Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8% w skali roku na 1-miesięcznej lokacie Black Friday w Santander Banku (+ do 480 zł dla otwierających konto osobiste)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.11.2022

8% w skali roku na 1-miesięcznej lokacie Black Friday w Santander Banku (+ do 480 zł dla otwierających konto osobiste)

Santander Bank właśnie zaserwował lokatę z okazji Black Friday.

Lokata 8% w Santander Banku z okazji Black Friday
Uzyskać można na niej 8% w skali roku nawet do miliona złotych, deponując środki na krótki okres, bo na 1 miesiąc (co jest korzystne w czasach, gdy banki ciągle - choć już mniej dynamicznie, ale jednak - podnoszą oprocentowanie).

[Promocja zakończona. Sprawdź ranking najlepszych lokat bankowych.]

Promocyjna eLokata na Black Friday z oprocentowaniem 8% w skali roku dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów - jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź promocję, dzięki której uzyskać możesz gwarantowane bonusy o łącznej wartości 480 zł na start (to dodatkowy zysk oczywiście oprócz odsetek z lokaty; w podlinkowanym wpisie poznasz zasady promocji powitalnej oraz znajdziesz omówienie oferty konta osobistego w tym banku; uwaga: promocja konta dostępna jest jedynie do 30.11., więc z udziałem nie warto zwlekać).

eLokata 8% w Santander Banku z okazji Black Friday


Główne cechy lokaty to:

 • minimalna kwota: 1 000 zł
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł
 • okres lokaty: 1 miesiąc 
 • oprocentowanie: 8% w skali roku (stałe)
 • kapitalizacja odsetek: na koniec umownego okresu lokaty (w przypadku jej wcześniejszego zerwania bank zwróci kapitał bez naliczania odsetek)
 • lokata zakładania jest jako odnawialna - datę jej odnowienia warto sobie zapisać, by sprawdzić jakie wtedy będzie oprocentowanie (a że standardowa stawka wówczas - delikatnie rzecz ujmując - nie musi być oszałamiająca, to będzie można podjąć decyzję, co ze środkami dalej zrobić).

Możliwość otwarcia lokaty z promocyjnym oprocentowanie 8% w skali roku ma być dostępna do 12.12.2022 r. 

Jak otworzyć eLokatę 8% w Santander Banku?


eLokatę założysz po zalogowaniu do bankowości internetowej (zakładka: Finanse => Oszczędności i inwestycje => Sprawdź ofertę lokat) lub w aplikacji mobilnej (na dole ekranu głównego po zalogowaniu: Lokaty).

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:

47 komentarzy:

 1. Ile lokat można założyć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko super, ale kto wie jakie % będzie po tym 1 miesiącu na 8%? Ktoś się napali, że co miecha dostanie te odsetki(0,66-belka), a okaże się, że po odnowieniu lokaty jej % będzie na marny procent...
  Jak ktoś ma już konto to ok, ale żeby specjalnie zakładać na 1 miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla samej lokaty konta zakładać pewnie nie warto. Ale już dla 480 zł w bonusach na start i lokaty, to jak najbardziej :)

   Usuń
  2. Nie warto. W ING konto bonusowe 8 procent i wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz. Na 3 miesiące. Muszą zaproponować 8.1 conajmniej.

   Usuń
  3. Ale w ING kapitalizacja odsetek dopiero po 3 miesiącach...

   Usuń
  4. Za to tu za miesiąc będziesz mieć już odsetki. Wtedy kapitał z odsetkami możesz wpłacić do ING jak dalej będziesz chcieć. Wyjdzie procent składany :)

   Usuń
  5. Millenium ma oszczędnościowe na 8% kapitalizacja co miesiac

   Usuń
  6. Getin, Alior, mBąk i Aion również.

   Usuń
  7. Wymienianie w tym gronie Aion Banku jest bez sensu. 8% mają i owszem ale w ofercie konta kosztującego miesięcznie 50 zł. Absurdalna wysokość opłaty.

   Usuń
  8. Wszędzie wymóg konta, nowe środki itd. Jak ktoś nie chce otwierać kolejnego konta a ma już w Santanderze to może sobie założyć lokatę 1-miesięczną. Idealna na wyzerowanie salda w jakimś banku pod kolejną edycję promocji % gdzie muszą być nowe środki. Więc nie wiem po co te wymienianki gdzie jest 8%. Teraz to już prawie wszędzie.

   Usuń
  9. Prawie robi różnicę...nest ank akurat obniżył do 6,4 taaadaaammm

   Usuń
  10. @Anonimowy, 28 listopada 2022, 12:32 - tak, prawie wszędzie, ale nie w Pocztowym 😋

   Usuń
  11. Ciekawe ile oferują teraz w BOŚ.

   Usuń
  12. @Anonimowy, 28 listopada 2022, 18:15

   Nest już od tygodnia daje 8% na KO.

   Usuń
 3. To jest kpina Santander lokatę można przez Internet założyć. W oddziale brak lokaty. Produkty Santander wycofane z oferty dalej 0. 01 to są konta oszczędnościowe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A komu chce się chodzić do placówki zakładać lokatę? Daj sobie spokój z tym narzekaniem. Zresztą już od wielu lat forowane są oferty przez internet, a z czasem przez i przez aplikację. Tak jest z promocjami z premią za otwarcie konta i tak samo jest z lokatami. Najlepsze masz przez internet. A jak chcesz koniecznie chodzić do placówki to tam też jest komputer na którym klient może się zalogować do bankowości i lokatę sobie założy nawet jak nie ma komputera w domu.

   Usuń
  2. Uwaga: Lokata po 30 dniach jest odnawialna i żeby to zmienić musisz iść do banku. Właśnie sprawdziłem. Skandal.

   Usuń
  3. @Anonimowy 30 listopada 2022 09:43, nie trzeba jej jednak zmieniać na nieodnawialną, bo wystarczy po prostu zerwać, co można zrobić w aplikacji lub poprzez bankowość internetową (w menu wybierając: Więcej => Zlikwiduj). I środki od razu wracają na konto osobiste :)

   Usuń
  4. Dzisiaj lokata się odnowiła. Niestety na 3% ale bez problemu zerwałem w bankowości i przelałem do innego banku. Potwierdzam więc że do banku chodzić nie trzeba.

   Usuń
 4. Lokata założona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to ci się skończy w święta (25.12). Ja dlatego z zakładaniem czekam do poniedziałku.

   Usuń
  2. Żaden problem kiedy lokata się zakończy, bo z Konta Jakie Chcę wszystkie przelewy natychmiastowe mam za darmo.

   Usuń
  3. no to chyba dobrze jak ci się lokata skończy 25 na święta jak piszesz, będziesz mieć pieniążki taki prezent na święta

   Usuń
  4. Akurat tego dnia przelewy KIR nie działają - Boże Narodzenie 😬

   Usuń
  5. Tak czy owak, jaka jest u nich kwota maksymalna przelewu natychmiastowego?

   Usuń
  6. Anonimowy28 listopada 2022 18:13
   Ale są przelewy natychmiastowe niezależne od sesji Elixir.

   Anonimowy28 listopada 2022 20:01
   Pojedynczy przelew max 20 tys. zł

   Usuń
  7. Express Elixir max 5 tyś. zł

   Usuń
  8. Czyli lipa - z przelewem muszę czekać aż do wtorku 27. grudnia 😬

   Usuń
  9. Maksymalną wartość pojedynczego przelewu ustala bank, nie może ona jednak przekraczać limitu ustalonego przez KIR, który obecnie wynosi 100 tys. zł dla przelewów międzybankowych oraz 250 tys. zł dla przelewów do organów celno-skarbowych. KIR nie nakłada ograniczeń co do liczby transakcji realizowanych w ciągu doby.

   Usuń
 5. Witam. Też w temacie Santandera, ale odnośnie wydania 1000zł jednorazowo.
  Ktoś podpowie jak to ogarnąć, bo niestety nie planuje takiego zakupu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Ja mam w planie wykonać tak: pójdę na pocztę,wypełnię druczek i opłacę czynsz za mieszkanie na dwa MSC z góry 😉. Przekroczony 1000zł będzie?... będzie.

   Usuń
  2. Tutaj mówicie o przekazie pocztowym? Rozumiem że zlecam przelew na konto o wartości 1000 zł a płace za to karta. Jaka jest wysokość takiej opłąty w PP?

   Usuń
  3. Chyba dla uczestników tej promki jest darmowa, nie?

   Usuń
  4. jak palisz papierosy kup fajek na zapas po nowym roku podrożeją, alkohol tez podrożeje.

   Usuń
  5. W sklepie z płazem w logo możesz zapłacić czynsz za 2 mc, z góry w wys. 1000 zl. Do 1000 z masz opłatę 1,99. W większości sklepów panie ogarniają temat i ładnie same wklepują dane.

   Usuń
  6. Zdecydowana większość odbiorców jest już zapisana w ichnim 'systemie' i dane same się pojawiają - córka się zatrudniła w Żabce na wakacje, to wiem :)

   Usuń
 6. Czy ktoś orientuje się czy Santander Bank proponuje ofertę utrzymaniową. Jeżeli tak to co proponuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy zamykaniu ROR nic mi nie zaproponowali.

   Usuń
 7. Serio - tak poważny, duży bank a nie da się pobrać potwierdzenia założenia lokaty??? Już nie mówiąc o zestawieniu aktywnych lokat? Print screeny mam robić, liczyć na widoczność ruchów na RORze z zasileniem lokat?.. Albo nie widzę takiej opcji albo coś tu nie halo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrzut ekranu i tak nie jest dowodem czegokolwiek.

   Usuń
  2. Nie wiem jak w bankowości ale w aplikacji wchodzisz w lokatę, klikasz HISTORIA i wybierasz SZCZEGÓŁY. Na dole jest przycisk POBIERZ POTWIERDZENIE PDF.

   Usuń
 8. Jeśli tak e-lokata jest np. do 8 stycznia, jej odnowienie jest 9, to mogę ją zamknąć 8 i odsetki też dostanę, czy muszę poczekać do 9?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy lokata się odnowi, to będą już doliczone odsetki - wtedy będzie można ją zerwać, nie czekając dłużej (a więc chociażby w dniu odnowienia).

   Usuń
  2. Akurat 8. stycznia to niedziela 😬

   Usuń
 9. Pytanie może głupie ale jestem laikiem w temacie. Otworzyłem już konto i jutro chce otworzyć ta lokatę. Czy najpierw przelewam środki z innego banku na konto "jakie chce" i dopiero otwieram lokatę czy odwrotnie? Chciałbym żeby bank potraktował to jako nowe srodki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy przelać środki na konto osobiste i gdy już wpłyną, to będzie można otwierać lokatę (która zostanie automatycznie zasilona z konta).

   Jeśli chodzi o powyższą lokatę, to tu nie ma wymogu wpłaty nowych środków.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...