Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 400 zł łatwej premii za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.09.2022

400 zł łatwej premii za konto w BNP Paribas

Ruszyła nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Wrześniowe korzyści": 400 zł premii za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czeka premia pieniężna 400 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. Udział wziąć mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od min. 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Droga do solidnej premii 400 zł od BNP Paribas jest łatwa i przyjemna. Szczegóły analizuję poniżej. Dodatkowo na samym końcu wpisu znajdziesz rozpiskę, która jeszcze bardziej uprości drogę do zysku w tej promocji bankowej.

Promocja "Wrześniowe korzyści": 400 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne w wysokości 70, 150 i 180 zł (co w sumie da tytułowe 400 zł).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne otrzymasz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Wrześniowe korzyści"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 17.10.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 17.10.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 30.10.2022 r.);

Za samo spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie Ci pierwsza premia - 70 zł.

By zdobyć kolejną premię (w wysokości 150 zł), w listopadzie:
 • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (warunek ten można spełnić całkiem łatwo, bo wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

Z kolei w celu zgarnięcia ostatniej premii (180 zł) w grudniu 2022 roku:
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (tak samo mogą to być transakcje nawet na niewielkie kwoty) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł (tu również wystarczy choćby przelew z własnego kotna w innym banku).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej premii jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania premii w miesiącu poprzednim, a więc np. by zdobyć premię 180 zł w grudniu, to w miesiącu poprzednim (w listopadzie) musisz mieć zrealizowane warunki zdobycia premii 150 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu pierwszej premii 70 zł powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomość z adresu wrzesniowekorzysci@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.11. o przyznaniu premii 70 zł;
 • do 19.12.2022 r. o przyznaniu premii 150 zł (za spełnienie warunków w listopadzie) oraz
 • do 21.01.2023 r. o przyznaniu premii 180 zł (za realizację wytycznych w grudniu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych będzie trzeba zalogować się na stronie promocji, by tam najpóźniej do 25.11.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas.

Wypłata premii przewidziana jest do 30.11. (70 zł), 31.12.2022 r. (150 zł) oraz 31.01.2023 r. (180 zł). Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Wrześniowe korzyści"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). 

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub 
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty (w listopadzie i grudniu załatwią to już płatności wykonywane na potrzeby promocji). Pamiętaj o wykonywaniu płatności wyłącznie kartą - BNP Paribas nie traktuje Blika jako zamiennika (jest to inna forma płatności).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Wrześniowe korzyści" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Rozpiska promocji:

Chociaż warunki w tej promocji BNP Paribas są wyjątkowo proste i klarowne, zawsze może być jeszcze prościej. Dodaję zatem rozpiskę promocji, by udział w niej był przysłowiową "bułką z masłem". Wystarczy wydrukować i odhaczyć spełnienie warunków we wskazanym czasie.

Przydatne dokumenty:

104 komentarze:

 1. Warunki do spełnienia są groteskowo proste!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy mogę brać udział w promocji jeżeli posiadam kredyt ratalny?

   Usuń
  2. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

   Usuń
 2. czy trzeba płacić kartą już w 09.2022 jak karta przyjdzie we 09.2022 by nie było opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Za niepełny m-c, w którym wydano kartę opłaty niet.

   Usuń
  2. Nie. W m-cu otwarcia konta płacić nie trzeba.

   Usuń
 3. Jedyny problem, jaki widzę w tej promocji to przepychanki z Bankiem czy skorzystało się z linku do otwarcia konta czy nie (nie chodzi o link z rejestracji do promocji bo na to mamy maila potwierdzającego a o samo założenie konta gdzie trzeba kliknąć w kolejny link). Nie mamy na to żadnego dowodu, słowo przeciwko słowu. Na tym obszarze z całą pewnością będą problemy, ostatnie komentarze pod tym artykułem będą brzmiały:

  "odmówili mi wypłaty nagrody bo stwierdzili że nie skorzystałem z linku promocyjnego". Wspomnicie moje słowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 razy udział (3 x ja + 2 x żona) i nigdy żadnego problemu. Dowód jest bo po rejestracji przychodzi mail.

   Usuń
  2. ja też już korzystałam nie raz i z Paribas nigdy żadnych przepychanek nie było.

   Usuń
  3. Ja biorę udział drugi raz. Też bezproblemowo. Polecam.

   Usuń
 4. Warunki łatwiejsze, ale kwota mniejsza niż ostatnio.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promce "Mega okazja" wymagany jest obrót przez 2 miechy na 300 zeta w każdym - to spora różnica.

   Usuń
  2. Klasyczne coś za coś.

   Usuń
  3. Różnica w premii to bon do Biedry za 50 zeta.

   Usuń
 5. Bez sensu jest to, że jak posiadam kartę kredytową, czyli de facto też umowę ramową, a nie mam konta, to i tak nie mogę wziąć udziału w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale karta kredytowa nie wyklucza z promocji!!! Umowa ramowa dotyczy tylko konta z kartą ale NIE karty kredytowej!

   Potwierdzone empirycznie.

   Usuń
 6. Czy otrzymam nagrodę jeśli bank otwierając mi konto po roku przydzielił mi poprzedni numer konta i wyświetla mi się nawet historia tego rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz. Też tak miałem i wszystko już wpadło.

   Usuń
 7. Jak się zalogować pierwszy raz do BI ???
  Wpisuję podany w umowie login i pojawia się monit o hasło. Skąd mam wziąć hasło? Każą aktywować w bankowości przysłaną kartę, ale tam w ogóle nie można się zalogować ))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kurier przywiózł już kartę? Jeżeli nie, musisz czekać na kartę i wtedy masz 7 dni na jej aktywację (jak ją aktywować będziesz miał napisane w przesyłce z banku). Dopiero po aktywacji karty dostaniesz hasło startowe.

   Usuń
  2. Nie. Najpierw muszę zalogować się do bankowości elektronicznej, a dopiero potem mogę aktywować kartę. Nie odwrotnie.
   Karta przyszła parę dni temu, ale zalogować się nie można, bo po wpisaniu loginu chcą ode mnie hasła - niby skąd mam je wziąć, jak jeszcze nie ustanawiałem hasła... ???
   Kawka się kłania..

   Usuń
  3. A to hasło nie przychodzi czasem smsem dopiero wtedy gdy już zaczniesz logowanie i podasz login? Tak już to w kilku bankach przerabiałem że dopiero wtedy dostaje się hasło startowe.

   Usuń
 8. Mam problem z formularzem rejestracyjnym. Po wpisaniu wszystkich danych wyświetla mi się na czerwono prośba o zweryfikowanie peselu. Jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz na wrzesniowekorzysci@promocja.bnpparibas.pl i opisz porblem.

   Usuń
 9. Złotówa, kiedyś miałeś w podsumowaniu fajne rozpiski - kiedy i jakie warunki trzeba spełnić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oto rozpiska dla powyższej promocji.

   Rozpiski przygotowuję wybiórczo dla niektórych promocji (wszystko zależy od czasu, bo - wbrew pozorom - są one dość czasochłonne z racji skondensowanej formy, ale staranności, by nic co ważne w nich nie umknęło).

   Usuń
  2. Ja zawsze czytam regulamin każdej promocji,wtedy trudno się pomylić. Polecam

   Usuń
  3. Jesteś wyjątkiem - sporo ludzi nie czyta nawet opisów promek, które zamieszcza Złotówa 🙊

   Usuń
 10. Czy należy wyk. 3 płatności kartą w październiku, jeżeli karta będzie aktywowana w październiku, a przyszła wraz z umową 29.09. ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w tej sytuacji musisz 3 płatności zrobić już w październiku.

   Usuń
 11. Czy umowa leasingowa to też umowa ramowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, umowa ramowa to nie umowa o dzierżawę.

   Usuń
 12. Czy płatności google pay za pomocą NFC są zaliczane do tych 3 wymaganych płatności kartą co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, są uznawane jako płatności kartą.

   Usuń
 13. Czy jeśli pin ustalilem po 7 dniach, ale wcześniej robiłem płatności kartą przez Google Pay, to mi zaliczy warunek z kartą czy już przepadlo? Po prostu przy aktywacji karty nie wołało ustalenia pinu do karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z relacji uczestników poprzednich edycji wynika, że akurat ten warunek nie jest jakoś skrupulatnie weryfikowany (więc jest nadzieja, ale w razie czego, to warto mieć na uwadze pisanie reklamacji - choć miejmy nadzieję, że takiej potrzeby nie będzie).

   Usuń
 14. Od kiedy liczy się zawarcie umowy z bankiem? Czy z chwilą kiedy przyjedzie do nas kurier? Bo zostało 5 dni promocji i nie wiem,czy zdążę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BNP Paribas umowę z bankiem zawiera się za pomocą SMS-a (z czym da się wyrobić do 17.10.), a kurier przyjeżdża już tylko w celu weryfikacji tożsamości, więc tu na spokojnie da się załapać (kurier może być po 17.10.).

   Usuń
 15. hej,
  czy do promocji można wybrać kartę mobilną do konta skoro jest taka opcja do wyboru?

  Bo Pani na infolinii powiedziała, że tylko fizyczna karta, ale w regulaminie promocji nie widzę nic o tym :)

  z góry dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Rozbija się o nazwę karty. W regulaminie masz Otwartą na Dzisiaj a nie Mobilną Otwartą na Dzisiaj.

   Usuń
 16. Witam. Mam pytanie czy jak miałem ponad rok zamknięte konto a teraz zarejestrowałem się w programie i złożyłem nowy wniosek po którym otwarto mi ponownie stary nr rachunku to czy bede się kwalifikował do wypłaty bonusów z programu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli spełnisz warunki promki, to pewnie, że tak 🙊

   Usuń
 17. Zapłaciłem za zakupy w empik.com. Potwierdzenie płatności przyszło od PayU - czy więc taka transakcja zalicza się do tych 3 wymaganych w listopadzie czy nie? Bo jeden punkt w sekcji "Przydatne wskazówki" sugeruje negatywną odpowiedź na moje pytanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrób te 3 transakcje listopadowe dla świętego spokoju stacjonarnie, Biedronka, Lidl, sklep osiedlowy i się nie narażaj, jeszcze masz czas. Wykluczone są transakcje PayU. Gdzieś jedzenie kupujesz, po co sobie życie utrudniać i później mieć wątpliwości czy zliczą te transakcje internetowe-nie zliczą Ci tej transakcji z empik.com bo jest wśród wykluczeń opcja PayU. Nie ma limitu kwot płatności, możesz kupić 3 x po 1 bułce, chleb, fajki, paliwo, wodę w butelce czy co tam preferujesz.

   Usuń
 18. Czy przelew na moje konto z konta męża w paribasie będzie brany pod uwagę jako wpływ tych 500zl? czy musi być z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być wpływ z konta innego klienta BNP Paribas.

   Usuń
 19. Cześć, ktoś już dostał jakiegoś emaila do odpowiedzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zajrzałem tu w tym celu, żeby zobaczyć, czy ktoś dostał maila. Ja jeszcze nie.

   Usuń
  2. Nie. Stawiam że dopiero w poniedziałek prześlą.
   Maciej

   Usuń
  3. Jeszcze nie wysłali nikomu bo na stronie nadal nie ma okienka do zalogowania.

   Usuń
 20. Dotarł komuś ten mail?

  OdpowiedzUsuń
 21. Cicho, głucho i maila nie ma

  OdpowiedzUsuń
 22. dalej nie ma maila

  OdpowiedzUsuń
 23. O właśnie. Ja też czekam na mejla. Czyli nie jestem odosobniony. No to "pełen profesjonalizm" z Ich strony...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrobili się w terminie? Wyrobili. Pełna profeska :)

   Usuń
 24. maila nie ma a okienko na stroni już jest

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ankieta jest ale oprocz wpisania maila potrzebne cyfry do wpisania.

   Usuń
 25. Jest mail, 16:39 u mnie na skrzynce.

  OdpowiedzUsuń
 26. 16:39, mail jest :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja i moja rodzinka właśnie dostaliśmy. Zalogowane i zapisane

  OdpowiedzUsuń
 28. Jest mail. Przynajmniej u mnie. 16:39

  OdpowiedzUsuń
 29. Jest mail z kodem

  OdpowiedzUsuń
 30. No to już mail jest

  OdpowiedzUsuń
 31. Ja już dostałem e mail. Wszystko gra😊

  OdpowiedzUsuń
 32. Print screeny radzę robić przy podawaniu konta bo żadne potwierdzenie uzupełnienia tej informacji na maila nie przychodzi. Później Wam napiszą że nie uzupełniliście tej informacji dlatego nie przyznali pierwszej premii. A jak pierwszej premii nie przyznają to i żadnej kolejnej bo tak mówi ich regulamin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DOKŁADNIE. Pierwsze co to zrobiłem screena.

   Usuń
 33. Do mnie niestety nie dotarł email. Napisałem do Nich, zobaczymy co odpowiedzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Folder SPAM/śmieci/kosz/junk mail przejrzałeś?

   Usuń
  2. ja tez nie mam :( gdzie do nich pisałeś?

   Usuń
  3. wrzesniowekorzysci@promocja.bnpparibas.pl

   Usuń
 34. Wszyscy chyba dostali maila o 16.39 ;-)
  Zastanawiam się tylko, czy to bezpieczne podawać login i hasło w jednym mailu..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie tak ale tu masz tylko numer konta do podania.

   Usuń
  2. Przecież ktoś, kto przechwyci maila i ma konto w Paribas może podać swoje...

   Usuń
  3. Ale tam trzeba podać numer konta założonego w promocji przez konkretnego uczestnika więc wpisanie byle jakiego (czyjegoś) konta nic nie da.

   Usuń
  4. Podajesz nr konta do wypłaty. Konto musi być w Paribas i tyle.

   Usuń
  5. Czy to może być konto męża?

   Basia.

   Usuń
  6. Tak. Nawet nie ma znaczenia czyje. Ja z innego banku to może być męża, a może być i swoje własne.

   Usuń
 35. a ja nadal nie mam emaila i zero odzewu po napisaniu emaila.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tak samo, maila brak, napisałam do banku, odesłali do organizatora. Jedna info dlaczego nie mam maila, druga już reklamacja. Odpowiedzi brak :(

   Usuń
  2. Na odpowiedź mają 30 dni.

   Można szybciej załatwić i zadzwonić. Nr tel jest na stronie banku. Sprawdzają od razu co jest grane i jak okej to ślą maila raz jeszcze. Przerabiałem to już kiedyś.

   Usuń
  3. mi dziś odpowiedział organizator, że nie spełniłam warunku karencji. Sprawdziłam swoje zapiski i fatycznie, wystartowałam o miesiąc za wcześnie ;)

   Usuń
 36. Dostaliście już pierwszą premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze kaski nie ma, ale dopiero popołudniu przelewali ... przynajmniej 3 lata temu.

   Usuń
  2. Właśnie wpadło 70 zł. :)

   Usuń
  3. Kaska wpłynęła

   Usuń
 37. Zrodziła nam się okazja wypowiedzenia umowy w trybie natychmiastowym w 01.2023 po odbiorze ostatniej nagrody. Podwyżka opłat od 01.03.2023.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można coś więcej na ten temat? Ostatnia wyplata premii jest do 31.01.2023. Czyli można zamknąć 1 lutego bez okresu wypowiedzenia?

   Usuń
  2. https://www.bankobranie.pl/2022/12/bnp-paribas-zmiana-oplat-i-prowizji-od-1-marca-2023-roku.html

   Usuń
 38. Czy kolejne premie też będą informować w mailu czy już będą z automatu na konto przelane?

  OdpowiedzUsuń
 39. Dziś ma być drugi mail o przyznaniu kolejnej premii. Pochwalcie się kto dostanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mail o drugiej nagrodzie, nie trzeba ponownie podawać danych. :)

   Usuń
  2. Dziś jest 24.12 i żadnego maila nie otrzymałem. Warunki w listopadzie spełnione na 100%.
   Reklamować czy czekać do końca miesiąca?

   Usuń
  3. Czekaj do 31. Możliwe że premia będzie chociaż bez maila. Tak miałem parę edycji wstecz.

   Usuń
  4. 150 zł wpadło.

   Usuń
 40. Już ostatnia nagroda w wysokości 180zł została zaksięgowana, przelew wszystkich środków z tytułem zamknięcie konta wysłany, teraz czas udać się do banku by złożyć wypowiedzenie umowy ze względu na planowaną przez bank zmianę taryfy opłat i prowizji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, jest ostatnia nagroda i można iść składać wypowiedzenie. :)

   Usuń
 41. Umowa wypowiedziana trwało to może telefonicznie 3 min oczekiwania na konsultanta i 3 min rozmowy. Pamiętajcie o wyraźnym wskazaniu że wyrażamy sprzeciw podwyżkom, w przeciwnym wypadku wypowiedzenie 30 dniowe.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...