Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Od dziś już nie 480, a aż 580 zł do wzięcia za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.09.2022

Od dziś już nie 480, a aż 580 zł do wzięcia za Konto Jakie Chcę w Santander Banku

Santander Bank podbija stawkę. Teraz za Konto Jakie Chcę do wzięcia jest jeszcze więcej.

Promocja "Konto z bonusem 100 zł"
Oprócz dotąd dostępnych bonusów powitalnych o wartości 480 zł, właśnie doszła jeszcze jedna nagroda - bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocję z premią pieniężną do 300 zł i bonami na zakupy o łącznej wartości 180 zł już szczegółowo omówiłem na blogu we wpisie "Zgarnij 480 zł w bonusach za konto w Santander Banku". Zachęcam do jego lektury, bo dzisiejszy wpis nie powiela warunków tej promocji i prześwietlenia konta. 

Poniżej opisuję najnowszą okazję do bankobrania, która właśnie się pojawiła i daje szansę na kumulację zysków, dzięki wspomnianej, dodatkowej nagrodzie w postaci bonu do Allegro.

Promocja z bonem 100 zł do Allegro


W promocji z bonem do Allegro udział wziąć może tylko osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem. 100 zł na zakupy uzyskasz, jeśli (cytuję fragment regulaminu):

"a. nie masz u nas [tj. w Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa] konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 września 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji, 

b. żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku [czyli w Santander Banku - przyp. Mr. Złotówa] nie było otwierane w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem od 1 kwietnia 2019 r."


Uwaga:
choć promocja z premią 300 zł dostępna jest do 30.09. (i w tym czasie da się też załapać na pozostałe promocje z bonami o łącznej wartości 180 zł), to niniejsza promocja z bonem 100 zł do Allegro przewidziana jest nieco krócej - do 28.09.2022 r.

Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami do Allegro (w odróżnieni choćby od promocji z premią 300 zł) jest też limitowana, więc z udziałem warto się spieszyć. Bank przygotował 2 000 bonów do Allegro. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i realizacji warunków promocji.

Zasady promocji. W celu uzyskania 100 zł na zakupy na Allegro:

 • od 8. do 28.09.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych i najpóźniej do 10.10.2022 r. zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej;

 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody: 
  • na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz 
  • na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank (dzieje się tak m.in. z tego względu, by bank nagrodę mógł Ci przekazać);

  Dotąd więc w praktyce wszystko pokrywa się z warunkami promocji z premią pieniężną 300 zł na start, ale nowości są niżej:

 • do 28.09.2022 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł - formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji po kliknięciu w przycisk "Zobacz szczegóły>>" (przesuń stronę promocji nieco w dół, by zobaczyć grafikę jak na poniższym zrzucie ekranu i kliknij w miejscu, które zaznaczyłem żółtą strzałką). Wypełniając formularz, wpisz te same dane, co we wniosku o konto:
Formularz rejestracyjny w promocji "Konto z bonusem 100 zł" w Santander Banku
 • do 31.10.2022 r. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku włącz usługę "Moje Cele" z automatycznym oszczędzaniem "Końcówki transakcji" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ta usługa, jak działa i jak ją włączyć);
 • do 28.02.2023 r. utrzymaj wyżej wymieniony cel i w jego ramach odłóż metodą "końcówki transakcji" min. 50 zł.

I to wszystko. Nagrodę bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.03.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta osobistego (Jakie Chcę) w Santander Banku.

Bon do Allegro można używać wielokrotnie podczas dowolnych zakupów aż do wyczerpania salda środków. 

Czym jest i jak działa usługa Moje cele w Santander Banku? 


Definicja banku brzmi tak: 
Usługa „Moje cele w usługach Santander online” daje klientowi możliwość zdefiniowania reguły (metody oszczędzania) pozwalającej na wpłaty na rachunek do celowego oszczędzania, utworzony dla określonego przez klienta celu. 

W ten sposób można więc odkładać (najczęściej drobne) kwoty na jakiś określony, samodzielnie wybrany cel. Bank sugeruje np. oszczędzanie na dziecko, na przyjemności lub emeryturę. Wpłat można dokonywać samodzielnie, automatycznie lub w postaci zaokrągleń transakcji wykonywanych kartą lub Blikiem (na potrzeby promocji z bonem do Allegro trzeba wybrać tą właśnie opcję). 

Usługa "Moje cele" jest udostępniana i prowadzona za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Środki na rachunku "Moje cele" nie są oprocentowane (czyli to bardziej taka skarbonka, a nie rachunek oszczędnościowy).

Jak włączyć usługę "Moje cele" i "Końcówki z transakcji"?


Usługę można uruchomić w bankowości internetowej (w zakładce "Pulpit" - na dole strony) lub aplikacji mobilnej Santander Banku.

Poniżej instrukcja z zakładaniem poprzez aplikację. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku - u dołu głównego ekranu, pod rachunkami i kartami znajdziesz: "MOJE CELE (NOWOŚĆ)" i tam wybierz "Dodaj", a dalej "Dodaj cel" - na trzecim etapie jego konfiguracji, jako metodę oszczędzania (wymaganą regulaminem promocji z bonem do Allegro), wybierz "Końcówki transakcji". 

W kolejnym kroku wskaż konto osobiste, z którym ma być powiązane oszczędzanie (płatność kartą lub Blikiem musi być z tego konta) i dzięki temu, bank będzie zaokrąglać Twoje transakcje – i tak, jeśli kartą lub Blikiem zapłacisz np. 3,50 zł, to z Twego konta bank pobierze dodatkowo 0,50 zł (będące zaokrągleniem do pełnego złotego) i przerzuci na rachunek służący oszczędzaniu. 

Jeśli chcesz przyspieszyć odkładanie na wyznaczony cel, to możesz wybrać mnożnik (x 5 lub x 10) i wtedy, bazując na powyższym przykładzie, zamiast 0,50 zł, bank na "Moje cele" przerzuci odpowiednio 2,50 lub 5 zł. 

Dalej kliknij w przycisk "Załóż cel" i zaakceptuj regulamin usługi "Moje cele". "Moje cele" pojawią wśród posiadanych przez Ciebie produktów i usług - będą widoczne na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. 

Pamiętaj by "Moje cele" z saldem min. 50 zł posiadać do 28.02.2023 roku. Później będzie można oszczędzać dalej albo zamknąć usługę "Moje cele" - wtedy środki tam zgromadzone wrócą na Twe konto osobiste.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premią do 300 zł, i z bonami do 180 zł na zakupy, i z bonem 100 zł do Allegro) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet.

Opis promocji z nagrodami gwarantowanymi o wartości 480 zł, jej warunki oraz prześwietlenie kont z oferty Santander Banku znajdziesz tutaj.


Przydatne linki:
Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Konto jakie chce kiepsko oprecentowane i premi brak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto osobiste nie są oprocentowane. To powszechne i normalne.

   Usuń
  2. Promocja dopiero co wystartowała. Pierwszą premię dostaniesz w listopadzie.

   Usuń
 2. Drugi miescioc brak premi za opłatę rachunku abonament telefonu i trzeba zamknąć konto jakie chce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dodawałeś w ogóle fakturę? Trzeba ją jednorazowo przesłać przez bankowość albo pokazać w placówce. Jak operator zmieni numer rachunku do przelewów to też trzeba podać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...