Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 450 zł w bonach do Biedronki za przetestowanie karty Citi Simplicity (+ do 400 zł premii za bezwarunkowo darmowe CitiKonto)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

14.09.2022

450 zł w bonach do Biedronki za przetestowanie karty Citi Simplicity (+ do 400 zł premii za bezwarunkowo darmowe CitiKonto)

Na osoby wyrabiające kartę kredytową z oferty Citibanku (którą w prosty sposób można utrzymać za 0 zł) czeka nagroda gwarantowana: bony do Biedronki o łącznej wartości 450 zł.

Promocja "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj do 450 zł na zakupy w Biedronce"
Tym razem jest to promocja w uproszczonej postaci - wykonywanie płatności nie jest rozciągnięte na 7 miesięcy (jak to bywało w ostatnich edycjach), bo da się wszystko ogarnąć zdecydowanie szybciej. No i oprócz bonów do Biedronki można też zyskać jeszcze więcej - jeśli zdecydujesz się również na otwarcie konta osobistego, to w sumie mogą się uzbierać bonusy na sumę aż 1 000 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualne promocje karty kredytowej lub konta w Citibanku]

Promocja "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj do 450 zł na zakupy w Biedronce" w pigułce: bony do Biedronki na sumę 450 zł otrzymasz, jeśli po zawarciu umowy o kartę kredytową:
 • aktywujesz kartę oraz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 1 000 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce) - za to przewidziany jest bon o wartości 400 zł oraz
 • wyrazisz zgody marketingowe - za to bank daje dodatkowy bon o wartości 50 zł.

Do tego uczestnikom promocji przysługuje również zwrot opłaty za kartę (12 zł) - otrzymasz go, jeśli w danym okresie rozliczeniowym karty wykonasz płatności na sumę co najmniej 300 zł (a może być to kwota, której wydanie jednocześnie spełni warunki promocji).

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji i wskazówki jak krok po kroku zdobyć nagrodę znajdziesz poniżej.

Co warto wiedzieć o promocjach bankowych?


Na wstępie kilka zdań tytułem wstępu dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może po raz pierwszy (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest wiele i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością (nie wykraczającą w zasadzie ponad standardowe korzystanie z karty). Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce już od grubo ponad 8 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I tak jest właśnie w tym przypadku.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 26,28%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

450 zł w bonach do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.09.2020 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citibanku (okres wykluczenia dla byłych klientów nieco więc drgnął, bo we wcześniejszych edycjach był liczony od 1.01.2020 r.).

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jednak, by wniosek o kartę złożyć na stronie promocji.

Nagroda. Bony, które otrzymasz od Citibanku, będzie można zrealizować podczas zakupów w Biedronce. Każdy bon będzie można wykorzystywać przez 6 miesięcy. Bony można łączyć ze sobą, ale każdy bon można też wykorzystywać oddzielnie i wielokrotnie (do wyczerpania salda środków).

Zasady promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj do 450 zł na zakupy w Biedronce


By wziąć udział w akcji i uzyskiwać nagrody:
 • do 16.01.2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do zgarnięcia bonów do Biedronki);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity i aktywuj kartę w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • po aktywacji karty i najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy posiadanie samej karty kredytowej - otwieranie konta nie jest konieczne);
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł (może to być jedna lub wiele transakcji - ważne, by tyle wydać w sumie; mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać bon do Biedronki o wartości 400 zł. By zdobyć dodatkowe 50 zł (także do wykorzystania w największej sieci dyskontów w Polsce), podczas zawierania umowy o kartę wyraź zgody na (tu cytat z regulaminu):
"i) przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach), 
ii) telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego"

Wyżej wymienionych zgód nie odwołuj do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danego bonu. Nagroda przyjdzie w ten sam sposób w ciągu 60 dni od powiadomienia o jej przyznaniu (wiadomość nie jest widoczna w aplikacji; by ją przeczytać trzeba zalogować się do bankowości poprzez przeglądarkę internetową np. na komputerze). Do dnia otrzymania każdej z nagród posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz we wrześniu, to do aplikacji lub bankowości internetowej Citibanku zaloguj się do końca października. Z kolei czas na wykonanie płatności (na sumę 1 000 zł) będziesz mieć do końca grudnia - choć oczywiście możesz się z tym wyrobić wcześniej (wtedy wcześniej dostaniesz powiadomienie o bonie 400 zł). Jeśli zaś chodzi o bon 50 zł, to na jego potrzeby (ciągle bazując na przykładzie umowy z września) zgody utrzymuj do końca grudnia. Powiadomienie o uzyskaniu tej nagrody dostaniesz do końca stycznia.

Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity? 


Osoba wnioskująca o kartę kredytową w Citibanku, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta kredytowa Citi Simplicity - co warto wiedzieć?

Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonami do Biedronki czeka jeszcze jeden, wspomniany na wstępie, przywilej - bank zwróci opłatę miesięczną za kartę (12 zł), jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł. Jest zatem prościej uniknąć kosztu, niż w przypadku warunków standardowych (wynikających z taryfy opłat i prowizji). Takie uproszczone zasady dla uczestników promocji obowiązują przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (transakcje wykonywane na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę również muszą spełniać wytyczne, o których pisałem wyżej, tj. nie mogą być to np. transakcje zwrócone, czy płatności w kasynach). Uwaga: w tym przypadku miesięczny okres rozliczeniowy może, ale nie musi się pokrywać się z miesiącami kalendarzowymi (wszystko zależy od daty generowania miesięcznego zestawienia transakcji).

Zwrot opłaty za kartę ma być realizowany w kolejnym okresie rozliczeniowym następującym po tym, w którym zrealizujesz płatności na sumę min. 300 zł.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności kartą miesięcznie).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Przydatne linki:

59 komentarzy:

 1. Mam Motokartę BP. Pewnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 2. W Citigold odpalili właśnie promkę dla nowych klientów zainteresowanych depozytami https://www.citibank.pl/private-banking/citigold/oferta-na-dobry-poczatek-z-citigold-lp/. Na początku odczułem dreszcz zainteresowania, bo myślałem że wypłacają nagrodę poza ofertą samej lokaty (tak u nich bywało). Niestety, czytam i ani słowa o tym. Czyli 'nagrodą' miałaby być sama lokata na 7,5%. Obwarowana dziwacznymi warunkami typu pilnowanie się z saldem 450k, o ile chcemy utrzymać oprocentowanie. No nie, podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak się ma do tego aktywna promocja 600 zł w bonach Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To odrębna promocja. Albo jedna albo druga.

   Usuń
 4. Czy, jak zawrę umowę we wrześniu, i zapłacę kartą ponad 1000 zł jeszcze we wrześniu, nagroda 400 zł będzie (do 60 dni) czyli do końca listopada ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W październiku dostaniesz informację o nagrodzie a samą nagrodę w ciągu 60 dni więc w najgorszym wypadku 30.12. Ale przesyłają wcześniej.

   Usuń
 5. A jak z rezygancja z karty po odebraniu nagród? Mozna od razu czy obowiązuje jakaś umowa czasowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko do otrzymania nagrody musisz kartę trzymać. Później możesz od razu zrezygnować kiedy chcesz.

   Usuń
  2. czy można zrezygnować przez internet, czy trzeba być osobiście w banku

   Usuń
  3. Można przez internet. Wiadomością w sekcji KONTAKT.

   Usuń
 6. Dzień Dobry.
  Czy ta promocja łączy się z Programem poleceń karty kredytowej Citibanku: od 200 do 300 zł dla polecającego + nagroda gwarantowana dla poleconego?https://bankobranie.blogspot.com/2022/05/citibank-program-polecen-karty.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma tej promocji na stronie pr. polec. więc polecony nie ma jej jak wybrać.

   Usuń
 7. Witam.
  Czy dokument dochodu dla banku wystarczy potwierdzenie pdf z banku gdzie wpływa wynagrodzenie, czy może chcą zaświadczenie od pracodawcy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam wyciąg w formie pdf wystarczy.

   Usuń
 8. Czy zasiłek macierzyński przejdzie jako dochód?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 lata temu macierzyńskiego mi nie zaakceptowali.

   Usuń
 9. Czy płatność też jest rozumiana jako płatność blik za zakupy w sklepach stacjonarnych jak i allegro oraz przelewy blik na telefon ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu mowa o promocji karty kredytowej, gdzie liczą się płatności stricte tą kartą (nie Blikiem). Można płacić nią np. w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, jak i w Internecie (np. na telefon).

   Transakcje Blikiem nie wchodzą w rachubę (także przelewy na telefon). One są warunkiem dla uzyskanie jednej z premii, ale w promocji konta osobistego.

   Usuń
 10. Poprzednią kartę Citi zamknąłem w styczniu 2020. Teraz złożyłem wniosek i został odrzucony od razu na wstępnym etapie. Ktoś z Was miał podobne problemy? Z czego to może wynikać?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy może posiada Pan informacje, czy transakcje kartą zasilające np. portfel Revolut wliczane są do transakcji spełniających warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Transakcja szczególna. Nie rób jej bo nie zaliczą. a jeszcze prowizję zapłacisz.

   Usuń
  2. Czy może wiesz, czy ktoś gdzieś zebrał informacje od banków na temat rozpoznawania transakcji doładowanie Revoluta kartą? Które banki zaliczają ją do "transakcji szczególnych", a które do zwykłej płatności?

   Usuń
  3. Chyba tylko Citi. Ale w innych bankach może być jeszcze wykluczony przez MCC.

   Usuń
  4. Na pewno jeszcze Pekao BP. Ciekawe czy podobnie rozpoznają zasilenie Aion banku?

   Usuń
  5. PKO BP czy Pekao?

   Usuń
  6. Co to jest zasilenie Aion banku?

   Usuń
  7. Chodziło Pekao

   Zasilenie Aion Banku, to transakcja kartą umożliwiająca zdeponowanie środków na rachunku. Podobnie jak ma to miejsce w N26 czy w Revolut, z tym, że co ciekawe Aion Bank wykorzystuje do takiej transakcji bramkę PayU ale bez oznak brandu PayU.

   Usuń
  8. 1. Czy taka transakcja kartą musi być inicjowana z konta w Aion?
   2. Jeśli tak, to czy wchodzi w grę zasilenie kartą debetową innego banku, np. Alior albo Millennium?
   3. Czy te banki pobierają za to opłaty?

   Usuń
  9. 1. Być może można skorzystać z transakcji typu "Money Send" (przypadek Revlut, który umożliwia zainicjowanie przelewu na kartę przy użyciu danych bezpieczeństwa karty).

   2. Niezależnie od odpowiedzi na pytanie powyższe (nie widzę związku), możesz zainicjować zasilenie rachunku z poziomu banku Aion używając karty płatniczej.

   3. Należy to sprawdzić w ichniejszych tabelach opłat i prowizji.

   Usuń
  10. Aion Bank umożliwia zasilenie konta kartą innego banku. Np. kredytową. W innym banku jest to normalna płatność, a kasa pojawia się od razu na koncie w Aionie. W najtańszym planie Light można takich doładowań zrobić na max. 20k w miesiącu. Uwaga na MCC transakcji: 6012. To kod często wykluczany z promocji/moneybacku. W Citi też odpada bo to byłaby transakcja szczególna.

   Usuń
  11. Czy taka transakcja kartą musi być inicjowana z poziomu apki do konta w Aion? Jak to zrobić? Nie widzę tej opcji.

   Jeśli tak, to czy wchodzi w grę zasilenie kartą DEBETOWĄ innego banku, np. Alior albo Millennium?

   Usuń
  12. @Anonimowy, 4 listopada 2022, 13:01 - to nie było pytanie o ten ruski wynalazek zarejestrowany na Litwie tylko o Aion.

   Usuń
  13. Tak, w apce. Klikasz w Rachunek Główny i tam masz Przelewy, Historię transakcji i Zasil rachunek. To jest ta opcja gdzie można dodać karty.

   Usuń
  14. Tak, w aplikacji Aion Banku. Ale nie widzę za bardzo zasadności z kartami debetowymi. Lepiej kredytowe. Masz gotówkę za darmo.

   Usuń
  15. Ciekawe wpisy. Czyli po przejściu ścieżki: "Przelewy ---> Historia transakcji ---> Zasil rachunek" można dodać kartę płatniczą debetową lub kredytową dowolnego banku, która później może być użyta do wykonania nią płatności z poziomu apki Aion?

   Czy można dodać kartę innej osoby niż właściciela ROR w Aion?

   Usuń
  16. @Anonimowy, 4 listopada 2022, 13:12 - MCC 6012 generalnie oznacza płatność do instytucji finansowej, np. wypłata gotówki kartą kredytową czyli tzw. cash advance, która jest płatna w każdym banku, z jakim miałem dotychczas do czynienia. Wyjątek to wypłata gotówki kartą kredytową z użyciem terminala płatniczego, gdyż wówczas taka operacja jest traktowana jak regularna płatność.

   Usuń
  17. Karty innych banków w aplikacji Aion dodaje się tylko celem zasilania konta w Aion. Nie pełni to funkcji portfela jak np. Google Pay.

   Mozna dodawać karty nie swoje.

   Usuń
  18. Dzięki bardzo!

   Czyli po zalogowaniu się do apki Aion należy przejść do opcji zasilania konta, wybrać jedną z uprzednio dodanych kart płatniczych i dokonać płatności?

   PS. Czy można dodawać również karty debetowe?

   Usuń
  19. Czy są jakieś limity takich wpłat kartą?

   Usuń
  20. W planie light 20 tys. miesięcznie.

   Usuń
  21. Mnie zablokowali konto przy pierwszej takiej próbie - lipa!

   Usuń
 12. Wniosek z automatu posiada moją zgodę na włącznie np naklejki. Po drodze nigdzie nie ma tego w formularzu. Zwróciłem specjalnie uwagę gdyż wcześniej przy zakładaniu konta włączyli mi Cityphone a też nie kojarzę takich rubryk. Wie ktoś co to za praktyki? Ostatecznie nie kliknąłem na końcowym wniosku gdyż cały wniosek zawiera znaczenie więcej zgód niż formularz który uzupełniałem... ktoś się z tym spotkał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem. Przez bankowość napisałem później do banku że nie chcę dodatkowej naklejki. Opłat żadnych nie pobrali.

   Usuń
  2. Dzięki, zdecydowałem się przejść dalej ale ale znowu widzę dziwny zapis w kolejnych krokach iż po zawarciu umowy muszę wykonać transakcję bezgotówkową kwocie równej limitowi przyznanemu na karcie. To już jest dla mnie mega dziwne...
   To moja pierwsza karta kredytowa więc może.sie czepiam ale dla mnie to jest szemrane:) może ktoś to mi wytłumaczyć?
   Góry dziękuje

   Usuń
 13. Dzień dobry.
  Mam pytanie : jak potraktowane będą osoby, które pobierają z MOPSu świadczenie pielęgnacyjne ( opieka nad niepełnosprawnym), ale w przelewach piszą, że to zasiłek rodzinny. Czy taka osoba może być uczestnikiem promocji ? Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasiłku nie akceptują. W regulaminie promocji na ostatniej stronie jest tabela z dochodami jakie mogą być.

   Usuń
 14. Czy jeśli spełniłam warunek wydania 1000 zł już w miesiącu zawarcia umowy, to wiadomość o przyznaniu nagrody przyjdzie pod koniec kolejnego miesiąca, czy do końca jeszcze kolejnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykładowo: jeśli umowa została zawarta w listopadzie i już w listopadzie zostały wykonane płatności kartą na wymaganą sumę, to wiadomość o przyznaniu bonu powinna przyjść do końca grudnia (sprawdzać należy po zalogowaniu do bankowości internetowej poprzez przeglądarkę; w aplikacji ta wiadomość nie jest widoczna).

   Usuń
 15. spełniłem warunki wydałem 1000 zł w październiku, nie mam info w bankowości o przyznaniu nagrody, czekac jeszcze czy już reklamować ? ktoś ma info o nagrodzie po spełnieniu warunków w październiku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A sprawdzałeś w bankowości czy w apce? bo u mnie w apce nie było ale w bankowości na komputerze już tak.

   Usuń
  2. U mnie to samo, spełniłam warunki w październiku, a powiadomienia brak. Sprawdzone w bankowości na komputerze. Powinnam składać reklamację?

   Usuń
  3. Bezapelacyjnie!

   Usuń
  4. ok, mam juz informację w bankowości, że przyznali nagrodzę i że mam czekać do 60, więc tym razem CB spóźnił sie z komunikatem 3 dni , ale nagroda jest więc teraz już tylko czekam na e-kod

   Usuń
 16. To oferta karty kredytowej bez limitu uczestników a jedynym limitem jest końcowa data przystąpienia do tej oferty.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bony już są

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten już dostałem kod na 400 zł. Nie wiem tylko kiedy dostanę te 50 zł dodatkowe.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...