Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 7% do 400 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (42. edycja) + premia 500 zł za konto osobiste

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.09.2022

7% do 400 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (42. edycja) + premia 500 zł za konto osobiste

Nowa edycja promocji oprocentowania przynosi dwie zmiany.

Konto oszczędnościowe Profit: 7,0% do 400 tys. zł (dla nowych środków)
Stawkę 7% w skali roku można teraz uzyskać dla większej kwoty (do 400 tys. zł) i zagwarantować ją sobie na dłuższy okres (100 dni). Warunki do spełnienia są dwa: zapewnienie "nowych środków" oraz posiadanie (lub założenie) konta osobistego (a jego otwarcie opłaca się, bo za to przewidziana jest premia 500 zł na start).

[Niniejsza edycja już się zakończyła. Sprawdź nową, którą opisuję tutaj.]

Jako że promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit dostępne jest wyłącznie dla posiadaczy konta osobistego w Millennium lub osób, które takie konto w tym banku dopiero założą, to już w tym miejscu przypominam o wpisie, w którym podpowiadam jak uzyskać premię 500 zł za konto Millennium 360° . Znajdziesz tam prześwietlenie promocji, jak i omówienie konta osobistego. Poniżej skupiam się już tylko na propozycji dla oszczędzających.


Konto oszczędnościowe Profit: 7,0% do 400 tys. zł (dla nowych środków)


42. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się następującymi cechami: 

 • oprocentowanie dla nowych środków: 7,0% w skali roku; 
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem (7,0%): do 400 000 zł;
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 23.09.2022 r. - do wyliczenia tego salda bank bierze pod uwagę środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach (w tym strukturyzowanych);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 100 dni od pierwszej wpłaty (tudzież wykrycia przez bank) "nowych środków" na koncie oszczędnościowym Profit (to musi nastąpić w okresie dostępności 42. edycji); wpłacenie przez Ciebie/wykrycie przez bank "nowych środków" może nastąpić w okresie od 26.09. do 15.10.2022 r.;
 • dostępność 42. edycji promocji ze stawką 7,0% w skali roku: od 26.09. do 15.10.2022  r. - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji (np. 15.10.), to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 100 dni.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz otworzą konto w Millennium (konto oszczędnościowe zakłada się razem we wniosku o konto osobiste), każdą wpłatę na Konto Oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki" (a tu argumentem do stania się klientem tego banku jest nie tylko oprocentowanie dla oszczędności, ale również - jeśli nie przede wszystkim - wspomniana już promocja z premią 500 zł za konto osobiste.

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 23.09.2022 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować tylko "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień). "Stare" środki trzeba utrzymywać w Millennium przez cały czas korzystania z promocji oprocentowania dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto oszczędnościowe w Millennium - szczegóły oferty


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego do 24.04.2022 r. włącznie) lub 9,90 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego od 25.04.2022 r.). 

Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Środki zdeponowane w Banku Millennium podlegają pod Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro.

Informacja o uruchomieniu promocji na Koncie Mega Oszczędnościowym oraz o podwyższonym oprocentowaniu w bankowości internetowej pojawia się dopiero następnego dnia roboczego po wpływie środków (w dniu pojawienia się środków na rachunku oszczędnościowym widnieje jedynie komunikat o standardowym oprocentowaniu - system bankowy aktualizuje się dopiero podczas nocnego przetwarzania danych).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

46 komentarzy:

 1. Uczestniczę w poprzedniej edycji (nr 41). Jeśli wycofałem kasę we wtorek to teraz bym mógł przejść na edycję nr 42? Nadal można zrezygnować ze starej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tak zrobić.

   Usuń
  2. Jesli wycofałes kasę przed 23 września to tak

   Usuń
  3. Pytanie jakie masz saldo z dnia jego badania :)

   Usuń
  4. Tak, wycofałem we wtorek i do dziś kasy tam nie mam (jedynie 1,88 zł na koncie osobistym). Zadzwoniłem na infolinię i wyłączyłem poprzednią edycję. Dzięki za odpowiedzi.

   Usuń
 2. Szkoda, że tylko 7% liczyłem na 8% przy tak galopującej inflacji to dalej niewiele...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stopy RPP:
   Stopa referencyjna: 6,75
   Stopa depozytowa: 6,25

   Póki tu nie pójdzie mocniej w górę to nie ma co się spodziewać znacznie wyższych %

   Usuń
 3. Mam obecnie aktywną promocję 40. Zgłosiłem chęć anulowania obecnej promocji - ma być wyłączona w ciągu jednego dnia. Czy jak teraz wpłacę środki na KO z aktywną 40 edycją (na dzień 23.09.2022 miałem wyczyszczone konta) to po włączeniu przez Bank np. jutro edycji 42 całość środków będzie pracować wg. 42 edycji czy lepiej poczekać na włączenie jej przez Bank na Proficie?
  Jak to w praktyce działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczekaj aż dostaniesz sms o włączeniu nowej promocji. Włączenie jest zwykle bardzo szybkie.

   Usuń
  2. Zaczekaj. Jak ci włączą to wtedy przelej kasę na KO Profit.

   Usuń
  3. Bank sam ci nie włączy 42 edycji. Jak zgłosiłeś by anulowali obecną, to bank ją wyłączy, ale potem ty sam musisz uruchomić nową edycję wpłacając nowe środki.

   Usuń
 4. Czy po założeniu aplikacji mobilnej i zalogowaniu się, można od razu ja wykasować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Bo ważne jest tylko to co w regulaminie. I literalnie trzeba aplikację aktywować ale nie znaczy to że później trzeba z niej korzystać/posiadać.

   Usuń
 5. Od dziś na KO w BOŚ jest 7,2% do 200k 😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od wczoraj, tj. od poniedziałku o czym informowali już 19-go. Saldo powyżej 200k zbiera 4% - bardzo dobra oferta!

   Usuń
  2. Są pewne komplikacje tej oferty: (i) nawet za pierwszy przelew z konta Bank pobiera opłatę 5 zł (chyba że ma się u nich ROR, wtedy pierwszy przelew bezpłatny, ale nie wiem, jakie są warunki prowadzenia ROR); (ii) konto można otworzyć jedynie w siedzibie Banku, czyli tylko w pięciu województwach (dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie i łódzkie). Nawet w tych województwach Bank nie ma wielu placówek - np. w dolnośląskim tylko po jednym we Wrocławiu i w Legnicy). Ale oferta procentowo dobra, może zainspiruje inne banki.

   Usuń
  3. Jak BOŚ dawał 7% na lokacie 3-mies. gdy inne banki miały <6% to można było się pomęczyć. Myślę jednak że większość która to przeszła ma dość męczarni z nimi i dla różnicy w postaci 0,2 p.p. nikt nawet przez chwilę nie pomyśli że tam warto zakładać konto oszczędnościowe. No chyba że ktoś tego banku jeszcze nie zna. To może sobie potrenować swą cierpliwość.

   Usuń
  4. Konto można otworzyć poprzez kuriera. Umowy wozi Pocztex - szybko i sprawnie.

   Usuń
  5. ROR jest bezpłatny przy co-miesięcznym wpływie 1k. Karta do konta jest opcjonalna.

   Usuń
  6. @Anonimowy27 września 2022 13:44

   Placówki BOŚ:
   - dolnośląskie (Wrocław, Legnica)
   - kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek)
   - lubelskie (2 x Lublin, Chełm)
   - lubuskie (Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski)
   - łódzkie (Łódź)
   - małopolskie (2 x Kraków, Krzeszowice, Tarnów, Oświęcim)
   - mazowieckie (6 x Warszawa, Płock)
   - opolskie (Opole)
   - podkarpackie (Rzeszów, Tarnobrzeg, Mielec)
   - podlaskie (Białystok, Łomża)
   - pomorskie (Gdańsk, Gdynia, Słupsk)
   - śląskie (Katowice, Gliwice, Częstochowa, Bielsko-Biała)
   - świętokrzyskie (Kielce)
   - warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg)
   - wielkopolskie (Poznań, Ostrów Wielkopolski)
   - zachodniopomorskie (Szczecin, Koszalin)

   Usuń
  7. Kurier dowiezie umowę wszędzie w Polsce już następnego dnia roboczego 😀

   Usuń
 6. Super, w końcu skorzystam z 7%

  OdpowiedzUsuń
 7. Mr. Złotówa poprosimy o prześwietlenie oferty BOŚ konto.oszczednosciowe. będę wdzięczny za wszelką informację. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocyjne oprocentowanie na EKOkoncie oszczędnościowym:

   - 7,2% dla salda do 200k włącznie
   - 6,0% dla nadwyżki salda do 1mln włącznie
   - 4,0% dla nadwyżki salda ponad 1mln.

   Promka obowiązuje od
   26. września do 30. listopada 2022 r.

   Warunkiem uprawniającym do otrzymania oprocentowania promocyjnego jest:
   - posiadanie KO lub
   - podpisanie umowy o KO w okresie promocji.

   Usuń
  2. Proste i uczciwe podejście do tematu bez tego cyrku z nieprzewidywalnym dniem badania salda, który de facto jest celowo zaplanowaną pułapką!

   Usuń
  3. Dokładnie. W regulaminie piszą:
   VI. OKRES PROMOCJI
   1. Okres Promocji trwa od 26. września do 30. listopada 2022 r.
   2. Bank może przedłużyć Promocję, wcześniej ją zakończyć lub zmienić jej zasady. W każdym
   z tych przypadków musi jednak poinformować o zmianie siedem dni wcześniej. Informacja ta będzie
   dostępna w każdej naszej placówce i na stronie www.bosbank.pl

   Klarowniej już chyba być nie może 😛

   Usuń
 8. Wczoraj przy przelewie z Millenium do BOŚ miałem ofertę 3-miesięcznej lokaty @ 6,5% 🤣

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mimo, że mają ofertę KO Profit na 7% - zabawne :)

   Usuń
 9. BOŚ też podwyższył % na koncie oszczędnościowym, już 7,2%.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przed chwilą przelałem środki z konta osobistego na oszczędnościowe, ale w zakładkach wciąż mam "Nie bierzesz udziału w promocji.", a cała kwota jest oznaczona jako "Środki oprocentowane standardowo (według stanu na ostatni dzień roboczy)". Wcześniej kilka miesięcy oba konta były puste.
  Czy to zmieni się dopiero jutro czy coś źle zrobiłem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta informacja nie zmienia się w dniu wpływu na konto oszczędnościowe. Wspominam o tym pod koniec powyższego wpisu: "Informacja o uruchomieniu promocji na Koncie Mega Oszczędnościowym oraz o podwyższonym oprocentowaniu w bankowości internetowej pojawia się dopiero następnego dnia roboczego po wpływie środków (w dniu pojawienia się środków na rachunku oszczędnościowym widnieje jedynie komunikat o standardowym oprocentowaniu - system bankowy aktualizuje się dopiero podczas nocnego przetwarzania danych)".

   Usuń
  2. Tak samo jest w Alior.

   Usuń
 11. Kiedy powinniśmy wycofać środki z konta oszczędnościowego aby skorzystać z 43 edycji (mam nadzieje że będzie)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowa promka będzie 17.10 ale kiedy dzień badania salda? Tego nie wie nikt. Pewnie coś między 7, a 15.10

   Usuń
  2. Między 5 a 15. Prawdopodobnie będzie to 7 bądź 10 dzień badania salda(wyczuwam tu że będzie podwyższenie ok 0.5%. Dawno nie robili tak długiego czasu naliczania odsetek a to prawdopodobnie oznacza że chcą teraz pozyskać taniej środki na dłuższy czas bo w styczniu standard będzie 8-9%)

   Usuń
  3. Nieprzewidywalność dnia badania salda to de facto celowo zaplanowana pułapka!

   Usuń
  4. Millennium leci w kulki. Wycofuję z KO środki. I życzę im, żeby jak najwiecej klientów tak zrobiło

   Usuń
 12. No i jest nowa edycja - szkoda że to znowu lipa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro będzie o tym nowy wątek 🤡

   Usuń
  2. Nie widzę jeszcze nowej edycji - na stronie internetowej cały czas jest poprzednia. Pewnie się zmieni po północy.

   Usuń
  3. Raczej rano. W nocy to u nich nawet przelewy własne (wewnętrzne) nie chodzą :)

   Usuń
  4. Regulamin tej 42-ej edycji był już w niedzielę, tj. dzień przed startem. Teraz widzę że niestety nie ma.

   Usuń
 13. - Okres przystąpienia do promocji: 17.10.2022 r. - 19.11.2022 r.
  - Dzień badania salda: 07.10.2022 r.
  - Oprocentowanie w wysokości 7% do 400k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na dodatek tylko jedna darmowa wypłata na m-c przy ponad 30-procentowej podwyżce opłaty pobieranej za każdą następną!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...