Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 425 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Listopad z bonusem"

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.11.2022

Premia 425 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Listopad z bonusem"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Listopad z bonusem": 425 zł premii za konto w BNP Paribas
Do wzięcia jest gwarantowane 425 zł - bez udziału bonów na zakupy, bo w tej promocji czeka to, co mile widziane, a więc wyłącznie bonusy pieniężne. Uczestnikami promocji mogą być zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od min. 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. W związku z wcześniejszym wyczerpaniem puli, bank ogłosił zakończenie promocji. Każdy kto dotąd zarejestrował się na stronie, ten ma gwarancję udziału w promocji.

Inne aktualnie dostępne promocje BNP Paribas znajdziesz tutaj.]

Choć ta promocja należy do łatwych, to nigdy nie jest tak, by nie mogło być jeszcze łatwiej. Aby uprościć spełnianie warunków promocji, na końcu wpisu zamieszczam rozpiskę. Wystarczy ją wydrukować i w kolejnych miesiącach zaznaczać zadania, które już udało się zrealizować. W ten sposób ułatwisz sobie drogę do zgarnięcia całej puli 425 zł.

Promocja "Listopad z bonusem": 425 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne w wysokości 65, 160 i 200 zł zł (co w sumie da tytułowe 425 zł).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne otrzymasz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Listopad z bonusem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 20.11.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 4.12.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 4.12.2022 r.);

Za samo spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie Ci pierwsza premia - 65 zł.

By zdobyć kolejną premię (w wysokości 160 zł), w grudniu 2022 roku:
 • wykonaj 3 płatności Blikiem (na dowolne, nawet drobne kwoty); 
 • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (mogą to być przelewy na dowolne kwoty; ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo wystarczą przelewy choćby na własne konto w innym banku) oraz 
 • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji mobilnej (przy czym zalicza się tylko jedno logowanie w ciągu jednego dnia, więc aby spełnić ten warunek, będzie należało się logować w trzech różnych dniach).

Z kolei w celu zgarnięcia ostatniej premii (200 zł) w styczniu 2023 roku:
 • wykonaj 5 płatności Blikiem (także na dowolne kwoty); 
 • wykonaj min. 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (tu również mogą być to przelewy na dowolne kwoty np. na własne konto w innym banku) oraz 
 • zaloguj się min. 5 razy do aplikacji mobilnej (przy czym zalicza się tylko jedno logowanie w ciągu jednego dnia, więc aby spełnić ten warunek, będzie należało się logować w pięciu różnych dniach).

Względem październikowej edycji, tym razem spełnienie warunków w praktyce zostało ograniczone do dwóch miesięcy kalendarzowych (w poprzedniej promocji było to rozciągnięte aż na 4 kolejne miesiące). Można więc szybciej i wygodniej zgarnąć całą pulę 🙂

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej premii jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania premii poprzedniej, a więc np. by zdobyć premię 200 zł za spełnienie warunków w styczniu i lutym, w grudniu musisz mieć zrealizowane warunki zdobycia premii 160 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu premii powiadamiać będzie Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu listopadzbonusem@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.12.2022 r. o przyznaniu premii 65 zł;
 • do 23.01.2023 r. o przyznaniu premii 160 zł (za spełnienie warunków w grudniu) oraz
 • do 22.02.2023 r. o przyznaniu premii 200 zł (za realizację wytycznych w styczniu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 26.12.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Wypłata premii przewidziana jest do 31.12.2022 (65 zł), 31.01. (160 zł) oraz 28.02.2023 r. (200 zł). Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Listopad z bonusem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub 
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty (do tej liczby nie wliczają się transakcje Blikiem - bank traktuje je jako inną metodę płatności). Pamiętaj o tych 3 transakcjach kartą miesięcznie (choć na potrzeby promocji - w celu zdobycia bonusów pieniężnych - nie są one wymagane, gdyż wystarczą płatności Blikiem).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Listopad z bonusem" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Rozpiska warunków do spełnienia:

Przydatne dokumenty:

73 komentarze:

 1. no nareszcie doczekalą się i ja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak mam kartę kredytową to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak przeczytasz jeszcze raz dokładnie to się dowiesz

   Usuń
  2. Poza karencją wyklucza jedynie aktywna umowa ramowa.

   Usuń
 3. Super mega ta tabelka zawsze sam musiałem robić a tu niespodzianka. Dzięki ❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od ponad 7 lat uczestniczę w promocjach banków i jeszcze nigdy nie robiłem żadnej tabelki 😋

   Usuń
  2. Ja też chyba od tyłu lat i na początku też bez tabelki, ale potem już tak, kiedy spełniam warunki dla 6 osób po kilka bankow kazdej ;)
   A tabelki Mr, Złotowy są extra.

   Usuń

  3. @Anonimowy, 2 listopada 2022, 21:04

   Jakbyś obsługiwał konta żony, dzieci, rodziców, teściów oraz własne, to byś musiał korzystać nawet z arkusza kalkulacyjnego :)

   Usuń
 4. czy to specjalnie zamotana promocja, żeby ludzie popełniali błędy? np 5 logowań w dni parzyste i 5 płatności na kwoty od 7-9zł w dni nieparzyste?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co tu zamotanego? Warunek jak warunek, jasno rozpisany. Nie przesadzajmy, do pięciu raczej każdy liczyć umie.

   Usuń
 5. nie wiem co robie źle ale w miejscu gdzie nazwisko panieńskie matki formularz wywala mi błąd w polu "nazwisko rodowe"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nazwisko panieńskie matki to nie nazwisko rodowe wnioskodawcy.

   Usuń
  2. @Anonimowy 3 listopada 2022 20:09
   Dokładnie:)
   Nazwisko rodowe jest po... ojcu :D

   Usuń
  3. dobrze, że mi napisałeś bo nie wiedziałem. wyłączyłem przeglądarkę zresetowałem kompa i kliknąłem dokończ wniosek w mailu otrzymanym z banku i przeszło. panieńskie i rodowe to 2 osobne pola po prostu tak nazwałem formularz nr 4.

   Usuń
 6. Złożyłam dyspozycję o zamknięcie rachunku 5 października 2021. Konto zamknęło się 4 listopada 2021. Rozjmiem, że wniosek złożony 5 listopada br. lub później będzie kwalifikował do udziału w promocji? A co z rejestracja na stronie promocji? Mogę to zrobić już czy lepiej odczekać do 5?

  OdpowiedzUsuń
 7. Weryfikacja online - Uruchom wniosek i wybierz przycisk "Złóż wniosek" czyli mam klikać w aplikacji "otwórz nowe konto" ? Proszę o informację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, a następnie wykonuj czynności zgodnie z instrukcjami.

   PS. Kurier to zdecydowanie skuteczniejsza metoda.

   Usuń
  2. To mało powiedziane, że kurier to zdecydowanie skuteczniejsza metoda - powiedziałbym, ze na obecnym etapie to w zasadzie jedyna metoda 😛

   Usuń
 8. Witam :) czy wystarczy mobilna karta płatnicza czy muszę zamówić normalna do domu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalną musisz. Zgodnie z regulaminem.

   Usuń
  2. Jest możliwość zmiany karty z mobilnej na normalną? Czy jak mam mobilną to po ptokach i nici z promocji? Czytałem regulamin i tam nie było sprecyzowane konkretnie czy ta karta ma być fizyczna.

   Usuń
  3. Czy jest możliwość zmiany z mobilnej na normalną czy to już po ptokach i nie będzie premii i można zamykać konnto?

   Usuń
  4. Przeczytałem cały regulamin i tam nie ma sprecyzowane jakiej dokładnie karty, czy mobilnej czy fizycznej. Dzowniłem też do banku i konsultantka też potwierdziła, że nie ma sprecyzowanego i sprawdziła w systemie, że jestem objęty promocją. Powiedziała też, że ta karta mobilna pojawiła się niedawno, wcześniej była do wyboru tylko karta fizyczna. Dlatego też, wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy mobilna czy fizyczna. Zachęcam oczywiście sprawdzić to osobiście, a czy dostanę pieniądze z promocji okaże się w grudniu :D Mam nadzieję, że komentarz okaże się przydatny.

   Usuń
  5. Utrzymanie darmowego plastiku to kwestia zakupu w Biedrze 3 bułek po 33 groszy każda :)

   Usuń
  6. W regulaminie nie ma nigdzie adnotacji odnośnie tego że ma to być normalna karta

   Usuń
  7. Ma być Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na eŚwiat albo Karta Otwarta na Świat. Takie karty wymienia regulamin. A ta mobilna to nazywa się chyba Mobilna Karta Otwarta na Dzisiaj. I w tym może tkwić różnica.

   Usuń
 9. Zarejestrowałem się w promocji 2 dni temu, konta nie otwierałem jeszcze. Wszystko będzie ok jeżeli teraz pobiorę aplikacje banku i wniej otworzę konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By konto brało udział w promocji, składanie wniosku musisz rozpocząć po linku z maila, który przychodzi po rejestracji. I dopiero w kolejnym kroku - już po wpisaniu podstawowych danych we wniosku - będzie można przejść do pobrania aplikacji.

   Usuń
 10. Aby uniknąć opłaty za "Karte Otwartą na dzisiaj" należy wykonać 3 dowolne płatności kartą także w miesiącu otwarcia konta, czyli w listopadzie 2022r.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W m-cu otwarcia konta tych 3 płatności robić nie trzeba.

   Usuń
 11. Czy po zakończeniu promocji mogę zrezygnować z konta i karty bez dodatkowych opłat?

  OdpowiedzUsuń
 12. hej,założyłem konto i otrzymałem kartę i co dalej: nie mogę się zalogować do konta na stronie oraz przez aplikację - czy muszę odczekać jakiś czas po wizycie kuriera??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy karcie masz list jak aktywować kartę. Wtedy też aktywujesz bankowość. Po wpisaniu loginu dostaniesz SMS z hasłem do pierwszego logowania.

   Usuń
  2. Kartę aktywuje pracownik infolinii, a to umożliwia tzw.
   1. logowanie do bankowości. Login jest w umowie, a hasło tymczasowe bank wysyła poprzez SMS. W kolejnym kroku należy wybrać własne.

   Usuń
 13. Hej. 9.11 otrzymałam kartę od kuriera, zadzwoniłam na infolinię gdzie aktywowano kartę i tam też nadałam PIN do karty. Przelałam kasę na nr konta w BNP z umowy, ale niestety kasa wróciła bo konto nieaktywne. 10.11 chciałam zapłacić kartą, a tu zonk przy kasie. Czy to znaczy, że jeszcze muszę jakoś aktywować konto? Dodam, że nie logowałam się jeszcze do bankowości i nie mam aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywacja karty płatniczej umożliwia tzw. pierwsze logowanie do bankowości po upływie circa 2-3 godzin, bo wtedy konto staje się aktywne.

   Login do bankowości jest w umowie, a hasło tymczasowe bank wysyła poprzez SMS po wpisaniu loginu. W kolejnym kroku należy wybrać własne.

   Brak możliwości zalogowania się oznacza, że konto nie zostało aktywowane.

   PS. Gdy saldo na koncie jest zerowe, to płatności kartą z nim powiązaną nie są możliwe 🤡

   Usuń
  2. Jak aktywować konto?

   Usuń
  3. Aktywacja konta następuje 2-3 godziny po dostarczeniu karty oraz jednoczesnej weryfikacji przez kuriera danych wnioskującego. Można to potwierdzić logując się do bankowości bądź apki.

   Usuń
  4. To jednak BNP zawalił. Konto nie było aktywne aktywne 1 dzień po dostarczeniu karty. Dlatego kasa wróciła.

   Usuń
  5. Brak możliwości zalogowania się oznacza, że konto nie zostało aktywowane.

   Usuń
  6. Udała się komuś aktywacja konta? Kurier dostarczył mi kartę 10 listopada, infolinia nie umiała pomóc i skierowała do placówki. Pani poklikała i zapewniła, że już jest ok, niestety nadal nie mogę się zalogować - otrzymuję SMS, że konto nie jest jeszcze aktywne i poinformują gdy aktywacja będzie możliwa. Czekać, czy się gdzieś dobijać?

   Usuń
  7. Oczywiście że się dobijaj. Za ciebie nikt tego nie dopilnuje. U mnie akurat poszło wszystko sprawnie.

   Usuń
 14. Jaka firma kurierska obsługuje dostarczanie umów ? :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Jednym z warunków jest wykonanie 3 przelewów i poźniej 5 przelewów i tu moje pytanie: czy mogę zrobić przelew na konto męża założone w tej samej promocji w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzień dobry, czy można zrobić przelew na konto męża założone w tej samej promocji w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy zasilenie BLIK np. Orange albo portmonetek do opłat za bilety jak jakdojade.pl będzie zaliczone do wymaganych transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej bym takich rzeczy unikał. Chociaż akurat JakDojadę.pl ma MCC 4111 więc może przejdzie.

   Usuń
  2. Płatność BLIK w sklepie Orange to zupełnie co innego - MCC 4111 oznacza płatność za bilety komunikacji miejskiej.

   Usuń
  3. Czyli można założyć, że 4111 będzie transakcją wliczaną do liczny transakcji wymaganych regulaminem do realizacji promocji?

   Usuń
 18. Dostał już ktoś maila o przyznaniu 65zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie

   Usuń
  2. ja także podbijam, i jeszcze jedno pytanie czy nadanie pinu za pomocą strony wystarczy, czy trzeba było w terminalu/bankomacie?

   Usuń
  3. U nich 21.12 to termin święty. Przyślą w środę popołudniu.

   Usuń
  4. Maila jeszcze nie ma.

   Usuń
  5. 20 grudnia, maila jeszcze nie ma :(

   Usuń
  6. Jest. Dzisiaj przyszedł mail - do spamu - sprawdzajcie tam również :)

   Usuń
 19. Czy otrzymał ktoś maila z kodem 10-cio cyfrowym do zgłoszenia się po pierwszą nagrodę 65 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Zasilenie konta moBILET (zakup biletów komunikacji) BLIKIEM, będzie zaliczone jako zapłata BLIK ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj w takie zasilenia tego typu rzeczy to bym raczej się nie bawił. Zobacz wykluczenia.

   Usuń
 21. Pragnę się pochwalić, że premia 65zł wpadła dziś.

  OdpowiedzUsuń
 22. CZY PREMIE W STYCZNIU BYŁY JUŻ WYPŁACANE?

  OdpowiedzUsuń
 23. na razie jeszcze nie ma

  OdpowiedzUsuń
 24. Dostaliście już powiadomienia o zrealizowaniu warunków styczniowych i przyznaniu lutowej premii?

  OdpowiedzUsuń
 25. dostał ktoś już e-maila o nagrodzie w lutym?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...