Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów firmowych mBanku: bon 600 zł do Allegro za rozpoczęcie sprzedaży... na Allegro

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

28.09.2022

Promocja dla klientów firmowych mBanku: bon 600 zł do Allegro za rozpoczęcie sprzedaży... na Allegro

Z propozycji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci mBanku.

Promocja "Otwórz się na e-Commerce z mBankiem i Allegro"
Do wzięcia czeka bon o wartości 600 zł do wykorzystania na Allegro. Nagroda przewidziana jest za... rozpoczęcie sprzedaży w tym serwisie. Dla nowych klientów to okazja podwójna, bo - przypomnę - zgarnąć można też premię za samo otwarcie konta firmowego w mBanku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]


"Otwórz się na e-Commerce z mBankiem i Allegro"


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, będących rezydentami w Polsce.

Ponadto niezbędnym jest to, by posiadać konto firmowe w mBanku oraz nie posiadać Konta Firma na Allegro (posiadanie konta w tym serwisie, jako klient indywidualny, nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Otwórz się na e-Commerce z mBankiem i Allegro", do 30.11.2022 r. spełnij wszystkie niżej wymienione warunki: 
 • zarejestruj nowe Konto Firma poprzez stronę promocji, akceptując przy tym regulamin promocji
 • wystaw co najmniej jedną ofertę sprzedaży na Allegro oraz
 • jako rachunek do wypłat środków z Allegro wskaż rachunek firmowy w mBanku (i nie zmieniaj go w czasie trwania promocji).

Bon Allegro o wartości 600 zł otrzymasz mailem (na adres podany podczas rejestracji Konta Allegro) do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu rejestracji Konta Firma.

W przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą, pamiętaj, że nagrodę traktować należy jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Sebastianowi.

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Nikt nie sprzedaje już na allegro, wystarczy poczytać zrzeszeni sprzedawcy na Facebooku. Allegro pobiera niemałą prowizję i trwa postępowanie nałożenia kar na allegro przez UOKiK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczba użytkowników aplikacji Allegro: 21 913 416. To co oni kupują jeśli twoim zdaniem nikt tam nie sprzedaje? Z tego co kojarzę to ponad 100 tys. firm sprzedaje na Allegro.

   Usuń
  2. 100.000 to oni mieli zysk za półroku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...