promocjach potrafią schodzić jak ciepłe bułeczki), ale w związku z tak ograniczoną pulą nagród, nie warto zwlekać z udziałem w akcji.

[Aktualizacja w dn. 14.11.2022 r.: w związku z dużym zainteresowaniem promocją Santander Consumer Bank postanowił zwiększyć pulę nagród, wprowadzając ten zapis do regulaminu. Aktualnie do rozdania ma już 1 500 bonów (o wartości 100 zł każdy), co oznacza, że teraz udział w promocji wziąć może 500 osób.].

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Karta Ratalna z voucherem do Biedronki" i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • do 31.12.2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Comfort Plus oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego);
  po wysłaniu zgłoszenia, gdy dzwoni bank, po odebraniu połączenia panuje cisza - na zgłoszenie konsultanta trzeba poczekać do kilkudziesięciu sekund (to efekt systemu, który automatycznie łączy, a dopiero później wyszukuje wolnego konsultanta do rozmowy); 
 • w danym miesiącu kalendarzowym wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka).

Czasu na wykonywanie tych płatności jest sporo, bo można to robić w ciągu 5 miesięcy, licząc od miesiąca, w którym zawrzesz umowę o kartę kredytową z Santander Consumer Bankiem. 

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, uzyskasz po 100 zł (z tym ograniczeniem, że w spełnianiu warunków wystarczy ograniczyć się jedynie do trzech miesięcy, bo można zdobyć maksymalnie 3 bony). Bank prześle każdy bon SMS-em do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to tyle. Prosta i klarowna promocja. Wykonując płatność na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, iż:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe - ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe -Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe - waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe - Zakup /obciążenie karty). Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."


Można za to płacić chociażby w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro). 


Karta kredytowa Visa Comfort Plus - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa Visa Comfort Plus
Za wydanie karty Visa Comfort Plus bank nie pobiera opłaty. W cenniku pojawia się jednak opłata miesięczna (15 zł), która obciąża przyznany limit w dniu aktywacji karty, ale kolejnych comiesięcznych opłat da się uniknąć. Bank zwraca opłatę, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na sumę min. 1 000 zł (w przypadku tej sumy tabela opłat i prowizji nie wyszczególnia już wykluczeń, więc na potrzeby uniknięcia opłaty miesięcznej obrót kartą można już zrobić w dowolnych miejscach - także tych, które zostały wykluczone, ale jedynie w ramach powyższej promocji z bonami do Biedronki).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

85 komentarzy:

 1. Czy po spełnieniu warunków promocji w np. 3 miesiące można kartę zamknąć/zlikwidować? Czy też w przypadku karty kredytowej jest to dłuższa umowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Realnie wygląda na to, że aby zebrać obiecane 3 x 100 zł, umowę karty należy mieć przez co najmniej przez 4 miesiące bowiem bony wpływają w następnym miesiącu po wykonaniu płatności po min. 300 zł miesięcznie, a na dzień przyznania nagrody trzeba mieć kartę aktywną. Po tym okresie można umowę karty wypowiedzieć (jak każdą umowę zawartą na czas nieokreślony). Z kolei aby nie płacić 15 zł za każdy miesiąc posiadania karty, należałoby dokonywać płatności min. 1000 zł miesięcznie.

   Usuń
  2. Żeby zrobić 700-1000 zł obrotu do zwolnienia z opłaty za kartę to akurat to można ogarnąć w prosty sposób różnymi metodami.

   Wydać normalnie 300 zł w 3 miesiącach i dostać 300 zł jest proste. Nie ma co narzekać. O wiele lepsza promocja niż tej karty z moneybackiem.

   Usuń
  3. To prawda, ale zdecydowana większość osób odwiedzających ten blog ma sporo innych 'zobowiązań' na obrót kartami.

   Usuń
 2. nie ma tej oferty na stronie banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest. Wszak wyżej linkuję do strony banku.

   A jeśli chodzi o stronę główną banku, to na takowych wielu promocji nie ma - to powszechna polityka banków, o czym piszę już w FAQ tutaj.

   W skrócie: banki najczęściej nie serwują informacji o promocjach na swych stronach głównych, bo tam albo - w większości - trafiają obecni klienci banku (zazwyczaj niełapiący się na promocję), albo nowi, ale już w jakiś sposób zachęceni do sprawdzenia oferty konkretnego banku (np. reklamą, za którą bank musiał też zapłacić). A bank liczyć potrafi, więc jak już na jego stronę trafia ktoś zachęcony (za co bank zapłacił), to przepłacać nie chce (i nie dodaje sobie jeszcze jednego kosztu - czyli bonusów dla takiego i tak już zainteresowanego klienta).

   Usuń
  2. Tak, to jest bardzo logiczne i sporo tłumaczy :)

   Usuń
 3. Wypełniłam dwa wnioski, na jeden pani odpowiedziała że nie ma dla tej osoby przygotowanej takiej oferty, a na drugi wniosek, że już nie ma tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne, bo ja złożyłem teściom bez problemowo.

   Usuń
  2. Promocja dopiero co dziś wystartowała i jest dostępna - informacja bezpośrednio z banku.

   Usuń
  3. wnioski złożyłam po 13-ej, panie dzwoniły koło 15 i tak jak napisałam wyżej, po wpisaniu nr pesel, stwierdziała, że nie ma oferty tej karty dla tego wniosku. Do drugiej osoby dzwoniąca pani powiedziała, że nie ma już tej promocji. Nie wiem kto tam siedzi i co mówi, piszę jak było.
   Swoją drogą 200 wniosków, mogło zniknąć i w godzinę, mimo, że dopiero dziś się rozpoczęła promocja. Bywały już nie raz szybkie akcje.

   Usuń
  4. Dziś po g. 16 rozmowa. Wniosek złożony, potwierdzony przez konsultantkę udział w promocji.

   Usuń
  5. @Kasia no to chyba ta pani z infolinii była coś nieogarnięta. Jestem świeżo po rozmowie. Promocja jest nadal dostępna.

   Usuń
 4. Po otwarciu linku jest info że z promocji możesz skorzystać jeśli to twoja pierwsza karta u nas , więc chyba nie jest tak że każdy może, gdyż jak się miało kartę to nie jest ona pierwsza u nas. Dodam że link z regulaminem promocji się nie otwiera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsza teraz. Nie musi oznaczać że pierwsza kiedykolwiek. Wątpliwości rozwiea regulamin (u mnie się otwiera):
   "§ 2. Czas trwania Promocji i uczestnicy
   (...)
   3. Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A."

   "Są" oznacza czas teraźniejszy.

   Usuń
  2. Pytanie: ile razy można być nowym klientem?

   Usuń
  3. Zależy w jakim banku - w BGŻ jestem aktualnie nowym klientem już 6. raz :)

   Usuń
 5. Szybko i sprawnie, udało się. Mała podpowiedź, aby nie płacić za kartę 15 zł można np. czynsz za mieszkanie opłacić na poczcie i już jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy za taką opłatę na poczcie trzeba płacić?

   Usuń
  2. Nie, jest darmowa :)

   Usuń
  3. Za samą płatność kartą (zamiast gotówką) Poczta nie pobierze opłaty ale za zlecenie przelewu już tak - 3,4 zł gdy kwota przelewu (np za prąd dla PGE czy np za czynsz dla Wspólnoty Mieszkaniowej) nie przekracza 600 zł. Jak jest inaczej niech ktoś mnie poprawi.

   Usuń
 6. A to nie jest tak, że jak 1000 osób weźmie kartę i spełni warunki, to pierwsze 600 dostanie voucher na 100zł i koniec?, że w następnym miesiącu nikt nic nie dostanie, bo pula zaszła? To byłby niezły trik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypuszczenia zazwyczaj wprowadzają w błąd. Lepiej sprawdzić regulamin. Jest w nim następujący punkt: "Nagrodę otrzyma pierwszych 200 klientów, którzy zawrą Umowę w okresie trwania Promocji oraz spełnią warunki (...)". Więc łatwo policzyć - gdy pula bonów to 600 sztuk - że na uczestnika przypadają 3 bony (każdy po 100 zł).

   Na logikę: organizowanie promocji w taki sposób, by bawić się w triki, to byłby strzał w stopę każdego banku. Promocje są po to organizowane, by pozyskiwać klientów i ich utrzymać. Wkrętka prowadziłaby do tego, że taki rozczarowany klient szybko by uciekł. A nie takie są cele banków organizujących promocje. Bo to nie loterie, ani nie konkursy, więc banki też monitorują liczby wniosków czy uczestników, by nikt nie odchodził z kwitkiem, gdy obowiązuje limit.

   Usuń
  2. "Nagrodę otrzyma pierwszych 200 klientów, którzy zawrą Umowę w okresie trwania Promocji oraz spełnią warunki (...)" - czyli samo znalezienie się w puli 200 pierwszych osób, które podpisały umowy absolutnie niczego jeszcze nie gwarantuje, prawda? Jeśli umowę podpisze znacznie większa ilość osób, to jedynie 200 pierwszych osób, które spełniają warunki otrzymają bony. Czy tak ma być co m-c?

   Usuń
  3. Ludzie, ale lubicie szukać dziury w całym! Czy serio spotkałeś się z jakąś promocję żeby bank się bawił w takie coś, że coś komuś obiecuje i później daje część albo nic bo niby jest jakiś limit? Przecież to byłoby krótkowzrocznością i spektakularną wtopą wizerunkową. W promocje bankowe bawię się już od 11 lat i poza jedną taką zagrywką Paribasa (choć ostatecznie skończyło się pozytywnie dla klientów) nigdy nie spotkałem się żeby banki w promocjach bawiły się w łapanie klientów a później w jakieś limity, odliczenia.

   "Nagrodę otrzyma pierwszych 200 klientów, którzy zawrą Umowę w okresie trwania Promocji oraz spełnią warunki (...)"

   Tak, oczywiście że musieli tak napisać że spełnią warunki bo same zawarcie umowy nie da 3 bonów. Więc to dopisali. Ale to nie na 100% nie znaczy że ktoś kto podpisze umowę nagle dostanie 1 bon zamiast 3.

   Usuń
 7. jak wygląda rezygnacja z karty? jest dostępna opcja przez bankowość?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli na dzień przyznania nagrody mam mieć aktywną kartę to znaczy, że mogę złożyć wypowiedzenie np. 3 tygodnie przed przyznaniem nagrody, jako że okres wypowiedzenia trwa miesiąc? Czy też... Wypowiedzenie karty ma efekt natychmiastowy?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktoś wnioskował u nich o kartę kredytową?
  Czy cały wniosek idzie online?
  W jaki sposobów weryfikują dochodu jak nie ma się u nich konta?
  Nie chciałbym przedstawiać żadnych dokumentów od pracodawcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, po wysłaniu zgłoszenia, gdy zadzwoni ktoś z banku i o wszystko wypyta.

   PS. Karta kredytowa w każdym banku jest przyznawana według pewnych wewnętrznie ustalonych kryteriów, więc i tu będzie nie inaczej.

   Usuń
  2. Najpierw formularz. Oddzwaniają i wniosek telefonicznie. U mnie wszystko skończyło się tylko na oświadczeniach bez dokumentów.

   Usuń
  3. Zbierający informacje od wnioskodawcy wrzuca je do ich algorytmu, po czym wyskakuje decyzja - ot co.

   Usuń
 10. Po jakim czasie od złożenia wniosku dzwonił do was konsultant? Czekam już kilka godzin i nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne mają dużo wniosków ... albo mało 'konsultantów' 🤪

   Usuń
  2. Do mnie po 3 godzinach ale wysłałem formularz kontaktowy od razu w p-wszym dniu.

   Usuń
 11. Pierwsza opłata naliczana już w dniu
  aktywacji karty - czy to nie żart skoro obrót kartą na 1k zapewnia jej darmowość

  TOiP centralnie zwala z nóg: np. wypłata gotówki (cash advance) to 6% wypłacanej kwoty w plecy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ktoś chce korzystać z karty kredytowej to jego podstawowym zadaniem jest zapoznanie z tym jak karta działa. Zresztą Złotów na końcu artykułu daje link do fajnego opisu tego jak działa karta kredytowa.

   Fundamentalne zasady to:
   - tylko płacić kartą
   - spłacać w okresie bezodsetkowym
   - nie robić przelewów z karty
   - nie wypłacać w bankomatach

   Bez znaczenia jest czy prowizja wynosiłaby 2% czy 6% to to się po prostu nie opłaca!!! A tu akurat jej wysokość nie odbiega od rynkowych standardów. A nawet bywa więcej bo Citibank pobiera już 10% prowizji. Dla mnie może być i 100% bo po prostu nigdy z tego nie skorzystam.

   Usuń
  2. Dziękuję za te objaśnienia i choć kart kredytowych używam od ponad 30 lat, to każda 'rada' jest na wagę złota 😋

   Usuń
 12. Ciekawe czy płatności na kwotę min.
  1k zwalniające z opłaty za kartę mają jakieś wykluczenia MCC.

  OdpowiedzUsuń
 13. Złotówa, z powyższego opisu wynika, że tylko 200 uczestników dostanie bony do Biedry - czy wiadomo jakie są kryteria przyznawania tych bonów? Czy decyduje kolejność składania wniosków czy raczej kolejność podpisywania podpisywania umów? A może kolejność spełniania warunków?

  OdpowiedzUsuń
 14. Wczoraj wysłałem formularz zgłoszeniowy i dziś do mnie oddzwonili. Niestety po dość długiej rozmowie otrzymałem decyzję odmowną.

  Co ciekawe w trakcie tej rozmowy udzieliłem szeregu zgód marketingowych i teraz cofnięcie ich wymaga ponownego kontaktu, gdyż osoba zbierająca dane nie ma możliwości ich cofnięcia - nie pamiętam podobnego cyrku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety cofnięcie zgód w tym banku wymaga złożenia odrębnego wniosku.

   Usuń
  2. W jakim celu wymagają wyrażenia zgód marketingowych przed wydaniem decyzji kredytowej?

   Usuń
 15. Na stronie promocji jest napisane "Z promocji możesz skorzystać jeśli to Twoja pierwsza karta u nas." Oznacza to, że wyłączenie dotyczy również tych, którzy nie tylko aktualnie są posiadaczami karty kredytowej, ale również posiadali już ją kiedyś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczenie ma to, co w w regulaminie (a nie - być może, bo widać, że są różne interpretacje - niefortunnie sformułowane zdanie na stronie promocji).

   A w regulaminie (par. 2, pkt. 3) jest zapis: "Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A.". Zatem mowa jest jedynie o czasie teraźniejszym, a nie przeszłym. Tylko regulamin jest wiążący.

   Usuń
  2. Wiążące są (niestety, a czasem i stety) wszystkie informacje, z którymi klient zapoznaje się przed zawarciem umowy. Tutaj są dwie sprzeczne komunikaty - pytanie, które Bank weźmie pod uwagę przy ewentualnej reklamacji (co nie znaczy, że Bank będzie miał rację, jeżeli wybierze interpretacje korzystną dla siebie). Dla klienta w tej sytuacji korzystniejszy jest zapis regulaminu i na niego może się powoływać. Podobnie działa to w drugą stronę - jeżeli zapis regulaminu byłby mniej korzystny dla klienta niż hasło reklamowe na stronie promocji, to klient ma prawo żądać wykonania umowy w oparciu o hasło reklamowe. Podstawa - art. 12 w zw. z art. 5 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym.

   Usuń
  3. Znaczenie mają tylko informacje w regulaminie (podobnie, jak w tabeli opłat i prowizji czy w umowie). Strona dziś jest, a gdy promocja się zakończy, to zaraz może jej nie być. Za to dokument (czyli w tym przypadku regulamin) jest i nadal będzie (wszak można go pobrać) - jest on wiążący. Uczestnik promocji akceptuje regulamin (a nie stronę internetową, ulotkę czy reklamę).

   Usuń
  4. Dzwoniła do mnie konsultantka dzisiaj rano. Miałem w Santander Consumer kartę kredytową rok temu, którą zamówiłem podczas innej promocji, a później ją zlikwidowałem. Konsultantka potwierdziła, że nie jest to żaden problem. Byłbym wykluczony z promocji jedynie wtedy, gdybym obecnie miał inną kartę.

   Usuń
  5. Niepotrzebne drążenie wątku. Wszystko jest bezdyskusyjne co wynika z regulaminu a analiza zdania na stronie jest po prostu nadinterpretowaniem. Ja właściwie nigdy nie przywiązuję uwagi do tego co wypisują na stronach promocji.

   Również miałem kartę. I teraz zawarłem umowę o nową w ramach tej promocji.

   Usuń
 16. Jak mozna zrezygnowac z karty w tym banku? Co proponuje ten bank na utrzymanie klienta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Placówka, infolinia lub list. Jak rezygnowałem 2 lata temu to nic poza zwolnieniem z opłaty mi nie zaoferowano.

   Usuń
 17. jak wyglada realizacja tych voucherów do Biedronki? Czy mają jakiś termin ważności? Czy w jednym zakupie można wykorzystać tylko część z tych 100 zł a resztę przy następnych zakupach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak płacić bonem w Biedrze:

   https://bankobranie.blogspot.com/2018/04/jak-zrealizowac-bon-w-sklepach-biedronka.html

   Usuń
 18. Na stronie pojawiła się aktualizacja:
  Liczba kart w promocji jest ograniczona do 500 sztuk.

  OdpowiedzUsuń
 19. By uzyskać dostęp do bankowości to trzeba zakladać jakieś konto do tego?

  OdpowiedzUsuń
 20. Warto by wspomnieć, że nie jest to typowa karta kredytowa. Bank nazywa ją "ratalną". Może Panie Złotówko opiszesz jej mechanizm działania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tą kartą ratalną zrobisz wygodnie zakupy, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Bez względu na to, jaką kwotę wykorzystasz w ramach limitu, masz pewność, że wymagana kwota do spłaty nigdy nie ulegnie zmianie.

   Możesz ustawić stałą spłatę ze swojego konta i zapomnieć o sprawdzaniu co miesiąc kwoty do spłaty. To wygodne.

   Jeśli zechcesz spłacić kartę szybciej, to żaden problem - po prostu spłacasz większe kwoty, a RRSO to ponad 30% 😂

   Usuń
  2. To normalna karta kredytowa z tym że sobie ją inaczej nazwali poprzez uwypuklenie systemu ratalnego w ramach wykorzystanego limitu w karcie. Dostępne to jest chyba we wszystkich bankach (a na pewno w Citi i Santander Bank Polska). Ale okres bezodsetkowy jest i spłata w nim = spłata równa kwocie z karty wydanej.

   Usuń
  3. #Anonimowy15 listopada 2022 11:00
   Przy spłacie karty w okresie bezodsetkowym i spełnieniu warunków anulowania opłaty miesięcznej RRSO wynosi 0%. Informacja o tym jest w przykładzie reprezentatywnym na stronie banku. Potwierdzałem też z konsultantką podczas składania wniosku o kartę.

   Usuń
  4. Anonimowy 15 listopada 2022 11:00, RRSO mogłoby wynosić nawet 100% ale to nic cię nie obchodzi jak korzystasz z karty tak jak rozsądnie korzystać należy. Poczytaj sobie poradnik Złotówy by poznać jak działa karta i jak z nią nie mieć żadnych kosztów.

   Usuń
 21. A żeby nie płacić za kartę , można np. zapłacić 700 zł za mieszkanie na poczcie kartą a resztę 300 zł za zakupy ? wychodzi wtedy, że spełni się warunek miesięczny za wykonanie zadań ? Dobrze rozumuję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 300 zł jako normalne zakupy a reszta już za co chcesz i gdzie chcesz.

   Usuń
  2. A jak zrobię płatność na poczcie j/w za mieszkanie 1100 zł to już te 300 zł jest też już zaliczone i nie muszę w danym miesiącu płacić kartą ?

   Usuń
  3. To zależy jaki MCC mają płatności na poczcie.

   Usuń
 22. Czyli jak mam TurboKartę to słabo ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy jak założyłam konto 12 listopada to jeszcze jak w listopadzie zrealizuję płatności na kwotę 300 zł to zaliczy mi to, jako 1 nagrodę i otrzymam bon? Czy dopiero od grudnia liczy mi się pierwszy miesiąc promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem niestety nie.

   Usuń
  2. Cytuję z regulaminu "Do Promocji wliczane są Transakcje, spełniające warunki
   wskazane w zdaniu poprzednim i zrealizowane w ciągu 5 miesięcy licząc od miesiąca, w którym zawarto Umowę".

   "od miesiąca, w którym zawarto Umowę" oznacza że można już zacząć w listopadzie.

   Usuń
 24. Potrzebuję pomocy. Wyjaśnijcie mi proszę : mam już podpisaną umowę z kartą kredytową, ale ( po zagłębieniu się w warunki ) chętnie pozbyłabym się tej karty i tej promocji. Czy obowiązuje w tym Banku 14-dniowy okres wypowiedzenia , bo umowa zawarta jest poza placówką banku. Sprawa dość pilna. DZIĘKUJĘ. .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tak zrobić. Ale czemu chcesz się pozbyć? Zapisy w umowie karty kredytowej to jedno ale co innego korzystanie z niej. Ja jak miałem pierwszą w Citi to faktycznie też miałem wątpliwości widząc tam symulację i warunki. Ale mam ją już kilka lat i dotąd ani grosza nigdy nie zapłaciłem za nią.

   Usuń
  2. Dlatego, że ta promka będzie ode mnie wymagała ogromnej uwagi. Poza tym jest to moja pierwsza karta kredytowa, a wiadomo : najtrudniejszy pierwszy raz. Jeszcze się z tym prześpię, a jak myślisz - warto skorzystać z tej promocji ?
   Dzięki. Pozdrawiam

   Usuń
  3. Jeżeli spełnisz warunki bezpłatności (płatności 1000 zł miesięcznie), masz 300 zł po ok. 4 miesiącach. Jeżeli spełnisz tylko warunki promocji (przez 3 miesiące płatności po 300 zł), to zyskasz od 225 zł do 240 zł (300 zł minus opłaty za kartę po 15 zł przez 4-5 miesięcy do momentu otrzymania ostatniej z nagród i wypowiedzenia umowy o kartę żeby nie ponosić dalszych opłat). Opis promocji jest bardzo lakoniczny i rzeczywiście dla kogoś kto nigdy nie korzystał z karty kredytowej jest to skomplikowane. Musisz przeczytać dokładnie regulamin oraz taryfę opłat i prowizji

   Usuń
  4. Warunki uzyskania bonów masz opisane. Zasady zwolnienia z opłaty za kartę tak samo. Główna rzecz o której musisz pamiętać to splata całej wydanej kwoty najpóźniej do dnia wskazanego jako data spłaty. Ale czekać nie musisz więc wybierając wariant ultra-ostrożnościowy jak np. zrobisz zakupy za 200 zł to sobie to od razu spłacasz przelewem z innego banku. Możesz po kilku dniach albo nawet tego samego dnia co była transakcja. I oprócz tego kartą TYLKO płać. Żadnych przelewów ani wypłat w bankomatach.

   Tyle wystarczy zapamiętać. Da się to ogarnąć. Powodzenia!

   Usuń
  5. Pomogłeś mi, dziękuję. Zostaję.

   Usuń
  6. Kiedy po otrzymaniu karty trzeba ją aktywować? Jak liczą miesiące i transakcje po pobraniu pierwszych 15 zł? Jest coś takiego jak pierwszy miesiąc bez opłaty?

   Usuń
 25. Uwaga na ten bank. Doliczają opłaty, o których nie ma mowy w umowie i trzeba sporo się gimnastykowac, by się wymiksować z haraczy. Miałem dość , więc zrezygnowałem z karty po 2 tygodniach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma to jak samemu sobie zrobić na złość xD Bo przecież w banku nawet nie zauważą że jakiś jeden klient zrezygnował z karty. A żadnych opłat poza miesięczną nie ma. Ale jest zwracana przy obrocie. No chyba że sobie włączyłeś jakieś usługi, ubezpieczenia albo papierowe wyciągi to może opłaty były. Ale to można wyłączyć.

   Usuń
 26. Pierwsza nagroda wpadła :)

  OdpowiedzUsuń
 27. W trakcie spełniania warunków promocji, bank odpalił dodatkową promocję (kumulacja) i kolejny bonus już wpadł.

  OdpowiedzUsuń
 28. O jakiej promocji dodatkowej piszesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie chodzi o kod na Allegro wartości 50 zł, który był przyznawany w Santander Consumer za 7 transakcji kartą, w tym jedną transakcję internetową przez parę dni w grudniu.

   Usuń
 29. Jak tam nagrody się mają? Zakupy w "Biedronce" zrobione? 🛍️ 🤓

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy wie ktoś może, jaka jest data ważności otrzymanych kodów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Marta 12 stycznia 2023 19:57
   Według tego co "Biedronka" podaje, to ten voucher ważny jest bezterminowo. Prawdopodobnie jest też tak, że można go wykorzystać w kilku płatnościach. Proponuję jednak tego nie robić ze względu bezpieczeństwa.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...