Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 450 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Powakacyjny bonus"

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.09.2022

Zyskaj 450 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Powakacyjny bonus"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Powakacyjny bonus"
W skład pakietu gwarantowanych nagród na powitanie wchodzą bonusy pieniężne o łącznej wartości 400 zł oraz bon 50 zł do Biedronki. Za spełnienie całkiem prostych warunków.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Powakacyjny bonus": 450 zł do zgarnięcia za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 4 nagrody. W skład tego powitalnego pakietu wchodzą 3 bonusy pieniężne o wartości 50, 150 i 200 zł (co da tytułowe 400 zł premii) oraz bon do Biedronki o wartości 50 zł. W sumie wychodzi więc nawet 450 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne i bon do Biedronki otrzymasz, jeśli spełnisz określone - na szczęście całkiem proste - warunki. Szczegółowo piszę o nich nieco niżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Powakacyjny bonus"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 27.09.2022 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 11.10.2022 r.);
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 11.10.2022 r.).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci już pierwszy bonus (50 zł) oraz otworzy drogę do zdobycia kolejnych nagród. 

By zgarnąć dwa kolejne bonusy pieniężne (odpowiednio w wysokości 150 i 200 zł) w październiku i listopadzie 2022 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):
 • wykonaj co najmniej 2 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (na dowolne kwoty; ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelewy na własne konto w innym banku) oraz
 • wykonaj płatności Blikiem na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w Biedronce).

Z kolei w celu uzyskania ostatniej nagrody, czyli bonu o wartości 50 zł do Biedronki, w grudniu 2022 roku, wystarczy spełnić już jeden z poniższych warunków (do wyboru): 
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (także na dowolną kwotę) lub
 • wykonaj min. 1 płatność Blikiem (tym razem już na dowolną kwotę i tak samo niekoniecznie w Biedronce).

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagród poprzednich, a więc np. by zdobyć bonus 200 zł za spełnienie warunków w listopadzie, to wcześniej (w październiku) musisz mieć już spełnione warunki uzyskania premii w wysokości 150 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


O kolejnych nagrodach organizator promocji powiadomi Cię mailowo (przesyłając wiadomości z adresu powakacyjnybonus@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.11. - o przyznaniu bonusów w wysokości 50 i 150 zł (za spełnienie warunków odpowiednio do 11.10. oraz w październiku); 
 • do 19.12.2022 r. o przyznaniu premii 200 zł (za spełnienie warunków warunków w listopadzie) oraz 
 • do 21.01.2023 r. o przyznaniu bonu do Biedronki za spełnienie wymogów promocji w grudniu.

Na pierwszą z wymienionych wiadomości będzie trzeba zareagować. Za pomocą danych z maila otrzymanego od organizatora będzie należało zalogować się na stronie promocji (okienko do tego logowania dopiero zostanie uzupełnione) i tam najpóźniej do 26.11.2022 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w ramach promocji. To właśnie na ten rachunek otrzymasz bonusy pieniężne, które będą wypłacane do 30.11. (50 i 150 zł) oraz do 31.12.2022 r. (200 zł).

Bon do Biedronki otrzymasz w postaci kodu, który organizator promocji prześle Ci SMS-em najpóźniej do 31.01.2023 roku. Bony - zgodnie z zapisami regulaminu promocji - mają być ważne bezterminowo.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Powakacyjny bonus"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub 
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży.

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. Za jej posiadanie bank nie pobierze opłaty, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz 3 płatności kartą na dowolne kwoty.

Uwaga: Choć na potrzeby promocji nie trzeba płacić kartą (bo wystarczą transakcje Blikiem), to pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności miesięcznie (na dowolne, nawet bardzo drobne kwoty), by uniknąć opłaty - transakcje Blikiem w BNP Paribas nie zastępują płatności kartą.


Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Powakacyjny bonus" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. „Każdy kto zdąży się zarejestrować...” czyli nie ma okresu karencji? Pozdrawiam, an

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karencję, czyli okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta zawsze opisuję w części zaczynającej się od słów "Dla kogo promocja?". Tutaj:

   "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont w BNP Paribas".

   Fragment "każdy kto zdąży się zarejestrować" pochodzi z innej części analizy promocji i odnosi się do limitu rejestracji na stronie promocji oraz wskazuje na to, że o załapaniu się do promocji decyduje właśnie kolejność rejestracji, a nie inne kryteria (a więc np. nie kolejność zawartych umów).

   Usuń
 2. Cześć, czy, żeby zaliczyć warunek dot. płatności BLIKiem można kupić coś w sklepie za 300 zł, zapłacić blikiem i za chwilę zwrócić ten przedmiot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile ten zwrot nie będzie na Blika.

   Usuń
 3. Jaka firma kurierska przywozi kartę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś wystarczy wniosek a kurier może być po 27-ym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do dziś włącznie wystarczy rejestracja w promocji i złożenie wniosku o konto. Na to, by dotarł kurier jest czas do 11.10.2022 roku.

   Usuń
 5. Czy po otwarciu konta i aktywacji karty,można zablokować kartę ,żeby nie ponosić opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz przeczytać artykuł jeszcze raz.

   Nie. Bo kartę musisz mieć do momentu wypłaty premii. A opłat nie poniesiesz jak zrobisz 3 płatności w miesiacu. Choćby kupując po 1 bułce.

   Usuń
 6. Dostaliście już maila?

  OdpowiedzUsuń
 7. Maila brak niestety 🤷 Ktoś już dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostałem jeszcze

   Usuń
  2. Do 21-go jest czas więc czekamy.

   Usuń
  3. Maile dwa otrzymalam dokładnie 21.10.

   Usuń
 8. czy ktoś otrzymał maila o nagrodzie nr 3, który miał dotrzeć do 21 grudnia?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...