Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Konto na lata" (w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

22.09.2022

Uczestniku promocji "Konto na lata" (w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników lipcowej promocji BNP Paribas.

Finalizacja promocji "Konto na lata"
To czas, gdy organizator rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu premii. Na tę wiadomość należy zareagować, podając teraz numer rachunku do wypłaty premii. Przypominam o tym, jak również podpowiadam, jak w BNP Paribas zyskać jeszcze więcej.

Wspomniana szansa na zwiększenie zysków w BNP Paribas dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów tego banku (posiadanie konta nawet założonego w promocji w niczym nie przeszkadza). A do wzięcia czeka do 600 zł zwrotów za płatności kartą kredytową (promocja dostępna jest do 30.09. - przy czym liczy się w niej nie samo złożenie wniosku o kartę, ale też zawarcie umowy z bankiem w wyżej wspomnianym terminie).

Finalizacja promocji "Konto na lata"


Zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia szczegółowo omówiłem we wpisie: "Zgarnij 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas".

Kto spełnił warunki uzyskania bonu 100 zł do H&M oraz bonusu pieniężnego 50 zł, ten teraz powinien otrzymać maila powiadamiającego o tych nagrodach (organizator na przesłanie tej wiadomości dał sobie czas do 21.09.2022 roku). Za pomocą kodu z wiadomości należy zalogować się na stronie promocji i tam jednorazowo, najpóźniej do 26.09.2022 r. podać numer rachunku konta osobistego założonego w BNP Paribas w ramach promocji. I to właśnie na ten rachunek wpłynie premia - ma to nastąpić do 30.09.2022 roku.

Poza tym we wrześniu, październiku i listopadzie pamiętaj spełniać pozostałe warunki, by zgarnąć kolejną premię (w wysokości 250 zł) - zostanie ona wypłacona najpóźniej do 31.12.2022 r. - pamiętaj, by do tego czasu nie zamykać konta, ani nie rezygnować z wydanej do niego karty oraz dostępu do bankowości internetowej.

Nim przejdę do podpowiedzi co zrobić, jeśli wyczekiwany mail od organizatora do Ciebie nie dotarł, to niżej podpowiadam...

... jak obecnie zarobić więcej?


Jeśli spodobał Ci się udział w niniejszej promocji BNP Paribas, to podobnych promocji nie brakuje. Na ten moment szczególnie warto sprawdzić poniższe propozycje:


Co zrobić w przypadku braku maila o nagrodzie? 


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod potrzebny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wiadomości od organizatora, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji:

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontonalata@bnpparibasplus.pl 

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych, bo przegapisz maila od organizatora, to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis: 

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 26.09.2022 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: kontonalata@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 29 lipca 2023 r"


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


1 komentarz:

  1. W promce "Mega okazja" również, ale najpierw trzeba dostać powiadomienie :)

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...