Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł za 2 przelewy w aplikacji Santander mobile w promocji dla obecnych klientów

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.11.2022

Premia 100 zł za 2 przelewy w aplikacji Santander mobile w promocji dla obecnych klientów

Oto kolejna promocja dla zaproszonych klientów Santander Banku.

Promocja "Premia za przelewy w Santander mobile"
Do wzięcia czeka łatwa premia 100 zł za wykonywanie przelewów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Santander więc mocno się rozkręcił, bo dopiero co opisywałem promocję z premią 100 zł za płatność kartą, a sporo jest też propozycji dla nowych klientów (w tym min. 480 zł na start za konto osobiste).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomniana promocja dla obecnych (również zaproszonych) klientów, to prześwietlona przez mnie wczoraj akcja, w której bank płaci 100 zł za transakcję kartą płatniczą.

Jeśli zaś chodzi o nowych klientów, to ani na stówkę za przelewy w aplikacji, ani na stówkę za płatność kartą załapać się nie mogą, ale dla tych osób przewidziana jest premia 300 zł oraz 180 zł w bonach na zakupy. W podlinkowanym wpisie znajdziesz prześwietlenie warunków uczestnictwa i zasad promocji oraz omówienie konta osobistego z oferty Santander Banku. Za to poniżej skupiam się już na najnowszej akcji.

Promocja "Premia za przelewy w Santander mobile"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba posiadająca konto osobiste (w PLN) w Santander Banku, która nie logowała się do aplikacji mobilnej tegoż banku w ciągu 30 dni przed startem promocji (co nastąpiło 1.11.2022 r., acz dopiero teraz Czytelnicy bloga zaczęli donosić o otrzymywanych zaproszeniach). A dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie SMS-a od banku ze wspomnianym zaproszeniem do promocji (rozsyłanie takich zaproszeń - zgodnie z regulaminem - bank przewidział w okresie od 1. do 23.11.2022 r.).

💡 Jeśli nie jest Ci dane znaleźć się wśród zaproszonych przez bank, możesz to sobie odbić. Obecni posiadacze konta osobistego w Santanderze zgarnąć mogą bony zakupowe o wartości 80 zł lub bilety do kina (do wyboru) za skuteczne polecenia konta innym osobom (a polecać obecnie jest o tyle łatwiej, że na otwierających konto czekają wspomniane bonusy o wartości 480 zł na start). Obydwie promocje kończą się 30.11.2022 roku. Jeśli zaś masz dziecko w wieku 13-17 lat, to do zgarnięcia jest jeszcze premia 100 zł za konto dla nastolatka


Nagroda w promocji "Premia za przelewy w Santander mobile". Każdy uczestnik, który spełni warunki promocji, otrzyma 2 bonusy pieniężne po 50 zł każdy (co w sumie da tytułowe 100 zł). Premia wpłynie na konto osobiste, więc będzie można ją przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "Premia za przelewy w Santander mobile"


Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie wyróżnionych przez bank, a więc jeśli przesłał Ci on zaproszenie do promocji, to w listopadzie i grudniu 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):

 • wykonaj co najmniej jeden przelew za pomocą aplikacji mobilnej
  • na rachunek obcy (czyli np. na własne konto do innego banku - ważne by nie był to przelew na inny rachunek w Santander Banku) lub 
  • przelew na telefon Blik, lub 
  • na rachunki ZUS, do Urzędów Skarbowych i innych organów podatkowych.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz bonus 50 zł (w promocji można uzyskać maksymalnie dwie takie nagrody, a więc do 50 zł). Wypłata nagrody przewidziana jest najpóźniej do 28.02.2023 r. - do czasu jej otrzymania nie zamykaj konta osobistego w Santander Banku.

Pamiętaj przy tym o regulaminowym zastrzeżeniu:
"Nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub na moment przygotowania rozliczenia nie posiadasz zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych lub zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także gdy wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu lub nie spełnisz pozostałych warunków promocji"


Każdy uczestnik promocji może uzyskać tylko jedną nagrodę (maksymalnie 100 zł). 

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. U mnie zaproszenia brak. Założyłem konto 3 miesiące temu. Już pierwsza premia wpłynęła.

  OdpowiedzUsuń
 2. CZYLI NA KONTO SIOSTRY W SANTANDERZE NIE MOGĘ PRZELAĆ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli mam zaproszenie w bankowości internetowej, ale nie otrzymałam wiadomości sms to po spełnieniu warunków nie otrzymam nagrody ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też miałam zaproszenie w bankowości internetowej i postanowiłam skorzystać. Zaproszenie to zaproszenie, jak miałoby się nie liczyć, to by nie wysyłali

   Usuń
 4. Wniosek z tej promocji jest taki ...że nie warto logować się do aplikacji mobilnej, bo może cię ominąć kasa ;-)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...