Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.11.2022

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto listopadowa edycja promocji konta osobistego w Santander Banku.

480 zł w bonusach + 7% dla oszczędności w Santander Banku
Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości 100 zł na zakupy oraz do wyboru - 80 zł na zakupy lub 4 bilety do kina. W sumie zbiera się więc już 480 zł (co najmniej, bo da się wycisnąć więcej). A dla zainteresowanych dochodzi jeszcze 8% dla oszczędności.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocje konta w Santanderze cieszą się dużym zainteresowaniem już od jakiegoś czasu, więc na opis niniejszej okazji do bankobrania często trafiają też osoby, które dotąd nie miały do czynienia z podobnymi propozycjami. Na początek więc kilka zdań tytułem wstępu dla nich (bo jeśli jesteś stałym Czytelnikiem bloga, to wiesz dobrze, że takie promocje banków to ani nic nowego, ani zaskakującego i zyskać można sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu pod podkreśleniem).

Jeżeli pierwszy raz widzisz taką promocję jak ta, to mam klika ważnych informacji dla Ciebie.

Nie jest to ani loteria, ani konkurs, bo interesują mnie wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Regularni bywalcy bloga Bankobranie (a odwiedza go co najmniej 120 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od prawie 9 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie wydają kroci na reklamy w tv lub w prasie, bo wolą zapłacić dopiero za efekt - czyli klientowi, gdy konto jest już otwarte. I przy okazji uzyskują jeszcze satysfakcję tegoż klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane.

I to też jest odpowiedzią na często pojawiający się komentarz: "nie ma nic za darmo". Oczywiście, że nie ma, bo tu bank płaci dopiero za otwarcie konta i spełnienie określonych warunków (które na szczęście są całkiem łatwe). Płaci więc za efekt i płaci klientowi. Te same środki i tak przeznaczone na marketing, bank mógłby wydać na reklamę, ale zauważ, że banki w spotach telewizyjnych pojawiają się coraz rzadziej - właśnie na rzecz takich promocji. O wiele skuteczniejszych. A czy to bankowi się opłaca? Tak samo, jak reklama jest dla banku inwestycją w pozyskiwanie klientów, tak i jest z promocjami bankowymi. W ten sposób bank przekonuje do siebie i do założenia konta, a wie, że jak taki klient w przyszłości będzie myśleć o wzięciu kredytu lub ulokowaniu oszczędności, to swe poszukiwania zacznie od... banku, w którym ma konto. I wtedy bank zarobi. Jednak trzymając się tego, o czym piszę poniżej, możesz zyskać co najmniej 480 zł, nie ponosząc przy tym ani grosza kosztów.
__________

Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • 300 zł premii pieniężnej za otwarcie konta (w najnowszej promocji "Twoje konto z premią 300 zł - edycja II"),  
 • nagrodę za podanie kodu polecenia podczas składania wniosku o konto - tu do wyboru będziesz mieć jedną z kilku nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios);
 • voucher Sodexo o wartości 100 zł, który będzie można wymienić na bon do odpowiadającej Ci sieci handlowej lub usługowej.

To wszystko da tytułowe 480 zł
, ale... w praktyce zyskać można jeszcze więcej - niżej opiszę też możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 80 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Do tego można jeszcze zyskać dodatkowo 100 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 13-17 lat).

Z kolei dla oszczędzających dodatkowym argumentem może być 8% na lokacie oraz 7% na koncie oszczędnościowym w Santander Banku - o tych propozycjach również piszę niżej.

Już teraz lojalnie uprzedzę, że niniejszy wpis jest dość długi. Jednak rzadko zdarza się szansa zgarnąć aż tak dużo. Na szczęście mnogość promocji i idąca za tym dłuższa analiza, nie niesie za sobą aż tak długiej listy warunków do spełnienia. Na końcu niniejszego wpisu znajdziesz też rozpiskę, która w skondensowany sposób przedstawia promocje i ułatwia ich ogarnięcie - możesz ją pobrać, wydrukować i odhaczać sobie spełnienie poszczególnych warunków, przybliżających Cię do zgarnięcia całej puli w jak najprostszy sposób.

Zyskaj 480 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.11.2021 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy konta Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select, jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz jakieś inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w poniższej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Zasady promocji "Twoje konto z premią 300 zł - edycja II"


W ramach tej promocji otrzymasz premię 300 zł (wypłacaną w dwóch transzach: 100 i 200 zł).

By wziąć udział w promocji:
 • do 30.11.2022 r. złóż wniosek (o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą;
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
 • do 10.12.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej.
 • w grudniu 2022 roku:
  • wykonaj min. jedną płatność kartą wydaną do konta na kwotę min. 10 zł oraz
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (wystarczy samo logowanie bez wymogu wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (100 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu pieniężnego. 

By zdobyć drugą premię, już w wysokości 200 zł, w styczniu, lutym i marcu 2023 roku (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (może być to wpływ z dowolnego źródła, więc w praktyce warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy bowiem np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta na kwotę min. 10 zł - może to być płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacji paliw) lub w Internecie (np. na Allegro); płatności nie możesz anulować w terminie 7 dni od wykonania oraz 
 • min. 2 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Premie pieniężne bank zamierza wypłacić na konto każdego uczestnika do 31.01. (100 zł za otwarcie konta i zapewnienie wpływu w grudniu) oraz do 30.04.2023 r. (200 zł za spełnienie warunków w okresie od stycznia do marca). Do czasu ich otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Program "Polecam mój Bank": 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią 300 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie):
 • najpóźniej do 30.11.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 30 dni po otwarciu konta (ale nie później niż do 30.11.2022 r.):
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 7L4R2V oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł.

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór ma być możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.

Voucher Sodexo o wartości 100 zł za przelewy


Na osoby zakładające konto osobiste w Santander Banku czeka jeszcze jedna promocja "100 zł z kontem".

Nagrodą w tej promocji jest voucher Sodexo o wartości 100 zł. Środki z niego będzie można wykorzystać za pośrednictwem platformy openevoucher.sodexo.pl, by tam wymienić je na bony do konkretnych podmiotów (np. Allegro, Biedronka, Decathlon, Douglas, Duka, Empik.com, Frisco.pl, Hebe, H&M, Jysk, Wakacje.pl, Zalando, Żabka) lub bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino). 

Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami Sodexo (w odróżnieniu od wyżej opisanych promocji z bonusami o wartości 380 zł) jest limitowana, więc z udziałem nie warto zwlekać. Bank przygotował 2 000 bonów Sodexo. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i realizacji warunków promocji.

Zasady promocji. By zdobyć voucher Sodexo:
 • do 30.11.2022 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł (w formularzu podaj te same dane, co we wniosku o konto); formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji, klikając w przycisk "Zobacz szczegóły>>" (przesuń stronę promocji nieco w dół, by zobaczyć grafikę jak na poniższym zrzucie ekranu i kliknij w miejscu które zaznaczyłem żółtą strzałką
Jak zarejestrować się w promocji bon Sodexo za konto w Santander Banku?

 • w grudniu 2022 r. oraz w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2023 r. (w każdym z tych pięciu miesięcy) wykonaj min. 3 przelewy za pomocą aplikacji mobilnej Santander Banku (mogą to być dowolne przelewy spośród przelewów na rachunek w PLN w banku innym, niż Santander Bank lub przelewy do ZUS, US bądź innych organów podatkowych; uwaga: nie wliczają się do tego przelewy na telefon/Blik).

Voucher Sodexo otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.05.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta w Santander Banku, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Jak zyskać jeszcze więcej?


Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 480 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 2", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

[Aktualizacja w dn. 10.11.2022 r.: Santander Bank odpalił kolejną promocję - tym razem z kontem dla nastolatków w roli głównej. Jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat, to za otwarcie konta dla niego przewidziana jest dodatkowa premia pieniężna w wysokości 100 zł. Więcej o tej promocji piszę tutaj.]

Jeśli zaś chodzi o propozycje dla oszczędzających, to: 
 • [Aktualizacja w dn. 25.11.2022 r.: z okazji Black Friday bank podniósł oprocentowanie na eLokacie - na 1-miesięcznym depozycie można uzyskać 8% w skali roku (nawet do 1 miliona zł). Promocja lokaty ma być dostępna do 12.12.2022 r. - więcej na jej temat piszę tutaj.]
 • Lokata Mobilna daje możliwość ulokowania do 100 tys. zł na 4 miesiące przy oprocentowaniu 6,25% w skali roku. Lokatę - jak już nazwa może sugerować - można otworzyć wyłącznie w aplikacji mobilnej Santander Banku;
 • Konto Max Oszczędnościowe dostępne obecnie w promocji daje 7% w skali roku do 300 tys. zł (do 30.01.2023 roku) - to propozycja dla nowych środków, ale jeśli dopiero teraz założysz konto osobiste, to w praktyce wszystkie wpłacane przez Ciebie środki będą kwalifikować się do uzyskania podwyższonego oprocentowania. Więcej o tej promocji piszę tutaj.

Wszystko o czym wyżej piszę, to nagrody gwarantowane. W Santander Banku jest jeszcze dostępna (do 13.11.2022 r.) loteria "Moc wygrywania". Losy w niej zdobywać można przy okazji, więc i o niej wspominam. Do wygrania czekają nagrody pieniężne w wysokości 100, 1 000 oraz 100 000 tys. zł. Szczegółowe omówienie loterii znajdziesz tutaj.

Konto Jakie Chcę - co trzeba wiedzieć o ofercie Santandera?


 Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy min. 1 000 zł - na potrzeby promocji - w styczniu, lutym i marcu, jednocześnie spełnisz i ten warunek);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić od stycznia do marca na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (promocje nie są dostępne dla kont otwieranych w placówkach banku). Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię).

Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    


Rozpiska warunków

Poniżej znajdziesz wspomnianą już rozpiskę promocji Santandera. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy i mieć konto i kartę za 0 zł:

Przydatne dokumenty:

27 komentarzy:

 1. Złotówa, a masz jakieś informacje odnośnie tego, kiedy zostanie przesunięta ta druga data w kontekście osób otwierających konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też na to czekam z niecierpliwością ;)

   Usuń
  2. Nie mam takich informacji (acz mam cichą nadzieję, że kiedyś to drgnie).

   Usuń
 2. Mam pytanie konto Max Oszczędnościowe. Kiedy w aplikacji powinna zmienić się wysokość oprocentowania na 7? Mam cały czas widoczne 1%. W bankowości internetowej jest info, że konto bierze udział w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokazuje standardowe. Ale jak środki są nowe to naliczy 7%

   Usuń
 3. Czy jest gdzieś do ściągnięcia Twoja lista zadań do spełnienia w promocji? Może być z poprzedniej edycji, bo chyba nic się nie zmieniło za wyjątkiem miesięcy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dodałem nową rozpiskę warunków (jest ona na końcu wpisu - tuż na przydatnymi dokumentami). Trochę zmian jest (niby niewielkich, ale jednak) względem poprzedniej edycji, więc musiałem ją dopracować.

   Usuń
 4. Do stycznia miałem pełnomocnictwo do konta ojca, który zmarł. Konto zostało zamknięte. Czy to mnie wyklucza z promocji przez karencję? Konto było stare, założone jeszcze w czasach WBK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie wyklucza udziału w powyższej promocji, gdyż pełnomocnictwo jest jedynie upoważnieniem do konta posiadanego przez inną osobę, ale nie rodzi relacji właścicielskiej. Wykluczyć może jedynie posiadanie lub współposiadanie konta w Santander Banku. Zatem drogę do udziału w promocji masz otwartą :)

   Usuń
 5. W Santander Bank jest konto oszczędnościowe na promocyjnym7%(do końca stycznia23r.) do 300tys. Chciałbym zwrócić uwagę na to, że kapitalizacja odsetek jest miesięczna. Po wpłacie 300 tys. zł, po 1-szym miesiącu dopisane zostają odsetki do kwoty 300tys.i od tej pory cała kwota (300tys. +odsetki) jest na standardowym oprocentowaniu!! Trzeba albo wpłacić mniej uwzględniając przyszłe odsetki, albo przelewać co miesiąc odsetki, tak aby nie przekroczyły 300tys.nawet o 1gr. Proszę o podanie, czy taka nieuczciwa praktyka jest częstsza i których jeszcze dotyczy banków. Info jest sprawdzone w banku. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to zgodne z regulaminem promocji, na co zwracam uwagę w omówieniu Konta Max Oszczędnościowego (tutaj): "kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem 7%: do 300 000 zł (i tu należy pilnować, by nie osiągnąć salda na poziomie 300 tys. zł lub wyższym, bo wtedy całość środków objęta zostanie oprocentowaniem wynoszącym zaledwie 1% w skali roku)".

   Takie zasady w przypadku innych banków stosowane są rzadko. Najczęściej obowiązuje rozwiązanie, że dana kwota objęta jest promocyjnym oprocentowaniem, a dopiero ewentualna nadwyżka (a nie całość salda) jest na oprocentowaniu standardowym.

   Usuń
 6. Santander proponuje jakąś ofertę zatrzymaniową przy rezygnacji z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty kredytowej tak i to całkiem fajne. Konta niestety nie.

   Usuń
 7. W regulaminie jest mowa o:
  umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online w promocji możesz
  zawrzeć na podstawie złożonego wniosku za pośrednictwem, opcjonalnie:
   kuriera,
   zdjęcia (selfie),
   u naszego wideo doradcy,
   przelewu weryfikacyjnego.

  Na stronie promocji widzę jedynie opcję kuriera. Czy szukam w złym miejscu, czy jest dostępna jedynie ta jedna opcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku miałem tylko kuriera. Ale przyjechał bardzo szybki i konto sprawnie ząłożone.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :)

   Usuń
 8. Mam konto "takie jak chce" od paru lat. Czy mogę polecić z niego nowe konto dla swojej żony, czy korzystać z, polecenia 80zł po czym własne zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz polecić. Zamknąć możesz ale dopiero jak i polecona żona, i ty wybierzecie już nagrody w programie poleceń.

   Usuń
 9. Podpisałem umowę z bankiem jeszcze w październiku (miało być max do 31.10), teraz widzę, że oferta jest do 30.11, z lekko zmienionymi warunkami. W związku z tym:

  1) czy listopadowa oferta jest inną ofertą niż październikowa, czy tą samą tyle że ze zmienionymi warunkami?
  2) jeśli to jest ta sama, to które warunki mnie dotyczą?
  3) jeśli inna, to gdzie mogę znaleźć tamte warunki (dodam w wygodnie rozpisanej wersji)? Do tej pory, jeśli korzystałem z jakiejś promocji i miałem jakieś wątpliwości, to zaglądałem na bankobranie, ale strona z wersją październikową zniknęła... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda edycja ma swoje warunki (czasem różnice są niewielkie, ale jednak są, a trzeba się trzymać tych z edycji, w której konto zostało założone). Żaden stary opis promocji (już zakończonej promocji) z bloga nie znika. Październikową promocję można znaleźć tutaj.

   Usuń
 10. Złotówa mam pytanie o rozpiskę i o Premia pieniężna 80 zł na zakupy w programie poleceń złożenie wniosku o konto do 30.11 a podanie kodu w bankowości nie musi być do 30 dni? Jest jakieś wykluczenie, bo nie wiem czy będę miał dostęp do konta do 30.11

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno to nastąpić do 30.11. (i raczej powinno się udać uzyskać dostęp, jeśli z umową przyjedzie tzw. e-kurier, czyli kurier z tabletem do podpisania umowy - wtedy aktywacja konta następuje bardzo szybko, nawet tego samego dnia).

   Usuń
 11. Czy jeśli zamknęłam konto Jakie Chcę z promocji 29.04.2019 r. to mogę skorzystać z obecnej oferty? ( chciałbym uzyskać wszystkie profity z okazji otwarcia konta)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto w jakiejś promocji zostało otwarte przed 1.04.2019 r., to możesz wziąć udział. Bo w tym przypadku kluczowa jest data otwarcia konta w promocji, a nie jego zamknięcia (no poza tym, że trzeba nie mieć konta co najmniej od 1.11.2021 r., ale to w Twym przypadku jest spełnione z nawiązką).

   Usuń
 12. Skubani odmówili mi wypłacenia bonusa ponieważ umowę zawarłem 26 września a zgody zaznaczyłem 29 :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamacja/odwołanie. Nie poddawaj się i zawalcz.

   Usuń
  2. Tu nie może chodzić o tą promkę, gdyż w przypadku spełnienia jej warunków, pierwsza premia ma wpłynąć dopiero 31. stycznia przyszłego roku 😋

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...