Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowa premia 500 zł do wzięcia za konto w Millennium (+ 7% dla oszczędności)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.09.2022

Rekordowa premia 500 zł do wzięcia za konto w Millennium (+ 7% dla oszczędności)

Oto najnowsza promocja konta osobistego w Banku Millennium z rekordową premią.

Promocja "Złap 500 zł z kontem Millennium 360°"
Podwyżka jest zdecydowana - do wzięcia czeka 500 zł (zamiast 360 zł dostępnych w kilku ostatnich edycjach). Warunki promocji nie uległy szczególnej zmianie - ciągle są bardzo proste. A dodatkowo - dla zainteresowanych - jest jeszcze jedna zachęta: 7% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Aktualnie to nie tylko rekordowa nagroda gwarantowana do wzięcia za konto w Banku Millennium, ale też najwyższa premia pieniężna, jaką można zgarnąć za konto osobiste w jakimkolwiek banku (nie licząc ewentualnych pakietów powitalnych, w skład których wchodzą na przykład bony na zakupy). A wiadomo, że premia pieniężna, to to co najbardziej pożądane - wpływa na konto i można z nią zrobić co się chce (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium.

I to tyle, jeśli chodzi o wymogi wobec osób zakładających konto w promocji tego banku - prosto i klarownie.

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwie premie pieniężne - w wysokości 200 i 300 zł, co w sumie da tytułowe 500 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki (a te na szczęście są całkiem proste - o czym mowa poniżej). Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria czy konkurs.

Limit wniosków. Chociaż promocja ma być dostępna do 31.10.2022 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 15 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji "Złap 500 zł z kontem Millennium 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 31.10.2022 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów części płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 10 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku)
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc do 31.10. w przypadku konta otwartego we wrześniu lub do 30.11. w przypadku konta otwartego w październiku):
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (wystarczy sama aktywacja i zalogowanie - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty i w praktyce w dowolnym miejscu, bo nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię w wysokości 200 zł.

By uzyskać drugą premię, już w wysokości 300 zł, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca po otwarciu konta (a więc w listopadzie, grudniu i styczniu w przypadku konta otwartego we wrześniu lub w grudniu, styczniu i lutym w przypadku konta otwartego w październiku):
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (mogą być to przelewy z Twego konta w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty; nie muszą to być transakcje u partnerów Millennium).

Czas wypłaty premii uzależniony jest od tego, kiedy otworzysz konto:
 • w przypadku konta otwartego we wrześniu, premie otrzymasz do 30.11.2022 r. (200 zł) oraz do 28.02.2023 r. (300 zł) lub
 • w przypadku konta założonego w październiku, wypłata premii przewidziana jest do 31.12.2022 r. (200 zł) i do 31.03.2023 r. (300 zł).

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W przypadku ostatniej opcji, czyli otwarcia konta "na selfie", dojdzie jeszcze jeden warunek do spełnienia - będzie należało udać się do placówki Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto (na sumę min. 1 000 zł), wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, na dowolne, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone transakcje Blikiem.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z premią 500 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić i ma łatwiejsze warunki do spełnienia (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy). 

7% dla oszczędzających


Poza promocją z premią 500 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: 7% w skali roku na 100 dni do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Konto Millennium 360º - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
   Uwaga: pamiętaj jednak, że o ile tu płatności Blikiem wystarczą do zwolnienia z opłat, to na potrzeby promocji płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta!
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą zagranicą, to nowe konto pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Rozpiska warunków. Choć ta okazja do bankobrania należy do bardzo łatwych, to i tak zawsze warto upraszczać sobie życie. Wyżej opisane warunki, zebrane na jednej, poręcznej rozpisce, możesz sobie pobrać i wydrukować - wtedy w łatwiejszy sposób zgarniesz 500 zł: pobierz rozpiskę.

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

178 komentarzy:

 1. Wniosek złożony. Pytanie czy pakiety ubezpieczeń są wymagane? Bo zaznaczyłem że ich nie chce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenia są dobrowolne. Regulamin promocji nie wymaga ich włączania. Zresztą omówienie promocji przez autora bloga masz dokładne więc czego tam nie ma to włączać nie trzeba.

   Usuń
 2. Szkoda, że karencja ta sama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba najdłuższa karencja w branży - 3 lata i 8 m-cy!

   Usuń
  2. Drzewiej była karencja dożywotnia, co nie jest bez sensu, bo ile razy można być 'nowym' klientem :)

   Usuń
  3. Bankom zależy tez na rankingach, które pokazują zaufanie klientów do danej instytucji finansowej. Ranking to także bezpłatna reklama :).
   Stąd pewnie likwidacja dożywotniej karencji;). Lepszy nowo-stary klient i wzrost w rankingu niż ciągły spadek.
   Reasemując aby pozyskać klienta należy go zachęcić czyli zapłacić, a nuż pozostanie na dłużej.

   Usuń
  4. Ja już 5 raz mam 360 przedłużone ciągiem

   Usuń
  5. Ale co ma do rzeczy karencja jak akurat w tym banku nie opłaca się zamykać konta ze względu na promocję utrzymaniową? To o czym pisze przedmówca lub przedmówczyni z powyższego komentarza.

   Usuń
  6. możesz rozwinąć, co to za promocja utrzymaniowa?

   Usuń
  7. jak składasz wypowiedzenie, to dzwonią i proponują, że jak zostaniesz to przez 6 msc będa Ci wypłacać po 60 zł (30 zł za płatności Blik i 30 zł za płatności kartą).Za Blik 5 % zwrotu, za kartę 2%. A jak wypowiedziałam kartę kredytową to dostałam propozycję 10% zwrotu do 200 zł max w ciągu miesiąca. Fakt, że musiałam reklamować, bo nie wypłacili na czas, ale ostaecznie wypłacili.

   Usuń
  8. Czyli, żeby przytulić te 60 zeta miesięcznie wystarczy obrót 600 zeta BLIKiem oraz 1500 zeta kartą - istna rewela 😛

   Usuń
  9. Anonimowy17 września 2022 23:26
   Jak ktoś nie je tylko strączków, nie kąpie się w rzece i nie przemieszcza się jedynie na piechotę, a do tego ma rodzinę to ze spokojem sobie to ogarnie.

   Usuń
  10. Tak duży co-miesięczny obrót tylko w jednym banku dla marnych 60 zeta to ewidentnie spory wysiłek w sytuacji gdy wiele banków (włączywszy Millennium) daje znacznie solidniejsze premie za założenie konta przy o wiele prostszych warunkach do spełnienia.

   Usuń
  11. A wiesz że można się nie łapać na te promocje przez karencje dla byłych klientów? A z racji tego że ta w Millennium jest długa to ja wolę systematycznie korzystać z tych 360 zł. To lepsze niż czekać 3-4 lata by ponownie założyć konto dla 500 zł. I w ten sposób Millennium traktuję jako swój główny bank.

   Usuń
  12. Robię dokładnie tak samo.

   Usuń
  13. Jak by na to nie spojrzeć, to obrót aż 2100 zł dla uzyskania premii w wysokości zaledwie 60 zł to nieporozumienie!

   Usuń
 3. a czy będąc współposiadaczem innego konta w millenium mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium.

   I to tyle, jeśli chodzi o wymogi wobec osób zakładających konto w promocji tego banku - prosto i klarownie :)

   Usuń
  2. Współposiadacz, to też posiadacz konta, więc to niestety wyklucza z promocji.

   Usuń
 4. Credit Agricole oferuje 8 procent do kwoty 75 tys zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko przy nowo-założonym ROR przez okres 14 dni od jego założenia.

   Usuń
  2. Nie, lokata mobilna 270 dni, czyli 9 miesięcy.

   Usuń
 5. w 2021 posiadałem w ex. eurobanku przejętym przez millennium konto (po przejęciu bankowości internetowej), czy to też wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zamknąłeś dopiero po przejęciu to oznacza, że miałeś już w Millennium (po 1.01.19 r.) więc to cię wyklucza.

   Usuń
 6. jak mogę sprawdzić kiedy wypowiedziałam umowę o konto ? szukałam maila, ale chyba nie wysyłają bo nie znalazłam...

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam już konto firmowe. Czy jest możliwość dwóch kont na jednej aplikacji. Jest taka mozliwosc w Aliorbanku, zmienia się kontekst

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już zalozylem konto i jest taka możliwość

   Usuń
  2. Nie. Apka na jednym telefonie/tablecie daje dostęp tylko do kont obsługiwanych przez tą samą umowę ramową.

   Usuń
 8. Witam
  Nie jestem właścicielem ani współwłaścicielem konta ale ale zgłoszony jako pełnomocnik

  Łapie się na promkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to pytanie to odpowiedź brzmi: TAK. Pełnomocnicy nie są wykluczeni.

   Usuń
 9. O co chodzi z tym oświadczeniem?
  "Oświadczam, że comiesięcznie:
  wpływy na mój rachunek/ rachunki wyniosą maksymalnie równowartość 100 000 zł."
  Jak więc skorzystać z 7% do 200 000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banki muszą o to pytać bo ustawa wymaga. Ale jak wpłacisz więcej to nic się nie stanie.

   Usuń
  2. ale czy przekroczenie podanych 100 000 zł, nie spowoduje złamania któregoś z punktów regulaminu promocji?

   Usuń
  3. Nie. Spokojnie możesz wpłacać.

   Usuń
  4. A jaki jest dzienny limit wypłat z ROR?

   Usuń
 10. czy ten warunek zaznaczamy przy zakładaniu konta czy gdzieś oddzialenie-|:"na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku na etapie gdzie podaje się imię i nazwisko, nr tel są oświadczenia. Trzecie (na cztery) to "Wyrażam zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie Sp. z o.o. we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników."

   Usuń
 11. Hej, Założyłem konto w Milenium za pomocą innego banku. Wszystko przebiegło ok, ale to konto przez które potwierdzałem tożsamość zostanie wkrótce zlikwidowane. Ma to jakieś znaczenie dla uzyskania nagród w promocji? Podejrzewam, że nie, ale wolę dopytać, ponieważ korzystam z promocji bankowych po raz pierwszy. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenie, można zamknąć, było potrzebne do potwierdzenia tożsamości, co już zostało zrobione.

   Usuń
 12. Mam pytanie odnośnie aplikacji mobilnej. Jeżeli dobrze rozumiem to, aby spełnić warunki promocji to muszę się tam zalogować tylko raz, czyli co po pierwszym logowaniu mogę odinstalować aplikacje i już z niej więcej nie korzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Wystarczy aktywacja i zalogowanie. Potem możesz usunąć bo regulamin nie narzuca utrzymywania apkikacji.

   Usuń
 13. Dlaczego jak wchodzę na stronę główną banku, nie ma nigdzei informacji o promocji? Czy banku nie powinno zależeć, aby ściągnąć jak najwięcej nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku promocji bankowych to dość powszechna praktyka, że tego typu propozycje nie są eksponowane na stronie banku (piszę o tym na blogu już w FAQ).

   W skrócie: na stronę banku głównie trafiają obecni klienci (więc mogliby niechętnie patrzeć na tego typu propozycje dla nowych klientów), a jeśli już trafiają nowi klienci, to są oni w jakiś sposób do tego zachęceni (np. reklamą w tv, więc bank, jak to bank - świetnie liczy, nie chce dwa razy wykosztowywać się na takiego klienta skoro na zachęcenie go już wydał kasę na reklamę w tv).

   Usuń
 14. Czy po założeniu tego konta przychodzi jakieś potwierdzenie udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego potwierdzenia. Ważne jest tylko by wniosek złożyć przez stronę promocji.

   Usuń
 15. Próbowalam 3 metod założenia konta i każdy mój wniosek został odrzucony. Czy to możliwe, że pula wniosków się wyczerpała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą konto zakładała moja mama i poszło bez problemu. Pula jest skoro nie ma żadnego komunikatu.

   Usuń
 16. Czy ktoś zakładał już konto w promocji metodą przez aplikację? Kolega właśnie to zrobił i zastanawiamy się, skąd bank będzie wiedział, że założył konto akurat w ramach promocji, skoro w aplikacji jest tylko jeden ogólnodostępny sposób na otwarcie konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie o tym samym pomyślałem więc dla spokoju wybrałem inną metodę.

   Usuń
  2. Ja też bym wybrał opcję numer jeden, czyli przez konto w innym banku, ale akurat kolega miał jedyne konto w Neście, którego nie było na liście. Więc została aplikacja. Ja natomiast konto w Millennium mam od lat, więc się nie łapię.

   Usuń
 17. chcę się upewnić, czy w tej promocji utrzymanie prowadzenie darmowego konta to tylko te 5 transakcji kartą? Nie potrzeba już wpacać 1 tys jak w poprzednich promocjach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz tylko 5 płatności załatwia temat. Zmieli konto i od kwietnia już są inne warunki. Wcześniej było wpływ 1k + 1 płatność, a teraz dla nowych kont jest tylko 5 płatności już bez tego wpływu.

   Usuń
  2. To krok wstecz - zdecydowanie łatwiej było zapewnić sumę wpływów (wpłaty w ATM, przelewy przychodzące) plus 1 płatność. Getin też poszedł tą drogą :)

   Usuń
  3. Czy wstecz to bym dyskutował. Wcześniej nawet jak ktoś miał samo konto bez karty to żeby za nie nie płacić trzeba było robić 1 płatność (blik) i mieć wpływ 1k PLN. Teraz jak ktoś nie będzie chciał karty do konta to sam ROR jest za 0 zł i już o żadne transakcje/wpływy martwić się nie trzeba.

   Usuń
 18. "Twoj wniosek o konto Millennium 360 zostal odrzucony. Nie udalo nam sie potwierdzic Twojej tozsamosci. Wybierz inny sposob zalozenia konta i wypelnij wniosek ponownie." - dlaczego otrzymalam.taki komunikat skoro wcześniej podczas weryfikacji konta w innym banku była informacja że przebiegło ono pomyśle ( konto wybrane z założeniem online ) Jaka może być przyczyną takiego komunikatu? Czy w tej sytuacji mogę pomlnownie wybrać założenie konta z podpisaniem go w placówce banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakieś różnice, literówka lub inne błędy. Złóż raz jeszcze ale z podpisaniem umowy w oddziale banku.

   Usuń
  2. Jeśli do potwierdzenia tożsamości używane było konto w innym banku, to czasami jest wymagane, by to inne konto NIE było kontem wspólnym i ten, którego tożsamość jest w ten sposób potwierdzana musi być JEDYNYM właścicielem konta. Nie we wszystkich bankach tak jest, ale często tak.

   Usuń
 19. Konto otwarte w promocji, razem z kontem oszczędnościowym profit.
  I tu pytanie, bo przelałem środki na k. oszczędnościowe (był stan 0zł), a przelane środki figurują jako... oprocentowane standardowo (czyli 1,25%, a nie 7% przez 60dni). Wygląda na to, że bank traktuje środki jako "nowe" dopiero, jak już jakieś są na koncie oszczędnościowym, czyli stan początkowy nie wynosi 0zł, a np 1000zł. Trochę to dziwne, bo przy nowym koncie praktycznie KAŻDA wpłata powinna być uznawana jako "nowe środki" a tak nie jest. Zwróćcie na to uwagę przy wpłatach na konto oszczędnościowe. Lepiej przelać najpierw mała kwotę, bo dopiero kolejne będą oprocentowane promocyjnie. Chyba, że się mylę, ale na razie tak to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości informacja o oprocentowaniu aktualizuje się następnego dnia. Jutro będziesz już mieć informację o promocyjnym 7%

   Usuń
  2. Dzięki. Faktycznie tak jest. Po wpłacie na KO jest informacja, że środki są oprocentowanie standardowo (dość nisko), następnego dnia już jest, że środki są oprocentowane promocyjnie (7% przez określony czas). Wszystko ok.

   Usuń
 20. Czy aplikacja musi być zainstalowana na telefonie którego numer podam w banku do kontaktu? Czy przejdzie jej pobranie i aktywacja na innym telefonie?

  OdpowiedzUsuń
 21. super sprawa taka gotowa rozpiska - dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pochwałą za to. Kawał dobrej roboty!

   Usuń
 22. Czy można aktywować aplikację w miesiącu założenia konta czy trzeba czekać do miesiąca następnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. "do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta" oznacza, że albo już w miesiącu otwarcia albo w następnym.

   Usuń
 23. Witam, potwierdziłam swoją tożsamość poprzez inne konto internetowe- rozumiem, że nie muszę się już zjawiać w placówce banku skoro konto zostało już otwarte i mogę już z niego korzystać? Pozdrawiam serdecznie Bankobranie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Możesz korzystać i nigdzie się nie ruszać. Wizyta w placówce dodatkowo tylko dla kont otwieranych na selfie.

   Usuń
 24. Otworzyłam właśnie konto w promocji. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Mam tylko pytanie odnośnie płatności kartą. Według regulaminu, aby karta była bezpłatna należy wykonać 5 płatności kartą, ale skoro założyłam konto dzisiaj to nie mam pewności czy karta ta zdąży do mnie dojść do końca tego miesiąca(niestety Poczta Polska tak działa w mojej dzielnicy, że na list czekam czasami ponad miesiąc). Czy to oznacza, że zapłacę 11 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W m-cu otwarcia konta niczym się nie martwisz. Nie musisz robić transakcji. Opłaty za kartę nie będzie.

   Usuń
 25. Ile wynosi obecnie dzienny limit wypłat z ROR?

  OdpowiedzUsuń
 26. Cześć, chciałam się upewnić co do zapisu: "do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc do 31.10. w przypadku konta otwartego we wrześniu lub do 30.11. w przypadku konta otwartego w październiku): wykonaj min. 5 płatności kartą (...)" - tak naprawdę należy te płatności zrobić w obu miesiącach tzn. we wrześniu i październiku, aby spełnić warunek i otrzymać pierwszą premię, a przy tym mieć kartę za 0 zł? Nie wystarczy, że zrobię zakupy w samym wrześniu i mi to zaliczy (do spełnienia warunku)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc do 31.10. w przypadku konta otwartego we wrześniu)" oznacza, że 5 możesz zrobić we wrześniu lub w październiku albo łącznie w tych dwóch miesiącach (np. 2 we wrześniu i 3 w październiku). Ale z racji tego że wrzesień jest bez opłaty za kartę bo to pierwszy miesiąc to z tymi 5 płatnościami praktycznie lepiej zaczekać do października.

   Usuń
 27. Czy co miesięczna wpłata na konto 1000 zł może być od innej osoby niż ja, np. wpłaca mi żona z jej konta

  OdpowiedzUsuń
 28. Otrzymałem do konta dwie karty mastercard i visa czy tak powinno być bo w sumie nic nie napisane było w promocji o tym

  OdpowiedzUsuń
 29. A czy karta mastercard millennium moze wziąć udzial w promocji bezcennechwile ta o ktorej mowa przy santanderbank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W programie Bezcenne Chwile udział biorą wyłącznie wybrane karty Mastercard niektórych banków. Ta wydawana do konta w Millennium niestety nie uczestniczy.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź

   Usuń
  3. Na Facebooku mastercard ktos zapytal czy bank millennium bierze udzial w tej promocji i odpowiedzieli że tak

   Usuń
  4. Bank bierze udział (ale tylko w przypadku katy VIP Card). Karty wydawanej do konta Millennium 360 nie da się dodać do programu Bezcenne Chwile.

   Usuń
 30. Kiedy powinna przyjść karta? Konto zakładałam 17.09 i jeszcze nie mam karty...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie doszła jakoś +/- po tygodniu.

   Usuń
  2. Jak karta nie przyjdzie w ciągu 14 dni, zastrzeż ją w aplikacji, na stronie lub przez tel. i wysyłają automatycznie kolejną (ja tak miałem). Jeśli ponownie nie przyjdzie, można poprosić o odbiór w placówce banku najbliższej miejsca zamieszkania. Taką wiadomość otrzymałem z banku.

   Usuń
 31. Jaka jest opłata za wpłaty i wypłaty w okienku w Millenium? Chcę założyć konto dla starszej osoby, która nie lubi bankomatów, wpłatomatów, aplikacji w telefonie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 11 zł za wpłatę/wypłatę w kasie.

   Usuń
 32. Czy zamykając konto przez internet w banku Millenium, zamykana jest również umowa ramowa?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy jeśli zakładałam konto wykorzystując konto posiadane w innym banku to mogę później wycofać poniższą zgodę?

  Wyrażam zgodę na świadczenie przez Bank Millennium S.A. usługi dostępu do informacji o rachunku i pobieranie z danych dotyczących mojego/moich rachunków płatniczych i związanych z nimi transakcji płatniczych w celu świadczenia przez Bank Millennium S.A. na moją rzecz wybranych przeze mnie Usług Otwartej Bankowości opisanych w Regulaminie świadczenia usług otwartej bankowości w Banku Millennium S.A.

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy do płatności kartą zaliczają się przelewy, np. na swoje inne konto bankowe? Czy działa to w przypadku każdej promocji w różnych bankach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą to nie przelewy. Kartą płacisz np. w sklepie albo na Allegro. Przelew nie ma nic wspólnego z kartą.

   Usuń
 35. Czy przelew błyskaiczny spełnia warunki promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew to przelew. A czy błyskawiczny, czy standardowy, nie ma znaczenia.

   Usuń
  2. @Anonimowy 30 września 2022 23:42
   No więc właśnie nie. Przelew przelewowi nie jest równy. Przynajmniej w jednej z promocji jeden z banków nie akceptował takich szybkich przelewów.

   @grazyna 28 września 2022 11:19
   Bank Millennium nie robi z tego tytuł problemów. Wszystkie przelewy dla spełnienia warunków w 3 promocjach "Konta 360°" oraz dla spełnienia warunków darmowości tych kont w ten sposób robiłem.

   Usuń
  3. Masz rację, ale jeśli bank różnicuje w tym zakresie rodzaje przelewów, to musi być to zaznaczone w regulaminie promocji. O ile wiem, w Millennium nie jest, więc w tym konkretnym przypadku przelew, to przelew i nie ma znaczenia czy błyskawiczny, czy nie. W innych bankach faktycznie może mieć to znaczenie.

   Usuń
  4. Są 2 rodzaje przelewów natychmiastowych. Express Elixir i Bluecash.

   Pierwszy zawsze będzie okey, bo jest z konta w banku X na konto w banku Y. Bezpośredni.

   A ten drugi najpierw idzie z banku X na konto firmy Blue Media w banku X, a potem ta firma ze swego konta w banku Y przelewa na konto wskazane w banku Y. Tal technicznie to wygląda. Tym samym formalnie to jest wpływ wewnętrzny. I jeśli w jakiejś promocji byłby on wykluczony to wtedy się nie zaliczy. Tu takiego wykluczenia nie ma.

   Usuń
 36. Założyłem konto w wrześniu. Wszystko do tej pory spełniłem, a dokonałem 5 transakcji jeszcze we wrześniu a nie w październiku. Spełniam warunki? Czy te transakcje muszą być w kolejnym moesoacu5pp założeniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W październiku też zrób 5 płatności żeby karta była za 0 zł

   Usuń
 37. Czy jeśli otworzyłem konto 20 września, a przelew 1000 zł na nowe konto wykonałem 30 września to będzie ok czy już się spóźniłem z tym przelewem? Chodzi mi o zapis "w ciągu 10 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku)"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest ok. Jeśli się obawiasz, mkżesz zadać pytanie np. w aplikacji. Odpowiadają BARDZO szybko.

   Usuń
  2. Idealnie w czas.

   Usuń
 38. Witam,
  czy jeśli przy zakładaniu konta nie wyraziłem zgody na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" i zrobiłem to dopiero teraz(nie doczytałem) to już pozamiatane i warunki nie spełnione ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaznacz teraz i pewnie też będzie dobrze. Ja kiedyś zapomniałem o aktywacji aplikacji i zrobiłem to sporo po czasie ale mi uznali (fakt że po reklamacji i odwołaniu ale i tak się cieszyłem i + dla nich).

   Usuń
 39. Hej, czy wpływy na konto muszą być z innego mojego rachunku? Czy mogą być z dowolnego konta (brat, siostra itp) byle kwota 1000pln się zgadzała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być również. Przelew z własnego konta w innym banku podaję jedynie jako przykład (pewnie najczęściej praktykowane rozwiązanie). Ale może być też przelew od kogoś innego czy od pracodawcy. Tu jest dość duża swoboda.

   Usuń
  2. Dzięki Złotówa ;)

   Usuń
  3. Jakikolwiek wpływ na ROR jest uznawany poza przelewem z własnego konta w ich banku.

   Usuń
  4. Wpłata gotówkowa też?

   Usuń
 40. otworzyłam wczoraj konto bratu przez przelew weryfikacyjny. Nie dostałam żadnej info, że biorę udział w promocji, więc napisałam do nich, żeby potwierdzili, że biore udział w tej promocji, a pani mi na to, że nie biorę udziału bo otworzyłam konto przez stronę abnku a nie w promocji. Miał ktoś podobną sytuację. Konto otworzyłam oczywiście z tego odnośnika co tu jest podany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też napiszę ciekawe co powiedzą bo również z tego linku otwierałem

   Usuń
  2. Po kilku wymienionych wiadomościach żeby go dopisali do promocji i przesłanych 2 zdjęciach skąd było otwierane konto pani przyjęła zgłoszenie i przesłała dalej kazała czekać na info. Dziś info przyszło że konto nie otwierane z tej strony promocyjnej, to ciekawe, ale do promocji dopisali.

   Usuń
 41. Dlaczego klikając z tej strony w promocję jest "Upss."? A jak klikam w link z regulaminu promocji to link otwiera się normalnie... różnią się tym, że link stąd w pasku nazwy ma 1 na końcu a z regulaminu nie. Teraz się zastanawiam czy konto w ogóle jest założone w promocji. Oczywiście zakładane z linku stąd, z tej strony

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wkradł się błąd przy edycji, ale złożony wniosek bierze udział w promocji (link był właściwy).

   Usuń
  2. Błąd przy edycji? Czyli to wina edytora?

   Usuń
  3. Tak, wszystko w porządku. W aplikacji napisałam wiadomość z prośbą o potwierdzenie czy biorę udział w promocji, to dość szybko dostałam odpowiedź, że tak i nawet, że spełniłam pierwsze warunki i co zrobić w następnych krokach. Przepraszam za zamieszanie, chciałam się tylko upewnić czy wszystko ok. Dzięki Mr. Złotówa za Twoją pracę :)

   Usuń
 42. Hej, dostał już ktoś może kasę od banku? Kiedy mniej więcej wypłacali w poprzednich edycjach promocji? Chodzi mi o osoby, które założyły konto we wrześniu i powinny dostać nagrodę w listopadzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spodziewaj się raczej pod sam koniec listopada.

   Usuń
  2. Również czekam i się zastanawiam czy pisać już coś czy czekać jeszcze

   Usuń
  3. Coś zawsze możesz napisać. Ale reklamację to nie za bardzo, bo nie ma ku temu najmniejszych podstaw. Regulaminowy termin jeszcze nie upłynął.

   Usuń
 43. Hej, ma już ktoś bonus? (osoby zarejestrowane we wrześniu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, ale dzisiaj będę reklamować 😬

   Usuń
  2. Ale na jakiej podstawie ta reklamacja jeśli zgodnie z regulaminem bank ma czas na wypłatę do 30-go?

   Usuń
 44. Witam. Mam pytanie odnośnie wpływu 1000 zł na konto, czy może być przelew z innego konta z banku Millenium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od innej osoby tak. Od ciebie samego z innego konta (np. oszczędnościowego) w Millenium nie.

   Usuń
  2. Czy 10-krotna wpłata i wypłata w ATM kwoty 100-zł styknie?

   Usuń
  3. Naturalnie.

   Usuń
 45. Hello, i jak tam ma ktoś już coś? Osoby zarejestrowane we wrześniu pownny już coś mieć a jak nie to do jutra ma bank czas :)

  OdpowiedzUsuń
 46. u mnie i żony, również brak 200 pln

  OdpowiedzUsuń
 47. to czekamy do jutra 30 listopada

  OdpowiedzUsuń
 48. No właśnie też czekam u mnie nadal nic...już przeglądałam, czy czasem coś źle zrobiłam, ale widzę, że jest kilka osób też czekacjących...No to czekamy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie właśnie przyszedł przelew, też się zastanawiałam czy wszystko zrobiłam prawidłowo

   Usuń
 49. u mnie też nie ma , a już od pn sprawdzam i sprawdzam

  OdpowiedzUsuń
 50. właśnie dostałem przelew na 200 zł

  OdpowiedzUsuń
 51. Właśnie kasa wleciała 😁

  OdpowiedzUsuń
 52. do mnie właśnie dotarł przelew od Millenium

  OdpowiedzUsuń
 53. Do mnie przelew właśnie dotarł. Co zabawne, to pisałem z konsultantką z poziomu aplikacji, czy biorę udział w promocji, napisała że nie. Dobrze, że poczekałem ze złożeniem dyspozycji zamknięcia konta

  OdpowiedzUsuń
 54. Ja dostałem 200zł bonusu około godz. 14

  OdpowiedzUsuń
 55. No to pochwalę się i ja. Też 200 zł dostałem. Moje pierwsze bankobranie.

  OdpowiedzUsuń
 56. Również nie otrzymałam premii, złożylam reklamacje przez aplikację, konsultant mi odpisał że posiadałam konto w 2019r, a byłam w placówce banku pytać kiedy zamknęłam konto dostałam informację że w 2017r jakieś pomysły jak mogę złożyć ponowną reklamacje, żeby mi ja uznali

  OdpowiedzUsuń
 57. Nie dostałem 1 premii 200 zł. Byłem w oddziale , złożyłem reklamację. Pani powiedziała, że to pewnie dlatego że dokończyłem zakładanie konta w placówce. Ale wniosek złożyłem przez podany link - jak byłem w placówce i zakładałem konto Pani jeszcze powiedziała że ma nadzieję że dobrze złożyłem wniosek , więc zdawała sobie z wszystkiego sprawę. Czy to możliwe że ona coś wtedy źle zaznaczyła?? Jakie są szanse powodzenia reklamacji??

  OdpowiedzUsuń
 58. Również nie otrzymałam premii. Składałam wniosek przez internet, ale otrzymałam odpowiedź że nie przez podany link, co wydaje mi się mało prawdopodobne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż reklamację (lub odwołaj się od odpowiedzi na nią, jeśli takowa już była złożona).

   Napisz, że brałaś udział z pełną świadomością i wiedzą dotyczącą warunków do spełnienia - w tym złożenia wniosku o konto we właściwy sposób. I tu warto bankowi wypunktować (co jest potwierdzeniem świadomego udziału w promocji), które z warunków zostały spełnione: okres wykluczenia dla byłych klientów (lub status nowego klienta), czas złożenia wniosku i zawarcia umowy (w okresie dostępności promocji), wymagane zgody, realizacja wymaganych aktywności (czyli np. aktywacja aplikacji, płatności kartą).

   W skali popularności tej promocji podobne sytuacje zdarzały się (aczkolwiek raczej to sporadyczne przypadki). Warto zawalczyć, bo z doniesień Czytelników wiem, że swój pozytywny finał znajdowały nawet reklamacje, które dotyczyły jakiś zaniechań po stronie uczestnika promocji (np. zabrakło zrealizowania jakiś warunków na czas). Pod tym względem bank ma proklienckie podejście.

   Usuń
 59. Czy po przyjściu drugiego przelewu można zamknąć konto czy promocja wymaga aby jeszcze przez jakiś czas konto było otwarte i aktywnie używane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz już wtedy zamknąć. Przygotuj się na telefon z pewną ofertą. Warto odebrać :)

   Usuń
  2. A dostałeś już drugi przelew 300 zł? Bo mają czas do końca lutego i znając życie to będzie 28 lutego

   Usuń
  3. Potwierdzam - warto odebrać :D

   Usuń
 60. właśnie wpłynęła druga premia :)

  OdpowiedzUsuń
 61. jest już premia na 300 zł

  OdpowiedzUsuń
 62. Hajs się zgadza. Bajlando!

  OdpowiedzUsuń
 63. a ja nie potwierdziłam tożsamości w oddziale banku w związku z tym nie Otrzymałam drugiej premii. Można to jakoś obejść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Która część warunków promocji mówi o takiej konieczności?

   Usuń
  2. § 3.2.b)

   Usuń
  3. Okej, czyli mowa o koncie zakładanym na selfie.

   Usuń
 64. a ja nie potwierdziłam tożsamości w oddziale banku w związku z tym nie Otrzymałam drugiej premii. Można to jakoś obejść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idź się zweryfikuj a potem złóż reklamację. Nawet jak odpowiedzą że nie to jeszcze się odwołaj.

   Usuń
  2. A myślisz,że to coś da?narazie mnie zbyli dość mocno…

   Usuń
  3. A myślisz,że to coś da?narazie mnie zbyli dość mocno…

   Usuń
  4. A myślisz,że to coś da?narazie mnie zbyli dość mocno…

   Usuń
 65. Jeśli nie zakładałem konta na selfie to też musiałem się weryfikować? Wysyłałem skan dowodu i potwierdzałem tożsamość logując się przez inny bank i z tego co pamiętam nie było konieczności potwierdzenia w placówce. Nie uzyskałem drugiej puli także.

  OdpowiedzUsuń
 66. czy ktoś kto czeka na premię 300 zł która ma być wypłacona do 30.03 już ja dostał?

  OdpowiedzUsuń
 67. Też nie otrzymałem jeszcze premii (do końca marca)- konto zakładane online bez weryfikacji

  OdpowiedzUsuń
 68. Dzisiaj wpadła

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...