Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Allegro o wartości 100 zł w prezencie za konto dla dziecka (13-17 l.) w Alior Banku (+ 550 zł za konto dla rodzica)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

9.11.2022

Bon Allegro o wartości 100 zł w prezencie za konto dla dziecka (13-17 l.) w Alior Banku (+ 550 zł za konto dla rodzica)

Gwarantowana nagroda czeka na młodzież w wieku 13-17 lat. 

Promocja "Młodość ma swoje prawa - edycja IV"
Warunki do spełnienia w tej promocji są banalnie proste. A korzystając z okazji wpisu na temat tej okazji do bankobrania, warto też przypomnieć o promocji z kontem dla dorosłych, w której do wzięcia są bonusy o wartości aż 550 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Dla osób pełnoletnich, które założą Konto Jakże Osobiste, Alior przygotował 400 zł premii pieniężnej oraz 150 zł w bonach na zakupy - w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, omówienie warunków do spełnienia oraz analizę konta z oferty banku. Zachęcam do lektury prześwietlenia tej promocji, a niżej skupiam się już wyłącznie na propozycji dla nastolatków.

Promocja "Młodość ma swoje prawa – IV edycja"


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia reprezentująca dziecko (które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia) w procesie otwierania konta, z zastrzeżeniem, że dziecko w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku o konto nie posiadało rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (konta osobistego), ani rachunku walutowego w Aliorze.

Nagroda. Do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł, który będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności w największym serwisie zakupowym w Polsce, sprawdź wpis: Bon Allegro: co to jest? Jak wykorzystać kartę podarunkową Allegro i gdzie wpisać kod na Allegro?

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Młodość ma swoje prawa - edycja IV", należy: 

 • najpóźniej do 31.01.2023 r. zawrzeć umowę o konto dla dziecka (Konto Jakże Osobiste) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w czasie otwierania konta wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Aliora informacji marketingowych z użyciem: 
  • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe), 
  • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR); 
 • w ciągu 40 dni od otwarcia konta dla dziecka wykonać (za pomocą karty wydanej do konta dziecka) co najmniej 2 płatności (na dowolne kwoty).

Nagroda ma być przekazana SMS-em (na telefon do kontaktu podany w banku przez dziecko) w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków - do tego czasu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto oraz o kartę dla dziecka, a także nie wycofuj wyrażonych zgód.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj o regulaminowym zapisie, w myśl którego bank wyklucza płatności w niektórych kategoriach miejsc (co określa kodami MCC, przypisywanymi terminalom płatniczym, które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne." (pisownia oryginalna).

Zgodnie z regulaminem:

"W trakcie obowiązywania Oferty Specjalnej z Nagrody można skorzystać jeden raz."

  

Konto Jakże Osobiste w Aliorze - prześwietlenie oferty


Konto osobiste zakładane dla dziecka w Aliorze to Konto Jakże Osobiste, które charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bank nie pobiera opłaty miesięcznej do ukończenia 26 lat; nie trzeba przy tym spełniać jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za kartę wydaną do konta; opłaty miesięcznej za kartę nie ma do ukończenia 18 lat przez posiadacza konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; po ukończeniu 18 lat opłaty w wysokości 5 zł bank nie pobiera, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca wykonasz płatności kartą na łącznie min. 300 zł);
 • wypłata gotówki kartą: 0 zł w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł w bankomatach sieci Euronet; 5 zł w pozostałych bankomatach w Polsce.

Wniosek o konto dla dziecka rodzic może złożyć poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej.

Kiedy opłaca się założyć konto dziecku? Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z premią 400 zł i bonami na zakupy o wartości 150 zł za konto w Aliorze.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Zawarcie umowy dziecku w placówce bankowej czy z poziomu bankowości elektronicznej lub aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli w tej edycji punkty do BCh zastąpili kodem do Allegro - lipa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o konto dla nastolatków w Aliorze, to była już promocja z bonem Allegro (100 zł), a także z premią (50 zł), ale nie kojarzę, by dla nieletnich była jakaś promocja z punktami w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
  2. Czy niepełnoletni mogą dokonywać zakupów na Allegro?

   Usuń
 3. Przy założeniu konta w oddziale żądają aktu urodzenia dziecka, jeśli nie ma dowodu z wpisanymi imionami rodziców

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...