Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 200 zł do Allegro za konto osobiste w PKO BP (+ 7,5% na koncie oszczędnościowym bez limitu kwoty)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

8.11.2022

Odbierz 200 zł do Allegro za konto osobiste w PKO BP (+ 7,5% na koncie oszczędnościowym bez limitu kwoty)

To okazja do bankobrania, która zdarza się rzadko.

Promocja "Tak mamy" z bonami Allegro od PKO BP
Rzadko bowiem dostępne są tego typu promocje dla otwierających konto osobiste w największym banku w Polsce. Do wzięcia czeka 200 zł w bonach do Allegro za spełnienie baaardzo prostych warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Promocja "Tak mamy" z bonami Allegro od PKO BP


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.01.2021 do 6.11.2022 r. nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Z udziału w promocji nie wyklucza ewentualne posiadanie Konta Inteligo.

Dodam, że posiadanie konta w Banku Pekao (z żubrem w logo) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji. To dwa odrębne banki.

Nagroda. Do wzięcia czekają 2 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Bony mają mieć ważność do 31.08.2023 roku. Każdy z bonów można realizować wielokrotnie aż do wykorzystania salda środków. Bony nie łączą się ze sobą.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Tak mamy":
 • do 4.12.2022 r. otwórz konto (do wyboru masz Konto za Zero lub Konto dla Młodych - opisuję je nieco niżej) wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych) elektronicznie i telefonicznie; 
 • do 4.12.2022 r. zarejestruj się na stronie promocji - formularz rejestracyjny do promocji znajduje się na dole strony:
 • w dwóch miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta w PKO BP (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w tym drugim przypadku chodzi o transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu; nie zaliczą się wypłaty z bankomatów, ani przelewy na telefon).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki (5 płatności kartą lub Blikiem) otrzymasz bon do Allegro o wartości 100 zł.

Wykonując płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji, pamiętaj o regulaminowym zapisie, w myśl którego bank nie zaliczy "transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory". Nie zostaną też zaliczone przelewy z karty.

Promocja ma być dostępna do 4.12.2022 r., ale trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, bo bank przygotował 6 000 nagród (w skład każdej z nich wchodzą 2 bony po 100 zł). Precyzyjnie rzecz ujmując, to regulamin promocji przewiduje: 
 • 3 000 nagród (2 bony x 100 zł każda) dla otwierających Konto za Zero oraz 
 • 3 000 nagród (również 2 bony x 100 zł każda) dla wybierających Konto dla Młodych. 

Gdyby promocja miała zakończyć się przed czasem, to bank powiadomi o tym tutaj

Nagrody bank będzie przekazywał w dwóch turach. Bon lub bony Allegro (w zależności od tego, czy warunki promocji - tj. 5 płatności - spełnisz w jednym czy w dwóch miesiącach kalendarzowych) otrzymasz:
 • do 28.02.2023 r. dla konta otwartego w listopadzie lub
 • do 31.03.2023 r. dla konta otwartego w grudniu. 

Nagroda zostanie przekazana w formie kodu, który otrzymasz za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO, a także wiadomością w bankowości internetowej iPKO.
Do dnia otrzymania nagrody posiadaj konto wraz z wydaną do niego kartą i wyrażone zgody marketingowe.

7,5% na Koncie Oszczędnościowym Plus. Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w PKO BP może być promocyjne oprocentowanie, jakie można uzyskać na rachunku oszczędnościowym (bez górnego limitu kwoty). Więcej na ten temat piszę tutaj

Konta osobiste w PKO BP - szczegóły oferty


W promocji dostępne są dwa konta z oferty PKO BP. To Konto za Zero (które może założyć każda osoba pełnoletnia) oraz Konto dla Młodych (dostępne dla osób w wieku 18-26 l.).

Konto za Zero to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz co najmniej 5 płatności kartą i/lub BLIKiem (na dowolną kwotę); okres rozliczeniowy liczony jest miesiącami, ale nie kalendarzowymi, a od daty otwarcia konta;
 • 0 zł za wypłaty kartą w bankomatach PKO BP oraz 10 zł za wypłaty kartą z innych bankomatów w Polsce. 

Jeśli masz 18-26 lat, to możesz założyć Konto dla Młodych, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną co najmniej 4 płatności kartą i/lub BLIKiem (miesięczny okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale rozpoczyna się od otwarcia konta); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, umowę z bankiem zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub (wchodząc na stronę promocji na urządzeniu mobilnym) metodą "na selfie" (gdy zgodnie z instrukcjami podawanymi przez bank, w celu weryfikacji, będzie należało wykonać m.in. zdjęcia twarzy). Z relacji Czytelników bloga biorących udział w poprzednich promocjach PKO BP wynika, że skuteczniejszym sposobem otwarcia konta okazuje się kurier (który przy okazji przywozi też kartę do konta i konto aktywowane jest już najczęściej zaraz po podpisaniu umowy - bank nie czeka aż kurier odeśle mu dokumenty).

Przydatne dokumenty:

89 komentarzy:

 1. Pytanko mam wpłacone środki i sa nowe a dlaczego nie ma ich tym wyższym procencie 7.5,? Też tak macie że widnieje 2%a to będzie dopiero pod koniec miesiąca doliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości wyświetla tylko oprocentowanie standardowe, ale nalicza się prawidłowo promocyjne (sprawdzone już w zeszłym miesiącu) :)

   Usuń
  2. A skąd wiadomo które to nowe środki? W innych bankach jest to bardziej przejrzyste a tu ukryte jakby nie wiem co to było...

   Usuń
  3. Nadwyżka salda z dnia jego badania zbiera odsetki promocyjne. Oczywiście tak jest w każdym normalnym banku :)

   Usuń
 2. Konto zamknięte w listopadzie 2020. Zatem pięknie się łapię! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moje zamknięte 12 litego 2021, więc kiepsko

   Usuń
 3. Można założyć konto bez karty skoro można płacić Blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta do konta jest wymagana, więc trzeba ją wyrobić i posiadać. Jeśli jednak wolisz płacić Blikiem, to tak możesz robić - płatności Blikiem zaliczą się i na potrzeby promocji, i jednocześnie zapewnią zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę (bo można dowolnie płacić kartą lub Blikiem).

   Usuń
 4. Konto Inteligo nie wyklucza? Czy na pewno? Bo kojarzę że już kiedyś wykluczali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie Konta Inteligo na szczęście nie wyklucza z promocji (ewentualne wątpliwości rozwiewa regulamin - pkt 3, ppkt 5).

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Wniosek złożony.

   Usuń
 5. Czy jeśli skorzystam z programu polecen otwierając konto to otrzymam dodatkowy bonus 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem powyższej promocji (pkt 2, ppkt 5): "Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub programami promocyjnymi banku".

   Usuń
 6. Żona złożyła 30. sierpnia w oddziale wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym. Karta została zamknięta i przecięta nożyczkami na miejscu, dostęp do bankowości zamknęli następnego dnia, a konto jest wciąż aktywne - co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skarga do rzecznika klienta powinna to wyprostować.

   Żądaj zamknięcia retroaktywnie z datą widniejącą na kopii przyjętej dyspozycji.

   Usuń
  2. Jak to jest nawet możliwe, że zamknęli dostęp do bankowości, a konto zostało aktywne?

   Usuń
  3. A skąd Twa małżonka w ogóle wie, że konto nie jest zamknięte skoro nie ma dostępu do bankowości? No bo jeśli byłaby sprawdzić to w placówce to dziś byś nie pytał, bo zapewne by sprawę załatwiła.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 10 listopada 2022, 14:57

   Oboje składaliśmy dyspozycje zamknięcia kont tego samego dnia w tym samym oddziale, ale w innych okienkach - moją dyspozycję przyjmował szeregowy pracownik oddziału, a jej kierownik zespołu. Moje konto zostało zamknięte nazajutrz, co zostało potwierdzone ostatnim wyciągiem oraz tzw. zestawieniem opłat.

   Żona do dziś nie otrzymała żadnego zestawienia opłat, natomiast wysłali jej wyciąg z konta za okres rozliczeniowy z ... października. To spowodowało, że zadzwoniła na infolinię by się dowiedzieć, że jej konto jest wciąż aktywne.

   Jak to jest nawet możliwe, że zamknęli dostęp do bankowości pozostawiając aktywne konto? Ja o czymś takim nigdy nie słyszałem, no ale to jest PKO :)

   Usuń
  5. Czy konto można też zamknąć zdalnie?

   Usuń
  6. Tak, listem 😋

   Usuń
  7. Można w internecie i w aplikacji

   Usuń
 7. Czy bony można łączyć w trakcie jednej płatności?

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, to okazja do bankobrania, która zdarza się rzadko. Dają raptem dwa bony na zakupy poprzez Allegro i na dodatek po 100 zeta każdy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej rekurencyjna promka. W jej pierwszej edycji dawali jeden bon do Allegro o wartości 200 zł.

   Usuń
  2. Tak, pamiętam ta promka była lekko ponad rok temu. Kolejna była na wiosnę b.r. z identyczną premią jak w obecnej oraz dodatkowo z premią 2 x 100 zeta dla dzieci.

   Usuń
 9. czy jeśli posiadam obligacje skarbowe w PKO to jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obligacje skarbowe wykupuje się od Skarbu Państwa reprezentowanego przez MinFin, a PKO jest jedynie pośrednikiem.

   Masz u nich tzw. rachunek rejestrowy, na którym zapisywane są stany posiadania obligacji. Ponadto służy on do wpłat umożliwiających zakup obligacji.

   Usuń
 10. Zlozylam wniosek i zaznaczylam zgode na przekazywanie przez bank informacji marketingowych, ale nie zgodzilam sie na przekazywanie informacji marketingowych od podmiotow wspolpracujacych. Czy to przekresla mozliwosc uzyskania nagrod? Jesli tak, to nie bede nawet podpisywac umowy z kurierem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno wystarczyć. W regulaminie napisali "wyraź zgodę na marketing elektroniczny, tj. przynajmniej zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektroniczne". Jest tylko że "od banku". Nie ma nic, że "od podmiotow wspolpracujacych".

   Usuń
 11. Założyłem w listopadzie , mam wykonać w listopadzie i grudniu czy grudniu i styczniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest napisane w zasadach promocji.

   Usuń
  2. @Anonimowy, 9 listopada 2022, 20:47 - dzięki 😋

   Usuń
  3. Z artykułu: "w dwóch miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta w PKO BP".

   Ale pamiętaj że opłaty za kartę są rozliczane w cyklach miesięcznych niepokrywających się z miesiącami kalendarzowymi. Czyli: jeśli konto założyłeś 9.11 to 5 płatności zrób w grudniu ale do 8.12. Wtedy za grudzień załatwisz obydwie rzeczy naraz (nie będzie opłaty; będzie należał się 1 bon). Tak samo w styczniu do 8.01

   Usuń
  4. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "w dwóch miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta w PKO BP (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem"

   W dwóch m-cach KALENDARZOWYCH, a nie rozliczeniowych!

   Usuń
 12. czy przy zakładaniu konta nalezy wyrazić zgode na: "Zgadzam się na przetwarzanie przez PKO Bank Polski SA moich danych osobowych zamieszczonych we wniosku o konto w celu jednorazowego kontaktu telefonicznego, w trakcie którego bank przedstawi mi swoją ofertę produktów lub usług" ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Założyłam konto za zero przez stronę internetową a na końcu dostałam sms: " Twój wniosek o otwarcie rachunku w PKO Banku Polskim nie może zostać zrealizowany. W celu otwarcia rachunku zapraszamy do oddziału." Co zrobić w takiej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że jednak konta nie założyłaś, a jedynie usiłowałaś złożyć wniosek.

   Być może miałaś już u nich konto z innymi danymi, np. w Inteligo? O ile to brzmi dość groteskowo, to trzeba wziąć pod uwagę fakt, że to jest PKO :)

   PS. Telefon na infolinię być może coś tu wyjaśni, ale zaczekałbym do poniedziałku, gdyż na infoliniach w weekendy zazwyczaj dyżurują jedynie początkujący adepci tej trudnej sztuki bankierskiej 😋

   Usuń
  2. Skorzystaj z zaproszenia jeżeli jest to możliwe w banku konto można założyć.😃

   Usuń
  3. Ja miałem tak samo, ale przed SMS-em na koniec procesu wnioskowania o konto na stronie online pokazana została następująca treść: "Umowa została podpisana", a potem SMS-em z taką samą treścią jak u Ciebie.

   Usuń
  4. Nie miałam u nich konta z innymi danymi ani w Inteligo ani nigdzie indziej, więc naprawdę nie rozumiem czemu nie mogłam otworzyć rachunku. I też miałam na końcu procesu wnioskowania o konto online " Umowa została podpisana". A potem sms z informacją że otwarcie rachunku nie może być zrealizowane. Nic już nie rozumiem. Spróbuję dzwonić na infolinię. A czy żeby skorzystać z promocji mogę otworzyć konto w banku? Zarejestrowałam się już w tej promocji online, chociaż tyle się udało ;-)

   Usuń
  5. W moim przypadku niemal to samo, tzn. bezpośrednio po wysłaniu wniosku pojawia się info: "Umowa została podpisana" po czym za kilka godzin dzwoni gość z banku w celu potwierdzenia danych z wniosku, a na koniec potwierdza, że umowa ma być dostarczona przez InPost na przeciągu kilku dni roboczych.

   W chwilę po zakończeniu rozmowy dostaję SMS mówiący o niemożności podpisania umowy - co tu jest grane?

   Usuń
  6. Ciekawe jak wielu wnioskujących tak ma i co jest tego powodem.

   Usuń
  7. U nas w rodzinie 3 konta otwarte bez problemu.

   Usuń
  8. Też dostałam sms: " Twój wniosek o otwarcie rachunku w PKO Banku Polskim nie może zostać zrealizowany. W celu otwarcia rachunku zapraszamy do oddziału." Miałam kiedyś tylko obligacje skarbowe za pośrednictwem PKO BO. Czy teraz mam otworzyć rachunek w oddziale ? Po rejestracji był komunikat, że umowa została podpisana ....

   Usuń
 14. Czy te 5 płatności kartą i/lub BLIK-iem pokrywają się z płatnościami zwalniającymi z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. 5 płatności załatwia wszystko. Tylko trzeba zwrócić uwagę że ten czas wykonywania płatności nie musi się pokrywać.

   Np. Konto założone 10.11 ma okres rozliczeniowy od 10.11 do 9.12 i kolejny od 10.12 do 9.1. A po 5 płatności dla otrzymania bonów trzeba zrobić wtedy w grudniu i styczniu. W tych okolicznościach najlepiej zrobić te 5 płatności od 1. do 9.12 i od 1.do 9.1. Wtedy wszystko będzie zalatwione za jednym zamachem.

   Usuń
  2. Uprzejmie informujemy, że Twój wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim, nie może zostać zrealizowany.

   W celu otwarcia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego zapraszamy do dowolnego oddziału PKO Banku Polskiego.

   Pozdrawiamy,
   PKO Bank Polski

   Usuń
  3. Dostałem identyczną wiadomość. Mam w związku z tym pytanie do znawców tematu: czy wniosek złożony w oddziale kwalifikuje do wzięcia udziału w tej promce?

   Usuń
  4. Nie, wniosek złożony w oddziale nie kwalifikuje do wzięcia udziału w tej promce.

   Usuń
 15. W drugim kroku wypełniania wniosku pojawia się pole, w którym można wpisać kod promocji lub polecenia. O co tu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji „Tak mamy" w p. 2.5. stanowi "Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub programami promocyjnymi banku".

   Dlaczego więc w trakcie wypełniania tego wniosku pojawia się pole, w którym można wpisać kod promocji lub polecenia?

   Usuń
  2. Wracając do kwestii tego pola - co tam należy wstawić? A może nic?

   Usuń
  3. Nic. Pomijasz po prostu.

   Usuń
  4. To skąd pewność, że wniosek będzie zakwalifikowany do tej promki?

   Usuń
  5. Na infolinii poinformowano mnie, że w tym polu należy umieścić: TAK MAMY.

   Usuń
  6. @Anonimowy 12 listopada 2022 14:47
   To nieprawdziwa informacja. Nie ma takiego wymogu. Wszystko wyjaśnia regulamin. Pola uzupełniać (czymkolwiek) nie trzeba.

   Usuń
 16. "promocyjne warunki na Koncie Oszczędnościowym Plus można włączyć najpóźniej do 15.11"
  Czyli jak ktoś teraz zakłada konto to już nie zdąży.
  Wiadomo coś, czy po 15.11 będzie jakaś promocja oprocentowania w PKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu raczej nie ma przecieków. Pewnie jutro się dowiemy czy będzie coś nowego.

   Usuń
 17. Czy kurier Wam przywiózł kartę do konta?
  Jak nie otrzymałam, czekam na oddzielną przesyłkę pocztą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto założyłam 10 listopada 2022r. (czwartek). Kurier Inpostu był z przesyłką w poniedziałek 14 listopada 2022r. W przesyłce była karta Visa w zamkniętej kopercie, oraz kurier potwierdzał moją tożsamość weryfikując dowód osobisty, oraz składałam wzór podpisu. Karte powinnaś dostać od razu.

   Usuń
  2. Nie było karty w przesyłce. Dzwoniłam do banku i według nich karta przychodzi oddzielną przesyłką w ciągu 7 dni roboczych. Poczekam jeszcze kilka dni, może niedługo przyjdzie

   Usuń
  3. Zgodnie z regulaminem należy zamówić kartę, ale z regulaminu nie wynika obowiązek jej aktywacji. Warunki 5 transakcji można spełnić płatnościami BLIK. Czy mam rację?

   Usuń
  4. Raczej tak.

   Usuń
 18. Zgodnie z regulaminem promocji należy zamówić kartę do konta. Nie ma informacji o obowiązku jej aktywowania. Warunki 5 płatnosci miesięcznie można spełnić Blikiem.
  Czy dobrze rozumiem treść regulaminu? Karty nadal nie mam i nie wiem czy zastrzeżenie karty w systemie i zamowienie nowej nie wykluczy mnie z promocji.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jaka jest kolejność?
  Czy mogę najpierw zarejestrować się w promocji, a w następnym kroku założyć konto?
  Czy najpierw muszę założyć konto, a następnie zarejestrować się w promocji, co nie daje mi gwarancji udziału w promocji, bo w między czasie pula dostępnych wniosków może się wyczerpać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak i nie.

   Usuń
  2. Regulamin mówi o tym, by "W okresie promocji" spełnić łącznie warunki: otworzyć konto i zarejestrować się w promocji. Zatem kolejność może być dowolna (bank później powinien to sobie sparować - acz pewnie od rejestracji do złożenia wniosku o konto nie warto zwlekać).

   Usuń
 20. Okazało się, że nie mam karty założonej czy mogę domówić kartę i tym samym spełnić warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
 21. czy jest jakaś promocja za polecenie otwarcia konta przez osobę posiadającą juz konto w pko bp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń jest ale nie łączy się z tą promocją z bonami Allegro.

   Usuń
 22. Czy ktoś miał problem z rejestracją w serwisie obligacji? Mimo weryfikacji przez kuriera - wymaga odwiedzin w oddziale. Wiem, że to nie do końca powiązane, ale kurcze, mamy XXI wiek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam konto w PKO i profil w serwisie obligacyjnym założył mi się bez problemu.

   Usuń
 23. Czy ktoś już dostał bon do Allegro za spełnienie warunków? :) Bo ja nadal czekam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edit ja właśnie dzisiaj dostałam 😎 dzięki Panie złotówa!

   Usuń
  2. Jak dziś się osobiście dopatrzyłam, 22.03 otrzymałam dwa bony na stronie www banku. Niestety na maila czy w SMS brak informacji. Niedawno pobrano mi niesłusznie 10 zł za rzekome niewykonanie 5 transakcji (nie potrafiono jednak telefonicznie uzasadnić poboru opłaty, mimo dostępu do mojego konta z historią transakcji) oraz sugerowano, że promocja tu opisana nie istnieje, nie ma jej w regulaminach ofert na stronie, a w Internecie pełno jest fałszywych treści, więc mam na te 200 PLN nie liczyć i pisać na początku kwietnia reklamację (czy też uprzejmy bądź nie na pana donos). To nie primaaprilisowy wpis. Szczególnie i ogólnie - to chyba najsłabszy bank, z jakim się dzięki tej stronie zaznajomiłam. Bynajmniej nie żal mi natychmiast złożyć rezygnację. Bo można przed wykorzystaniem kodów, prawda?

   Usuń
 24. Dzisiaj w południe bony dotarły w powiadomieniu aplikacji IKO 🙂

  OdpowiedzUsuń
 25. Dzisiaj bony do Allegro w południe dotarły w powiadomieniu aplikacji IKO 🙂

  OdpowiedzUsuń
 26. kody wpływają :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Dosłownie 10 min. przed zamknięciem oddziału udało mi się złożyć dyspozycję zamknięcia konta w trybie natychmiastowym 😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki podałeś powód zamknięcia konta natychmiastowo ?

   Usuń
  2. Brak zgody na wchodzące zmiany w regulaminie.

   Usuń
 28. PKO BP zmienia regulamin od czerwca i do tego czasu można zamknąć konto w trybie natychmiastowym - jednak online nie można tego zrobić. Online jest tylko opcja 30 dni na wypowiedzenie umowy ale automatycznie zamykają też kartę wydaną do konta - to na plus.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co z tego, jak zabierają 10 złotych, bo po dyspozycji zamknięcia konta jeszcze przez miesiąc jest ono aktywne i nadal musisz spełniać warunki. Inaczej zabierają 10 zł i oddają ci twoje saldo pomniejszone o tę karę. Kiepsko. Alior pewnie zrobi mi to samo. W efekcie trzeba spełniać warunki o jeden miesiąc dłużej niż istnieje promocja z nagrodami.

   Usuń
 29. Witam.
  Czy ktoś dostał już kod za konto otwarte w grudniu? Kody za konto otwarte w listopadzie zeszły 20 lutego. Dziś 20 marca więc może ktoś już dostał?

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej. Czy jest ktoś kto podpisał umowę 4.12.22 spełnił warunki promocji i nie otrzymał do wczoraj bonów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, ja założyłam 4.12.22 i dostałam 2 bony na rachunku bankowym w wiadomości 22 marca. Może nie zrealizowałeś 5 transakcji w okresie rozliczeniowym, tylko jakaś była wykonana o dzień wcześniej i weszła w poprzedni okres rozliczeniowy? Nie podają, niestety, informacji o zakresie dat twego okresu rozliczeniowego i o liczbie wykonanych w nim transakcji. Poza tym Pko bp ma aż 7dni na zapisanie wykonanej transakcji na koncie, więc trudno się to kontroluje w ich banku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...