Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 7,5% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku - edycja 14/2022 (i do 250 zł w bonusach na start za konto osobiste)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

30.09.2022

7,5% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku - edycja 14/2022 (i do 250 zł w bonusach na start za konto osobiste)

W praktyce to wznowienie dotychczas obowiązującej oferty Getinu.

Getin Bank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) z oprocentowaniem do 7,5% - edycja 14/2022
Do 200 tys. zł można uzyskać 7,5% w skali roku (a dla nadwyżki ponad 200 tys. zł do 400 tys. zł obowiązuje 7%). By otrzymać taką stawkę, należy: wpłacić "nowe środki" i posiadać (lub otworzyć) konto osobiste w Getin Banku (a przy tej okazji akurat można dodatkowo zyskać).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie najlepsze konta oszczędnościowe.]

[Uwaga: w dn. 30.09.2022 r. Bankowy Fundusz Gwarancyjny ogłosił przymusową restrukturyzację Getin Banku. Co to w praktyce oznacza, piszę tutaj.

W chwili obecnej jest to więc - niewykluczone - ostatnia okazja, by uruchomić sobie oprocentowanie w ramach poniższej promocji.]

W sytuacji, gdy jeszcze nie masz konta osobistego w Getinie, to założysz je przy okazji otwierania Elastycznego Konta Oszczędnościowego (konto osobiste z oferty Getinu, jak i promocję, dzięki której można zyskać nagrody o wartości co najmniej 150 zł, opisuję nieco niżej).

Jeśli nie chcesz otwierać konta osobistego, to sprawdź lokaty na nowe środki w Getinie z oprocentowaniem od 6,5 do 8% w skali roku (skorzystanie z lokaty jest o tyle łatwiejsze, że nie trzeba zakładać konta osobistego i dbać o spełnienie warunków zwalniających z opłat za jego prowadzenie). Choć jeśli chodzi o lokatę, to warto rzucić okiem też na Lokatę Facto w BFF Banku, gdzie również bez otwierania konta osobistego, można uzyskać 8% w skali roku na 3 lub 6 miesięcy (to aktualnie najlepsze lokaty na ten okres).

Getin Bank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) z oprocentowaniem do 7,5% - edycja 14/2022


Główne cechy oferty Getinu to:
 • oprocentowanie dla nowych środków: 
  • 7,5% w skali roku do 200 000 zł oraz
  • 7,0% w skali roku dla nadwyżki ponad 200 000 zł oraz do 400 tys. zł;
   Przykładowo: jeśli wpłacisz na konto oszczędnościowe 250 tys. zł, to kwota 200 tys. zł będzie objęta oprocentowaniem 7,5%, a dla reszty (50 tys. zł) obowiązywać będzie stawka 7%.
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni, liczone od dnia spełnienia wszystkich warunków, którymi są: 
  • posiadanie bądź założenie (jeżeli ich jeszcze nie posiadasz) konta osobistego i Elastycznego Konta Oszczędnościowego w Getinie, 
  • wyrażenie zgód: "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (...) oraz (...) równocześnie możliwość prowadzenia marketingu (...)" i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku oraz 
  • wpłacenie pierwszych, nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku w okresie przystąpienia do promocji, czyli od 30.09. do 17.10.2022 r. (promocyjne oprocentowanie będzie Ci przysługiwać przez wspomniane 92 dni bez względu na to czy środki na EKO wpłacisz na początku czy pod koniec okresu przystąpienia do promocji). 

Promocja oprocentowania dla nowych środków w Getinie przewidziana jest tylko dla osób posiadających indywidualne konto oszczędnościowe (innymi słowy: na koncie wspólnym nie ma możliwości uzyskania podwyższonego oprocentowania).

Jeśli dopiero teraz staniesz się klientem Getinu, to w praktyce wszystko co wpłacisz na Elastyczne Konto Oszczędnościowe będzie nowymi środkami. 

W przypadku obecnych klientów banku potrzeba nieco więcej sprawdzić i policzyć - o szczegółach piszę nieco niżej (w części niniejszego wpisu zatytułowanej: "Jak wyliczyć nowe środki w Getin Banku?").

Elastyczne Konto Oszczędnościowe - omówienie oferty Getinu


Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) to rachunek oszczędnościowy w Getin Banku, który prowadzony jest za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

W miesiącu kalendarzowym pierwszy przelew z konta oszczędnościowego jest za 0 zł. Za drugi i każdy kolejny przelew wykonany w tym samym miesiącu kalendarzowym bank pobiera opłatę 9 zł (wyjątkiem są zasilenia lokaty z rachunku oszczędnościowego - gdy we wniosku o lokatę jako konto do zasilenia lokaty wskażesz konto oszczędnościowe, to wtedy opłata nie będzie pobrana).

Naliczanie odsetek następuje za każdy dzień, na koniec którego środki znajdują się na rachunku (i na każdy taki dzień bank wylicza saldo "nowych środków"). Kapitalizacja odsetek (czyli ich wypłata na konto oszczędnościowe) realizowana jest na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.
💡 Środki deponowane na rachunkach w Getin Banku objęte są 100-procentową ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Bankowy Fundusz Gwarancyjny - co to jest, jak działa, co nam daje i ile gwarantuje.


Z kolei Konto Proste Zasady, czyli konto osobiste, które trzeba założyć w Getinie (jeśli takowego w tym banku jeszcze nie masz), by uzyskać promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0/9 zł za prowadzenie konta oraz 0/5 zł za kartę wydaną do konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty do konta ze standardowym wizerunkiem (w przypadku kart z wizerunkiem niestandardowym, a więc wybranym z katalogu kart, bank za wydanie i wznowienie karty pobierać będzie 10 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.

Otwierając konto osobiste w Getinie, warto do niego wyrobić kartę Mastercard (choć bank umożliwia też skorzystanie z karty Visa). Tę kartę da się bowiem zarejestrować w programie Bezcenne Chwile, a przy tej okazji można zgarnąć punkty powitalne, które przełożą się na nagrody - np. vouchery na zakupy - o wartości co najmniej 150 zł (a jeśli z rejestracją karty uda Ci się wyrobić do 9.10.2022 r., to możliwe jest uzyskanie jeszcze większej liczby punktów i tym samym zdobycie nagród o wartości nawet 250 zł). Sprawdź szczegóły promocji tutaj.

Jak wyliczyć nowe środki w Getin Banku? 


Na początek sprawdź jakie konto oszczędnościowe w Getin Banku posiadasz. Promocyjne oprocentowanie dla nowych środków uzyskać można tylko na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (EKO).

W sytuacji, gdy posiadasz "zwykłe" konto oszczędnościowe, niezbędnym jest jego zmiana na Elastyczne Konto Oszczędnościowe (można to zrobić w placówce banku, poprzez infolinię lub w bankowości internetowej; zmiana wejdzie w życie od kolejnego dnia).

Nowe środki dla Getin Banku - zgodnie z regulaminem promocji - to:
"środki na EKO, które wpłacisz po dacie salda początkowego, czyli po 27.09.2022 r. – są one nadwyżką nad saldem początkowym na EKO oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych. Stan nowych środków wyliczamy na koniec każdego dnia w okresie trwania oferty. Jeżeli 27.09.2022 r. nie masz EKO, to nadwyżkę wyliczamy nad saldem początkowym na najstarszym indywidualnym koncie oszczędnościowym z kapitalizacją miesięczną.  

Saldo początkowe wyliczane jest na 27.09.2022 roku
- jest to suma środków zgromadzonych na koniec tego dnia na wszystkich produktach depozytowych (pod uwagę brane są rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne i IKE w Getin Banku, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem).

Środki te należy utrzymywać w Getinie przez cały okres korzystania z promocyjnego oprocentowania na EKO, gdyż wyłącznie nadwyżka środków (wobec salda początkowego) będzie objęta promocyjnym oprocentowaniem.

Pamiętaj jednak, że wpłacenie "nowych środków" nie jest jedynym warunkiem załapania się na promocję. Udziału w obecnej edycji nie można łączyć z poprzednimi edycjami promocji oprocentowania dla nowych środków, wskutek czego nie da się jednocześnie korzystać z nowej oraz z którejkolwiek poprzedniej edycji. Miej też na uwadze, iż:
"Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 30.09.2022 r. do 17.10.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”", 

"Nie możesz korzystać z więcej niż jednej edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” jednocześnie" 

oraz to, że
"Oferta nie łączy si z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”. Jeśli skorzystasz z Oferty Specjalnej „Podwyższamy oprocentowanie” to zakończy Ci się okres trwania oferty ["Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" - edycja 14/2022, czyli od 30.09. do 17.10.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa]." 

Jeśli posiadasz/założysz więcej niż jedno Elastyczne Konto Oszczędnościowe, to promocja oprocentowania obowiązywać będzie wyłącznie na jednym (najstarszym) z tych warunków.


W ostatnim czasie sporo się dzieje jeśli chodzi o oferty banków dla oszczędzających. Zmian nie musisz śledzić samodzielnie - zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga. To niezawodny sposób otrzymywania informacji o promocjach bankowych (a przy tym zero spamu):

Przydatne dokumenty: 

56 komentarzy:

 1. Hej. A jak to się ma do ogłoszonej dziś przymusowej restrukturyzacji GETINU i przejęciu zarządzania tego banku przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bank upadł. Od poniedziałku bank nowy. Więc czekamy do poniedziałku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank nie upadł. Przechodzi przymusową restrukturyzację (o której szczegółowo piszę tutaj).

   Gdyby upadł, to oznaczałoby, że środki muszą być zwracane w ramach gwarancji BFG (a kto miałby w Getinie kwotę ponad równowartość 100 tys. euro, ten by tę nadwyżkę stracił). A w przypadku restrukturyzacji wszystkie umowy są kontynuowane i nikt z klientów nie traci ani grosza z lokat czy kont. Obsługą umów zajmie się bank pomostowy.

   Usuń
 3. dziś też wchodzi KNF i wprowadza restrukturyzację banku, Czernecki dostaje 20 baniek kary, może dla spokoju ducha nie wkładać tam pieniędzy mimo że jest fundusz gwarancyjny?

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie ogłosili upadłość banku, a mam tam lokaty i EKO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Upadłość?

   Usuń
  2. Też mam lokaty w Getinie. Ale nie ogłoszono upadłości, a przymusową restrukturyzację.

   Usuń
 5. Getin skończył jak Idea bank.Informacja bierzaca.

  OdpowiedzUsuń
 6. https://www.bfg.pl/bfg-rozpoczal-przymusowa-restrukturyzacje-getin-noble-bank-s-a-ktorego-dzialalnosc-zostanie-przeniesiona-do-wspolnego-banku-bfg-i-systemu-ochrony-bankow-komercyjnych-utworzonego-przez-osiem-bankow/

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że lepiej byłoby usunąć wpis promujący ten bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wręcz okazja, by jeszcze załapać się na promocyjne oprocentowanie :) Bo w banku pomostowym, który będzie kontynuował działalność Getinu, wiele prawdopodobnym jest, że już takie stawki obowiązywać nie będą. Ale kto jeszcze teraz zdąży skorzystać, to umowa/promocja musi obowiązywać.

   Usuń
 8. Przy obecnej likwidacji Getin Banku nie wpłacałbym tam na lokatę żadnych pieniędzy. Nie wiadomo także czy przy obecnej sytuacji premie za założenie konta w wysokości 250zł będą wypłacane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co zdradza, że umowy nie będą honorowane?

   Usuń
  2. Absolutnie nic tego nie zdradza!

   Usuń
 9. Złotówa, masz absolutną rację - to ostatnia szansa na skorzystanie z najlepszej oferty depozytów w Polsce!

  OdpowiedzUsuń
 10. Złotówa, czy druga wypłata z KO w danym m-cu w celu założenia u nich lokaty jest darmowa?

  OdpowiedzUsuń
 11. @Anonimowy 30 września 2022 08:53
  @Kalaman 30 września 2022 08:57
  Nic podobnego! Teraz właśnie jest ostatni dzwonek na to, żeby tam założyć lokatę. Dopiero od 3.10.2022 rozpocznie się ten cały nierząd i nieład.
  To odnośnie lokat. Natomiast co do jakichś zmian w przypadku konta oszczędnościowego, to szczerze powiedziawszy nie wiem. Sam mam na EKO umieszczone środki w edycji 13/2022 - a więc nie dopiero teraz założone - i tak jak miałem tam wcześniej widoczne oprocentowanie 7.5%, tak teraz nie ma żadnej informacji. Niepotrzebny bałagan powstaje przy okazji całego tego nierządu i nieładu z jakim mamy tu do czynienia. Trzymam się jednak tego co mówi regulamin mojej edycji i TOiP jaka przy niej obowiązywała.
  Co do niewiadomych za jakieś premie to podzielam te obawy. Ja jestem poza tym bo sam konto w Getinie mam od kilku lat i nie oczekuję również premii za polecenia.

  PS. Dodatkowo ten bałagan powstaje poprzez dezinformację w opisie tej promocji. Ja do EKO przystąpiłem w edycji 13 na 7,50% i tam TOiP ma nr 16 z 2022 obowiązującą od 14 września 2022 r. Tu natomiast mamy edycję 14 ale podany TOiP ma nr 15 z 2022 na 7% obowiązującą od 1 września 2022 r. Zupełnie bez sensu bo TOiP powinna nosić nr 17 z 2022 na 7,50% i obowiązywać od dnia 30 września 2022 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakim celu siejesz zamęt - w szczegółach 13. edycji promki EKO absolutnie nic się nie zmieniło!

   Usuń
  2. @Anonimowy 30 września 2022 15:39
   Jeżeli pytasz to zdania pytające kończymy pytajnikiem.

   Gdy o tym pisałem w aplikacji i szczegółach konta nie było ani kwoty nowych środków, ani też oprocentowania. Obecnie już te informacje są znów widoczne.
   Jeżeli chodzi o opis na tej stronie, to zechciej łaskawie zerknąć chociaż na "tabelę oprocentowania". Wciąż jest to tabela nr 12 z 2022 która odnosi się do edycji nr 12 z 2022 a która obowiązywała od 1 września 2022 r.
   I nie siej TU zamętu. Proszę.

   Usuń
  3. Panowie, zaraz po północy ukażą się odsetki na KO i wszystko się wyjaśni :)

   Usuń
  4. Dostałem odsetki zgodnie z oczekiwaniami 😀

   Usuń
 12. W poniedziałek Nowy bank nowe lokaty będzie lokaty dla nowych klijentow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten Nowy, który jest posiadany w 70% przez neoBank tzn. poznańskich czyścicieli kamienic?

   Usuń
  2. Za ten proceder KNF już dawno temu powinna zamknąć neoBank!

   Usuń
 13. Nic nie rozumiem z tymi nowymi środkami dla starych klientów. Może ktoś ten bełkot przetłumaczyć ma polski ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś kwotę X na 27.09. Teraz masz kwotę Y. Na EKO 7,5/7% dostaniesz dla kwoty Y - X.

   Usuń
 14. Jest już strona velo bank ma lokaty na 5 lat. Emerykanski bank przejął Getin tak z tego wynika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnych informacji o ofercie Velobanku.

   Usuń
  2. @Anonimowy 30 września 2022 14:57
   krzysztofp109@gmail.com robi zamieszanie. Jakoś dziwnie potrafi pomylić konto Velo w East West Banku założonym 2.01.1973 z Getin Bankiem założonym 3.10.1990 (a więc prawie 17 lat później), a właściwie to myli tutaj nawet nie East West Bank z Getin Noble Bankiem ale co ciekawe East West Bank z czymś czego nawet jeszcze nie ma i dopiero zacznie funkcjonować.

   W sumie to nie powinno to dziwić bo już byli tacy którym Polska pomyliła się z Japonią, innym z Irlandią (tygrys celtycki), Turcją, Dubajem a w Warszawie miał być drugi Budapeszt. Przy tych "światłych" pomyłkach, taki trolling jak ten z celowym robieniem zamieszania w temacie Getin Noble Banku to drobnostka.

   Usuń
  3. Velobank w adresie swej strony internetowej ma .pl, a nie .com.

   Getin Bank nie został przejęty przez zagraniczny podmiot. Przechodzi przymusową restrukturyzację w formie banku pomostowego, a zgodnie z komunikatem BFG "akcjonariuszami Banku Pomostowego będą Bankowy Fundusz Gwarancyjny oraz System Ochrony Banków Komercyjnych S.A., utworzony przez osiem działających w Polsce banków komercyjnych: ING Bank Śląski S.A., Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., mBank S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. i Santander Bank Polska S.A.".

   Usuń
  4. Złotówa, czy druga wypłata z KO w danym m-cu w celu założenia u nich lokaty jest darmowa?

   Usuń
  5. TOIP ad. opłat za konto oszcz.:
   "0 zł za przelewy na Lokaty w Banku"

   "y" w słowie "lokaty" mówi wszystko. Liczba mnoga. No limit.

   Usuń
  6. Dzięki bardzo!

   Usuń
 15. Przelew doszedł. Nowa edycja % na EKO uruchomiona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybyś zaczekał do poniedziałku, to byś miał 8% 😋

   Usuń
 16. Lepiej załapać się na tą edycję czy poczekać do 18 ego biorąc pod uwagę murowaną podwyżkę stóp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejna nasiadówka RPP jest w najbliższą środę czyli 5. października.

   Usuń
  2. Tak,wiem że 5 ego ale ta promocja jest do 17 ego i od 18 ego może być wyższy %.

   Usuń
  3. To już nie wiadomo jak niewiadomą jest cała oferta Velobanku. Bank pomostowy odpowiada za restrukturyzację banku więc raczej zbyt szczodrzy nie będą żeby zarobić i nadrobić wyniki Getinu. Szaleństwa być nie może bo 51% udziałów w Velobanku ma BFG a resztę 8 banków które raczej nie słyną z jakiegoś wysokiego oprocentowania lokat/kont oszczędnościowych.

   Usuń
  4. Będziecie czekać na naradę RPP lub nawet do 18. na nową edycję EKO? A nie uważacie że bank pomostowy ukróci wszelkie ciekawe oprocentowania i promocje jak tylko będzie mógł zarządzać tym bankiem, czyli od jutra? Jaki ma interes w dokładaniu do interesu, żaden bank nie chce przejąć Getina a co dopiero na siłę utworzona jednostka "banku pomostowego".

   Obyście nie skończyli jak w przysłowiu: indyk myślał o niedzieli...

   Usuń
  5. Stopa referencyjna nie uległa dziś zmianie.

   Usuń
 17. Po raz trzeci piszę:
  Tabela oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych
  dla Klientów Indywidualnych w Getin Noble Bank S.A. nr 17/2022
  https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/FAB362F1E7E31C021E312C0FEF92DB8D1F3F97C5A8866CF3444C3C928635590A

  W opisie wciąż znajduje się niewłaściwa tabela bo nr 15/2022 z edycji nr 12/2022

  OdpowiedzUsuń
 18. Będę w stanie założyć jeszcze konto w getine czy juz za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za późno - od jutra Getin zmienia nazwę.

   Usuń
  2. Kłamiesz. Bank nadal działa jako Getin.

   Usuń
  3. Nie ma powodu do zarzucania kłamstw. Getin Noble Bank istnieje, ale został z walutowymi kredytami hipotecznymi. De facto większość (np. konta, lokaty, kredyty konsumenckie) trafiła do Bank BFG S.A. (który występuje tutaj bank pomostowy). Marka Getin nadal jest przy tym używana, ale docelowo będzie to VeloBank.

   Usuń
  4. Sąd dzisiaj zarejestrował zmianę nazwy banku pomostowego powstałego w procesie przymusowej na VeloBank. Zmiana nazwy nastąpi pod koniec listopada.

   Usuń
 19. Jakby co to bez sensu włączać te 7,5%. Lepiej kasę wpłacić na ROR i potem robiąc przelew do innego banku pojawi się oferta utrzymaniowa. M.in. konto oszczędnościowe 8% na 3 m-ce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Majstersztyk dobry człowieku! Jest 8% :)

   Usuń
  2. Są jeszcze lokaty do wyboru: 8 proc. na 2 mies. oraz 8,3 proc. na 4 mies.

   Usuń
  3. Jestem u nich już zakorkowany tymi 4-miesięcznymi lokatami.

   Usuń
 20. Jak zakładam lokatę na nowe środki na jednym z ekranów widzę informację (nazwijmy ją czwarta zgoda): Zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z Bankiem - muszę ją zaznaczyć?

  W ustawieniach widzę, że mam wyrażone 3 pierwsze zgody: zgoda na marketing Banku, zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku, zgoda na marketing elektroniczny Banku.

  OdpowiedzUsuń
 21. A, i jeszcze jest piąta zgoda: zgoda na profilowanie na potrzeby marketingu Wyrażasz zgodę na wysyłanie materiałów marketingowych przeznaczonych dla konkretnych Klientów, co do których Bank dokonał profilowania na potrzeby dostosowania oferty do ich indywidualnych potrzeb - mogę mieć tu wniesiony sprzeciw?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy, z którego wynika, że konieczne jest "wyrażenie zgód na:
   - użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...)
   - otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (...) oraz (...)
   - możliwość prowadzenia marketingu (...) i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku"

   Jutro jest ostatni dzień na zasilenie konta!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...