Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas200 zł od PKO BP

25.11.2022

Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Projekt: Mikołajki": zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas
Gwarantowanymi nagrodami są tutaj: bon 50 zł do Allegro (w praktyce już za samo otwarcie konta) oraz 350 zł premii pieniężnej, a więc już do wykorzystania w dowolny sposób. Z niniejszej okazji do bankobrania skorzystać mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od min. 12 miesięcy).


💡 Choć ta promocja należy do łatwych, to nigdy nie jest tak, by nie mogło być jeszcze łatwiej. Aby uprościć spełnianie warunków promocji, na końcu wpisu zamieszczam rozpiskę. Wystarczy ją wydrukować i w kolejnych miesiącach zaznaczać zadania, które już udało się zrealizować. W ten sposób ułatwisz sobie drogę do zgarnięcia całej puli nagród o wartości 400 zł.

Promocja "Projekt: Mikołajki": zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają następujące nagrody:
 • bon do Allegro o wartości 50 zł oraz
 • 2 bonusy pieniężne po 175 zł każdy (co w sumie da 350 zł). 

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne i bon do Allegro otrzymasz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Projekt: Mikołajki"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 16.12.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 31.12.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 31.12.2022 r.);

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro.

By zdobyć dwie kolejne nagrody, już w postaci premii pieniężnej w wysokości 175 zł każda, w styczniu i lutym 2023 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj min. 4 płatności kartą (na dowolne, nawet drobne kwoty - to wymóg o tyle prosty, że  jednocześnie zapewni Ci kartę za 0 zł, a i konto jest za 0 zł - bez warunków - więc wszystko, co najważniejsze będzie bezpłatne - więcej na temat konta piszę nieco niżej);
 • wykonaj płatności Blikiem na sumę min. 200 zł (może być to jedna lub wiele płatności - ważne, by łącznie zebrała się taka kwota w miesiącu) oraz 
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (na dowolną kwotę; ten warunek można spełnić w całkiem prosty sposób, robiąc np. przelew na własne konto w innym banku).

Za każdy miesiąc w którym spełnisz powyższe wymogi, przysługiwać Ci będą premie po 175 zł (otrzymasz je i za styczeń i luty).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej, a więc by zdobyć drugą premię 175 zł za spełnienie warunków w lutym, to w styczniu musisz mieć zrealizowane warunki zdobycia pierwszej premii 175 zł.


Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu premii powiadamiać będzie Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu projektmikolajki@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 20.01.2023 r. o przyznaniu bonu do Allegro o wartości 50 zł;
 • do 17.02.2023 r. o przyznaniu pierwszej premii 175 zł (za spełnienie warunków w styczniu) oraz
 • do 28.03.2023 r. o przyznaniu drugiej premii 175 zł (za realizację wytycznych w lutym).

Na drugą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 23.02.2023 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Bon 50 zł do Allegro otrzymasz SMSem do 31.01.2023 r. na numer telefonu wskazany podczas rejestracji.

Wypłata premii przewidziana jest do 28.02. (pierwsza premia 175 zł), do 31.03.2023 r. (druga premia 175 zł). Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.


Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Projekt: Mikołajki"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).


Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub 
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty (do tej liczby nie wliczają się transakcje Blikiem - bank traktuje je jako inną metodę płatności).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Projekt: Mikołajki" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Rozpiska warunków do spełnienia (którą możesz pobrać, wydrukować i odhaczać sobie realizację kolejnych kroków do zgarnięcia nagród):

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Czy limit odnawialny wyklucza udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

   Usuń
  2. Nie wyklucza.

   Usuń
 2. Czy jeżeli złożyłam we wniosku prośbę o kartę online, to ona również będzie odpowiednia w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie tak, ale czytałem gdzież że rzekomo nie. Pierwotnie nie zamówiłem ale później dodatkowo wyrobiłem też zwykłą.

   Usuń
 3. Nie mogę przejść przez dodanie zdjeć dowodu. Pierwsza strona ładuje się błyskawicznie, drugiej nie da rady. Czy ktoś tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może za duży rozmiar? Tam był jakiś limit MB

   Usuń
  2. Nie, nie ma limitu. Dzisiaj zmienię sposób zawarcia umowy na kuriera...

   Usuń
  3. Kurier to zdecydowanie skuteczniejsza metoda zwłaszcza, że to Pocztex!

   Usuń
 4. Mnie już po raz kolejny nie zamknęli dostępu do bankowości przy zamknięciu konta - znowu reklamacja 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno ​​​​​​​bankowość internetowa jest u nich zamykana po 30 dniach od zamknięcia konta i braku aktywności.

   Usuń
  2. Od kiedy tak jest? Mnie zamknęli od ręki po dyspozycji złożonej w oddziale.

   Usuń
 5. Karta przyjdzie w grudniu. Czy w grudniu też trzeba zrobić transakcje żeby nie było opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 6. W promocji założyłam konto z kartą online? Czy to się będzie liczyć do zgarnięcia bonusów? Czy wyrobić inną kartę? Jeśli tak to jaka?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas. Gwarantowanymi nagrodami są tutaj: bon 50 zł do Allegro (w praktyce już za samo otwar...