Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 450 zł premii za mKonto Intensive w mBanku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

23.11.2022

Zyskaj do 450 zł premii za mKonto Intensive w mBanku

Oto prześwietlenie promocji mBanku z kontem prestiżowym w roli głównej.

Promocja "mKonto Intensive plus premia - edycja VI"
Na każdego uczestnika tej okazji do bankobrania czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 450 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Zyskaj do 450 zł za mKonto Intensive w mBanku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji mKonta Intensive wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.
 

Promocja "mKonto Intensive plus premia - edycja VI"


Nagrody. Do wzięcia czeka nawet 5 bonusów: 
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej;
 • 150 zł - otrzymanie tej nagrody uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-17 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto.

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 450 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "mKonto Intensive plus premia - edycja VI":
 • do 13.02.2023 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z wydawaną do niego kartą i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 10 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus: 100 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 10 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w listopdzie: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca grudnia wykonaj 10 płatności,
- w styczniu wykonaj 10 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w lutym wykonaj 10 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej we listopadzie - premię 100 zł dostaniesz do końca stycznia, a bonusy po 50 zł będą wpadać w lutym i marcu).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie mKonta Intensive na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub poprzez e-dowód oraz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto, wykonaj min. 10 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-17 lat)


Osoby, które mKonto Intensive dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka: 
 • (w przypadku dzieci poniżej 13. roku życia) eKonto Junior lub
 • (w przypadku nastolatków w wieku od 13 lat poniżej 17. roku życia) eKonto Możliwości.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Wypłata bonusów za otwarcie mKonta Intensive osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia mKonta Intensive w promocji.

Przydatne wskazówki


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł).

mKonto Intensive w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0/49,50 zł - opłata miesięczna jest więc ponadprzeciętnie wysoka (względem kont standardowych), ale tak to już bywa w przypadku kont prestiżowych. Opłata nie będzie pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków
  • suma wpływów wyniesie min. 7 000 zł (mogą to być przelewy z Twego konta w innym banku; liczy się wpływ, więc nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas; nie trzeba takiej kwoty przelewać jednorazowo - można obracać mniejszymi środkami, bo ważna jest tylko suma wpływów z całego miesiąca) lub 
  • jeśli średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking); 
 • 0 zł za kartę Mastercard Intensive - ta karta jest darmowa bez warunków (we wniosku można wybrać inne karty, ale są one albo płatne, albo tylko czasowo zwolnione z opłaty); 
 • 3 pierwsze (w danym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe są darmowe; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Otwierając konto w mBanku poza wymienionymi już metodami weryfikacji (na selfie lub za pomocą e-dowodu), możesz wybrać też kuriera lub finalizację w placówce mBanku (te dwie ostatnie opcje nie dają już jednak bonusu 150 zł). 

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

mKonto Intensive czy eKonto osobiste? Co wybrać?


W mBanku dostępna jest alternatywna promocja, w  której można założyć eKonto osobiste z nagrodami powitalnymi o łącznej wartości aż 450 zł. Warunki do spełnienia w obydwu promocjach (czy to eKonta osobistego, czy mKonta Intensive) są bliźniaczo podobne - w przypadku eKonta osobistego nawet ciut prostsze, bo na potrzeby promocji wystarczy wykonywać min. 8, a nie 10 płatności kartą i/lub Blikiem. Jeśli chodzi o eKonto osobiste, to prowadzone jest ono za 0 zł bez warunków, ale z opłaty miesięcznej za kartę zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie. Kto więc woli robić mniej transakcji, a ogarnąć zwolnienie opłaty za konto za pomocą wpływu, ten może wybrać mKonto Intensive. Za tym drugim przemawia też nieco wyższe oprocentowanie dla oszczędności - posiadacz mKonta Intensive uzyskują zazwyczaj o 0,1 punktu procentowego więcej. Przykład: promocyjne oprocentowanie na eKoncie bardzo oszczędnościowym (na posiadaczy mKonta Intensive czeka 8% w skali roku, a właściciele kont osobistych innego typu dostają 7,95%).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Czy te płatności mogą być tylko kartą? Czy muszą być kartą i Blikiem też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być dowolnie, a więc tylko kartą lub tylko Blikiem, lub częściowo kartą, a częściowo Blikiem. Ważne by łącznie uzbierało się min. 10 transakcji.

   Usuń
 2. Karencja od 1.01.2019 r. plasuje tą promkę na niekwestionowanym najwyższym miejscu na podium - to blisko 4 lata!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To spora poprawa, gdyż jeszcze kilka lat temu karencja u nich wynosiła 7 lat :)

   Usuń
  2. Wyjątkiem była niemal bezkarencyjna promka ze stycznia 2020, ale wtedy Commerzbank, czyli ich właściciel, prowadził rozmowy w kwestii sprzedaży mBąku.

   Usuń
 3. Okres karencji dot. osoby, która nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku od 01.01.2019 r.! Czyli jeśli mam aktywną umowę ramową to ok? Czy wgl. posiadanie umów ramowych w bankach wyklucza z jakiejś promocji bankobrania?
  Bo zamykając ROR po promocjach via strona www banku lub aplikacja, Banki zostawiają nam aktywne umowy ramowe, a chodzić za każdym razem do oddziału mija się z celem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mBanku posiadanie umowy ramowej/ dostępu do bankowości (w związku z kiedyś posiadanym, ale już zamkniętym produktem) nie wyklucza z promocji.

   Niezamknięta umowa ramowa stoi na przeszkodzie udziału w promocjach (mimo upływu karencji) właściwie tylko w Aliorze i BNP Paribas (tak na szybko kojarzę tylko te banki; acz wtedy idzie to szybko załatwić - umowy ramowe można zamknąć od ręki; dla umów ramowych nie liczy się okres wykluczenia, bo ten odnosi się tylko do daty zamknięcia konta).

   Usuń
 4. Beznadzieja!!! Gdy inne Banki dają 8 - 8,2% na 3,6,12 m-cy - na kontach oszczędnościowych i lokatach - Ten B. daje lokatę 8% na 1m-c i jeszcze mści się na dawnych klientach żeby nie mogli wrócić do niego nawet po 4 latach! Nigdy więcej nie będę klientem takiego B.!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inne banki dają 8,2%... powiadasz...

   No a tu nie ma lokaty na 1 mies. o której piszesz a na 3, 6 albo 12.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...