Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powraca: 450 zł premii za bezwarunkowo darmowe CitiKonto (+ do 700 zł w pozostałych promocjach!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

30.09.2022

Hit powraca: 450 zł premii za bezwarunkowo darmowe CitiKonto (+ do 700 zł w pozostałych promocjach!)

Citibank wznowił promocję z rekordową premią pieniężną za swe konto osobiste.

Promocja "Do 450 zł z CitiKontem - edycja II"
Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 450 zł. Jednak to nie wszystko, bo dodatkowo można też uzyskać (ale to już opcje dla chętnych) do 100 zł moneybacku oraz nawet 600 zł za kartę kredytową.

[Promocja zakończona. Sprawdź nową edycję promocji CitiKonta, którą opisuję tutaj.]

Promocja "Do 450 zł z CitiKontem - edycja II"


Dla kogo promocja konta? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2020 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków). 

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, iż nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć należy na stronie promocji.

Nagrody. Na osoby biorące udział w niniejszej promocji do wzięcia czekają 4 gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 150, 150, 100 i 50 zł (co w sumie da tytułowe 450 zł). Dodatkowo można załapać się też na moneyback (do 100 zł).

Limit uczestników. Promocja CitiKonta ma być dostępna do 7.11.2022 r., ale warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej - Citibank przygotował bowiem premie dla 5 000 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto (bazując na obserwacji poprzednich edycji promocji CitiKonta, wygląda na to, że polityka banku jest taka, by nikt nie odszedł z kwitkiem - gdy pula wniosków objętych promocją wyczerpywała się, to bank od razu odpalał wtedy kolejną edycję promocji).

Zasady promocji "Do 450 zł z CitiKontem"


By wziąć udział w promocji i zdobywać tytułowe nagrody:
 • do 7.11.2022 r. złóż wniosek o CitiKonto lub zawrzyj umowę z bankiem oraz w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to jednak już podczas zawierania umowy o konto);
 • we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszy bonus - 50 zł. Jego wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu w którym otwarto konto (acz warto zwrócić uwagę, że wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne - jeśli ich nie wyrazisz, to 50 zł przepadnie, ale nie zamkniesz sobie drogi do zdobycia pozostałych, niżej opisywanych nagród - na sumę 400 zł).

Niżej piszę o kolejnych premiach do zgarnięcia.

Premia 150 zł za aktywność (nagroda nr 2)


Dla uzyskania tej nagrody, najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
 • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł - przez te transakcje bank rozumie zarówno płatności Blikiem lub przelewy na telefon Blik, więc ten warunek można spełnić w całkiem prosty sposób.

Nagrodę nr 2 otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto. 

Premia 150 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe (nagroda nr 3)


By zdobyć tę nagrodę, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta spełnij jeden z poniższych warunków:
 • otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN" (nieco niżej wyjaśniam czym może być ów wpłata/wpływ) albo
 • za pośrednictwem Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Citibanku) wykonaj zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Za wynagrodzenie - zgodnie z regulaminem promocji - Citibank uznaje: 
"sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, co oznacza wpływy z tytułu: 
(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego . Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych"

Wypłata tej premii 150 zł zaplanowana jest do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Alternatywnym sposobem zdobycia tej nagrody jest wymiana środków w kantorze internetowym Citibanku - choćby na chwilę wystarczy kupić walutę i zaraz potem sprzedać (trzeba przy tym też założyć rachunek walutowy) - warunek zostanie spełniony (koszt tej transakcji nie powinien być wysoki, ale to już kwestia indywidualnej kalkulacji, no i przede wszystkim sposobu zdobycia tej nagrody - bo jeśli nie wymiana walut, to może być wpływ). Jak wyliczali Czytelnicy uczestniczący w poprzednich edycjach promocji konta w Citibanku, koszt takich przewalutowań zamyka się w ok. 20 złotych (co jest wartym zachodu zwłaszcza przy obecnej edycji, gdzie premia za tę aktywność wynosi 150 zł... i też zapewni zdobycie kolejnej nagrody). Zwróć przy tym uwagę na kursy wymiany walut w CitiKantorze (bo nie chodzi w tym przypadku o "standardowe" kursy wymiany, gdzie rozbieżność między ceną sprzedaży i kupna waluty jest bardzo duża i nieopłacalna).

Dodatkowe 100 zł (nagroda nr 4)


W celu zdobycia tego bonusu... w praktyce już nic więcej robić nie trzeba. Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki uzyskania nagród nr 2 i 3 (czyli wymienionych wyżej premii po 150 zł każda), ten otrzyma jeszcze 100 zł. Wypłata dodatkowego bonusu przewidziana jest także do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto (w praktyce powinna więc wpłynąć razem z nagrodą nr 3).

Warunki przyznania nagród nr 2 i 3 można spełniać kolejno do końca pierwszego i drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta, ale równie dobrze nie trzeba tego odkładać i wszystkie warunki spełnić można niezwłocznie po otwarciu konta. Wówczas pozostanie jedynie czekać na wpływy kolejnych premii (a konto i wydana do niego karta będą w tym czasie za 0 zł bez warunków, więc też nie będzie konieczności wykazywania się jakąkolwiek aktywnością).

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród (nr 1-4) można otrzymać jeden raz.

Nagroda nr 5: do 100 zł (jako 1% zwrotu za płatności kartą) 


To moneyback, dzięki któremu - oprócz wyżej wymienionych premii do 450 zł - można jeszcze uzyskać do 100 zł. 

Nagroda w postaci zwrotów za płatności jest przewidziana dla 1 000 uczestników promocji CitiKonta z premią do 450 zł, którzy jako pierwsi w okresie powyższej promocji (od 30.09. do 7.11.2022 r.), oprócz otwarcia CitiKonta zawnioskują też o kartę kredytową Citibanku (a to też się opłaca - o czym piszę nieco niżej). Warunkiem załapania się na zwroty jest nieposiadanie jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku co najmniej od 1.01.2020 r. (w tym przypadku okres wykluczenia jest więc nieco dłuższy niż w promocji konta z bonusami do 450 zł). 

Zwrot w wysokości 1% od sumy transakcji wykonywanych kartą wydaną do Citikonta, jak i kartą kredytową, ma być naliczany przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano kartę kredytową. W każdym z tych miesięcy można zgarnąć do 25 zł zwrotu (co w sumie dać może nawet 100 zł). 

Moneyback będzie wypłacany przez bank do końca każdego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (do czasu wpływu moneybacku nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem). 

Jeszcze więcej z kartą kredytową Citibanku w pakiecie 


Skorzystanie z karty kredytowej w Citibanku opłaca się podwójnie, bo oprócz wspomnianego wyżej moneybacku dla otwierających konto osobiste (nagroda nr 5), przewidziana jest także i gwarantowana nagroda za taką kartę. Do wzięcia czeka 600 zł w bonach do Allegro lub 450 zł w bonach do Biedronki. W podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji - różnica pomiędzy tymi promocjami sprowadza się nie tylko do wartości nagród, ale też do warunków jakie należy spełnić (w skrócie: by uzyskać bony do Allegro będzie należało wykonywać płatności po min. 300 zł przez 7 kolejnych miesięcy; w promocji z bonami do Biedronki wystarczy wykonać płatności na sumę min. 1 000 zł - a czasu na to jest sporo, bo nawet 3 miesiące).

Płatności kartą wykonywane na potrzeby uzyskania jednej z powyższych nagród jednocześnie będą też dawać wspomniany moneyback 1% (do 25 zł miesięcznie).

CitiKonto w Citibanku - prześwietlenie oferty


Charakterystyka konta osobistego z oferty Citibanku jest prosta, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bank nie pobiera ani opłaty za wydanie karty, ani opłat miesięcznych - nie trzeba w tym celu spełniać jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta w Citibanku warto zwrócić uwagę, by nie włączyć dodatkowych usług (bo one już są płatne), takich jak np. CitiPhone (za 9 zł miesięcznie). To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować by jej nie aktywować.

W celu założenia konta w promocji, wypełnij wniosek na stronie promocji. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Za ich pomocą przejdź do wideoweryfikacji w oparciu o tzw. biometrię, dzięki której konto założysz zdalnie bez konieczności wizyt w placówce i bez spotkania z kurierem. Wystarczy wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu w swym telefonie - zgodnie ze wskazówkami uzyskiwanymi w aplikacji. Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny (np. technicznej) ten proces by się nie powiódł, można go powtórzyć lub kontynuować, wybierając weryfikację po telefonicznym kontakcie przez bank. Wtedy premia nadal będzie się należała, co potwierdza regulamin: 
"Każdy Uczestnik, który aplikując o Konto w procesie online zaakceptował zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, a ze względów technicznych Konto zostało otwarte w ramach kampanii telefonicznej nadal jest uprawniony do Nagród (...)"


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Niezawodnym sposobem uzyskiwania powiadomień o nowościach jest newsletter dla Czytelników bloga - zapis na niego zajmuje chwilę (podobnie, jak rezygnacja, jeśli kiedyś z jakiejkolwiek powodu tak zechcesz zrobić):

Przydatne dokumenty:

93 komentarze:

 1. Karencja ani drgnie: 31.12.2020 - czekamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo w Santander oraz w mBąku 😬

   Usuń
  2. Santander i Millennium mają karencje o rok dłuższe.

   Usuń
 2. czy wpłata tytułem wynagrodzenia może być z mojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być z konta firmowego innej osoby niż uczestnik promocji - dotyczy to tylko samozatrudnionych (zależy co się zaznaczyło przy wniosku w polu źródło dochodu)

   Usuń
  2. Skąd ludzie w Handlowym mogą wiedzieć czy czyjeś konto jest firmowe czy indywidualne?

   Usuń
 3. Hej, chcialem zrobic przewalutowanie 2k pln jednak przy symulacji ze potem ta kwote euro zamienie z powrotem na pln wyszlo, ze bede na minusie ok 180pln.. czy wiesz o jakims innym sposobie przewalutowania, bardziej korzystniejszym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie robić tego w weekend, w weekendy spread jest ogromny, zaczekaj do jutra i całość powinna cię wynieść maksymalnie 20 złotych.

   Usuń
  2. Super, udalo sie, wynioslo 13zl, dziekuje!:)

   Usuń
 4. Czy jest konieczne wnioskowanie również o wydanie karty debetowej, by spełnić wszystkie warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto o nią zawnioskować po to, aby zarejestrować ją w bezcennych chwilach i dostać 100 zł na zakupy:>.

   Usuń
  2. Karta jest darmowa, nie?

   Usuń
 5. Czy wpływ za wynajem lokalu spełni warunek ( 2 k )

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć, czy spełniam warunek dotyczący wymiany walut min. 2000 zł w kantorze Citi Banku poprzez aktywację usługi Citibank Global Wallet, i tam dokonując przewalutowania tej kwoty?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie pamiętam czy miałem kiedyś konto w citi. Czy jest jakiś sposób, żeby to sprawdzić - oprócz osobistej wizyty w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
 8. Transakcje walutowe na 2000 zł lub równowartość w walucie obcej. Można więc przewalutować np 1100 zł na euro i później Euro powrotnie na złotówki. 2 transakcje dadza wówczas +2000zł. Zadziała taki zabieg czy musimy przewalutować jednak 2000 zł? Zmniejszenie kwoty z 2000 na 1100 zmniejszy koszty całej operacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak można zrobić.

   Usuń
  2. Pewnie już za późno, ale nie polecam. Sama w poprzedniej edycji tak zrobiłam, i nagrody nie dostałam - na reklamację odpisali mi że nie spełniłam warunków. Bezpieczniej wymienić całe 2000 zł od razu

   Usuń
 9. Jak długo czeka się na kartę?

  OdpowiedzUsuń
 10. Od złożenia wniosku, jak długo czeka się na informacje o założeniu konta? bo ja czekam juz 4 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrych kilka dni to u mnie trwało. Ostatecznie zadzwonili do mnie i dokumenty miałem do zatwierdzenia w bankowości.

   Usuń
 11. Syn prowadzi działalność. Jeśli przeleje na moje konto potrzebną kwotę z konta firmowego to będzie to akceptowane
  Dodam, że nie jestem u niego zatrudniona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież wystarczy by syn przelał z prywatnego konta. Firmowego w to bym nie mieszał. Jakby miał w firmie kontrolę to mogłoby być uznane za zatrudnianie ludzi bez podatku.

   Usuń
 12. Potwierdzając tożsamość w procesie kurierskim nadal należą się nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. O ile podjęto próbę wideoweryfikacji i ona się nie powiodła.

   Usuń
 13. nie mozna zalozyc konta. wyskakuje komunikat błąd połączenia, przekierowuje na ich strone i tez nie działa. próbowałem z kilku różnych miejsc założyć i ciągle to samo. ktoś tak miał już?

  OdpowiedzUsuń
 14. Po założeniu konta dzwoniła do mnie infolinia, że jako obecny klient Citi (mam od dawna kredytową) zamiast 450 zł mam 470 zł. Czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy konto walutowe w Citi jest darmowe, czy są jakieś warunki? I czy będzie je potem można zamknąć zdalnie? Np. w ING nie można i trzeba udać się osobiście do placówki, a jak wiadomo Citi placówek raczej za dużo nie ma ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. we wrześniu składałem wniosek o konto w citibank - karta dotarła, dokumenty już nie (pomylony adres, tak przynajmniej twierdzą na infolinii). Dokumenty mieli dosłać jednak to się nie stało. Czy mogę teraz złożyć ponownie wniosek o konto z premią?

  OdpowiedzUsuń
 17. Co to jest ten citi mobile za 9 zł jak to się zaznacz odznacza ? Chodzi o aplikację na telefon ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mobile to chyba na telefon niestacjonarny?

   Usuń
  2. Nie Citi Mobile a Citi Phone jest płatny 9 zł. To bankowość telefoniczna (na infolinii). Nie włączanie ego nie oznacza wykluczenia załatwienia niektórych rzeczy jak zastrzeganie karty, wypowiedzenie umowy itp. Ogólnie to usługa chyba nikomu niepotrzebna.

   Usuń
  3. Nie wiem co zaznaczyłam przy wniosku, ale też mi pobrało opłatę za to. W bankowości online od razu złozyłam dyspozycję zamknięcia tej usługi.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 25 października 2022, 11:12

   Poprzez bankowość możesz wysłać żądanie zwrotu tej opłaty - Handlowy rutynowo naciąga klientów o czym już dawno temu powinny się dowiedzieć UOKiK oraz KNFa!

   Usuń
 18. Ile tych zleceń walutowych należy wykonać? Wystarczy jedno zlecenie kupna waluty za minimum 2 tys. zł i zatrzymanie tej waluty na koncie walutowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co pisze Złotówa, nie ma potrzeby zatrzymywać waluty na koncie, po wymianie można od razu sprzedać z powrotem: "choćby na chwilę wystarczy kupić walutę i zaraz potem sprzedać (trzeba przy tym też założyć rachunek walutowy) - warunek zostanie spełniony"

   Usuń
  2. Ja odczekałem 2 tygodnie i odsprzedałem z zyskiem 😋

   Usuń
 19. Jak się otwiera ten rachunek walutowy? Automatycznie przez ten kantor wymiany czy gdzieś się to zakłada
  ? W aplikacji na telefonie nie widze gdzie to może być:(

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeżeli moja żona prześlie mi wynagrodzenie z konta firmowego(alior bank) tytułem wynagrodzenie, na konto w citi banku to warunki premii nr 3 będą spełnione ? (Premia 150 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe (nagroda nr 3)

  By zdobyć tę nagrodę, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta spełnij jeden z poniższych warunków:
  otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN" (nieco niżej wyjaśniam czym może być ów wpłata/wpływ)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie. Nawet przejdzie z konta prywatnego żony z innego banku.

   Usuń
 21. Do 7 listopada trzeba złożyć wniosek by załapać się na promocje ? umowa nie musi być podpisana, potwierdzona przed 7 listopada ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "By wziąć udział w promocji ... złóż wniosek o CitiKonto i do 7.11.2022 r. zawrzyj umowę z bankiem oraz w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji"

   Usuń
  2. .w regulaminie jest słowo "lub", wystarczy złożyć wniosek do 7.11.2022, żeby się załapać...

   Z Oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, będące konsumentami
   w rozumieniu art. 22 1 kodeksu cywilnego („Uczestnicy”), które nie później niż do 7 listopada2022r., złożą wniosek o zawarcie lub zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych

   Usuń
 22. Jeśli otrzymam wpływ o tytule "wynagrodzenie" od osoby z prywatnym rachunkiem to zaliczą to do spełnionego warunku?

  OdpowiedzUsuń
 23. Cześć. Czy jeśli posiadam korporacyjną kartę kredytową w Citi Handlowy to nie mogą skorzystać z powyższej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo jedynym co może wykluczyć z promocji jest posiadanie konta osobistego w Citibanku. Inne produkty nie wykluczają.

   Usuń
 24. Mam pytanie, ile miesięcy trzeba "utrzymywać" to konto żeby zgarnąć wszystkie korzyści? czyli 450 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na spełnienie warunków (w przypadku nagrody nr 3) czas jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, a wypłata bonusów nastąpi do końca kolejnego miesiąca. Zatem w praktyce: dla konta otwartego w listopadzie, ostatni bonus wpadnie do konca lutego. I to jest czas, do którego konto należy posiadać.

   Usuń
 25. Cześć, to pytanie padło już wyżej, ale chciałabym się upewnić. Czy weryfikacja tożsamości przez kuriera nie wykluczy mnie z promocji? Podczas wideoweryfikacji nie otwierał się aparat, próbowałam kilka razy, ale niestety błąd się powtarzał, ostatecznie wybrałam kuriera. Czy to dobry wybór? (Nie było innych opcji, typu telekonsultant)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie dobrze. Piszę z doświadczenia poprzedniej edycji.

   Usuń
  2. Nawet gdybyś poprzestał na nieudanej próbie tego video-nieporozumienia, to i tak ktoś z banku by się z Tobą kontaktował w celu potwierdzenia danych we wniosku oraz wysłania umowy przez kuriera.

   Usuń
  3. Jeszcze jest opcja że jak wideoweryfikacja się nie uda a ktoś ma już bankowość dzięki np. karcie kredytowej Citi to wtedy dzwoni konsultant i udostępnia umowę do akceptacji w bankowości. Więc może się odbyć bez kuriera. Ale to nadal zalicza do promocji.

   Usuń
 26. U mnie też był problem wideoweryfikacji. Ciągle mi pokazywał się komunikat, że zdjecia nieczytelne (chociaż dla mnie były czytelne) i w końcu wybrałam kuriera, bo inaczej sie nie dało. Mam kartę kredytową. Czyli teraz czekam na kontakt ze strony banku. Mam nadzieję, ze się załapę. P.s. Nie widziałam nigdzie opcji, zeby wyłaczyc tą oplate 9 zeta za CitiPhone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz już kk Handlowego, to nawet zaoszczędzą na wysyłce umowy kurierem udostępniając umowę do akceptacji w bankowości.

   Usuń
 27. Hej. Dobrze rozumiem, że nie spełnię warunku z przelewem wynagrodzenia, jeśli przeleje je z konta prowadzonej przeze mnie działalności w innym banku?

  (iv) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego . Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja spełniłem :) Spełnisz.

   Usuń
  2. Przelew od kogoś innego ze słowem "wynagrodzenie" w tytule przelewu już nie starcza?

   Usuń
  3. Niestety, ale od jakiegoś czasu nie jest zaliczany. Pewnie zbyt wiele ludzi wypytywało o tą kwestię ich 'doradców' na infolinii :)

   Usuń
 28. Czy 3 transakcje mogą być wykonane blikiem powiązanym z rachunkiem karty kredytowej? Nigdzie w regulaminie nie wyszczególniono, że ma to być blik powiązany akurat z nowootwartym kontem. Najkorzystniej jest to zrobić z kk, pytanie czy w ten sposób spełnimy warunki? Co uważacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze? To po co igrać? Co za problem zrobić te transakcje z konta? O co zapewne chodzi w promocji bo to w końcu promocja konta, a nie karty kredytowej którą ktoś może mieć a nie musi. No chyba że są miłośnicy reklamacji to mogą próbować 🙃

   Usuń
  2. Pytam, bo regulamin nie precyzuje tego jednoznaczne, a powinien mieć taki charakter. Jeżeli ktoś gdzieś znalazł ten wątek, niech się podzieli informacją :)

   Usuń
 29. Zrobiłem dzisiaj myk z przewalutowaniem waluty euro kupiłem 424 euro i sprzedałem od razu koszt tej operacji to 12,49 zł . Polecam innym to nic trudnego wszystko zrobicie przez przeglądarkę w bankowości na komputerze i dziękuję za podpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy muszę wymieniać od razu na PLN, a nie mógłbym przelać waluty do innego banku?

   Usuń
  2. Trzymaj € i zyskuj na zmianie kursu.

   Usuń
  3. Akurat euro swobodnie sobie spada już od dłuższego czasu.

   Usuń
  4. Sugerujesz, że to dobry moment na zakup € dzięki tym spadkom kursu? Zazwyczaj po spadkach przychodzą wzrosty.

   Usuń
  5. Ja wymieniłam po kursie 4,78 i myślałam, że potem sprzedam z zyskiem, a tu klops - euro leci na łeb na szyję i jestem już stratna 200 zł :D Czekam, aż znowu pójdzie w górę...

   Usuń
 30. Czy mogę wymienić a potem przelać równowartość 2000 PLN (424 euro) do innego kantoru lub banku i będzie warunek wykonania zlecenia walutowego spełniony?

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy mogę wymienić a potem przelać równowartość 2000 PLN (424 euro) do innego kantoru lub banku i będzie warunek wykonania zlecenia walutowego spełniony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. nie ważne jest co potem zrobisz. Liczy się tylko by zrobić "zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jej równowartość w innej walucie"

   Usuń
 32. Czy wpłynęły wam już nagrody 50 i 150 zł? Zakładałam konto 07-10, czyli wypłata powinna być do końca listopada, a nadal nic nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również nic nie mam, a założyłam konto 5.10. Jeśli do końca grudnia będzie cisza na koncie, odezwę się do banku.

   Usuń
  2. 20-12 dostałam odpowiedź w bankowości online, że "Nagroda 1 może zostać wypłacona do końca grudnia". Coś mi się nie zgadza, bo nagroda 50 zł miała być do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta, a nie drugiego miesiąca, prawda?

   Usuń
  3. Kiedy założyłaś konto?

   Jak w październiku to 50 zł powinno być w listopadzie. A 150 zł za Blika wypłata do 31.12

   Usuń
  4. Konto założyłam 7 października, dlatego się dziwię, że nadal nic nie ma. A ktoś już dostał?

   Usuń
  5. Ja otrzymałam 150 zł tytułem "nagroda nr 2", natomiast pierwszej nagrody w kwocie 50 zł jeszcze nie dostałam. Będę się dzisiaj kontaktować z bankiem.

   Usuń
 33. Jak tam u was z nagrodami, konto założone w listopadzie i cisza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 50 zł dostałem. Na drugą nagrodę czekam.

   Usuń
  2. 1 nagrodę dostałem 150 zł 31 stycznia i jest Oki ale teraz doszło do mnie ze nie wypłacili mi tych 50 zł na start czyżbym czegoś nie dopatrzył przy wyrażaniu zgód?

   Usuń
  3. Może masz tak jak ja - nagroda nr 1 w wysokości 150 zł wypłacona w grudniu, a w styczniu nagroda nr 2 i nr 3 w wysokości 160 zł każda, łącznie 470 zł zamiast 450 zł. Powód - mam już u nich kartę kredytową i załapałam się do nieco innych zasad, niż opisane tutaj. I ja też nie miałam tych 50 zł jako pierwszą nagrodę. Najlepiej napisz do nich wiadomość przez bankowość internetową, mi tam właśnie wyjaśnili

   Usuń
  4. Zgłoś reklamację. Miałem zgody prawidłowo wyrażone. Po kilku dniach wypłacili.

   Usuń
 34. Odpisali mi, że przysługuje mi nagroda nr 1 w wysokości 150 zł do końca grudnia, a nie listopada (mimo, że konto zakładane w październiku). I faktycznie, 20 grudnia otrzymałam tyle z dopiskiem Nagroda nr 1. Chyba dlatego, że biorę udział w promocji 470 zł dla obecnych klientów (mam już kartę kredytową w Citi), i regulamin widocznie różni się od tego podanego tutaj

  OdpowiedzUsuń
 35. Mimo spełnienia warunków, nie dostałam nagrody nr 2 do tej pory. Nagrodę nr 1 dostałam. Co mogę z tym zrobić? Poli co napisał do banku ale jeszcze nie odpisał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekasz na odpowiedź na reklamację

   Usuń
  2. Kiedy dostałeś nagrodę nr 1? Jeśli w grudniu to na nagrodę nr 2 mają czas wypłaty do 31. stycznia.

   Usuń
 36. Czy wpłynęła Wam już nagroda nr 4? Według regulaminu powinna wpłynąć razem z nagrodą nr 3 - otrzymałam ją już w grudniu (150zł), ale nie mam jeszcze nagrody nr 4. Czy tak może być czy zgłaszać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie mają czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Więc jeszcze trochę im zostało.

   Usuń
  2. Żonie wypłacili 9-go stycznia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...