Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za zakupy z kartą Santander (promocja dla obecnych klientów banku)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.11.2022

Premia 100 zł za zakupy z kartą Santander (promocja dla obecnych klientów banku)

Oto najnowsza okazja do bankobrania dla zaproszonych klientów Santander Banku.

Promocja "100 zł za zakupy z kartą Santander"
Posiadacze kart płatniczych (wydanych do kont i/lub kredytowych) otrzymują propozycję udziału w promocji, w której do wzięcia czeka premia 100 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, to udziału w niniejszej promocji z premią 100 zł nie weźmiesz, ale możesz sobie otworzyć drogę do udziału w podobnych promocjach w przyszłości, zakładając takowe konto. A teraz to się opłaca, bo do zgarnięcia są bonusy na start o łącznej wartości 480 zł. W podlinkowanym wpisie znajdziesz prześwietlenie warunków uczestnictwa i zasad promocji oraz omówienie konta osobistego z oferty Santander Banku. Za to poniżej skupiam się już na najnowszej akcji.

Promocja "100 zł za zakupy z kartą Santander"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca główną kartę kredytową albo posiadająca bądź współposiadająca konto osobiste w Santanderze wraz z wydaną do niego kartą. 

Do tego konieczne jest otrzymanie zaproszenie do promocji - zgodnie z regulaminem bank przewiduje następujące formy takich zaproszeń: wiadomość w poczcie dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej lub mobilnej, SMS, powiadomienie PUSH w aplikacji mobilnej lub baner wyświetlony po zalogowaniu do bankowości internetowej. W tym zaproszeniu bank wskazuje której karty dotyczy promocja: debetowej (wydawanej do konta) albo kredytowej.

💡 Jeśli nie jest Ci dane znaleźć się wśród zaproszonych przez bank, możesz to sobie odbić. Obecni posiadacze konta osobistego w Santanderze zgarnąć mogą bony zakupowe o wartości 80 zł lub bilety do kina (do wyboru) za skuteczne polecenia konta innym osobom (a polecać obecnie jest o tyle łatwiej, że na otwierających konto czekają wspomniane bonusy o wartości 480 zł na start). Obydwie promocje kończą się 30.11.2022 roku. Jeśli zaś masz dziecko w wieku 13-17 lat, to do wzięcia czeka premia 100 zł za konto dla nastolatka

Nagroda w promocji "100 zł na zakupy z kartą Santander". Na każdego uczestnika, który spełni warunki promocji, czeka premia w wysokości 100 zł, którą bank wypłaci na konto osobiste lub na rachunek karty kredytowej (w zależności od tego, którą kartą spełnisz warunki, w zależności też od tego dla której masz zaproszenie do promocji). 

Z premią, która wpłynie na konto osobiste, zrobisz co chcesz, wypłacając, przelewając lub wydając ją na dowolny cel. Jeśli bonus otrzymasz na rachunek karty kredytowej, to spłaci on ewentualnie wykorzystany przez Ciebie limit karty, albo spowoduje nadpłatę (w tym drugim przypadku pamiętaj, by - w celu wykorzystania bonusu - wykonywać płatności kartą, a stronić od przelewów z karty kredytowej, czy wypłat w bankomacie, bo to sporo kosztuje). 

Zasady promocji "100 zł za zakupy z kartą Santander"


Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie wyróżnionych osób, które otrzymały zaproszenie od banku, to aby wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową premię:

 • miej wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na Elektroniczny Kanał Kontaktu, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w  celach marketingowych banku;
 • w okresie od 14. do 29.11.2022 r. wykonaj jednorazową płatność kartą (której dotyczy zaproszenie do promocji) o wartości min. 1 000 zł.

I to wszystko. Może nie "tylko" tyle, ale "aż" tyle, bo w promocjach bankowych właściwie zawsze spotykamy się z o wiele prostszymi wymogami - trzeba wykonać określoną liczę transakcji na dowolne kwoty albo zrealizować płatności na określoną sumę (ale tych transakcji może być wiele - wszystkie, nawet na drobne kwoty się dodaje). Tu wymóg jest dość wyśrubowany, bo co najmniej tysiaka trzeba wydać w jednej transakcji. Podczas zakupów w markecie czy tankowania na stacji (najczęściej) nie da się tego osiągnąć, ale jeśli ktoś ma zaplanowany zakup jakiegoś sprzętu, mebli czy inny większy wydatek, to teraz może być warto to zrobić (warto też zauważyć, że na wykonanie płatności jest czas do 29.11., więc da się załapać na weekend z Black Friday).

Wykonując płatność kartą na potrzeby promocji, pamiętaj o regulaminowych wytycznych - w promocji bank nie uwzględni płatności:
"- dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w Internecie w okresie promocji zrealizował zwrot, 
- transakcje Quasi Cash,  
- u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket"

Dla danej karty możesz uzyskać tylko jedną nagrodę w wysokości 100 zł. Choć w regulaminie jest też i taki zapis: "Nagrodę możesz otrzymać za każdą kartę kredytową albo za każdą kartę debetową, którą spełnisz warunki promocji".

Wypłata premii przewidziana jest do 31.12.2022 roku - do momentu jej otrzymania nie rozwiązuj umowy o konto (do którego wydana została karta biorąca udział w promocji) lub o kartę kredytową, którą były realizowane warunki promocji.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Aronowi, Maciejowi oraz Marcinowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:Przydatne dokumenty:

32 komentarze:

 1. Jak sprawdzić zgodę i Elektroniczny kanał kontaktu?

  OdpowiedzUsuń
 2. palaczom polecam jednorazowy zakup fajek

  OdpowiedzUsuń
 3. 1k wydać to nie problem :)

  Są sklepy gdzie w przypadku zwrotu zakupów kasę oddają na inną kartę albo w gotówce. Ale to już trzeba popytać w swojej okolicy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podzielisz się wiedzą z tych większych które tak robią?

   Usuń
  2. Na pewno nie Biedronka i nie Lidl.

   Usuń
  3. Popytaj samodzielnie w swojej okolicy. Nie ma sensu nagłaśniać żeby nie spalić możliwości.

   Usuń
  4. A właśnie, że Lidl.
   Zakup, a potem zwrot towaru na inną kartę

   Usuń
  5. Zgodnie z prawem zwrot musi nastąpić w tej samej formie co płatność.

   Usuń
  6. U mnie w Lidlu zwrot na inną kartę nie przechodzi. Próbowałem już 2 razy.

   Usuń
  7. Jest taki niemiecki market gdzie placicie karta a zwroty sa wypłacane w... gotówce. Jeżeli macie je u siebie to sprawdźcie. Nie jest to wymieniony tutaj L.. ;)

   Usuń
  8. W sklepach sieci LPP (Cropp, House, Reserved) można zamówić przez internet płacąc kartą, a później dokonać zwrotu w sklepie stacjonarnym, gdzie gotówka jest zwracana od razu przy kasie na dowolną kartę.

   Usuń
  9. zgadza się,kupiłem odbiornik TV w AGD RTV i po tygodniu się rozłożył,chcieli mi dać nowy ale odmówiłem zażądałem zwrotu gotówki,oświadczając,że kupię gdzie indziej i przelali na inną kartę niż płaciłem.

   Usuń
  10. Tylko warto dodać że jak jeden sklep gdzieś robi tak to inny tej samej sieci robić tak nie musi. Sam tego doświadczyłem. W mieście wojewódzkim 3 sklepy tej samej firmy z branży budowlanej. W dwóch zwracali na dowolną kartę a w jednym tylko na tą którą się płaciło.

   Usuń
  11. @Anonimowy, 16 listopada 2022, 18:05

   Zgłasza się- zgodnie z prawem zwrot musi nastąpić w tej samej formie co płatność, ale kto by się tym przejmował :)

   Usuń
  12. @Anonimowy, 17 listopada 2022, 11:59 - ciekawe jaka jest reakcja banku, który jest wydawcą karty z dużą ilością zwrotów gotówki, mimo że dana karta nie była użyta do płatności, za które wpływają zwroty. Toż to podchodzi pod pranie kasy!

   Usuń
 4. Pytanie do osób które dostały zaproszenie. W jaki sposób bank wam je wysłał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości elektronicznej. Kartę założyłem sobie tydzień temu z bonusem 300 zł. Teraz jeszcze wpadnie 100 zł dodatkowo. Kartę założyły 4 osoby ode mnie z rodziny. Miło :D

   Usuń
 5. jasny gwint, zapłaciłąm dziś dwa tysiace telefonem w Alior i dostanę za to tylko 20 zł, a tak starczyoby na opłacenie dwoma kartami tutaj i zarbek 200 zł

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak nie mam powiadomienia to nie zostałem zaproszony? Czy jeszcze jest szansa ze będę wybrańcem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jeśli nie masz zaproszenia to nie jesteś zaproszony.

   Usuń
 7. Założyłam konto we wrześniu, ale nie dostałam żadnego zaproszenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni raczej wysyłają tym co nieaktywni w apce. A jak zakładałaś w promocji to pewnie co miesiąc trzeba się logować.

   Usuń
  2. u mnie w rodzinie trzy karty i trzy zaproszenia, a z aplikacji też często korzystamy

   Usuń
  3. Dokładnie. Zaproszenie pewnie wysyłają do nieaktywnych. Nawet w regulaminie zaznaczają że nie można było logować się do aplikacji w ostatnich 30 dniach.

   Usuń
  4. Anonimowy 21:33
   w tej promocji to chyba nie ma mowy o logowaniu się, tylko w tamtej kolejnej gdzie stówka jest za 2 przelewy

   Usuń
 8. jeśli nie wydałem jeszcze 1 tys do promocji na bony 300 zł i jak teraz wydam do 29.11 to jednym tysiącem załatwię warunki i tamte i te do 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedno z drugim może się pokrywać. Nie ma wykluczeń.

   Usuń
  2. Oczywiście, że wykluczenia MCC są.

   Usuń
 9. Imoje płatności przejdą?

  OdpowiedzUsuń
 10. 100 zł wpadło, bez żadnego powiadomienia 19 grudnia

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...