Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs "Płać i wygrywaj" dla posiadaczy kart Visa wydanych przez Santander Consumer Bank

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

7.09.2022

Konkurs "Płać i wygrywaj" dla posiadaczy kart Visa wydanych przez Santander Consumer Bank

Do wygrania czekają Thermomixy, hulajnogi, aparaty fotograficzne i bony do Allegro.

Konkurs "Płać i wygrywaj"
Udział w konkursie wziąć mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci Santander Consumer Banku. A przypomnę, że kartę kredytową Visa TurboKarta teraz warto wyrobić, bo oprócz moneybacku do 360 zł rocznie, jest też i nagroda na start: 200 zł w bonach do Allegro. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe.]

Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach bankowych, które dają gwarantowane nagrody (zazwyczaj to premie pieniężne). Wolę wróbla w garści, niż gołębia na dachu, więc nie żyję złudnymi nadziejami wygranych w loteriach czy konkursach. Jeśli jednak pojawia się okazja taka, jak poniższy konkurs, to szczęścia można spróbować - zwłaszcza, gdy udział nic nie kosztuje, a kartą płaci się tak czy siak - tu np. dla uzyskania moneybacku lub wspomnianych bonów do Allegro. Promocję z gwarantowanymi nagrodami opisuję tutaj, a poniżej skupiam się już na samym konkursie.


Konkurs Santander Consumer Banku: "Płać i wygrywaj"


Dla kogo konkurs? Udział wziąć może osoba, która zawarła umowę o kartę kredytową Visa wydaną przez Santander Consumer Bank.

Nagrody. Bank przygotował 474 nagrody:

 • 3 x Thermomix TM6; 
 • 9 x hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite 2022; 
 • 12 x aparat FUJIFILM Instax mini 11 + 10 wkładów Instax mini wraz z Wkładami do aparatu FUJIFILM Instax Mini Glossy 20 arkuszy; 
 • 450 x voucher Allegro o wartości 50 zł

Zasady konkursu "Płać i wygrywaj" w Santander Consumer Banku

 • do 31.10.2022 r. zarejestruj się w konkursie za pomocą formularza zgłoszeniowego lub poprzez infolinię banku;
 • posiadaj aktualny numer telefonu komórkowego, podany w banku;
 • w okresie od 29.08. do 31.10.2022 r. wykonaj min. 10 transakcji swą kartą kredytową Visa na kwotę min. 20 zł każda (do tych transakcji - w myśl regulaminu - zaliczane są zarówno płatności kartą, jak i wypłaty z bankomatu, ale tych ostatnich oczywiście najlepiej unikać - z racji kosztów, jakie generują wypłaty gotówki nie "zwykłą" kartą debetową wydawaną do konta, a kartą kredytową);
 • w dniu przyznania nagród (który przewidziany jest na 20.11.2022 r.) nie posiadaj zaległości wyższej niż 50 zł w spłacie zadłużenia limitu karty i nie zalegaj z jej spłatą dłużej niż 10 dni;
 • w czasie trwania konkursu nie wypowiadaj umowy o swą kartę kredytową.

Nagrody otrzymają osoby, które osiągną największy wynik w jednej z trzech kategorii konkursowych. A tymi kategoriami w konkursie są:
 • Kategoria I – największa wartość wykonanych transakcji w czasie trwania konkursu (tj. od 29.08. do 31.10.2022 r.); 
 • Kategoria II – największa liczba wykonanych transakcji w czasie trwania konkursu; 
 • Kategoria III – największy przyrost liczby transakcji w czasie trwania konkursu w porównaniu do 3 ostatnich miesięcy poprzedzających rozpoczęcie konkursu.

Dla każdej z kategorii utworzony zostanie ranking (ma on zostać opublikowany na konkursowej stronie najpóźniej do 30.11.2022 r.) - pierwsza osoba z każdego rankingu otrzyma urządzenie Thermomix. Do trzech kolejnych osób trafią hulajnogi, a cztery następne dostaną aparaty fotograficzne. Z kolei zajęcie którejś ze 150 dalszych pozycji uprawni do otrzymania bonu do Allegro.

Dany uczestnik konkursu może zdobyć tylko jedną nagrodę (jeśli ktoś załapie się na nagrody w różnych rankingach, to otrzyma jedną nagrodę - tę o wyższej wartości).

Wykonując płatności, pamiętaj o regulaminowym zapisie:
"Z Konkursu wyłączone są transakcje zwrócone, transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC (Merchant Category Code): 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe – Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty. Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal."

O wygraniu nagród rzeczowych bank ma informować telefonicznie. Z kolei vouchery do Allegro zostaną przesłane SMS-em. Nagrody dla zwycięzców mają być przekazane do 15.12.2022 roku.

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. A poco nam thermomix, jeśli za kk trzeba płacić i oddać drugie tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płacić za kartę kredytową? W życiu! Opłat da się uniknąć, a i oddawać więcej nie trzeba, niż się kartą wydało (ani grosza więcej), dzięki okresowi bezodsetkowemu. Polecam wpis: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

   Usuń
  2. I jeszcze można sobie zarobić. Tu moneyback.

   Usuń
  3. Czy ten bank wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, bo zdaje się, że tak.

   Usuń
  4. Przy najniższym limicie chyba nie. Przynajmniej nie kojarzę żebym coś przekazywał ale to już było dość dawno więc pamięć może mnie zawodzić.

   Usuń
  5. Przy tej karcie jest chyba niepomijalna opłata za pierwszy miesiąc/miesiąc aktywacji w wysokości 6,90zł. Następne miesiące mogą być darmowe przy wydaniu 1000 zł tą kartą.

   Usuń
 2. Czy sms potwierdzający przyszedł Wam od razu? Ja składałem wniosek późnym wieczorem i smsa nie było. Drugi raz spróbowałem rano i na razie też cisza. Numer telefonu sprawdziłem 2 razy. Może jest tam jakaś ręczna weryfikacja wniosku po stronie banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. regulaminowo "po dokonaniu zgłoszenia zgodnie z pkt 2 powyżej otrzyma w ciągu 3 dni roboczych SMS potwierdzający uczestnictwo w Konkursie, wysłany przez Bank na Numer kontaktowy"

   Usuń
 3. Rozumiem, że poza "Turbokartą" żadna inna KK (Comfort Plus)się nie kwalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwalifikuje się każda karta kredytowa Visa wydana przez Santander Consumer Bank.

   Usuń
 4. Panie Złotówa czy do kategorii nr II - największa liczba wykonanych transakcji liczą się wszystkie transakcje na dowolne kwoty czy tylko te za min. 20 PLN ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie liczą się tylko transakcje min. 20 zł.

   Usuń
  2. Tak, pod uwagę brane są tylko płatności na min. 20 zł. Wynika to z regulaminu, gdzie w par. 3 pkt. zdefiniowano Transakcję, a w par. 3, pkt. 4 mowa o "największej liczbie wykonanych Transakcji w czasie trwania Konkursu".

   Usuń
 5. czy nowo zakładający kartę ma szansę na nagrodę w kategori największy wzrost transakcji w porównaniu do poprzednich 3 miesięcy jeśli sie nie miało się karty w poprzednich miesiącach

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzie mozna znaleźć wyniki

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...