Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kieszonkowe 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w BNP Paribas (+ 400 zł w bonsuach za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.11.2022

Kieszonkowe 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w BNP Paribas (+ 400 zł w bonsuach za konto dla rodzica)

Oto kolejna okazja do bankobrania w BNP Paribas.

Promocja "Kieszonkowe dla Ciebie" z premią do 100 zł
Tym razem ten bank płaci za otwarcie konta dla dziecka. Do wzięcia są 4 bonusy po 25 zł każdy. A że wymogiem promocji jest posiadanie konta także przez rodzica, to przypomnę, że na otwierających takie konto (dla dorosłych) czeka 400 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli, jako rodzic, nie masz jeszcze konta osobistego w BNP Paribas, to możesz skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia czeka 400 zł w bonusach na start  - w podlinkowanym wpisie poznasz zasady uczestnictwa w promocji konta dla osób pełnoletnich, warunki do spełnienia oraz prześwietlenie oferty banku. Otwarcie takiego konta (dla siebie, jako rodzica) otworzy Ci drogę do promocji z kontem dla dziecka w roli głównej. I poniżej skupiam się już tylko na tej promocji dla małoletnich.

Promocja "Kieszonkowe dla Ciebie" z premią do 100 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 7. rok życia, ale nie jest jeszcze pełnoletnia oraz nie posiada rachunku w BNP Paribas, ani umowy ramowej z tym bankiem. 

By konto dziecka brało udział w promocji, rodzic (tudzież przedstawiciel ustawowy dziecka) musi posiadać (lub dopiero teraz założyć) konto osobiste w BNP Paribas dla siebie.

Nagroda. Dla każdego uczestnika promocji bank przygotował 4 bonusy po 25 zł każdy, które będą wpływać na konto dziecka. Łącznie da się więc uzyskać tytułowe 100 zł. Względem poprzedniej edycji wysokość premii nie uległa zmianie, ale za to zgarnięcie całej puli będzie nieco szybsze, bo teraz są 4 bonusy po 25 zł, zamiast 5 bonusów po 20 zł, jak to miało miejsce poprzednio.

Limit uczestników. Choć promocja ma być dostępna do 30.11.2022 r., to należy uwzględnić, że przewidziano ograniczenie - akcja zakończy się wcześniej w przypadku osiągnięcia 1 000 przystąpień do niej. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli bank ma powiadomić tutaj.

Zasady promocji "Kieszonkowe dla Ciebie"


Na początek objaśnienie - będzie tu mowa o dwóch rachunkach. Tylko jeden z nich należy założyć dziecku (w zależności od jego wieku):

 • Konto Karty Samodzielniaka - to rachunek dla dziecka, które skończyło 7 lat, ale jeszcze nie ukończyło 13. roku życia;
 • Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości - to już opcja dla nastolatków jeszcze niepełnoletnich, ale które już ukończyły 13. rok życia.


By wziąć udział w promocji i zdobyć do 100 zł:

 • jeśli posiadasz już - jako rodzic - konto osobiste w BNP Paribas, wybierz się do placówki banku, by założyć rachunek dla dziecka wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Zaakceptuj przy tym regulamin promocji. W przypadku dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia, umowę z bankiem zawrzesz w jego imieniu. Dla dziecka starszego wyrazisz zgodę na zawarcie umowy z bankiem. Pamiętajcie zabrać ze sobą dowód lub paszport dziecka lub legitymację szkolną;
  jeśli jako rodzic jeszcze nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to pamiętaj, by konta dla siebie nie zakładać w placówce banku. Do wyżej wymienionej promocji konta dla osób pełnoletnich, kwalifikują wyłącznie wnioski składane przez Internet, a konkretnie na stronie promocji, do której linkuję tutaj;
 • przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe (w każdym z tych miesięcy) następujących po miesiącu otwarcia konta, dopilnuj, by Twe dziecko wykonało swą kartą min. 6 płatności na dowolne kwoty (w przypadku dzieci w wieku 7-13 lat z wyłączeniem transakcji wykonywanych w Internecie).

Za każdy miesiąc, w którym dziecko spełni wyżej wymieniony warunek (6 płatności) bank przyzna bonus 25 zł. Wypłata przewidziana jest do 10. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunku uzyskania bonusu (jeśli 10. dzień miesiąca przypadnie w dniu wolnym od pracy, to bonusu należy spodziewać się w kolejnym, najbliższym dniu roboczym). 

Przykładowo: jeśli konto dla dziecka zostanie otwarte w listopadzie, to warunki (po 6 płatności kartą miesięcznie) będzie należało spełniać od grudnia 2022 do marca 2023 roku, a bonusy (po 25 zł każdy) wpływać będą od stycznia (pierwszy bonus) do 10.04.2023 roku (ostatni z bonusów).

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto, kartę oraz dostęp do bankowości.

Bonusy mają być wypłacane wyłącznie na konto dziecka (a jest ono prowadzone jedynie do 18. urodzin). Jeśli więc Twemu dziecku blisko do pełnoletności (zostały do tego np. 2-3 miesiące), to wtedy może okazać się, że całej puli (4 x 25 zł) nie zgarnie. W takiej sytuacji bardziej racjonalnym jest zaczekanie z zakładaniem konta w banku. Gdy dziecko będzie już dorosłe, to weźmie udział w promocji podobnej do wyżej wspomnianej z bonusami do 400 zł.

I na koniec jedno ograniczenie wynikające z regulaminu (ale dotyczące wyłącznie rodziców bardzo licznej gromadki dzieci):
"jeden Posiadacz ustawowy może mieć w Banku maksymalnie siedem Kont Karty Samodzielniaka"

Konto i karta Samodzielniaka - prześwietlenie oferty


Główne cechy oferty dla nieletnich w BNP Paribas:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta Karty Samodzielniaka (dla dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia) czy Konta Samodzielniaka (dla starszego, ale nadal niepełnoletniego dziecka) bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków;
 • 0 zł zł za realizację wszystkich przelewów krajowych Elixir PLN zlecanych z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie Karty Samodzielniaka oraz Karty do Dorosłości; bank nie pobiera też opłat miesięcznych; (opłata miesięczna w wysokości 1 zł byłaby, jeśli do konta wyrobisz dodatkowo Mikrokartę - to karta wyłącznie do płatności zbliżeniowych, dostępna jedynie dla dzieci w wieku 7-13 lat). 
 • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Tomaszowi.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Czy mając dwoje dzieci w wieku 11 i 14 lat mogę założyć dwa konta za 2x100 premii? Czy idąc do banku muszę brać ze sobą dziecko (jest w szkole) czy wystarczy jego dowód osobisty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Ile dzieci to tyle nagród (max. 7). U mnie 14- i 15-latkowie. Musieli być ze mną. Nie wiem jak jest do 13 lat a może być inaczej.

   Usuń
 2. Gdzie sprawdzić czy wyczerpała się pula kont dla dzieci? Link nie działa wyskakuje błąd 404.

  OdpowiedzUsuń
 3. W banku powiedzieli, że promocja jest już zakończona.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...