Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zdobądź do 720 zł w bonusach pieniężnych z darmową kartą Citibank-BP Motokarta

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

23.11.2022

Zdobądź do 720 zł w bonusach pieniężnych z darmową kartą Citibank-BP Motokarta

Oto kolejna promocja Citibanku z kartą kredytową w roli głównej.

Zdobądź do 720 zł w bonusach pieniężnych z darmową kartą Citibank-BP Motokarta
W porównaniu z alternatywnymi propozycjami, tu do wzięcia czekają wyłącznie bonusy pieniężne, a ich łączna wartość jest wyższa niż każdej innej nagrody od tego banku. Aczkolwiek uczestnik tej okazji do bankobrania musi wykazać się większą aktywnością, a warunki spełniać przez dłuższy okres.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Niniejsza promocja skierowana jest przede wszystkim do zmotoryzowanych bankobiorców, tankujących swe pojazdy na stacjach sieci BP.

Jeśli nie masz auta lub stacja BP nie jest Ci po drodze, sprawdź alternatywne promocje karty kredytowej w Citibanku, w których do wzięcia czeka jedna z nagród (do wyboru) za kartę kredytową Citi Simplicity: telefon Motorola moto E22 (o wartości ok. 600 zł) lub 600 zł w bonach do Allegro. W podlinkowanych wpisach znajdziesz prześwietlenie każdej promocji z osobna. A poniżej skupiam się już wyłącznie na promocji z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta (choć na samym końcu tę najnowszą promocję porównuję z wyżej wymienionymi, wskazując na to, jaką aktywnością trzeba wykazać się w każdej z tych okazji do bankobrania).

Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2021 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Jeśli masz już inne produkty Citibanku (takie, jak np. konto osobiste, pożyczkę czy rachunek firmowy), to na szczęście ciągle możesz wziąć udział w niniejszej promocji

Nagroda. Bank będzie przyznawał bonusy pieniężne po 20 zł za każdy miesięczny okres rozliczeniowy. Można zgarnąć 30 lub 36 takich bonusów, co odpowiednio da do 600 lub nawet 720 zł.

Na większy zarobek mogą liczyć osoby, które w procesie wnioskowania o kartę przekażą Citibankowi dokument potwierdzający dochody. 

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zdobądź do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta - Edycja IX" i zyskać tytułową nagrodę:
 • do 22.08.2023 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę;
 • w każdym pełnym okresie rozliczeniowym następującym po zawarciu umowy o kartę wykonaj płatności kartą na sumę 500 zł (w tym na sumę min. 250 zł na stacjach paliw BP w Polsce).

Do wymaganej sumy Citibank nie zaliczy płatności zwróconych oraz tzw. transakcji szczególnych, którymi dla banku jest:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"


Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione. Płacić za to można w sklepach i marketach (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych itp.), aptekach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw oraz w Internecie (np. na Allegro). No i trzeba również pamiętać o płatnościach na stacjach paliw BP (na sumę min. 250 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym).

Wypłata nagrody. Bonus w wysokości 20 zł bank będzie przyznawał już w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Uczestnik promocji w bankowości internetowej będzie mógł zlecić wypłatę środków na rachunek karty kredytowej lub te bonusy kumulować i wypłacać rzadziej niż co miesiąc. Trzeba przy tym jednak zwrócić uwagę na następujące ograniczenia dotyczące bonusów:
"a) zlecanie ich odbioru możliwe jest przez maksymalnie 13 okresów rozliczeniowych następujących od daty ich przyznania i dostępności w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online z zastrzeżeniem, że w przypadku wypowiedzenia Umowy o Kartę odbiór możliwy jest do końca trwania okresu wypowiedzenia oraz 
b) w ciągu 12 pełnych okresów rozliczeniowych następujących od zawarcia Umowy o Kartę, kwota zasilenia Rachunku Karty może wynieść dla Uczestnika maksymalnie 240 zł."

Bank wypłaci bonus(y) w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia ich wypłaty.

Zwroty będą wpływać na rachunek karty kredytowej, więc spłacą ewentualnie wykorzystany limit na karcie lub spowodują jego nadpłatę (w tym drugim przypadku środki najlepiej będzie wydać, wykonując płatności; alternatywne opcje: wypłata w bankomacie lub przelew z karty nie należą do korzystnych rozwiązań). W przypadku tego typu nadpłaty Citibank nie naliczy jednak dodatkowej opłaty (co robiłby standardowo; regulamin promocji jednak tę kwestię wyjaśnia).

Karta kredytowa Citibank BP-Motokarta - prześwietlenie oferty


Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,54%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. 
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy. 

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę w Citibanku spełnić musi poniższe wymagania: "wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł". Jako źródło dochodu Citibank akceptuje też umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Jednak w każdym przypadku obowiązują te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa Citibank-BP Motokarta
Karta kredytowa BP Motokarta z oferty Citibanku, którą należy wyrobić na potrzeby powyższej promocji, wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.


💡 Na koniec dodam, iż Citibank przygotował też świetną propozycję dla oszczędzających - na otwierających bezwarunkowo darmowe konto osobiste czeka 8.6% na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł). Powyższą promocję karty kredytowej można łączyć z promocją konta (osobistego z kontem oszczędnościowym). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Porównanie promocji Citibanku


Na początku wspomniałem, że promocja BP-Motokarty to nie jest jedyna okazja do bankobrania z kartą kredytową z logo Citi. Teraz zapowiedziane, krótkie porównanie promocji.

Najwięcej, bo aż 720 zł można zyskać w wyżej opisywanej promocji, ale trzeba wykazać się sporą aktywnością przez długi czas - w 36 kolejnych miesięcznych okresach rozliczeniowych wykonując płatności po min. 500 zł w każdym z tych miesięcy. 

W promocji z telefonem Motorola moto E22 (którego wartość to nieco ponad 600 zł) płatności kartą po min. 500 zł trzeba wykonywać przez 3 kolejne miesiące.

By zgarnąć 600 zł w bonach do Allegro, należy przygotować się na wykonywanie płatności na sumę min. 300 zł w każdym z siedmiu kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Z kolei na potrzeby promocji, w której do zgarnięcia jest bon 450 zł do Biedronki, wymagane jest wykonanie płatności kartą na sumę min. 1 000 zł (na co jest sporo czasu, bo można rozłożyć sobie robienie tych transakcji nawet na 3 miesiące).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Pytanie, co po upływie promocji czyli 36 miesięcy w których naliczany jest cashback po 20 zł miesięcznie? Rozumiem ze warto poprostu zamknąć kartę wypowiadając umowę, bo dalej naliczać 20 zł nie bedą. Czy maja jakieś zachęty dla takich klientów zeby jednak pozostali z ta karta w portfelu? Moze ktoś cos na ten temat wie, prosze o info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio, pytasz co zrobią za 3 lata??? Ręce opadają.

   Usuń
  2. Mają oferty na zatrzymanie ale co będzie za 3 lata to tego nikt nie wie.

   Usuń
  3. Serio pytam bo za 2 miesiące do końca promocji. Rozumiem, ze nie wiesz i rece ci opadają.

   Usuń
  4. W styczniu rezygnowałem z karty Simplicity i dostałem moneyback 10% (max. 100 zł).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...