Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów firmowych mBanku: bon 600 zł do Allegro za rozpoczęcie sprzedaży... na Allegro

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

28.09.2022

Promocja dla klientów firmowych mBanku: bon 600 zł do Allegro za rozpoczęcie sprzedaży... na Allegro

Z propozycji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci mBanku.

Promocja "Otwórz się na e-Commerce z mBankiem i Allegro"
Do wzięcia czeka bon o wartości 600 zł do wykorzystania na Allegro. Nagroda przewidziana jest za... rozpoczęcie sprzedaży w tym serwisie. Dla nowych klientów to okazja podwójna, bo - przypomnę - zgarnąć można też premię za samo otwarcie konta firmowego w mBanku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]


"Otwórz się na e-Commerce z mBankiem i Allegro"


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, będących rezydentami w Polsce.

Ponadto niezbędnym jest to, by posiadać konto firmowe w mBanku oraz nie posiadać Konta Firma na Allegro (posiadanie konta w tym serwisie, jako klient indywidualny, nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Otwórz się na e-Commerce z mBankiem i Allegro", do 30.11.2022 r. spełnij wszystkie niżej wymienione warunki: 
 • zarejestruj nowe Konto Firma poprzez stronę promocji, akceptując przy tym regulamin promocji
 • wystaw co najmniej jedną ofertę sprzedaży na Allegro oraz
 • jako rachunek do wypłat środków z Allegro wskaż rachunek firmowy w mBanku (i nie zmieniaj go w czasie trwania promocji).

Bon Allegro o wartości 600 zł otrzymasz mailem (na adres podany podczas rejestracji Konta Allegro) do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu rejestracji Konta Firma.

W przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą, pamiętaj, że nagrodę traktować należy jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Sebastianowi.

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Nikt nie sprzedaje już na allegro, wystarczy poczytać zrzeszeni sprzedawcy na Facebooku. Allegro pobiera niemałą prowizję i trwa postępowanie nałożenia kar na allegro przez UOKiK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczba użytkowników aplikacji Allegro: 21 913 416. To co oni kupują jeśli twoim zdaniem nikt tam nie sprzedaje? Z tego co kojarzę to ponad 100 tys. firm sprzedaje na Allegro.

   Usuń
  2. 100.000 to oni mieli zysk za półroku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...