Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 555 zł za konto osobiste w Credit Agricole + 10% na lokacie

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.09.2022

Zyskaj do 555 zł za konto osobiste w Credit Agricole + 10% na lokacie

Wystartowała trzecia edycja promocji z premią 555 zł za konto w Credit Agricole.

Promocja "Do 555 zł dla Ciebie 3"
Zasady promocji nie uległy zmianie. Maksymalna pula przewidziana jest dla osób, które zdecydują się na zbieranie bonusów pr-zez 20 miesięcy. Dodatkową zachętą do założenia konta w tym banku jest 180-dniowa lokata z oprocentowaniem 10% w skali roku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agricole.]

Promocja "Do 555 zł dla Ciebie 3"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2020 nie miała konta w Credit Agricole.

Nagrody. Do zdobycia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 555 zł, z czego na start jest premia 55 zł (w praktyce za samo otwarcie konta), a resztę stanowi 3-procentowy zwrot za płatności (kartą i/lub Blikiem), który będzie naliczany za codzienne zakupy (np. w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy w Internecie - przykładowo na Allegro).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 555 zł dla Ciebie 3":
 • złóż wniosek o konto w Credit Agricole wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażając zgody na otrzymywanie ofert marketingowych oraz wybierając wyciągi z konta w formie elektronicznej (bank będzie wysyłał je mailem lub udostępniał w bankowości);
 • do 31.12.2022 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
 • zaloguj się co najmniej jeden raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Credit Agricole;
 • najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta zapewnij wpływ min. 300 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 55 zł, który wpłynie na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Zapewniając wyżej wymieniony wpływ 300 zł na potrzeby promocji, zwróć uwagę, iż zgodnie z regulaminem promocji wpływ na konto, to:
"suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to zarówno przelewów z innych kont, które prowadzimy lub Twoich rachunków w innych bankach. Sprawdzamy relację posiadacza, współposiadacza i pełnomocnika"


Upraszczając: wymagany wpływ 300 zł nie może pochodzić z Twego konta. Wytyczne regulaminu spełni jednak np. przelew od pracodawcy. Jednak wytyczne regulaminu zrealizować można też w prostszy sposób, bo wystarczy przelew 300 zł na Twe konto w Credit Agricole np. od współmałżonka (o ile nie jesteś współposiadaczem jego konta).

Wpływ oznacza ni mniej, ni więcej, a pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część lub całość tych środków możesz wydać, przelać lub wypłacić.

Zwrot 3% od Credit Agricole za płatności kartą i BLIKiem


Pozostałe bonusy będą wypłacane jako 3-procentowy zwrot za płatności kartą (w tym mogą być też płatności Google Pay oraz Apple Pay) i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. 

W tym przypadku można wybrać jeden z poniższych wariantów:
 • premia do 50 zł, która będzie wypłacana w 6 transzach (przez 6 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 8,35 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 3 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • premia do 150 zł, która będzie wypłacana w 12 transzach (przez 12 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 12,50 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 5 płatności kartą lub BLIKiem;
 • premia do 500 zł, która będzie wypłacana w 20 transzach (przez 20 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 25 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 10 płatności kartą lub BLIKiem.

Kto więc chce zgarnąć całą pulę, ten musi liczyć się z dłuższym okresem aktywnego korzystania z konta - zwroty będzie trzeba wtedy zdobywać przez 20 kolejnych miesięcy. To bardzo długi okres, szczególnie gdy analizujemy go na tle innych promocji bankowych, które opisuję na blogu.

Zwrot ma być naliczany "za płatności przez kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta" (zatem jeśli konto otworzysz we wrześniu, to pierwszy zwrot otrzymasz w listopadzie - za płatności wykonywane w październiku). Wypłata zwrotu przewidywana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po każdym miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania zwrotu - do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że niektóre transakcje nie zostaną zaliczone do zwrotów, gdyż regulamin promocji przewiduje wykluczenia (kody MCC podawane w nawiasach to kody przypisywane terminalom płatniczym, wskazujące na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"- kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995), 
- profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999), 
- instytucje finansowe (kod MCC 6012), 
- brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 
- przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
- internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829)"

Ponadto Credit Agricole nie zaliczy:
"- operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve 
- przelewów na telefon BLIK, 
- wypłat z bankomatów" 


Chociaż lista wykluczeń wydaje się długa, to w praktyce bankowi chodziło zapewne o to, by wykluczyć miejsca, w których można zrobić większy obrót kartą lub Blikiem bez faktycznego płacenia za zakupy. Można za to płacić, oczekując moneybacku, w sklepach czy marketach (m.in. spożywczych, odzieżowych, budowlanych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, u mechanika, dentysty, na stacji paliw itd., a także w Internecie - np. na Allegro.

Lokata mobilna na dobry początek: 10% do 50 tys. zł


Także na stronie promocji konta osobistego można znaleźć informację o tym, że na nowych klientów czeka Lokata mobilna na dobry początek.

Jej najważniejsze parametry to:
 • oprocentowanie: 10% w skali roku (stałe);
 • okres lokaty: 180 dni;
 • minimalna kwota lokaty: 1 000 zł;
 • maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł
 • liczba lokat do założenia przez klienta: 1;
 • czas i sposób założenia lokaty: do 14 dni od otwarcia konta, wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej Credit Agricole.

Konto dla Ciebie czy Konto VIP - co wybrać w Credit Agricole?


W promocji założyć można Konto dla Ciebie lub Konto VIP. 

Główne cechy Konta Dla Ciebie to:
 • 0/9 zł (miesięczna opłata za prowadzenie konta) i 0/9 zł (miesięczna opłata za kartę wydaną do konta) - opłaty nie będą pobrane, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonana zostanie co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie jest pobierana, jeśli zostaną spełnione ww. warunki zwolnienia z opłat za konto i kartę.

Wpływ 1000 zł spełniający warunek braku opłat za konto i kartę spełnić można nawet prościej niż w ramach wyżej opisywanej promocji z premią 55 zł. Wystarczy bowiem dowolny przelew na konto, nawet z Twojego konta w innym banku.

Jeśli wybierzesz Konto VIP, to warunki wyglądają następująco:
 • 0/50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo łącznie na rachunkach prowadzonych w ramach konta wyniesie 200 000 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach w Polsce.

Wpływ min. 1 000 zł na Konto dla Ciebie lub min. 10 000 zł na Konto VIP może pochodzić np. z Twego konta w innym banku - tym samym nie musi on już spełniać wymóg takich, jakie pojawiają się przy wpływie min. 300 zł na potrzeby uzyskania pierwszego bonusu w wysokości 55 zł.

Wyboru konta odpowiedniego dla siebie dokonasz już na pierwszym etapie składania wniosku:
Wybór konta we wniosku o konto w Credit Agricole

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi, by zyskiwać np. przy okazji codziennych zakupów - tak, jak szansę na to dzięki moneybackowi daje powyższa propozycja Credit Agricole. By nie przegapić podobnych okazji, skorzystaj z bezpłatnego mailingu do Czytelników bloga, dzięki któremu otrzymasz powiadomienia o nowościach (wysyłam je maksymalnie 2 razy w tygodniu):

26 komentarzy:

 1. Ten warunek wpływu 300 zł z innego konta może być zrealizowany przez wpłatę w bankomacie przy użyciu karty z CA?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro może być "suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym" to wpłata we wpłatomacie też powinna być okej.

   Usuń
 2. 1000 zł wpływu dla Konta Dla Ciebie to suma wpływów czy minmum jeden przelew na 1000zł na miesiąc? PS. opłta za konto VIP to 50 zł na miesiąc nie 30 zł jak we wpisie. A konto dla Ciebie 9 zł na miesiąc a nie 7 zł (nowe TOIP od 1 czerwca 2022)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fajnie, że wpis został zaktualizowany po komentarzu o nowym TOIP ... Fajnie jakby ktoś odpowiadał na pytania z autorów bloga...

   Usuń
  2. "Jeśli w poprzednim miesiącu
   kalendarzowym zapewniłeś wpływ
   na konto w wysokości 1 000 zł
   (zgodnie z Regulaminem kont) oraz
   wykonałeś co najmniej 1
   transakcję bezgotówkową przy
   użyciu karty do konta lub
   transakcję bezgotówkową przy
   użyciu kodu BLIK. "

   "Wpływ" w liczbie pojedynczej i "w wysokości" a nie na sumę.

   Usuń
  3. Nawet 10 wpłat @ 100 zeta każdy w ATM spełni ten warunek.

   Usuń
 3. Dla długodystansowców... Chyba przespali że inne banki też już dają 500 zł lub więcej i to w 3-4 miesiące a nie 20.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale lokata kusząca.

   Usuń
  2. 8%: tak.
   270 dni: nie.
   Kwota max. 75k: to już zależy

   Usuń
  3. Typowa lokata na powitanie. Nie ma nawet co porównywać z innymi przez te obwarowania.

   Usuń
 4. Dla tych co zastanawiają się nad wariantem I lub II to już lepiej skorzystać z premii 300 zł za przeniesienie konta. Te 300 zł wpadnie Wam jednorazowo max do 31.01.2023 więc i większa kasa i szybciej wpadnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam pytanie a gdzie jest taka promocja, bo nie mogę znaleźć a chętnie przeniose konto ?

   Usuń
 5. Skoro lokata mobilna jest na max kwotę 75 k to czemu w zestawieniu najlepszych lokat jest kwota 74 k? Jakiś haczyk widzisz Złotówa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być 75 000 zł. Poprawione. Dzięki za czujność.

   Usuń
 6. Jak długo czekaliście na kartę do konta? Dostałam tydzień temu smsa że już została wysłana, a do tej pory jej nie mam. Zastanawiam się czy czekać czy składać już reklamację...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieaktualne :) po ponad tygodniu czekania, karta w końcu doszła. Chyba jeszcze w żadnym banku nie czekałam tak długo...

   Usuń
 7. Czy Credit Agricole oferuje coś na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PILNE!!!
   Mam pytanie. PILNE !!! Co oznacza: wpływ wynagrodzenia na konto co najmniej 1000 zł w regulaminie „Zostań z Nami" patrz: www.credit-agricole.pl/premia-za-wynagrodzenie300zl-10

   Usuń
 8. Właśnie wypłacili 3-procentowe zwroty za płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
 9. A jaka jest karencja w CA24??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz w artykule:
   Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2020 nie miała konta w Credit Agricole.

   Usuń
 10. Hej,

  A wiecie czy do obrotu przejdzie spłata KK z Santander Consumer Bank? Pytam, bo tamtą kartę można spłacać BLIK-iem. Być może ktoś już testował i może się pochwalić :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy dyspozycję zamknięcia konta da się u nich złożyć zdalnie? Oczywiście nie mam tu na myśli wysyłki listu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś było można na infolinii.

   Usuń
 12. Credit Agricole to bank inny niż wszystkie: tankuje paliwo Bank klasyfikuje mi płatność jako zwierzęta, robię zakupy spożywcze – opłaty i prowizje, kupuję w piekarni – książki, muzyka, filmy... dziwne że inne banki potrafią rozpoznać moje płatności 🤣

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...