Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Piłkarska loteria" w Alior Banku: 10 tys. zł do RTV Euro AGD i koszulki reprezentacji Polski do wygrania (+ 400 zł na start za konto osobiste)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

7.09.2022

"Piłkarska loteria" w Alior Banku: 10 tys. zł do RTV Euro AGD i koszulki reprezentacji Polski do wygrania (+ 400 zł na start za konto osobiste)

Wystartował konkurs już ze sporym wyprzedzeniem podgrzewający emocje przed tegorocznym mundialem z udziałem reprezentacji Polski.

Piłkarska Loteria Alior Bank
Na klientów Aliora (posiadających kartę do konta i/lub kartę kredytową) czekają nagrody, które pozwolą przygotować się do mistrzostw. Można bowiem wygrać bony do RTV Euro AGD (np. na zakup kina domowego) i koszulki piłkarskie. Przy okazji przypominam, że za otwarcie konta w Aliorze czeka też gwarantowana premia 400 zł i 100 zł na zakupy.

[Loteria zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Choć na blogu Bankobranie skupiam się głównie na tym co pewne i gwarantowane (a na tym przecież polegają promocje bankowe, jak ta, w której do wzięcia jest 400 zł na start za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku), to tak się składa, że dziś publikuję drugi wpis o propozycji banku, dzięki której można zyskać, ale wszystko zależy od szczęścia (opisałem bowiem już też konkurs dla posiadaczy kart kredytowych Visa w Santander Consumer Banku). Na co dzień na marzeniu o nagrodach i wygranych się nie skupiam, ale jeśli coś może się zdarzyć przy okazji, to czemu nie spróbować 😉 A tutaj właśnie tak może być - można bowiem wykonywać transakcje na potrzeby promocji czy to moneybacku, który można uzyskiwać z kontem w Aliorze (a więc w celu zdobycia gwarantowanych bonusów), a przy tej okazji - bez jakiegoś większego, dodatkowego wysiłku - można zbierać losy w loterii.


"Piłkarska loteria" w Alior Banku


Tematyka loterii nie jest przypadkowa - wszak Alior Bank jest sponsorem polskiej reprezentacji piłkarskiej, a mistrzostwa świata zbliżają się wielkimi krokami.

Dla kogo loteria? Udział w loterii wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca kartę Mastercard wydaną  przez Alior Bank dla klienta indywidualnego (odpadają więc karty do rachunków firmowych) - może być to karta debetowa (czyli "zwykła" karta wydana do konta osobistego) lub karta kredytowa. W regulaminie loterii zaznaczono, że udział biorą zarówno karty aktywowane przed startem loterii, jak i aktywowane w czasie jej trwania (jeśli więc jeszcze nie masz karty Alior, to jest ciągle szansa, by dołączyć - uzyskasz ją do konta we wspomnianej promocji z bonusami do 400 zł).

Nagrody. Do wygrania czeka:

 • 16 bonów o wartości 10 000 zł każdy do wykorzystania w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym RTV Euro AGD (do tych nagród bank ufundował też dodatkową nagrodę pieniężną, będącą równowartością należnego podatku, którą odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego) 
 • 168 oficjalnych koszulek Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 roku (tak to określono w regulaminie, acz strona loterii mówi konkretnie o koszulce naszej reprezentacji) o wartości 469,99 zł każda.


Zasady loterii
. By wziąć udział w zabawie i dać sobie szansę na wygraną:

 • najpóźniej do 30.10.2022 r. zarejestruj się w loterii (zgłosić można tylko jedną kartę, więc jeśli posiadasz więcej kart z logo Aliora, to zastanów się której używasz najczęściej i właśnie tę kartę wskaż przy rejestracji);
 • po rejestracji wykonuj płatności kartą i dodatkowo, w każdym dniu w którym wykonasz płatność kartą - by zapewnić sobie dla niej los - zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku.

Do loterii uwzględniane będą płatności kartą wykonywane w punktach stacjonarnych oraz w Internecie.

Każdego dnia możesz zdobyć maksymalnie jeden los. Więcej transakcji wykonywanych tego samego dnia (ani więcej logowań do aplikacji) nie zwiększa szans na wygraną, bo nie daje losów. 

Kartę zgłoszoną do loterii posiadaj co najmniej do 30.10.2022 r. 

W loterii wygrać można maksymalnie jedną nagrodę danego typu - może więc się zdarzyć, że wygrasz i bon, i koszulkę. Ale jeśli wygrasz koszulkę, to na kolejną już szans nie ma.

Harmonogram losowań przewiduje je w następujących terminach: 23. i 30.09., 7., 14., 21. i 28.10. oraz 4. i 14.11.2022 roku. W każdym z tych losowań będą wyłaniani zdobywcy dwóch bonów do RTV Euro AGD (nagroda tygodniowa) oraz koszulek - trzech za każdy dzień loterii brany pod uwagę w danym losowaniu. Dodatkowo w dniu 28.11.2022 r. odbędzie się jeszcze jedno losowanie, w którym wyłonieni mają być zdobywcy koszulek i bonów dotąd ewentualnie niewydanych.

Zwycięzcy o wygranych mają być powiadamiani w ciągu 3 dni roboczych od losowania (mailem oraz SMS-em) Wtedy laureat będzie miał czas (w ciągu 72 dni) na podanie danych do przekazania nagrody.

Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Czy otrzymam zwroty za płatności kartą i pkt. priceless MasterCard przy włączonej loterii? To jest dobrze pomyślane dla osób kupujących i logujących się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale czemu miałbyś nie dostać?

   Usuń
  2. W regulaminie niema, że nie wiąże się z innymi promocjami, więc się zapisałem.

   Usuń
 2. Koszulki są tyle warte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. Reprezentacyjna jest mega droga jeśli to nowy, aktualny model.

   Usuń
  2. Czy jest gdzieś przedsprzedaż tych koszulek? Aby sprawdzić cenę.

   Usuń
  3. W sklepie na ŁączyNasPiłka KOSZULKA NIKE POLSKA VAPOR MATCH 2020 DOMOWA jest za 499,99 zł (przeceniona z 569,99 zł). No ale to jeszcze nie jest ta mundialowa.

   Usuń
 3. Koszulkę chętnie by się wygrało :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam kartę jeszcze z logo T-Mobile, też mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie to już karta Aliora bo TMUB dawno przejęty.

   Usuń
 5. Płatności googlepay też się liczą na potrzeby loterii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chyba tak bo wykluczeń nie ma. Tak czy siak i tak będę płacić GP bo mam moneyback a jakbym płacił plastikiem to nie mam nic.

   Usuń
 6. Z godzinę temu zarejestrowałam sie w loterii i oprócz wiadomości na stronie rejestracji " Wchodzisz do gry!
  Czy los się do Ciebie uśmiechnie?
  Dziękujemy za przystąpienie do loterii „Piłkarska loteria Alior Banku” Alior Banku i Mastercard®
  Loguj się do aplikacji i rób transakcje kartą Mastercard i zdobywaj losy.
  Na Twój adres e-mail wysłaliśmy potwierdzenie rejestracji
  wraz z unikalnym nr UIC." .... dotąd nic mi nie przyszło na maila. Też tak macie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś już nikt nie pracuje zaloguj się od 8 do 17.

   Usuń
  2. Regulamin: " w terminie 1 dnia od zarejestrowania Zgłoszenia, Organizator wysyła Uczestnikowi na adres e-mail wskazany w Zgłoszeniu potwierdzenie dokonania rejestracji w Loterii zawierające przypisany do Zgłoszenia numer UIC"

   Usuń
  3. Nic więcej Ci nie przyjdzie.

   Usuń
  4. @Anonimowy9 września 2022 06:14
   Rażąca niekompetencja. Oczywiście że przyszło wspomniane potwierdzenie zawierające numer UIC.

   Usuń
 7. Czy płatności applepay też liczą się w loterii jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak bo to w końcu ciągle płatności kartą.

   Usuń
 8. Logowanie musi być po pierwszej płatności w danym dniu czy może być na koniec dnia bez względu ile było płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez znaczenia. I tak jest 1 los na 1 dzień.

   Usuń
 9. Gdzie można sprawdzić, że po płatności i logowaniu przyznali los?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jak sprawdzić. Ale co tu jest do sprawdzania? Przecież ten los nie jest czymś uznaniowym tylko po prostu jest za płatność + logowanie.

   Usuń
 10. A dzwonią może z info o nagrodzie? bo natrętnie wydzwania do mnie czterocyfrowy numer 302302 ...nie odbieram bo dziwny ten numer jest, oszuści czy co?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...