Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonie do Allegro od Santander Banku w promocji "Karta kredytowa na Black Week"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

6.11.2022

300 zł w bonie do Allegro od Santander Banku w promocji "Karta kredytowa na Black Week"

Oto nowa promocja Santander Banku. Tym razem z kartą kredytową w roli głównej.

Promocja "Karta kredytowa na Black Week"
Nagrodą jest bon o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Przy okazji warto przypomnieć, że w tym banku można zyskać również otwierając konto osobiste - do wzięcia czeka premia 300 zł i 180 zł w bonach na zakupy.

[Promocja zakończona. Na stronie banku pojawił się komunikat: "Okres przystąpienia do promocji zakończył się, Dziękujemy!", z którego można wyciągnąć wniosek, że limitowana pula została wyczerpana. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zyskać 480 zł w bonusach na start. W podlinkowanym wpisie zapoznasz się z zasadami uczestnictwa, warunkami do spełnienia oraz z prześwietleniem oferty Konta Jakie Chcę. A niżej skupiam się już wyłącznie na nowej promocji karty kredytowej.


"Karta kredytowa na Black Week": 300 zł do Allegro od Santander Banku


To już kolejna z promocji, w których Santander Bank wynagradza wyrobienie karty kredytowej. Tym razem nagroda jest o niższej wartości, bo przecież w poprzednich edycjach szło zdobywać bonusy pieniężne do 700 lub nawet 800 zł (acz trzeba było wykazywać się większą aktywnością w korzystaniu z karty, niż teraz). A obecnie przyszedł czas na akcję z bonem do Allegro.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiadała żadnej karty kredytowej Santander Banku od 28.10.2022 r. 

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej posiadać dostęp (da go np. otwarcie konta osobistego we wspomnianej promocji z bonusami do 480 zł). Tym samym ewentualne posiadanie innych produktów tego banku (np. konta osobistego, lokaty czy kredytu) nie wyklucza z promocji.

Nagroda. Na uczestników promocji czeka bon o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takiego bonu, sprawdź wpis: Kod Allegro: co to jest? Jak wykorzystać kartę podarunkową Allegro i gdzie wpisać kod na Allegro?

💡 Jeśli chcesz zyskać więcej, sprawdź promocję Citibanku, również z kartą kredytową w roli głównej, w której do wzięcia są bony Allegro o łącznej wartości 600 zł.


Limit uczestników w promocji Santander Banku. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna "do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2500), nie dłużej niż do 29 listopada 2022 r.".

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Karta kredytowa na Black Week" i zdobyć 300 zł do Allegro:

 • najpóźniej do 29.11.2022 r. (mając jednak na uwadze możliwość wcześniejszego wyczerpania puli zgłoszeń)
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji;
  • złóż wniosek o kartę kredytową [zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu (tablet, komputer, telefon)"] oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej;
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
 • do 31.12.2022 r. wykonaj min. 5 płatności główną kartą kredytową wyrobioną w promocji, na terenie Polski, na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę płatności: 
- dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie - zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym, 
- transakcje Quasi Cash, 
- płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."


Nagrodę bank ma przesłać do 31.01.2023 r. SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej.

Karta kredytowa w Santander Banku - co warto wiedzieć o ofercie?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy, bez żadnych warunków". A co dalej? Po upływie 6-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Jakubowi i Wojciechowi.

Przydatne dokumenty:

65 komentarzy:

 1. Jeżeli moją kartę kredytową w Santander zamknąłem w maju 2022 i nie posiadam, żadnej innej to spokojnie łapię się na promocje?
  Ponadto karta jest bezpłatna przez 6 miesięcy ? "Bezwarunkowe* zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko masz w artykule.

   "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiadała żadnej karty kredytowej Santander Banku od 28.10.2022 r."

   "Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy, bez żadnych warunków"."

   Usuń
  2. Ale po tym okresie sobie odbiją, tak?

   Usuń
  3. Po tym okresie obowiązują standardowe warunki. Piszę o nich w powyższym prześwietleniu promocji: "Po upływie 6-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty)."

   Usuń
  4. Nie lepiej po prostu zamknąć kartę w chwili gdy zaczną obowiązywać opłaty?

   Usuń
 2. Super, karta wyklikana w 10 minut

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo u mnie - oboje teściów wreszcie ma swoje karty kredytowe 😋

   Usuń
 3. Jeśli nie mam przygotowanej oferty w bankowości to nie mogę brać ubrać udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście.

   Usuń
  2. No właśnie że nie. Bo wtedy umowy nie zawrzesz przez bankowość ale w placówce niestety. A w regulaminie stoi jasno: "zawrzesz umowę o główną kartę kredytową w Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile"

   Usuń
  3. Potwierdzam. Promocja w praktyce ograniczona dla tych osób które mają już przygotowaną ofertę i są w stanie wyklikać kartę w bankowości. Odpada zawieranie umowy w inny sposób.

   Usuń
 4. Chyba możesz, skoro nic nie ma o tym wspomniane, że tylko dla zaproszonych, ja w każdym razie już mam dla drugiej osoby bez oferty założona i zaczynam klikać dla dwóch kolejnych ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak pozniej wygląda rezygnacja z takiej karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno dają bardzo atrakcyjną ofertę na zatrzymanie.

   Usuń
  2. Telefonicznie można, jak rezygnowałam z poprzedniej nie miałam żadnej oferty na zatrzymanie, a jak teraz jest to super

   Usuń
  3. Telefonicznie. Nawet jak pójdziesz do oddziału to dzwonią i dają słuchawkę xD

   Usuń
  4. Czy atrakcyjną? Moneyback 2% do 30 zł miesięcznie albo 1 zł za min. 1 transakcję dziennie. Obydwie promocje na max 4 miesiące

   Usuń
  5. Jeśli ktoś lubi kajzerki z Biedry o 33 grosze, to jest nawet bardzo atrakcyjna!

   Usuń
 6. promocja fajna ale jak dla mnie gorsza niż zwykle gdyż mam KK MC a zawsze wykluczało np posiadanie visy

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie można otworzyć bankowości internetowej żeby korzystać z nowego produktu (np karty kredytowej) jak się nie ma obecnie produktu np RORa...większej głupoty nie mogli wymyślić :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Byłem dzisiaj w oddziale żeby uzyskać dostęp do bankowości internetowej (tak mi poradziła pani na infolinii) i otrzymałem informację, że muszę otworzyć konto indywidualne by taki dostęp uzyskać. Parodia.

   Usuń
  2. Generalnie w bankach nie da się uzyskać samego dostępu bez jakiegoś produktu np. konta/karty kredytowej. Inna sprawa że dostęp może zostać po zamknięciu takich produktów. Ale to w różnych bankach jest inaczej rozwiązanie. Niektóre od razu zamykają dostępy (Millenium, Toyota Bank). Ale są banki gdzie one zostają mimo braku produktów (Alior i Santander właśnie).

   Usuń
  3. Oczywiście, że da się mieć dostęp do bankowości internetowej nie posiadając żadnych produktów - a przynajmniej taka możliwość jest w kilku bankach, np. w Aliorze. Wystarczy założenie kartoteki klienta, która zazwyczaj można założyć w oddziale

   Usuń
  4. Tu akurat mowa o Wubeku, w którym można mieć dostęp do tzw. EKK bez jakichkolwiek 'produktów' 😀

   Usuń

  5. @Valdi, 7 listopada 2022, 20:22 - nigdy nie polegaj na tym co usłyszysz na infolinii 🙊

   Usuń
  6. Jakiś czas temu znajomy podchodził 3-krotnie do zamknięcia dostępu do EKK już po skutecznym zamknięciu ROR - po prostu nikt w oddziale nie wiedział jak to zrobić, więc był zmuszony pojechać do innego miasteczka 🙊

   Usuń
 8. Jaki rodzaj karty wybrać? Visa, MasterCard?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym wybrał tańszą :)

   Usuń
  2. Bez znaczenia ale ze wskazaniem na Mastercarda. Atut MC to program Bezcenne Chwile. Ale rejestruj dopiero jak będzie jakaś promocja z punktami na start.

   Usuń
 9. Próbowałem wyrobić kartę, przeszedłem prawie wszystko prócz akceptacji i nigdzie nie widzę udziału w promocji KK na Black Week, a tylko zgoda na program Mastercard ani w regulaminie 5 płatności do 31.12 tylko od razu 10 w mcu. O co chodzi, też ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
 10. Wg. kilku konsultantów nie można mieć dostępu do bankowości internetowej bez konta, czyli nie posiadając konta nie można założyć tej karty kredytowej. Tym samym nie będąc aktywnym klientem Santander Bank Polska nie można spełnić warunków założenia tej karty. W rozmowie padło nawet stwierdzenie, że jest to promocja wewnętrzna dla obecnych klientów. Godzina na infolinii zmarnowana.

  OdpowiedzUsuń
 11. Rozumiem, że ów kod do Allegro można wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania?

  I drugie pytanie:
  Mogę kupić coś za 1000zł, a nastęnie wykonać jeszcze 4 transakcje np. po złotówce?

  OdpowiedzUsuń
 12. Złotówa pisze, że " umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.."
  Ok. rozumiem, uprzednio trzeba jeszcze wypełnić formularz rejestracyjnego „Karta kredytowa na Black Week” na stronie promocji.
  Niestety chyba to nie wystarczy, bo w zakładce Oferta Banku ani gdziekolwiek indziej brak wnioskowanej oferty. Cisza. Przynajmniej powinni poinformować jaka jest ich decyzja, pozytywna czy odmowna.

  OdpowiedzUsuń
 13. zgoda na Telemedi.co nie jest wymagana?

  OdpowiedzUsuń
 14. Zamówiłem KK w BI, choć tam nie było ani słowa, że biorę udział w promocji.
  Pani na infolinii powiedziała (jeśli wierzyć konsultantom), że skoro uprzednio zarejestrowałem się w promocji z bonem do Allegro, to biorę w niej udział ;) Zobaczymy..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzenie zapisania się do promocji przychodzi na maila, jak dostałeś to ok, jak nie to pisz/dzwoń/pytaj, zrób wszystko by Ci potwierdzono (np. w nagrywanej rozmowie, odpowiedzi w bankowości internetowej na maila czy na chacie) że potwierdzają zapisanie Cię do promocji.

   Usuń
  2. Tak, dostałem potwierdzenie rejestracji na maila. Dzięki!

   Usuń
 15. Orientujecie się czy płatności telefonem (Apple Pay) zaliczają się do płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak kartę podpinasz pod portfel Apple Pay czy Google Pay to w praktyce cały czas płacisz tą samą kartą. Więc musi się zaliczać.

   Usuń
 16. Czy częste zmiany kont i kart wpływają niekorzystnie na raport Bik?
  Ponieważ dostałem odmowe o ta karte mimo iż miałem zdolność

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta nie są raportowane w BIK.

   Usuń
  2. konta nie są raportowane ale już wzięcie karty kredytowej tak. Może masz dużo KK, może którejś nie spłacałeś na czas to Ci nie przyznali nowej KK

   Usuń
  3. Miałem jedna KK jakiś rok temu i spłacałem ją na bieżąco

   Usuń
 17. Niestety chyba już promocja nieaktywna :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz masz analogiczną promocję tylko z opcją bonu do Biedronki na 300 zł zamiast ekarty do Allegro.

   Usuń
 18. Niestety chyba promocja jest już nieaktywna. Po przejściu na stronę jest napis "Okres przystąpienia do promocji zakończył się, Dziękujemy!" i nie działa link "Biorę udział" :(

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak się ma ten okres 6 miesięcy bez opłąty za kartę? Umowę podpisałem 20.11, a kartę pewnie aktywuje w grudniu. To ten 6 miesięczny okres bez opłat będzie liczony za pełne okresy czyli do maja 2023 będę zwolniony z opłat?

  OdpowiedzUsuń
 20. Mnie przysłali czarną kartę Visa, jak wyglądają za nią opłaty? Rozumiem, że do 6 miesięcy 0 zł, a później?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolor na grafice karty jest bez znaczenia. Co na niej jest napisane? Silver, Gold czy Platinum? To dopiero określi kategorię karty.

   Usuń
 21. są bony do Allegro 300 zł

  OdpowiedzUsuń
 22. Bon już jest. Czas zamknąć kartę kredytową 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przyszła informacja o bonach?

   Usuń
  2. Smsem oraz w bankowości internetowej po zalogowaniu jako nowa wiadomość.

   Usuń
 23. coś zaproponowali komuś przy rezygnacji z KK ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2% zwrotu za płatności kartą. Max. 30 zł/mies. i przez 4 mies.

   Usuń
  2. A druga promka jaką później dadzą to 1 zł/każdy dzień z min. 1 transakcją. Też przez 4 m-ce.

   Usuń
  3. słabo :(

   Usuń
  4. Złożyłam wypowiedzenie KK po odebraniu bonu, po 2 tyg. dzwonią z propozycją zatrzymaniową jak wyżej, korzystam z niej a dziś co widzę na wyciągu z KK? - Pobrana oplata 7,50 zł za kartę bo nie wykonałam 10 transakcji!!! Jakim prawem, wycofuję swoje wypowiedzenie a oni mi opłatę dowalają mimo, że jeszcze 6 m-cy darmowości karty nie minęło. Złodziejstwo i tyle. Uważajcie na te ich propozycje "zatrzymaniowe". Oczywiście poszła reklamacja, nie na takich warunkach wycofałam wypowiedzenie.

   Usuń
 24. Jak wypowiedzieć umowę KK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bankowość internetowa: Twoje sprawy > Karty kredytowe > Zrezygnuj z karty kredytowej (rozmowa wideo lub audio), nie wiem jak działa przez infolinię ale możliwe że też się da; ja zamykałem w placówce, idzie im szybko i sprawnie; mimo tradycyjnego sposobu zamykania KK też dzwonili do mnie z propozycjami zatrzymania, jak wyżej; pytają o powód szybkiej rezygnacji z KK, dla dobra ogółu i przyszłych ofert nie mówcie że zakładaliście tylko dla promocji :) Powiedziałem, że idę do konkurencji z KK i nie zadawali więcej pytań.

   Usuń
 25. Lepiej najpierw wykorzystać bon czy można od razu zamknąć KK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez znaczenia. Masz bon to już nikt ci go nie unieważni.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...