Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 12 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard wydanej przez Bank Pocztowy

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

30.11.2022

12 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard wydanej przez Bank Pocztowy

Promocje w Banku Pocztowym to rzadkość, ale za to teraz jest konkret.

Bank Pocztowy: promocja "Bezcenne 12 tysięcy punktów"
Na osoby posiadające kartę z logo Mastercard wydaną przez ten bank, do wzięcia czekają powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile, które przekładają się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 150 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont osobistych.]

Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pocztowym. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Bank Pocztowy: "Bezcenne 12 tysięcy punktów"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada aktywną kartę wydaną przez Bank Pocztowy dla klientów indywidualnych (może to być: karta z logo Poczty Polskiej, karta wirtualna, karta biometryczna, karta kredytowa Mastercard) lub dla klientów firmowych (karta biometryczna Mastercard Biznes, karta Mastercard Biznes). Ponadto taka osoba przed 15.11.2022 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez Bank Pocztowy.

Limit nagród. Organizator promocji przewidział 1 935 nagród do rozdania - po 12 000 punktów każda. Tym samym, choć promocja ma być dostępna do 31.12.2022 r., to pod uwagę należy wziąć, że może zakończyć się wcześniej - komunikat o tym fakcie pojawi się na stronie banku (w sekcji "Aktualności"). Dodatkowo tamże ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Bezcenne 12 tysięcy punktów" i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • w okresie od 15.11. do 31.12.2022 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji) przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard wydaną przez Bank Pocztowy (lub dodaj tę kartę, jeśli już jesteś uczestnikiem programu z kartą wydaną przez inny bank) - można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl; 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/rejestracji karty w programie, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł.

I to wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 6 miesięcy.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem (cytuję zapis z regulaminu):
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; 
transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; 
wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (xv) 9311 – określający podatki oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika."


Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę (12 000 punktów).

Informację o powyższej promocji podrzucił Czytelnik Waldi. Wielkie dzięki!

Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. To coraz mniej. W zeszłej promocji było 20.000.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale wtedy było 875 nagród * 20 000 = 17 500 000
   Teraz 1 935 * 12 000 = 23 220 000

   Proste. Generalnie punktów trochę więcej, ale za to poszli w ilość nagród więc więcej zadowolonych klientów.

   Usuń
 2. Czy jeśli zarejestruje kartę z Aliora w Bezcennych Chwilach oraz kartę z Banku Pocztowego to będę miał 2 bonusy czy tylko z 1 banku można?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ale punktów nie połączysz. Dla każdej karty są naliczane oddzielnie.

   Usuń
  2. Można otrzymać jedną premię z każdego banku, który uczestniczy w programie BCh.

   Problem w tym, że jest ograniczona ilość premii do rozdania, a promocja już trwa ponad 2 tygodnie 😬

   Usuń
  3. Zgodnie z regulaminem trwa od 15.11., co jednak nie musi oznaczać, że informacja o promocji została już wtedy upubliczniona (czasami dzieje się to z opóźnieniem). Ponadto zgodnie z regulaminem na stronie banku ma się pojawić nie tylko komunikat o zakończeniu promocji, ale też z (7-dniowym) wyprzedzeniem informacja o spodziewanym wyczerpaniu puli nagród punktowych. Póki co takiego komunikatu nie ma (doświadczenie z poprzedniej edycji podobnej promocji Pocztowego pokazuje, że bank trzyma się tego i informuje o wszystkim na swej stronie), więc można brać udział.

   Usuń
 3. trzeba jeszcze zaznaczyć by konto było za darmo trzeba miesięcznie wydać 300 zł. Chyba ,że w niepełnym miesiącu nie jest to brane pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście brak wykluczeń MCC.

   Usuń
  2. To identycznie jak w Alior.

   Usuń
  3. Można zrobić cashback na 300zł w żabce i nie ma opłaty :)

   Usuń
  4. Pobranie gotówki przy zakupach to nie jest płatność.

   Usuń
 4. Czy zamykanie konta jest PRAKTYCZNIE możliwe wciąż jedynie w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, jeżeli udam się do placówki i podpiszę umowę konta na miejscu otrzymam kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest wysyłana pocztą i dociera na przeciągu 10 dni roboczych - co nagle, to po diable :)

   Usuń
  2. Czy nie lepiej założyć konto przelewem albo przez video-rozmowę? W ich oddziałach czeka się godzinami, bo ludzie masowo biorą u nich promocyjne kredyty świąteczne.

   Usuń
 6. A jak wziolem 1200 od aliora to tu tez moge wziasc udzial?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, ja również wziołem punkty od Alior i tu zamierzam też wziąść udział.

   Usuń
  2. Litości panowie... "wziąłem" i "wziąć"

   Usuń
  3. Czy komuś udało się bezboleśnie dodać kartę Pocztowego do programu?!

   Usuń
  4. Mnie się dotąd nie udało konta założyć xD Próbuję od tygodnia.

   Usuń
 7. A jeżeli wcześniej miałem konto i byłem uczeztnikirm programu, ale wszytsko zostało zamknięte i w banku i w bezcennych chwilach, to czy teraz otwierając rachunek i rejestrując kartę do programu też będą przyznane punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczony jesteś jak miałeś wcześniej jakąkolwiek kartę MC z Pocztowego w Bezcennych Chwilach.

   Usuń
  2. A to pula premii jeszcze nie jest wyczerpana?

   Usuń
  3. A jest informacja o wyczerpaniu na stronie promocji?

   Usuń
 8. Jeśli ostatnio dostałem punkty od pocztowego to drugi raz ta sama karta już nie weźmie udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niekoniecznie - to zależy od daty przystąpienia do programu BCh.

   Usuń
 9. Jak już uda się dodać kartę do programu BC i wydać 50 zł to po kilku dniach są już punkty powitalne.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest nowa promocja banku. Mr. Złotówa https://www.pocztowy.pl/zyskaj100zl

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...