Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 16 000 punktów (o wartości 200 zł) na start w programie Bezcenne Chwile + do 600 zł moneybacku dla wyrabiających kartę kredytową

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

6.09.2022

16 000 punktów (o wartości 200 zł) na start w programie Bezcenne Chwile + do 600 zł moneybacku dla wyrabiających kartę kredytową

Wystartowała kolejna promocja z punktami powitalnymi w programie lojalnościowym Mastercard. Tym razem dedykowana klientom konkretnego banku.

Promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem"
A właściwie to nawet konkretnej karty, bo w tym przypadku chodzi jedynie o Kartę Kredytową z Żubrem, czyli plastik wydawany przez Pekao. Propozycja skierowana jest do osób, które teraz wyrobią taką kartę - a przypomnę, że z nią można uzyskać też do 600 zł moneybacku rocznie.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Wspomnianą promocję dla osób dopiero co zawierających umowę o kartę kredytową w Pekao, już omawiałem na blogu we wpisie "Karta kredytowa z Żubrem w Banku Pekao z moneybackiem do 600 zł rocznie" - znajdziesz w nim szczegółowe prześwietlenie promocji oraz opis karty. Poniżej skupiam się już na nowości, czyli na akcji z powitalnymi punktami w programie Bezcenne Chwile. 

Program Bezcenne Chwile - co to jest?


Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz spotykają się z ofertą programu Bezcenne Chwile:

W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (należą do nich oczywiście karty wydawane przez Pekao). Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo: voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja.

Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem"


16 000 punktów powitalnych w programie Mastercard przekłada się na nagrody - mogą to być np. vouchery na zakupy - o łącznej wartości 200 zł.

Aż tyle punktów powitalnych na start to bardzo dużo, bo zazwyczaj jest to od 4000 do 8000 punktów. Przypomnę zresztą, że równolegle jest też dostępna inna promocja dla rejestrujących się w programie lojalnościowym Mastercard, w której do wzięcia czeka 8000 punktów na start (co w tym przypadku da nagrody o wartości 100 zł) - to już jest propozycja dla klientów wszystkich banków, które wydają karty biorące udział w programie Bezcenne Chwile.

Dla kogo promocja "Zyskaj z Kartą kredytową z Żubrem"? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.09. do 31.12.2022 r. podpisze z Pekao umowę o Kartę Kredytową z Żubrem i która jednocześnie przed 1.09.2022 r. nie brała udziału w programie Bezcenne Chwile z użyciem Karty Kredytowej z Żubrem (ewentualne zarejestrowanie wcześniej innej karty Pekao - np. debetowej wydanej do konta - w programie lojalnościowym Mastercard nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji).


Nagroda w promocji "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem". Wracając do promocji z kartą kredytową w roli głównej, to już nagrodę szczegółowo omówiłem. 16 000 punktów będzie można wymienić na coś z katalogu nagród - mogą to być np. vouchery na zakupy o łącznej wartości 200 zł (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności). Tu dodam jedynie, że punkty mają być ważne przez 6 miesięcy - to będzie czas na ich wymianę na nagrodę.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:

 • do 31.12.2022 r. dodaj swą Kartę Kredytową z Żubrem do programu Bezcenne Chwile (można to zrobić na stronie bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24)
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 50 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. 16 000 punktów otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych, całkiem prostych warunków.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Każdy uczestnik może w tej promocji zdobyć maksymalnie 16 000 punktów (bez względu na liczbę zarejestrowanych Kart Kredytowych z Żubrem).

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Państwowy bank z prowizjami za karty kredytowe, to nie może się dobrze skończyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale gdzie masz karty kredytowe bez opłat? Po tym jak Citibank dał opłatę miesięczną przy Simplicity to są wszędzie. I też są warunki żeby tych opłat uniknąć.

   Usuń
  2. Pekao jest państwowe?

   Usuń
  3. bezpłatna jest w citi BPkarta bezwarunkowo

   Usuń
 2. Jest jakaś pula tych nagród 16k pkt ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma limitu (co faktycznie rzadkie w promocjach z punktami powitalnymi Bezcenne Chwile).

   Usuń
 3. Jeżeli nie jestem klientem PEKAOSA to aby założyc kartę trzeba się udać do oddziału. To ja dziękuję. Zamykałem konto w tym banku w oddziale: 3 wizyty, dopiero ostatnia 65 minutowa skuteczna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dobrze rozumiem - aby zyskać te 16 000 ptk (=200zł) biorąc tylko pakiet Standard karty kredytowej (czyli zero opłat za kartę, brak moneybacku i 3x wiecej ptk za Bezcenne chwile) wystarczy tylko złożyć wniosek o kk, zrobić kartą 50 zł i 30 dni potem będzie 16k punktów?
  Pytam bo nie interesują mnie opcje obrotu 2k ich kartą kredytową na miesiąc aby mieć ją darmową :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy złożenie wniosku o kartę kredytową z żubrem można założyc w czasie wizyty w oddziale czy tylko internetowo?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, dostałem 4000pkt - Punkty na start Pekao SA Bezcenne Chwile. Czy dostanę jeszcze 16 000 pkt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli spełniasz warunki promocji to powinieneś dostać. Te 4K punktów to od mastercard jest jako zachęta aktualnie.

   Usuń
 7. mieliście problem z dodaniem tej karty? Cały czas jakś błąd wyskakuje

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...